ביובית ניידת היא פתרון מצוין כאשר צריכים לשאוב מי ביוב או הצפה, אך המקום אינו נגיש להגעה של ביובית בגודל רגיל. מדובר בפתרון קומפקטי אך יעיל ביותר. השירות זמין בפריסה ארצית רחבה ובמחירים נוחים והוגנים.

מה זה ביובית ניידת? איך היא נראית? איך עובדת ביובית ניידת, מהם היתרונות שלה וכמה הדבר אמור לעלות לכם? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

 

ביובית ניידת במחיר אטרקטיבי לכל שירותי הביוב (פריסה ארצית)

✔️ אנו מספקים שירותי ביובית ניידת בכל רחבי הארץ – זמינות 24/7, שירות מקצועי

✔️ שאיבה עם ביוביות ניידות גם במקומות שקשה להגיע אליהם!

✔️ שאיבת מים ומי שפכים עם ביובית ניידת – שומרים על איכות הסביבה

✔️ הגעה מהירה לכל כתובת – שירותים מגוונים, אנשי מקצוע מנוסים

✔️ להצעת מחיר לשירותי ביובית ניידת חייגו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית ניידת
ביובית ניידת לכל שירותי הביוב בפריסה ארצית – זמינות סביב השעון

 

 

ביובית ניידת – סוגים

שירותי ביובית ניידים מהווים חלק מרכזי משירותי הביובית שאנחנו מציעים לכם אצלנו בביובית אלפא. שירותים אלו מתבצעים באמצעות משאבת ביוב ניידת שאינה מחוברת לכלי רכב או מיכל ולכן אינה מוגבלת בשום צורה שהיא.

המשאבה מוצבת בתוך מסגרת אלומיניום או מתכת והיא נישאת על גבי גלגלים ממקום למקום. מהמשאבה יוצאים צינורות בקטרים שונים לבחירה ואל הצינורות ניתן לחבר דיזות שונות בהתאם לפונקציה הנדרשת.

יתרונות ביובית ניידת לעומת ביובית מסוג רגיל הם הגודל הקטן שלה וקלות המשקל, כך שניתן להגיע איתה לכל מקום, אין זה משנה עד כמה הוא לא נגיש.

חשוב לציין כי למרות שמדובר בביובית קומפקטית, היא עדיין מסוגלת לספק עוצמות שאיבה אדירות לשימושים השונים. כמובן שמלבד ביובית ניידת, אנחנו מסוגלים לספק לכם גם ביובית רגילות שכן מוצבות על גבי כלי רכב, הנה כמה דוגמאות:

✔️ ביובית גדולה – מוצבת על גבי רכב גדול, בדרך כלל משאית כבדה, שמסוגלת לשאת על גבה מיכל בעל נפח איסוף נוזלים רב ומצוידת במשאבה חזקה במיוחד. משתמשים בביוביות משאית לעבודות שאיבת ביוב ומים שהן מסיביות ורחבות היקף.

✔️ ביובית נמוכה – ביובית שנישאת על גבי רכב מסחרי קטן יותר, כך שהיא מאופיינת ביכולות גישה טובות מאשר ביובית משאית, כגון כניסה לחניונים נמוכים, סמטאות ורחובות צרים ועוד.

כאשר ביובית נמוכה אינה מסוגלת לספק את הפתרון המיטבי, ביובית ניידת היא הפתרון שכן מאפשר זאת.

 

ביובית ניידת
ביובית ניידת מאפשרת טיפול בבורות ספיגה גם במקומות שאינם נגישים למשאית ביובית

 

שירותי ביובית ניידת – מתי הדבר מתאים?

כאמור, ביובית ניידת עדיין מסוגלת לספק עוצמת לחץ מים גבוהה, כך שניתן להשתמש בה עבור מגוון רחב של משימות, אך במקומות עם נגישות בעייתית מאוד. ניתן לומר כי שירותי ביובית ניידת יכולים להתאים במספר מקרים:

#1) פתיחת סתימות בביוב עם ביובית ניידת – הקומפקטיות של הביובית הניידת מאפשרת פתיחת סתימות גם במתחמים בעייתיים מבחינת נגישות, למשל מרתפים של בתים פרטיים. לחץ המים הגבוה של הביובית הניידת מאפשר לפתוח סתימות ביוב באמצעות סילוק של גורמים שלא אמורים להיות בצנרת, דוגמת חיתולים, מגבונים ועוד. באמצעות דיזות מתאימות ניתן אף להגביר את לחץ המים ואף לקצר שורשים ולהמיס שומנים.

