אם חשבתם ששירותי ביובית מתמקדים בלקוחות פרטיים בלבד, הרי שאתם חייבים להכיר את השימושיות הגדולה והכה מבוקשת של ביובית למפעלים.

השילוב של מקום עבודה גדול, שמנים ופסולת נוזלית רבה שמחייבת פינוי, רגולציות שחייבים לעמוד בהן ועמידה בלוחות זמנים קפדניים, הם אלה שמחייבים עבודה עם הטובים ביותר בתחום, ובמילים אחרות – איתנו, ביובית אלפא!

אנחנו מספקים שירותי ביובית למפעלים ברמה הגבוהה ביותר ונשמח להגיע גם למפעל שלכם.

מה כוללים השירות, לאילו סוגי מפעלים זה מתאים וכמה זה עולה? – הכל בשורות שלפניכם.

 

שירותי ביובית למפעלים במחיר ללא תחרות!

ביובית לשאיבה במפעל מכל תחום ובכל גודל

שימוש בביוביות עם קיבולת גדולה מותאמות למפעלים

שירות מקצועי בסטנדרטים מחמירים!

פינוי שמן משומש, שפכים, שאיבת בורות ספיגה ושומן

טיפול בסתימות ביוב, שטיפת קווים מדי תקופה ועוד

טלפון: 055-9703793

 

שירותי ביובית למפעלים
שאיבות ביוב במפעלים עם ביובית במחיר משתלם!

 

 

ביובית למפעלים – באילו תעשיות הדבר נדרש?

כל מפעל באשר הוא עשוי להזדקק מתישהו לשירותי ביובית. יחד עם זאת, ישנן תעשיות שבהן פעולת הביובית נוכחת ובולטת במיוחד וזאת לצרכי פינוי של פסולת ביוב שאינה יכולה לזרום למערכת הפינוי הרגילה.

באילו סוגי מפעלים נדרשים בשירותי ביובית בתדירות גבוהה ואף קבועה? מפעלים שמתעסקים בתעשיות שמנים ודלקים, פטרוכימיה, מזון, קוסמטיקה, עיבוד שבבי, טקסטיל, מתכת ומחזור.

כל תעשייה לפי החוקים והתקנות אליהם היא מחויבת בהתאם לסוג פסולת הביוב שהיא מייצרת ושיש לפנות לאתרים מורשים.

הצוות המקצועי שלנו בביובית אלפא בקיא בכל הדרישות אליהן מחויבים מפעלים ואף יכול לסייע בייעוץ מקצועי שימנע הסתבכות עם הרשויות.

 

ביובית למפעלים
פתיחת סתימות ביוב במפעלים בפריסה ארצית רחבה!

 

שאיבת ביוב במפעל

שאיבת ביוב במפעל מבוצעת, כאמור, באמצעות ביובית, כשניתן לציין מספר סוגי שאיבות נפוצים במפעלים:

✔️ ניקוז ושאיבת בורות ספיגה – במפעלים רבים ישנם בורות ספיגה שמיועדים לקלוט מי ביוב במקרים שבהם אין תשתית שיכולה לנקז אותם. על מנת לרוקן את בורות הספיגה כדי שלא יעלו על גדותיהם ולנקות את התחתית שלהם, יש לפנות אל קבלן ביוב מורשה שמספק שירותי ביובית למפעלים.

✔️ שאיבת בורות שומן ופינוי שמן משומש – ישנם מפעלים שמתעסקים עם שמנים ושומנים שאינם יכולים להיות מוזרמים למערכת הביוב הרגילה. חומרים אלו מועברים בתהליכי הייצור השונים לבורות מיוחדים שאותם יש לרוקן מעת לעת ולפנות את השמנים לאתר מורשה..

✔️ שאיבת הצפות הצפות יכולות להתרחש בכל קווי הביוב באשר הם אך במפעלים, בשל אופי החומרים הזורמים במערכות הביוב, מדובר בתופעה שכיחה למדי. שאיבת ביוב במפעל על רקע הצפה מתרחשת בעיקר בעקבות סתימות בצינורות הביוב או צינורות ביוב ישנים שפשוט לא עומדים בעומס.

