שאיבת הצפות ביוב עם המקצוענים של ביובית אלפא – שאיבה של מים, בורות שומן, הצפות במקלט, בחניון ובכל מקום אחר.

הצפות של מים או עלייה של הביוב, עלולות לגרום להרס רב ולנזקים שתיקונם עולה כסף רב, אך בעיקר הן מייצרות את הצורך להפסיק את הכל ולטפל בבעיה.

הצפה שלא תטופל בזמן, עלולה להפוך למורכבת במיוחד לשאיבה והנזק עלול להחמיר ככל שיחלפו השעות והימים, על כן שאיבת הצפות ביוב באמצעות ביובית, היא שירות שפותר את הבעיה ומאפשר את החזרה לשגרה.

 

שאיבת הצפות במחיר חסר תקדים, שואבים בכל הארץ!

✔️ פתרון מהיר ויעיל לכל סוגי ההצפות ושאיבה של מים

✔️ טיפול בהצפות במערכת ביוב, בורות ספיגה, בורות שומן

✔️ ביובית לשאיבת הצפות בכל אזורי הארץ

✔️ איתור הגורם לאירוע ותיקון הצנרת למניעה בעתיד

✔️ שאיבת הצפה בדירה, בבית, בבניין, במרתף

הצפה בחניון, מקלטים, אתרי בנייה ועוד

✔️ לשירות במחיר ללא תחרות >>

התקשרו אלינו לטלפון: 055-9703793

 

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות ביוב והצפות מים באמצעים מתקדמים

 

 

שאיבת הצפות – מתי צריך את השירות הזה?

אלו הן שלוש דוגמאות שמהוות חלק מהסיבות המרכזיות להיווצרותן של הצפות מסוגים שונים:

#1 חסימה במערכת הביוב – כאשר הצינורות סתומים והשפכים לא מצליחים לזרום כראוי בצנרת, הם יצטברו ו"יעלו" אל פני השטח, מה שייצור מצב שבו מי הביוב המזוהמים יגיעו לקרקע ויציפו את הסביבה. מי ביוב שמתקרבים לאזורי מגורים עלולים להפוך לבעיה תברואתית קשה ולהוביל להתרבות אדירה של חיידקים ובקטריות, המסוכנים לבני אדם ולבעלי חיים.

#2 נזילה של מים בשל תקלה בצנרת – נזילה שלא תוקנה במשך זמן רב, עלולה לגרום להצטברות של מים במקום מסוים, ללא יכולת ניתוב של המים החוצה ומכאן הדרך להיווצרות הצפת מים היא קצרה. דווקא כאשר הנזילה היא מינורית והנזק אינו נראה לעין בתחילה, יש סיכוי רב לכך שהתקלה לא תטופל בזמן אלא תלך ותחמיר.

#3 מרזבים חסומים שמייצרים הצפה בגגות – בתקופה של גשמים מרובים, רוחות ומזג אוויר סוער, המים שנקווים בגג הופכים לעתים לשלולית אחת גדולה. זה קורה כאשר עלים יבשים ובוץ עפים אל פתחי המרזבים וסותמים אותם, מה שמונע ממי הגשמים לזרום מהגג דרך צינור המרזב בצורה תקינה. גג של בית פרטי או של בניין, שמי הגשמים לא מפונים ממנו, עלול להינזק קשות: מלבד פתיחת הסתימה במרזבים ושאיבת הצפות בגג, יהיה צורך באטימה מחודשת של הגג על מנת למנות נזילות של מים לתוך הבית והרס של שכבת הגג עצמה.

בבניינים רבי קומות שבהן ההצפה בגג, או במקלט, מהווה בעיה עבור כלל הדיירים, ניתן להזמין שאיבת הצפות שקטה שמתבצעת על ידי משאית ביובית ייחודית ובמינימום של רעש והפרעה לשכנים.

