אם אתם יזמי נדל"ן או קבלנים ואתם מחפשים שירותי ביובית מקצועיים לאתרי הבנייה שלכם – שמחים שהגעתם אלינו. חברת ביובית אלפא עובדת מול קבלני בנייה רבים בכל רחבי הארץ ונשמח להתחיל לשתף גם אתכם פעולה על בסיס קבוע.

אנחנו מפעילים משאיות ביוב בזמינות גבוהה ומבצעים את כל סוגי עבודות הביוב בהתאם לצרכים המדויקים שלכם ותנאי השטח. אנחנו מתחייבים להגעה מהירה ולעמידה מדויקת בלוחות הזמנים הדרושים לכם.

 

ביובית לאתרי בנייה, יזמים וקבלני בניין במחיר מיוחד!

שאיבות ביוב, הצפות, בוצה, מי גשמים ופתיחת סתימות ביוב באתר

שטיפת קו בלחץ מים גבוה, פינוי פסולת, בורות שומן וספיגה, שפכים

שירות מהיר ומקצועי, מחיר ללא תחרות!

לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית לאתרי בנייה
שירותי ביובית לאתרי בנייה וקבלני בניין, שירות מהיר ומקצועי במחיר אטרקטיבי!

 

 

למה צריך ביובית באתרי בנייה?

שירותי ביובית עבור עבודות בנייה ותשתיות הם דבר הכרחי משום שבאתרים שכאלה שעדיין נמצאים בהקמה, מערכת הביוב עשויה שלא להיות קיימת כלל, קיימת חלקית או שהיא עשויה להיפגע עקב תהליכי הבנייה הרבים המתרחשים במקום.

מתי נשתמש בביובית באתר הבנייה? הנה כמה מקרים נפוצים:

✔️ שאיבת ביוב באתר בנייה – אתרי בנייה רבים עדיין לא מחוברים למערכת קווי הביוב הראשיים ועל כן מי הביוב הנוצרים במקום (למשל, בשירותי העובדים) אינם יכולים לזרום ולהתפנות בצינורות.

זו הסיבה מדוע באתרים מהסוג הזה ניתן למצוא מתקנים שונים לאיסוף מי ביוב, כגון בורות ספיגה. שאיבת בורות ספיגה חייבת להתבצע בצורה קבועה ומסודרת על מנת למנוע הצפת ביוב.

במידה והמים בבורות עומדים זמן רב, עשויים להצטבר בתחתית מוצקים שונים הקרויים בוצה. שאיבת בוצה מתבצעת על ידי ביובית, כאשר בחלק מהמקרים יש להשתמש בציוד מיוחד שגורס את המוצקים קודם לכן.

✔️ שאיבת הצפה באתר בנייה – לא רק בורות ספיגה עשויים לעלות על גדותיהם ולהציף את אתר הבנייה שלכם, אלא גם ימי גשם סוערים עלולים לגרום לכך, כמו גם עבודות בנייה שדורשות כמויות גדולות של מים, פיצוצי נצרת שנגרמים בטעות במהלך העבודות ועוד. כאשר נוצרת הצפה בפרויקט שלכם יש להזמין ביובית שתשאב את המים ותפנה אותם מהמקום.

✔️ פתיחת סתימות ביוב צינורות ביוב באתרי בנייה נוטים להיסתם עקב חדירת פסולת בניין כמו בטון, מלט, אבנים, גבס, חתיכות עץ, דבקים ועוד לתוך הקווים. על מנת לפתוח את הסתימות יש צורך בביוביות שמספקות לחץ מים גבוה ובראשי צינור בעלי יכולת ריסוק אבנים.

✔️ שטיפת קווי ביוב – לפני שפונים אל מהנדס העיר על מנת שייתן למבנה החדש טופס 4, יש לבצע צילום של הקווים מחלקם הפנימי. בכדי לבצע צילום קווי ביוב כמו שצריך, עליהם להיות פתוחים ונקיים.

הדרך להשיג זאת היא באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה. לאחר השטיפה הצוות יבצע את הצילום באמצעות מצלמת צינור או רובוט מיוחד ויכין את כל הנדרש בכדי לקבל את כל האישורים במהירות.

 

צפו בצוות שואב הצפה באתר בניה

 

ביובית לקבלני בניין – עוזרת גם בתהליכי הבנייה

מלבד פתיחה של סתימות, שאיבה של הצפות, פינוי פסולת ושפכים והכנות של מערכת הביוב לקראת קבלת אישורים לפני האכלוס עצמו, ביובית לקבלני בניין משמשת ככלי מאוד יעיל גם בתהליכי הבנייה עצמם.