חשוב להדגיש כי איסוף והובלה של פסולת שפכים למפעלי טיהור חייבים להתבצע על ידי קבלן ביוב שמחזיק באישור לבצע זאת. צוות הביובית גם חייב לרשום את כמות השפכים שנשאבו והוא למעשה היחיד שרשאי ליצור קשר עם מכוני הטיהור לטובת קביעת מועד לריקון התכולה מהביובית.

 

ביובית למפעלים – גם בתרחישים נוספים

שאיבות ביוב במפעלים עם ביובית הן למעשה המשימות המרכזיות של ביובית במפעלים, אך מלבד שאיבת ופינוי שפכים ישנן עוד משימות שהיא יכולה לבצע:

✔️ פתיחת סתימות ביוב במפעל – סתימות ביוב במפעלים יכולות להסתיים עם הצפות בעייתיות שיכולות לעצור את קו הייצור ולגרום לנזקים רבים. צוותי הביובית מצוידים בכל הנדרש על מנת לפתוח כל סתימה מורכבת באשר היא.

✔️ שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה – מטרת השטיפה היא לבצע ניקוי קווי ביוב בעייתיים שמועדים מראש לסתימות, עקב התיישנות, ליקויי בנייה או עקב אופי החומרים שזורמים בתוך הקווים. באמצעות השטיפה ניתן למנוע את הסתימה הבאה ולאפשר לייצור להתקיים ללא הפרעות ועצירות מיותרות.

✔️ טיפול בקווי ביוב – בין אם לצרכי תיקון צינורות ביוב בעייתיים או הרחבה ושדרוג קווי הביוב הקיימים, קבלן ביוב אשר מספק שירותי ביובית למפעלים רשאי גם לתכנן, להניח ולהחליף צינורות, בריכות ושוחות ביוב, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור מקומות עבודה ומפעלים.

 

שירותי ביובית למפעלים
ניקוז ושאיבת בורות ספיגה במפעלים עם ביובית אלפא!

 

מחיר ביובית למפעלים – כמה עולה?

אם תהיתם במה שונה שאיבת ביוב למפעלים משאיבת ביוב רגילה, הרי שהדבר הראשון ששמים אליו לב הוא העלויות.

משום שמדובר במפעלים ובכמויות גדולות של פסולת ביוב מסוגים שונים, שימוש בביובית גדולה במפעלים (ביובית משאית) הוא דבר יותר שכיח ולכן גם יותר יקר מאשר שירות של ביובית בגודל בינוני שמספיק ללקוח הפרטי.

מעבר לכך, ביוביות למפעלים צריכות לעמוד בלוחות זמנים הרבה יותר קפדניים, שכן פעמים רבות לא ניתן להמשיך בתהליכי הייצור עד לפינוי הפסולת.

בנוסף, ביובית למפעל נדרשת לעבודה 24/7 בשל עבודות ביוב שאינן סובלות דיחוי, לעומת השירות ללקוחות פרטיים שכמעט תמיד סובל דיחוי לשעות העבודה המקובלות. כאשר מדובר בצורך בשירות דחוף, מחיר העבודה יתייקר.

על מנת לקבל סדר גודל עבור העלויות של ביובית על פי השירותים השונים, תוכלו להיעזר במחירון הביובית שלנו.

ביובית במפעל – מחיר לפי סוג שירות עלות השירות (לא כולל מע"מ)
מחיר שאיבה מבור ספיגה או בור שומן במפעל החל מ-600 ₪
כמה תעלה שאיבות ביוב במפעל עם ביובית החל מ-700 ₪
עלות שאיבת בור שומן מוצף בשל סתימה במפעל החל מ-650 ₪
איתור נזילות לאחר פתיחת סתימה במערכת הביוב החל מ-550 ₪
כמה יעלה לנקות קווי ביוב במפעל החל מ-700 ₪

לקבלת הצעת מחיר מפורטת בהתאם לצרכי הביובית המדויקים עבור המפעל שלכם, פנו אלינו ונשמח לעזור. ביובית אלפא.