חברת ביובית אלפא שמה את השירות המקצועי והאדיב בראש סדר העדיפויות ומעניקה שירותי ביובית בפריסה ארצית, הן כמענה נקודתי לבעיות ביוב שונות כמו הצפה או סתימות במערכה הביוב – והן לצרכי פתרונות קבועים בתחום הביוב כגון בדיקות תקופתיות ושירותי אחזקה לביובים.

 

ביובית אלפא - שירותי ביובית 24/7 בפריסה ארצית
ביובית אלפא – שירותי ביובית 24/7 בפריסה ארצית

 

ביובית אלפא – השירותים שלנו

אנשי האינסטלציה הוותיקים וכל חברי הצוות המקצוענים של ביובית אלפא, מובילים מזה שנים את ענף הביובית בישראל ומעניקים שירותים מגוונים לסקטור הפרטי, הציבורי והעסקי כאחד.

המומחים שלנו בביובית אלפא מציעים, בין היתר, את הפתרונות הבאים:

✔️ פתיחת סתימה בביוב – השבת קווי הביוב לפעולה תקינה באמצעות שאיבת המים, בדיקה יסודית ומציאת הגורם לסתימה – ולבסוף שחרור החסימה.

✔️ שאיבת הצפות – ריקון מערכת הביוב מן הנוזלים והשומנים, על מנת לאתר את הסתימה.

✔️ צילום קווי ביוב הכנסת מצלמה למעמקי קווי הביוב, כדי למצוא היכן נמצאות הבעיות בתוך המערכת – בין אם זהו רקב בצינור, סתימה או כל נזק אחר – כל זאת במינימום נזק למבנה העוטף את תשתית הביוב.

✔️ הסרת שורשים בביוב – מתן מענה לבעיה הנפוצה של צמיחת שורשי עצים בתוך צינורות הביוב, סילוק השורשים והשבת הזרימה התקינה של השפכים.

✔️ שטיפת קווי ביוב – החדרת מים לתוך קווי הביוב לצורך ניקיון פנימי יסודי של המערכת, תוך המסת השומנים והסרת הלכלוך המצטבר. זוהי פעולה שניתן לעשות הן במצבים אקוטיים של הצפות והן באופן קבוע, למניעת נזקים בתוך הצנרת.

✔️ שאיבת בורות ספיגה ושומן – שאיבה של בורות המיועדים לספיגת שומנים ושפכים, לצורך ניקוי יסודי שלהם, ריקונם מפסולת והשמשה מחדש, להשבת הפעילות התקינה של הבור.

✔️ ניקוי בלחץ מים גבוה – במסגרת הפעולה מתבצעת שטיפה של ביוב, רצפה, כביש, מדרכה או כל משטח אחר עם צינור אשר מזרים לחץ מים גבוה ומנקה את המשטח באופן יסודי.

 

שירותי ביובית אלפא בפריסה ארצית רחבה 24 שעות ביממה

אנחנו בביובית אלפא מספקים את מגוון השירותים שלנו בכל חלקי הארץ, מהצפון ועד לדרום, על מנת לטפל בכל הקריאות, להעניק את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הביובית ולוודא כי מערכות הביוב שבות לפעילות תקינה, במהירות האפשרית.

 

ביובית אלפא לוגו

 

לייעוץ טלפוני התקשרו: 055-9703793

 

דף הפייסבוק שלנו | ערוץ היוטיוב שלנו | גוגל עסקים | Pinterest

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

"הצוות הגיע אלינו למושב לראשונה לפני כ-3 שנים לשאיבת הצפה בסדר גודל משמעותי. מאז אנחנו עובדים רק איתם."
רון בלומנפלד המלצה
רון בלומנפלד
"שלמה והצוות קפצו אלינו לבית שלנו בעפולה בהתראה קצרה כדי לפתוח סתימה בביוב בתוך דקות, מודים לכם מקרב לב."
רונית פאר
רונית פאר
"חבר'ה מקצוענים שיודעים את העבודה. מגיעים מהר בכל פעם שאנחנו קוראים להם והעבודה מתבצעת כמו שצריך."
מאיר אלפרט
מאיר אלפרט