 

טיפול בהצפות – תשובות לשאלות נפוצות

השאלה התשובה
כמה זמן לוקח לשאוב הצפה תלוי בהיקפה, בדר"כ העבודה תתבצע בפחות משעה
איך מתבצעת הפעולה ניתן לשאוב הצפות במגוון שיטות, כאשר המובילות הן באמצעות ביובית או מכונת שאיבה(משאבה)
טווח מחירים – כמה עולה 600-1200 ₪, משתנה בהתאם להיקף ולדרכי הגישה למקום
מקומות נפוצים בהם נוצרות אתרי בנייה, חניונים תת קרקעיים, מקלטים, מרתפים ביתיים, גינות, חצרות
האם ניתן לשאוב הצפה לבד באופן עצמאי ברוב המקרים פעולת השאיבה תדרוש ביובית ולכן כדאי לפנות לחברה מקצועית

 

הסכנה בהצפה והנזק הפוטנציאלי שהיא עלולה לייצר

נזקי לחות הם מהמורכבים ביותר להתמודדות, כאשר מדברים על הרס של ציוד – זאת כיוון שישנם חומרים שלא ישובו לעצמם, גם לאחר שאיבת הצפה בדירה ואפילו אם כל המים כבר יבשו.

הנזקים הנגרמים ממים הם מגוונים וחלקם יכולים אפילו להפוך למפגע תברואתי, במידה שהבעיה לא מטופלת בזמן, למשל טחב ועובש או התפרצות אדירה של חיידקים ובקטריות, שמגיעים בבת אחת לאזורי מגורים כאשר הביוב עולה על גדותיו ומוצף. טיפול בהצפה הוא עניין שאסור לזלזל בו.

גם כאשר "רק" ציוד הוא זה שניזוק, מדובר בנזקים קשים – בעיקר במובן הכלכלי, לכן שאיבת הצפה באופן מקצועי היא שירות חיוני ואף הכרחי, שיכול בהחלט למנוע הפסד שלל כסף רב.

גם במידה שמזהים או אפילו רק חושדים שקיימת נזילה בבית, אשר לא גרמה להצפה, יש לקחת בחשבון שהיא יכולה בהחלט להיות השלב הבא – אם הבעיה בצנרת לא תטופל.

מוטב לקרוא לבעל מקצוע שיאתר את מיקום התקלה, יאבחן את רמת החומרה שלה ויתקן אותה באופן מיידי, מאשר להזניח תקלה שנראית פשוטה לכאורה אך עלולה להוביל לנזקי מים מורכבים ולכזו שתצריך שאיבת הצפה בבניין על כל המשתמע מכך, לרבות ההיבטים הכלכליים של הזמנת השירות.

 

מחירי שאיבת הצפות

עלות שאיבת הצפה של ביוב או מים, תלויה בעיקר במורכבות העבודה. מחירי שאיבת הצפות ישתנו בהתאם למכשור שיהיה צורך להשתמש בו וכן בהתאם לאורך הזמן של פעולת השאיבה, כאשר באופן טבעי שאיבת הצפות בחניונים על ידי ביובית לחניונים תצריך יותר משאבים, בהשוואה להצפה בדירה קטנה פרטי או אפילו שאיבת מרתף מוצף של בית פרטי.

אז מה המחיר לשאיבת הצפות? להלן מספר דוגמאות לשירותי ביובית שונים שניתן להזמין, הנדרשים בזמן שזה קורה והמחירים המומלצים לצרכן עבורם:

שאיבת הצפות – לפי סוג השירות מחירון מומלץ לצרכן
עלות שאיבת הצפת מים סטנדרטית החל מ-700 ₪
כמה עולה שאיבת הצפה במקלט או מרתף החל מ-750 ₪
המחיר של שאיבת הצפות ביוב עם ביובית החל מ-700 ₪
כמה עולה שאיבת הצפה בדירה או בית פרטי החל מ-750 ₪
שאיבת מים לאחר הצפה החל מ-700 ₪
טיפול בהצפה בחניון עם ביובית נמוכה החל מ-800 ₪
עלויות שאיבת הצפה בבור רקב, ספיגה או שומן החל מ-800 ₪
כמה עולה לשאוב מים מחצר שהוצפה החל מ-850 ₪
שאיבת הצפה באתר בניה לקבלנים / יזמים החל מ-950 ₪

שימו לב: בפנייה להזמנת שירותי ביובית לשאיבת הצפות, כדאי להכיר את העלויות של שירותי שאיבת ההצפות השונים, לרבות המחירון המלא של ביובית אלפא – זאת כיוון שבדרך כלל עבודה כזו היא רק חלק מכלל הפעולות שיהיה צורך לבצע במקום.

