ביובית אלפא מציעה מגוון שירותי ביובית במושב ברקת ליד שוהם – שאיבות, פתיחת סתימות ביוב ושירותים רבים נוספים במחירים נוחים!

פנייה אל חברת ביובית בברקת יכולה לפתור לכם כל מיני בעיות ביוב מורכבות. האפשרות הטובה ביותר מבחינתכם היא ביובית אלפא.

למה? כי אנחנו מציעים לכם פריסת שירות רחבה בכל האזור, זמינים עבורכם מתי שתצטרכו וגם המחירים שלנו משתלמים מאוד. באילו מקרים נוכל לעזור לכם וכמה זה אמור לעלות לכם? כל המידע לפניכם.

 

שירותי ביובית בברקת במחיר ללא תחרות!

פתיחת סתימות בצנרת, שאיבת הצפות, ביוב ושמנים בברקת 

טיפול בסתימות קשות, חיתוך שורשים, צילום קווי ביוב

שירות מקצועי ואמין – מחירים הוגנים!

להזמנת משאית ביוב במושב ברקת >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בברקת
שירותי ביובית בברקת – תיקון צנרת, פתיחת סתימה בביוב – שירות מקצועי במחיר משתלם!

 

 

מחירון ביובית בברקת

שירותי ביובית בברקת הם יותר יקרים מאשר פנייה אל אינסטלטור רגיל, אך לעיתים אין ברירה מאחר וזהו הפתרון היחיד. יחד עם זאת, כל עוד תיפנו אלינו תוכלו להיות בטוחים שהמחיר לא יהיה יקר מידי ובטח לא גבוה כמו שאתם חושבים.

מחיר ביובית בברקת נקבע על פי מספר גורמים:

✔️ סוג העבודה – יש משימות שנחשבות לזולות יותר, כמו שטיפת קווי ביוב או פתיחת סתימות בלחץ מים חזק. אחרות יקרות יותר, כמו המקרה בו הסתימה ממש קשה ומחייבת גם שימוש בדיזה מיוחדת, או כשצריך גם לבצע פעולות תיקון או החלפה כלשהן מלבד השימוש בביובית.

✔️ סוג הביובית – ככל שמדובר בביובית גדולה יותר (ביובית משאית, למשל), כך מחיר השירות יעלה יותר. לפעמים גם יש צורך בביובית מיוחדת כמו ביובית נמוכה לחניונים וגם אז המחיר יכול להיות יקר יותר, תלוי עד כמה הנגישות בעייתית.

✔️ דחיפות העבודה – צריכים אותנו בדחיפות מהרגע להרגע? הדבר אפשרי אבל יהיה כרוך בתוספת מחיר קטנה.

ביובית בברקת מחיר לפי שירות מחירון מומלץ 
ניקוי של שוחת ביוב החל מ- 500 ₪
שאיבת הצפה / מים החל מ- 600 ₪
שאיבת בור שומן או בור ספיגה החל מ- 650 ₪
שאיבות ביוב עם ביובית בברקת החל מ- 1,200 ₪
שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
פתיחת סתימות ביוב בברקת החל מ- 600 ₪
צילום קו ביוב החל מ- 800 ₪

 

שאיבות ביוב במושב ברקת

ברקת הוא מושב קטן יחסית שהוקם אי שם באמצע המאה הקודמת ופני השטח שלו מישוריים. מאחר ותשתיות הביוב שם ישנות, תקלות רבות נגמרות במערכת, כאלה שקשורות בעיקר לסתימות ביוב שמתפתחות בקווים וגורמות לעליית מי הביוב אל פני השטח ולהצפות.

כשנגרמת הצפה היא גם יכולה לזרום למקומות נמוכים כמו מרתפים בבתים הפרטיים של המושב ולכן חשוב לשאוב אותה כמה שיותר מהר.

שאיבת הצפות בברקת מתבצעת בקלות באמצעות ביובית. היא כוללת משאבה חזקה ומיכל איסוף נוזלים גדול ויכולה להתמודד עם כל היקף של נוזלים. שאיבת ביוב בברקת נדרשת לא רק לטיפול בהצפות אלא גם במקרים נוספים.

