כאשר נדרשת החלפת צנרת בבניין משותף יש לפנות רק אל הטובים ביותר על מנת שהמשימה תתבצע כמו שצריך והתוצאות יחזיקו לשנים ארוכות. ובמילים אחרות, אל ביובית אלפא – חברת קבלן שמבצעת את כל עבודות הביוב ברמה גבוהה ובמחירים ללא תחרות.

אנחנו מציעים את השירותים שלנו בפריסה רחבה, ביצענו כבר המון פרויקטים מהסוג הזה ונוכל לעזור גם לכם. באילו מקרים נחליף את צנרת הביוב בבניין משותף, איך אנחנו עושים את זה בדיוק ומהם טווחי המחירים שלנו? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

 

החלפת צנרת בבניין משותף במחיר ללא תחרות!

החלפת קו ביוב בבניין משותף לפי התקן

החלפת צנרת מים וצינור ראשי בבית משותף

שירות מהיר ואמין בפריסה רחבה!

להתקנת צנרת ביוב בבניין במחיר זול – חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

החלפת קו ביוב בבניין משותף
טיפול מקצועי בכל התקלות בצנרת הביוב בבניין משותף – במחיר משתלם!

 

 

בעיות שמחייבות החלפה של צנרת הביוב בבניין משותף

בבניינים משותפים עלולות להיגרם מספר בעיות ביוב שצריך לטפל בהן מפעם לפעם, כמו סתימות ביוב, הצפות, שברים קלים בצינורות ועוד. ברוב המקרים ניתן לטפל בבעיות אלו על ידי שירותי ביובית ועל ידי שירותי תיקונים של קבלן ביוב, ללא צורך בהחלפת הצנרת.

אלא שלא תמיד המצב אכן מאפשר את זה ולפעמים כן צריך להחליף את כל הצנרת.

באילו מקרים מדובר? הנה טבלה שמסכמת עבורכם מספר תקלות נפוצות בצנרת הביוב בבניין משותף שכאשר הן מופיעות הדבר מחייב את החלפתה:

הסיבה להחלפת הצנרת בבניין למה זה קורה?
ליקויי בנייה בבנייני מגורים חדשים או בכאלו שעברו פרויקטים של התחדשות עירונית, ישנם מקרים בהם קווי הביוב לא הונחו בצורה תקנית, מה שבא לידי ביטוי בהצפות, ריחות רעים שעולים מהביוב ועוד
צנרת ביוב ישנה מאוד צנרת כזאת יכולה להיות שבורה, מתפוררת, מלאה בגורמים שחוסמים אותה בצורה קשה לכל אורכה (שורשי עצים, למשל) וכבר לא משתלם לנסות לתקן אותה
נזק פיזי לצנרת הזמנתם טרקטור לשפוך אדמה בחצר? הנהג חפר ופגע בקו הביוב תוך כדי העבודה? במקרים כאלו ועוד רבים אחרים לא ניתן לתקן את הצנרת ויש להחליף את חלקה או את כולה בהתאם לנזק שנגרם

חשוב להדגישהחלפת צנרת ביוב עקב תקלות כאלו ואחרות היא מוצא אחרון. לעיתים ניתן למנוע את ההחלפה ולהסתפק בפעולות הרבה יותר פשוטות וזולות. לכן חשוב לפנות אל קבלן ביוב כמונו בביובית אלפא. אנחנו נדע לבחון את השטח ולהחליט האם באמת החלפה זה הדבר שצריך לעשות או שניתן לטפל בבעיה באמצעות אלטרנטיבות אחרות.

 

החלפת צנרת ביוב בבניין משותף – לא רק בגלל תקלה

לפעמים התקנת צנרת ביוב חדשה בבניין משותף היא דבר הכרחי לא בגלל תקלה כלשהי במערכת. ולמה הכוונה? נניח שהבניין שלכם הוא חלק מפרויקט התחדשות עירונית שכולל תוספות בנייה.

על מנת שמערכת הביוב תצליח לעמוד בעומסים החדשים צריך להחליף אותה בחדשה. החלפת צנרת בבית משותף היא המומחיות שלנו והיא כוללת גם החלפת צינור מים ראשי בבניין על פי התקן.

 

החלפת צנרת בבניינים משותפים – איך זה מתבצע בדיוק?

קבלני ביוב יודעים איך מחליפים צנרת ביוב בבית משותף תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנדרשים. למשל, באיזה תוואי כדאי לתכנן אותה, איזה סוג צינורות ביוב כדאי לבחור ובאיזה עובי.

