שירותי ביובית 24/7 הם המומחיות שלנו ואנחנו מסוגלים להגיע אליכם בכל שעה ולכל מקום בארץ במהירות האפשרית.

אין לכם עדיין מספר טלפון שדרכו תוכלו להזמין ביובית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע? אנחנו מציעים לכם שירותי ביובית 24 שעות ביממה שיפתרו עבורכם כל סתימה או נזילה, מורכבת ככל שתהיה. איך מזמינים ביובית 24 שעות מאיתנו? כמה עולה להזמין ביובית 24 שעות ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו? הנה התשובות.

 

ביובית 24 שעות במחירים חסרי תקדים! נסו אותנו

✔️ אנו מספקים שירותי ביובית 24 שעות ביממה בכל יישובי הארץ!

✔️ ביובית 24/7 לשאיבת ביוב, הצפות, שטיפת קווי ביוב ועוד

✔️ ניקוי בורות ביוב, שטיפת קו ביוב, שאיבת בורות ספיגה ובור מפריד שומנים

✔️ הצוותים של ביובית אלפא פותרים תקלות בביוב מכל הסוגים

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי ביובית 24/7 חייגו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובת 24 שעות ביממה
ביובית 24 שעות ביממה בכל הארץ – מגיעים מהר לשאוב כל הצפה ולפתוח כל סתימה

 

 

מה זה בעצם ביובית ולמה צריך אותה 24 שעות ביממה?

ביובית היא בעצם משאבה חזקה שמסוגלת לשאוב כל סוג של נוזלים למיכל איסוף מיוחד. הביובית מורכבת על גבי רכב שנושא אותה ממקום למקום וכך היא יכולה להגיע עד למוקד המשימה ולבצע את השאיבה בצורה יעילה וחזקה. הצורך בשירותי ביובית הכרחי בכמה תרחישים:

✔️ טיפול בסתימות ביוב – אותן סתימות באות לידי ביטוי בהצפות וריחות צחנה עזים בביוב. סתימות שכאלו מתרחשות על פי רוב עקב חדירה של גורמים לא רצויים למערכת, כגון חיתולים, מגבונים, שורשים, בטון ואבנים. הביובית מסוגלת להזרים מים בעוצמה לתוך מערכת הצינורות ולשאוב אותם בעוצמה חזקה לא פחות ובכך לשחרר את הסתימות.

✔️ טיפול בהצפות – כאשר ישנה הצפה, הדבר מחייב טיפול מהיר בפינוי המים לפני שיגרמו נזקים כבדים לרכוש ולעיתים אף לנפש. הביובית מגיעה למקום ושואבת את הנוזלים שמציפים את המתחם עד לייבוש מלא. את הנוזלים ניתן לשאוב למיכל האיסוף של הביובית או לחלופין, לפתח ניקוז גדול יותר שממוקם בקרבת מקום. שאיבת הצפות היא אחד מהשירותים המבוקשים ביותר אצלנו ואנו מסוגלים לתת מענה גם במקרים מורכבים במיוחד, כגון הצפות של בריכות או של חניונים.

✔️ פינוי של בורות – "בור שמן" או בשמו האחר "מפריד שומנים" הוא מיכל שמיועד לאחסון שומנים שונים לשם מניעת זרימתם למערכת הביוב הרגילה, סתימה שלה והריסתה. בורות אלו נמצאים במוסכים, מפעלים ומטבחים שונים. מעת לעת עולה הצורך לרוקן את בורות השומן ולפנות את השמן המשומש לפני שיעלו על גדותיהם וזאת עושים באמצעות ביובית. שאיבת בור שומן מאפשרת את הפינוי של השפכים והפסולת המצויים בתוכו, מבלי להסתכן בבעיה תברואתית לבני האדם ובעלי החיים בסביבה, או לקרקע עצמה.

 

למה חשוב שיהיו שירותי ביובית 24 שעות ביממה?

לעולם אין לדעת מתי תתרחש סתימת ביוב או הצפה ואם הדבר קורה באמצע הלילה, בשבת או בחג, לא תמיד ניתן להמתין יותר מידי, אחרת יגרם נזק שיהיה קשה מאוד לתקן ולעיתים הדבר אף עלול לגרום לסכנת חיים של ממש.