ניתן לציין שלוש דוגמאות עיקריות הקשורות בכך:

1) תהליכי אשפרה – חלק בלתי נפרד מתהליך הייצוב של בטון הוא לשמור עליו לח ורטוב. מאחר ובאתרי בניה רבים אין חיבור זמין למים או שהוא אינו נמצא קרוב לבטון, יש צורך בביובית שמסוגלת לספק את המים בכמויות הנדרשות.

2) ניקוי כלונסאות – אלו הן יסודות המבנה שנמצאים בתוך הקרקע. על פי תקני הבנייה בישראל יש לאטום את האלמנטים הללו לאחר הקמתם. תהליך האיטום מחייב הסרת חול ואדמה מהמבנים הללו טרם יישום שכבת האיטום, כאשר את הניקוי מבצעים באמצעות ביוביות ולחץ מים חזק.

3) ביצוע שטיפות ניקיון אחרות – שירותי ביובית לאתרי בנייה נדרשים גם בשלבים הסופיים של תהליך הבנייה וזאת בכדי לבצע שטיפות וניקיון יסודי ולמנוע יישום גימורים על חול, אבנים ופסולת בנייה אחרת, מה שיפגע במראה הסופי.

 

ביובית לקבלני בניין
שירותי ביובית עבור עבודות בניה ותשתיות במחיר משתלם!

 

ביוביות לאתרי בנייה – אלו אפשרויות קיימות?

אתרי בנייה יכולים להיות גדולים ורחבים או קטנים ומצומצמים, כך שקשה מאוד להגיע עד לאזורים שדורשים טיפול ולבצע את כל המשימות הנדרשות. בעיית הנגישות הזאת נפתרת כל עוד פונים מראש אל חברה שיכולה לתת מענה עם כמה סוגי ביוביות בגדלים שונים ואמצעים נוספים.

למשל, כשתנאי השטח מאפשרים זאת, שימוש בביובית גדולה באתר בנייה יכול לספק פתרון כאשר זקוקים לכמות גדולה של מים או כשיש סתימה קשה שניתן לפתוח רק עם לחץ מים חזק במיוחד.

כשמדובר במקום מאוד צר או נמוך, ניתן להשתמש בביובית קטנות ונמוכות יותר שיכולות להתגבר על בעיית הנגישות, או בביובית ניידת שכוללת משאבה שניתן לסחוב בידיים לכל מקום שרוצים. כאשר אתם פונים לביובית אלפא אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תימצא עבורכם ביובית מתאימה, מאחר ואנחנו מחזיקים בכמה סוגים שלהן.

 

מחיר ביובית לאתרי בנייה ופרויקטים

כיזמים, קבלנים ו/או חברות בנייה עלויות הבנייה שלכם גבוהות מאוד, כך שאנחנו בטוחים שכל שקל חשוב לכם ותרצו ששירותי הביובית שתקבלו יעלו לכם כמה שפחות. בוודאי תשמחו לדעת ששירותי ביובית לאתר הבנייה שלכם לא אמורים לייקר לכם את עלות הפרויקט יותר מידי וכל שעליכם לעשות זה פשוט לפנות אלינו.

מעבר למקצועיות והזמינות הגבוהה, תגלו כי המחירים שלנו נוחים והוגנים, וכמובן שהם יהיו משתלמים עוד יותר במידה ותתקשרו איתנו באופן קבוע בכל הפרויקטים שלכם.

העלות של ביובית תלויה בסוג העבודה שהיא צריכה לבצע בשטח ומורכבותה (שאיבת הצפה יותר זולה מאשר פתיחת סתימה), סוג הביובית מבחינת גדול (ביובית קומבי עולה יותר מביובית רגילה), מספר הביוביות הנדרשות בו זמנית בפרויקט ודחיפות השירות.

מחיר לפי סוג שירות עלות השירות (לא כולל מע"מ)
עלות שאיבת ביוב באתר בנייה החל מ-700 ₪
כמה תעלה שאיבת הצפה החל מ-700 ₪
פתיחת סתימה בביוב באתר בנייה החל מ-650 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב באתר בנייה החל מ-600 ₪

להצעת מחיר מדויקת יותר ומותאמת אישית, צרו איתנו קשר טלפונית או דרך האתר ונשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

מחכים לשיחתכם – חברת ביובית אלפא.