עבודת שיפוץ ביוב נדרשת כאשר המערכת הקיימת כבר לא מתפקדת כמו שצריך וסובלת מליקויים שונים. מי יכול לשפץ ביוב? קבלן ביוב כמו ביובית אלפא שמחזיק בהיתרים לבצע זאת וגם בידע המתאים. מדובר במשימה מאוד מורכבת אך ביצענו כבר הרבה פרויקטים מהסוג הזה ונוכל לעזור גם לכם.

אם אתם רוצים לדעת מהו שיפוץ ביוב, מתי כדאי לבצע אותו וכמה זה אמור לעלות לכם, המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

 

שיפוץ ביוב מקצועי במחיר ללא תחרות!

שיפוץ בביוב עושים רק עם קבלן ביוב מורשה

שיפוץ בריכת או שוחת ביוב במחירים נוחים

שירותי ביוב בפריסה רחבה!

צריכים לשפץ את הביוב? התקשרו >>

טלפון: 055-9703793

 

שיפוץ ביוב
שיפוץ או החלפת קו ביוב עם המומחים של ביובית אלפא במחיר מעולה!

 

 

מתי צריך לשפץ את הביוב?

לפני שנפרט בפניכם איך מתבצע שיפוץ של הביוב, חשוב שתבינו באילו מקרים כדאי לשפץ ביוב על מנת שתוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת בעניין. מדובר בפעולה שצריכה להתבצע רק כשאין ברירה וכשנגרמו לקו הביוב ליקויים חמורים, או כשצריך לבצע התאמות חדשות לקו בעקבות שינויים כלשהם במבנה.

הנה המקרים השכיחים ביותר שמחייבים זאת:

✔️ שיפוץ ביוב עקב סתימה בביוב סתימות קשות בביוב נפתרות לעיתים רבות על ידי ביובית שמספקת לחץ מים חזק, בשילוב עם דיזות מיוחדות או רובוטים זעירים שמוחדרים לתוך הקווים. אך אם הסתימה קשה מאוד ואינה ניתנת לפתיחה, יש צורך להחליף את המקטע הסתום בצינור חדש.

✔️ שיפוץ בגלל צינורות ביוב בעייתיים – במקרים כאלה יכולות להיות דליפות דרך שברים בצינורות או בשל בעיות בחיבורים בין מקטעי הצינורות וצריך להחליף אותם.

✔️ שיפוץ בשל צנרת ביוב שכבר אינה עונה על הדרישות – למשל, במידה ומותקנת אצלכם צנרת של 4 צול אך השימוש כבר מחייב צינורות בקוטר גדול יותר, יש צורך לבצע החלפה של הצנרת / הקו כולו או תיקון צנרת ממוקד בנקודות מסוימות. גם במקרה ובוצעה הרחבה כלשהי למבנה מבחינת מספר דירות, יש לשפץ את הביוב כך שיענה על הדרישות החדשות.

✔️ שיפוץ שוחת ביוב שניזוקה – לאורך השנים שוחת הביוב יכולה להיסדק, להישבר או להתפורר ויש לשפץ אותה. שיפוץ בריכת ביוב הוא דבר הכרחי גם אם היא שוקעת וכבר אינה גבוהה מספיק מהשוחה הבאה בתור, מה שעלול לגרום להצפות.

חשוב מאוד לבצע את כל הבדיקות הנדרשות, שכוללות בין היתר צילום של קווי הביוב, על מנת לקבוע חד משמעית איפה הבעיה ולפתור אותה באופן נקודתי ובצורה שאינה גורמת לנזק סביבתי גדול מדי, אם בכלל. אנחנו תמיד מקפידים על כך.

 

שיפוץ ביוב
שיפוץ ביוב מהיר ומקצועי בזמינות גבוהה במחיר אטרקטיבי!

 

שיפוץ ביוב – מהן האפשרויות?

שיפוץ של צנרת הביוב יכול להתבצע בכמה אפשרויות בהתאם לממצאים שמתגלים בשטח. הנה המרכזיות שבהן:

✔️ ביצוע תיקונים ללא חפירה – פעמים רבות במהלך האבחון מתגלה כי מדובר בבעיה שאינה מצדיקה חפירה בדרך לצינורות. דוגמא טובה לכך היא צינורות ביוב דולפים. במקרה זה ניתן להשתמש ברובוט מיוחד שנשלט מרחוק על ידי המפעיל ומסוגל להתקין בתוך הצנרת שרוולים מיוחדים במקומות הבעייתיים שאוטמים אותם.