#2) שאיבת ביוב עם ביובית ניידת – הביובית הניידת מסוגלת לבצע שאיבות שונות בקלות וביעילות. היתרון שלה הוא שאיבה קרובה למקום ההצפה ובכך שכוח השאיבה אינו מופחת עקב צינורות ארוכים מדי. משום שלביובית ניידת אין מיכל, הנוזלים הנשאבים למעשה יוצאים מצינור אחר שמזרים אותם לנקודת הביוב קרובה. עם ביובית ניידת ניתן לשאוב הצפות וכמו כן גם בריכות ובורות שונים, דוגמת בורות רקב ושומן במקומות שאינם נגישים, כמו בשטחים חקלאיים או בעסקים שונים.

#3) שטיפת קווי ביוב עם ביובית ניידת – דבר שניתן לבצע באופן תקופתי ומניעתי בקווי ביוב שאינם נגישים. השטיפה באמצעות לחץ המים הגבוה לאורך הצינור אמורה למנוע סתימות וחוסכת רבות בעלויות של ביוביות גדולות יותר, כאשר הסתימה הופכת ליותר מורכבת בשל אי טיפול בזמן.

 

מחיר ביובית ניידת – כמה עולה?

ניתן לומר כי מחיר ביובית ניידת יהיה בדרך כלל זול יותר מאשר של ביובית גדולה או נמוכה, כי היא הרבה יותר קטנה וקומפקטית. מעבר לזאת, ישנם עוד מספר גורמים שקובעים את מחיר השירות, בדומה לסוגי הביוביות האחרים:

#1) תנאי השטח – ככל שתנאי השטח בעייתיים יותר, כך יהיה יותר קשה לצוות להגיע למקום ולעיתים גם ידרשו יותר אנשים לסחיבת הביובית, מה שייקר את העבודה.

#2) מורכבות העבודה – ככל שמדובר בתקלה חמורה יותר, כך עולה הצורך בהפעלת מספר שירותים שלנו, כגון שאיבת הצפה, צילום הצינור, פתיחת סתימה ותיקון הצינור – מה שעשוי לייקר את העלויות.

#3) מועד הביצוע – עבודה שמתבצעת מחוץ לשעות העבודה המקובלות, למשל באמצע הלילה או בסוף השבוע, תתומחר גבוה יותר מאשר בשעות העבודה הרגילות. אנחנו זמינים לכל שירותי הביובית 24 שעות ביממה.

#4) דחיפות – פנייה דחופה כדי שנשלח אליכם ביובית ניידת "מהיום להיום", תהיה יקרה יותר מאשר בקשה שמתואמת מספיק זמן מראש.

כל עוד תיפנו אל חברה מקצועית ובעלת מוניטין רב כמונו, אשר דוגלת בכמה שיותר עזרה ללקוחות שלה, כך תוכלו למצוא מחירים נוחים והוגנים, כאלה שלא יקרעו לכם את הכיס. אנחנו יכולים לשלוח אליכם ביובית ניידת לכל מקום בארץ, רחוק ככל שיהיה, ומציעים לכם מחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה שתבוצע, במקרה של צורך לבצע תיקונים כלשהם בצנרת שלכם.

הנה טווחי המחירים הממוצעים שאמורים להיגבות מכם עבור שירותי ביובית ניידים:

ביובית ניידת מחיר לשירות מחירון מומלץ עבור ביוביות ניידות
עלות ניקוי בור ספיגה עם ביובית ניידת החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת הצפה בבור רקב עם ביובית ניידת החל מ- 650 ₪
מחיר  שאיבת הצפה בביוב ביתי עם ביובית ניידת החל מ- 350 ₪
מחיר שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה עם ביובית ניידת החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב עם ביובית ניידת החל מ- 500 ₪
עלות פינוי והטמנת פסולת ביוב לאחר שאיבה עם ביובית ניידת החל מ- 400 ₪

ביוביות ניידות בפריסה ארצית – ביובית אלפא!

גיליתם שיש אצלכם הצפה או סתימת ביוב ואתם חוששים שהמקום אינו נגיש בשביל משאית ביובית רגילה? צלצלו אלינו לביובית אלפא בהקדם – אנחנו כבר נדע לאפיין את השטח ולהחליט האם לשלוח אליכם ביובית ניידת, ביובית קטנה ונמוכה או כל סוג של ביובית אחר שנראה לנכון ושיפתור את הבעיה.