לאילו מקרים מתאימים שירותי ביובית 24 שעות? הצפות של מים, שמנים ונוזלים אחרים יכולות להיות מסוכנות ביותר וכאשר הם מצטברים במקומות סגורים, הם עלולים להפוך למסכני-חיים. מסיבה זו, באם שמתם לב לכך שישנה הצפה מסוכנת במתחם שלכם, פעלו מהר והתקשרו אל חברה כמונו שמציעה שירותי ביובית בשעת חירום על מנת לסלק את המים לפני שיהיה אסון.

אנו מציעים שירותי ביובית 24 שעות ביממה בכל מקום – ויכולים לבצע את השאיבה במהירות ובסופו של דבר להציל חיים ולמנוע פגיעה ברכוש. לא כל חברה מסוגלת לשלוח לכם ביובית דחופה בכל שעה, אך אנחנו מבינים את חשיבות העניין ולכן מספקים לכם שירותי ביובית מסביב לשעון לכל מקום בארץ.

 

שירותי ביובית 24/7 – לא רק עבור מקרים דחופים

כמובן ששירותי ביובית 24 שעות מתאימים לא רק למקרים דחופים אלא גם לכאלה שמתואמים מראש.

למשל, אם אתם מנהליו של מקום עבודה ולא מעוניינים להתעכב במהלך היום ולהשבית את העבודה שלכם, תמיד תוכלו לנצל את העובדה שניתן להזמין מאיתנו ביובית 24 שעות ביממה ולתאם את המשימה לשעות המאוחרות של הלילה או לסוף השבוע, במידה והדבר אינו דחוף.

גם במקרה של הצפת מים בבניין מגורים למשל, ניתן לתאם את ההגעה לשעות שבהן תיווצר כמה שפחות הפרעה לדיירים, למשל בשעות היום, כשמרבית הדיירים בעבודה.

 

אילו סוגי ביוביות יש לנו?

התקשרות עם חברה שמאפשרת להזמין ביובית 24 שעות ביממה זה טוב ויפה, אך הדבר לא באמת יהיה יעיל אם החברה לא תוכל לספק לכם ביוביות שיתאימו לתנאי השטח שלכם. כאן מגיע יתרון ההתקשרות הנוסף שלכם איתנו – היכולת לשלוח אליכם את הביובית המתאימה ביותר למשימה. הנה סוגי הביוביות שאנחנו יכולים לשלוח אליכם 24 שעות ביממה:

#1 ביוביות נמוכות – אלו הן ביוביות קטנות יחסית שנישאות על גבי רכבים מסחריים שאינם משאיות. באופן זה אנחנו יכולים להגיע עם הביובית עד לנקודת ההצפה גם כאשר מדובר במקומות שמוגבלים מבחינת הגובה (חניונים, כניסות למבני מגורים וכו') או צרים מאוד, למשל רחובות מסוימים או בתי עסק קטנים. ביובית נמוכה וקטנה עושה עבודה מצוינת ונותנת מענה המותאם לתנאי השטח – עד לייבוש ההצפה והחזרה המבורכת לשגרה.

#2 ביוביות גדולות – צינור מים גדול התפוצץ בשטח המפעל הענק שלכם או במגדל המגורים שבו אתם מתפקדים כוועד הבית? כמויות המים גדולות במיוחד? אל תמתינו ולו רגע נוסף! גם במקרה הזה נוכל לעזור לכם עם ביוביות גדולות ביותר שמסוגלות לבצע שאיבה חזקה של נפחי נוזלים גדולים במיוחד.

#3 ביוביות חכמות – ביוביות שכאלו מצוידות במכשור טכנולוגי מתקדם, סיבים אופטיים, רובוטים ואפילו מצלמות IR, על מנת לאפשר לצוות את היכולת לזהות את מיקום הסתימה בצורה מהירה, לפתוח אותה בצורה ממוקדת, לבצע תיקונים שונים אם נדרש ולאשר עוד באותו הרגע כי הטיפול הוכתר בהצלחה.

 

איך תוכלו להזמין שירות ביובית 24 שעות?

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית דחופים, תוכלו להתקשר אל המספר שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל בסופי שבוע ובימי חג – ולקבל מאיתנו מענה מיידי.

אם אתם מעוניינים להזמין אותנו לצרכי משימות שאינן דחופות ולתאם איתנו שירותי ביובית לשעה וליום הנוחים שלכם, תוכלו תמיד להשאיר את הפרטים שלכם בדף יצירת הקשר באתר שלנו ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים הרלוונטיים ויקבע לכם מועד שמתאים לכם.

 

ביובית 24 שעות ביממה – לכל מקום בארץ

ישנם עסקים שנותנים שירות באזורים מצומצמים ובהתאם לכך הם אינם יכולים להגיב מספיק מהר כאשר מדובר במקרה חירום או בצורך לבצע משימות שונות 24 שעות ביממה.