האפשרויות המובילות הן צינורות מבטון ו-PVC וצינורות של 4 או 6 צול. החלפת צינור 4 צול בבניין לכזה של 6 צול היא לא דבר מסובך מידי, כל עוד פונים לקבלן ביוב שיודע מה הוא עושה.

בנוסף צריך להחליט לגבי השיפועים של הצינורות החדשים שיותקנו, מהי הדרך הטובה ביותר לעגן אותם (האם למבנה עצמו או ליסודות של יציקות בטון) והאם לבצע שינוי כלשהו גם בשוחות (לפעמים הן בעצמן הרוסות או שפשוט צריך להתאים גם אותן מבחינת גודל לשינויים שמבצעים).

לאחר סיום התכנון מתחילה העבודה בשטח ובסיומה מנתקים את הצנרת הישנה ומחברים את החדשה. על מנת להתחבר בחזרה לצנרת הראשית צריך לקבל אישור מהרשות המקומית.

החלפת קו ביוב בבניין משותף לפי התקן היא דבר שאנחנו מקפידים עליו ולכן אין שום סיבה שלא תקבלו את האישור במהירות.

 

כמה זמן לוקח להחליף צנרת בבניין משותף?

החלפה של צנרת בבניין משותף נחשבת למשימה מאוד מורכבת ולכן היא יכולה לקחת מספר ימים של עבודה רצופה ומאומצת. בזמן זה לא ניתן להזרים מים במבנה ויש לקחת זאת בחשבון.

במידה ומדובר במבנים משותפים קטנים יחסית, ישנה האפשרות להציב במקום בריכת ביוב שאליה יתנקזו כל מי הצריכה והיא תפונה מדי יום על ידי ביובית עד לסיום העבודות.

 

החלפת קו ביוב בבניין משותף
תיקון או החלפה של צנרת הביוב בבית משותף, עבודה מהירה לפי התקנים הנדרשים!

 

החלפת צנרת בבניין משותף – באחריות מי לשלם על זה?

ואם שאלתם את עצמכם מי אמור לשלם על תיקון צנרת ביוב בבניין מגורים משותף, הרי שהדבר תלוי באיזו מסגרת מתבצעת העבודה. אם זה כחלק מהתחדשות עירונית, ההוצאה הזאת צריכה להיות כלולה בהסכם שחותמים אל מול היזם.

במקרים של פרויקט פרטי של דיירי הבניין שרוצים להחליף או לבצע חידוש צנרת בשל תקלות רבות מידי שלא ניתן או משתלם לתקן, מי שמשלמים הם הדיירים עצמם דרך ועד הבית.

 

מהי העלות של החלפת צנרת בבניין משותף?

לא נוכל לתת לכם תשובה מדויקת לגבי כמה עולה להתקין צנרת ביוב חדשה בבניין, מאחר ולכן בניין יש צנרת בעלת מאפיינים אחרים לגמרי. כן נוכל לומר לכם שאצלנו תקבלו הצעת מחיר נוחה והוגנת שתאפשר לכם לבצע את ההחלפה שאתם צריכים.

מחיר החלפת צנרת ביוב בבניין משותף נקבע לפי מטר, כך שאורך הצנרת שצריך להחליף קובע רבות, כמו גם סוג הצינורות מבחינת חומר, איכות וגודל. בנוסף גם הנגישות לצנרת משפיעה על המחיר וככל שהיא קשה יותר כך מחיר העבודה מתייקר. כמובן שאם רוצים לבצע החלפה גם של השוחות, המחיר יהיה יקר יותר.

הנה טווחי המחירים עבור החלפת צנרת בבניין משותף, כפי שמוצעים לכם אצלנו בביובית אלפא:

מחיר לפי סוג שירות עלות מומלצת (לא כולל מע"מ)
עלות החלפה של צנרת ביוב בבניין משותף החל מ-10,000 ₪
כמה תעלה החלפת צינור או צנרת ביוב ראשיים החל מ-600 ₪
מחיר החלפה של מקטע בודד בצנרת החל מ-500 ₪
כמה עולה תיקון של הצנרת בבניין משותף החל מ-1,800 ₪
חידוש צנרת בבניין החל מ-7,500 ₪

להזמנת הצוות שלנו על מנת לאבחן את צנרת הביוב בבניין שלכם, לשם קבלת החלטה האם צריך להחליף אותה לגמרי או ניתן לתקן, צלצלו אלינו כבר עכשיו.