✔️ החלפת מקטעי צינורות – כאשר הנזק לצינור הוא יותר מידי גדול ולא ניתן לפתור אותו מתוך חלקו הפנימי באמצעות רובוט, יש צורך בביצוע חפירה והחלפת המקטע הבעייתי. פעולת אפיון הנקודה המדויקת שדורשת החלפה היא חשובה ביותר בכדי שלא לגרום ליותר מדי נזק למדרכות וחצרות תוך כדי החפירות.

✔️ החלפה של כל הקו – זהו המקרה המורכב ביותר שמתבצע רק אם אין ברירה ולא נמצא פתרון אחר. פעולה שכזאת נדרשת בדרך כלל רק בקווים מאוד ישנים שסובלים מליקויים חמורים לכל אורכם או בבניינים חדשים עקב ליקויי בנייה.

✔️ שיפוץ או החלפה של שוחת הביוב – בהתאם לממצאים ניתן להחליט גם האם להחליף שוחות ביוב מסויימות שהינן רקובות או מתפוררות. אם השוחות עדיין במצב טוב אך דולפות, ניתן לבטן אותן מחדש, מה שמבטיח איטום טוב יותר. במקרה הצורך ניתן גם רק לבצע הרמה שלהן או להחליף רק את המכסה של השוחות, כגון המקרה של שביל אדמה שהופך למגרש חניה ונדרש לשאת יותר משקל.

לא משנה מהי התקלה, חשוב מאוד לבצע שיפוץ ביוב עם קבלן ביוב בלבד ולא להתפתות להצעות זולות של נותני שירות אחרים. למה? כי קבלן ביוב יקפיד לבצע את השיפוץ על פי כל התקנים המחמירים וכל השלבים הנדרשים ובנוסף גם יחזיק בידע והציוד הנדרש על מנת לאפיין כל בעיה ולהתאים עבורה את הפתרון היעיל ביותר. אם מתקשרים עם אנשי מקצוע אחרים שאינם קבלנים בתחום, אולי מקבלים מחיר מוזל, אך זה עלול לעלות ביוקר בעתיד, עם תקלות חוזרות ונשנות.

 

שיפוץ של הביוב בבתים פרטיים לעומת בניינים משותפים

הרבה פעמים שואלים אותנו האם קיים הבדל בין שיפוץ ביוב בבית פרטי לעומת בניין משותף. התשובה היא שבשני המקרים, כל עוד קו הביוב נמצא בשטח של המבנה, האחריות חלה על הבעלים.

ככל שמדובר בשטחים ציבוריים ששייכים לרשות המקומית, כל הפעולות נמצאות באחריותה. פעמים רבות אנחנו נדרשים לבצע פעולות בשטח על מנת להוכיח מול הרשות המקומית כי הבעיה היא אכן בשטח הציבורי ולא הפרטי. לצורך כך אנחנו מצלמים את קווי הביוב ומבצעים פעולות נוספות.

 

שיפוץ ביוב
צריכים לשפץ ביוב? אנו זמינים עבורכם בפריסה רחבה ומחירים אטרקטיבים!

 

כמה עולה שיפוץ של ביוב?

קשה מאוד לענות על השאלה כמה עולה לשפץ את הביוב, מאחר והדבר תלוי בהיקף ומורכבות העבודה – האם נדרש להחליף רק קטעים מסוימים או את כל הקו. רק לאחר ביצוע אבחון מעמיק שבו נאפיין את כל הבעיות ונזהה את נקודות התורפה של מערכת הביוב שלכם, נוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת.

מה שלא יהיה, מחיר שיפוץ ביוב לא יקרע לכם את הכיס כמו שאתם חושבים, כל עוד אנחנו נבצע עבורכם את הפרויקט הזה. המחירים שלנו נוחים ומשתלמים, מה גם שמובטחת לכם עבודה מקצועית שתספק לכם תוצאות מושלמות לשנים ארוכות, ללא תקלות כלשהן.

סוג העבודה מחירים
תיקון צנרת ללא הרס החל מ-1,800 ₪
צילום קווי ביוב לאיתור תקלות ומפגעים החל מ-800 ₪
עלות החלפה של צנרת ביוב בבניין משותף החל מ- 10,000 ₪
החלפת צינור ביוב החל מ-650 ₪
חידוש צנרת בבניין החל מ-1,800 ₪
שיפוץ ביוב קיים החל מ-1,800 ₪
שיפוץ קו ביוב בבית פרטי החל מ-750 ₪

 

לקבלת ייעוץ ראשוני צרו איתנו קשר, ביובית אלפא.