לא כך הדבר אצלנו ואנחנו מסוגלים להגיע במהירות לכל מקום בארץ עם הביובית שהכי תתאים למשימה שעומדת על הפרק. בין אם תזדקקו לשירות שאיבות ביוב 24 שעות או פתיחת סתימות ביוב 24 שעות, איתנו תוכלו להיות בטוחים שהבעיה תיפתר כמה שיותר מהר ושתוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה.

אנחנו מציעים לכם שירותי ביובית בצפון 24 שעות ביממה, שירותי ביובית בדרום 24 שעות ביממה, שירותי ביובית בשרון 24 שעות ביממה ושירותי ביובית בתל אביב 24 שעות ביממה ובכל אזור המרכז.

 

שירותי ביובית מסביב לשעון – רק מביובית אלפא!

ישנם עוד כמה קריטריונים שחשוב שחברה מקצועית תעמוד בהם ואנחנו מאוד מקפידים עליהם. ראשית, הצוות המקצועי שיגיע אליכם. לא משנה באיזו שעה מדובר, איתנו תוכלו להיות בטוחים שתמיד יגיעו אליכם אנשי מקצועי מיומנים שיודעים כיצד למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור כל בעיה, במהירות, ביעילות וללא גרימת נזק שיגרום לכם להוצאות כספיות מיותרות.

מעבר לזאת, אנחנו מצוידים בביטוח מתאים שיכסה כל נזק שעשוי בכל זאת להיגרם במהלך עבודה, לעיתים באופן בלתי נמנע. מצאתם חברה שמספקת שירותי ביובית 24 שעות ביממה אבל שאינה מחזיקה בביטוח שכזה? אתם עלולים להסתבך וחבל. התקשרו אלינו ותוכלו להיות רגועים מהבחינה הזאת.

 

מחיר ביובית 24 שעות ביממה – כמה עולה?

מחיר של ביובית 24 שעות לא אמור להיות יקר מידי עבורכם, כל עוד אתם מתקשרים עם חברה כמונו שהולכת לקראת לקוחותיה. דרכנו תוכלו להזמין ביובית 24 שעות במחיר הוגן וגם להיות בטוחים באשר לתוצאות העבודה שתבוצע.

כמובן שישנו הבדל בין הזמנת שירותי ביובית באופן דחוף בשעות שאינן שגרתיות (שעות הלילה, סוף השבוע או ימי חג)  לבין הזמנת השירות שלא באופן דחוף ולאחר תיאום מראש. הזמנת ביובית באופן דחוף ובשעה לא שגרתית תהיה יקרה יותר.

המחיר של הזמנת ביובית 24 שעות תלוי גם בהיקף העבודה, הנגישות למקום, סוג הנוזל הנשאב (למשל, האם מדובר בחומרים מסוכנים) והאם יש צורך בביצוע פעולות נוספות כגוון צילום קווי צנרת וביוב, התקנת שסתומי אל חזור ומערכות מונעות הצפה אחרות, חיתוך שורשים ועוד.

הכנו עבורכם טבלה שמרכזת את המחירים הממוצעים של הזמנת ביובית 24 שעות, במספר תרחישים שכיחים:

ביובית 24 שעות מחיר לפי סוג שירות מחירון מומלץ לשירותי ביובית מסביב לשעון
כמה עולה שאיבת מים 24/7 עם ביובית רגילה? החל מ- 550 ₪
מה מחיר שירותי ביובית נמוכה 24 שעות ביממה? החל מ- 790 ₪
שאיבת ביוב ביתי ביום או בלילה – כמה עולה? החל מ- 350 ₪
מחיר פתיחת סתימות כולל איתור נזילה החל מ- 1250 ₪
עלות שאיבת בור שומן בכל שעה ביום החל מ- 650 ₪
עלות פינוי הפסולת מבור ספיגה 24/7 החל מ- 400 ₪
עלות ניקוי שורשים מקווי ביוב 24 שעות ביממה החל מ- 790 ₪
כמה עולה לפתוח ביוב ביתי סתום בגלל מגבונים ביום או בלילה? החל מ- 700 ₪

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהזמין מאיתנו שירותי ביובית מקצועיים בכל שעה שתצטרכו, 24 שעות ביממה – נשמח לעזור לכם לחזור במהירות לשגרה! מחכים לקריאה שלכם, צוות ביובית אלפא.