 

שאיבת הצפה בבית – מה עושים כדי למנוע?

מפתיע לגלות כי אחת מהסיבות השכיחות ביותר להצפות ביתיות, דווקא לא קשורה לתקלה בתשתיות אלא בהתנהלות לא נבונה של בני אדם והיא – שימוש יתר במים, או שימוש לא נבון בביוב.

חוסר מודעות לצורך לסגור ברזים, או סגירה של ברזים (במקלחת, בכיור במטבח, בברז בגינה המחובר לצינור השקייה וכדומה) שלא "עד הסוף", הוא זה שעלול לגרום להצפה משמעותית של מים, אם חולף זמן רב שבו איש לא מבחין בעניין עד שהוא כבר הופך לבעיה של ממש ולסיטואציה שלא קל להתמודד איתה באופן עצמאי.

בנוסף, גם הצפות של הביוב עלולות להיווצר בבתים, בהם קיימת התנהלות לא נבונה של דיירי הבית בכל הקשור לשימוש בביוב, לרבות זריקת מוצרי טואלטיקה לאסלה על אף שהם אינם מתמוססים במים (כמו תחבושות היגייניות או חיתולים), או הזנחת בעיית ביוב ידועה עד לרמה שהיא מחמירה ומייצרת הצפה של ביוב, הדורשת התערבות מקצועית.

שמירה על ביוב נקי ותחזוקה שוטפת של קווי הביוב, לרבות שאיבת ביוב במקרים שבהם יש חשד לתקלה, תעזור למנוע ממנו לעלות על גדותיו.

 

שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי בתל אביב
שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי בתל אביב – ביובית אלפא

 

הצפה בבית – טיפול ולמה חשוב לעשות את זה במהירות?

טיפול בהצפות – איך, מתי, כמה ולמה? שאיבת הצפת מים בדירה, הצפה במשרד או בחנות יכולה להציל את הנכס וכאמור עשויה לעזור לכם למנוע הפסדים של כסף רב!

✔️ למנוע נזקים קשים לרצפההצפה בבית או בחנות עלולה לגרום להרס של המרצפות עצמן, בפרט אם מדובר ברצפת פרקט הנפוצה מאוד בחנויות ובמשרדים.

✔️ למנוע הרס של ציוד או של חלקי ציוד – פריטים שבאים במגע עם הרצפה, בין אם מדובר על רגלי רהיטים, ארגזים, תחתית ארון, נעליים וכדומה, עלולים להיפגם קשות או אפילו להיהרס לגמרי, כתלות בחומר ממנו הם עשויים ובכמות המים שהציפה את המקום.

✔️ למנוע נזק בלתי הפיך למוצרים העשויים מקרטון או  נייר – ספרים, קרטונים המכילים חפצים, ניירות, חוברות, ניירת משרדית, כל אלו עלולים להינזק בשל הצפת מים או ביוב.

שאיבה של הצפה תעשה, לפני הכל, את העבודה החשובה של מניעת החמרת הבעיה. לאחר מכן, ניתן יהיה לבדוק אילו פריטים אפשר לייבש ולהחזיר לשימוש ואילו יהיה צורך להשליך, אך בעיקר אפשר יהיה להיות רגועים בנוגע להפסקת הנזק ומניעת הפגיעה בציוד נוסף.

 

מה עושים כשיש הצפת מים?

אינפוגרפיקה מה עושים במקרה של הצפה - ביובית אלפא
מה עושים במקרה של הצפה – ביובית אלפא

 

שאיבת הצפה בביוב – למה כדאי להזמין שירותי ביובית?

במקרה של הצפה בביוב, שירותי ביובית הם הכרחיים ואסור לשאוב את המים בצורה אחרת.

הסיבה היא הסכנה התברואתית החמורה, שמי הביוב מהווים עבור הסביבה, בני האדם, בעלי החיים והצמחייה.

חשוב לסלק את המים המזוהמים בצורה הבטיחותית ביותר ובאמצעות המיכלים הייעודיים של הביובית, על כן הפינוי ייערך בצורה מבוקרת ומתוך רצון למזער ככל האפשר את הנזק הסביבתי.