דוגמא טובה לכך היא שאיבה של בורות שומן ומפרידי שומנים ובורות ספיגה, אותם ניתן למצוא בשטחים שבהם לא עוברת צנרת הביוב של הרשות המקומית, בשטחים חקלאיים ובמקומות נוספים באזור.

 

פתיחת סתימות ביוב במושב ברקת

כשנגרמת הצפה בגלל סתימה קשה, חשוב לא רק לשאוב את הנוזלים במהירות אלא גם לפתוח את הסתימה כדי שהדבר לא יחזור על עצמו. גם במקרה הזה ביובית היא הפתרון.

אנחנו מתמחים בביצוע פתיחת סתימות ביוב בשיטה הזאת ויכולים לפתוח כל סוג של סתימה באמצעות לחץ המים שהביובית מפיקה, בין אם היא נגרמה בגלל מגבונים וחיתולים, שורשי עצים, פסולת בטון או שומנים.

במידה ולחץ המים אינו מצליח לשחרר את הסתימה לגמרי, יש לנו גם דיזות ייעודית שאותן אנחנו מחברים אל הצינור של הביובית ואז כל סתימה מצליחה להשתחרר.

 

ביובית בברקת
צריכים שירותי ביובית בברקת? נשמח לסייע! שירות מקצועי במחירים זולים – רק בביובית אלפא!

 

צילום של קווי ביוב בברקת

כשצוות הביובית שלנו מגיע לשטח הוא בדרך כלל מבצע קודם כל צילום של קווי הביוב מבפנים באמצעות מצלמת סיב אופטי זעירה. זה עוזר לדעת מה בדיוק גרם להצפה, האם זה בגלל סתימה או צינור כלשהו שיש בו סדקים והיכן בדיוק התקלה ממוקמת.

על פי הממצאים ניתן  לדעת באיזו עוצמת לחץ מים להשתמש ובאיזו דיזה ואיזו פעולה צריך לבצע לאחר מכן -תיקון של הסתימה, תיקון של הצינור או החלפה שלו.

צילום קווי ביוב בברקת הוא דבר נדרש גם במקרים שבהם שוחת ביוב אחת או יותר אינה בולטת מעל הקרקע ולא יודעים היכן היא ממוקמת ורוצים לאתר אותה. זה מאוד חשוב לפני שיפוץ או תחילת בנייה על מנת שלא לפגוע בטעות בקו הביוב הקיים ועוד.

 

שירותים נוספים מלבד ביובית בברקת

ביובית אלפא היא קבלן ביוב מורשה ולכן יכולה להציע לכם עוד שירותים מלבד ביובית בברקת. בין היתר:

✔️ התקנת משאבה טבולה – יש לכם יחידת דיור שממוקמת במרתף? או חניה עם ירידה קטנה אליה כך שהיא שנמצאת מעט נמוך יותר? כדאי לכם להתקין משאבה טבולה שתוכל למנוע הצפות אצלכם. נוכל לייעץ לכם לגבי המשאבה שהכי תתאים לכם, להתקין לכם אותה וגם לתחזק אותה.

✔️ תיקונים בצנרת – כפי שכבר ציינו, לעיתים מתגלה בשטח שאחד הצינורות שבור. אנחנו מסוגלים לזהות זאת בקלות באמצעות צילום מבפנים ולבצע את התיקון במהירות. תקבלו גם אחריות על העבודה שלנו.

✔️ החלפת צנרת ביוב בברקת – כאשר אין ברירה ולא ניתן לבצע תיקונים ממוקדים, נוכל להחליף לכם את כל מערכת הביוב. הדבר נדרש גם אם קיבלתם היתר בנייה שמחייב את התאמת הקו הקיים לצרכים החדשים.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ראשונית ומידע נוסף. ביובית אלפא.

 

עוד בסביבה: ביובית בשוהם, ביובית פתח תקווה, שירותי ביוב באלעד