שאיבת הצפות של הביוב רלוונטית הן כאשר יש צורך בשאיבת המים מצנרת הביוב – והן כשיש בעיה של הצפה בבורות רקב או כשנדרשת שאיבה של בורות ספיגה.

 

הצפה במרתף, במקלט
הצפה במרתף בבית – קרה לכם? צרו קשר ונגיע

 

היתרונות של ביובית לשאיבת הצפות

משאית הביובית קיימת במספר גדלים, מה שמאפשר לאנשי המקצוע המתפעלים אותה לטפל בהצפות בכל מקום שבו הם נדרשים למשימה: בין אם מדובר בדירת חדר שהוצפה בגלל נזילה, שאיבת הצפה במקלט של בניין או שאיבת ביוב מהמרתף.

גם כאשר יש צורך בשאיבה בהיקפים גדולים במיוחד, למשל כשיש הצפה באתרי בנייה או במפעלים, ניתן להזמין שירותי ביובית מתאימים ולטפל בה כמו שצריך.

באמצעות בחינת השטח וכן התאמה של סוג הביובית, ניתן לטפל בכל סוג של הצפה באופן יעיל ועם שימת דגש על טיפול מקצועי המתבצע באמצעות צוות מיומן ובעל ניסיון. גם כאשר ההתמודדות המלחיצה עם המים המציפים את הבית או הביוב שעולה פתאום על גדותיו, מסתיימת – אין זה אומר שהתהליך כולו באמת נגמר.

שאיבת כזו היא למעשה רק הטיפול הראשוני כיוון שהיא נועדה כדי לאפשר אבחון מקצועי של הבעיה האמיתית שמסתתרת מתחת לפני השטח ושגרמה למים לעלות – משמע שרק לאחר הטיפול בבעיה הזו, ניתן יהיה לחזור באמת לשגרה.

 

צפו בצוות שואב הצפת מים:

 

שיטות שאיבה נוספות

>> מכונת שאיבה במקרה של שאיבת מים – אם מדובר בשאיבה של מים בעקבות חדירת מי גשמים, ליקויים בצנרת, בעיות באיטום או כתוצאה מפגעי מזג אוויר ניתן לשאוב אותם במספר שיטות, כאשר הנפוצות ביותר הן באמצעות מכונת שאיבה (משאבה) שתשאב את המים מחוץ למבנה והשיטה השניה היא באמצעות ביובית שתשאב את המים אל המיכל של המשאית.

>> ביובית במקרה של הצפה בביוב – אם ההצפה היא בביוב עצמו יש צורך להשתמש בביובית, משום שלא מדובר במים בלבד, אלא בנוזל המכיל חומרים אחרים ומזהמים למיניהם. לאחר השאיבה יפונה המיכל עם הנוזלים המזוהמים לאתר יידועי להטמנת פסולת ביוב / בוצה (פעולה שעליה משולמת אגרה).

 

שאיבת מים לאחר מהצפה – רק עם ביובית אלפא

עבור שאיבת הצפות על ידי ביובית כדאי להזמין חברה לטיפול בהצפות, העוסקת בתחום על כל מגוון ההיבטים שלו ויכולה להציע את השירות המתאים לכל מקרה בפני עצמו.

אנחנו בביובית אלפא מציעים את כל שירותי הביובית מאלף ועד תו, לרבות שאיבת הצפות מכל סוג וטיפול מעמיק בתקלה  – בין היתר באמצעות שימוש במכשור חדשני וצילום קווי ביוב, עד למציאת הפתרון המתאים שימנע את ההצפה הבאה.

התייעצו עם קבלן שאיבת הצפות של ביובית אלפא ותוכלו לקבל את השירות המהיר והאפקטיבי – ולחזור בהקדם לשגרה שלכם!

 

טיפול בהצפות ביוב
טיפול בהצפות ביוב

 

נתקלתם בהצפה בשטח פרטי? התקשרו אלינו לפתרונות מקצועיים.

נתקלתם בהצפה בשטח ציבורי? כדאי להתקשר למוקד העירוני (מוקד 106). עוד מידע כאן.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש