מחירון שירותי ביובית אלפא – טווח מחירים מומלץ לשירותים שאנו מציעים ללקוחותינו, בפריסה ארצית מלאה – מעודכן לשנת 2024!

בשורות הבאות נסביר איך נקבע מחיר ביובית, לפי אילו פרמטרים וממה הוא מורכב. בהמשך הדף תמצאו טבלת מחירים עדכנית עם מחירון ביובית מומלץ לצרכן.

שירותי ביובית כוללים את כל הפעולות שניתן לבצע באמצעות משאית הביוב, הצינורות הייחודיים, הדיזות והמכשור החדשני המחוברים אליה. אנשי המקצוע שלנו בביובית אלפא ימצאו עבורכם את הפתרונות המותאמים והטובים ביותר למגוון תקלות ביוב מהפשוטות ועד המורכבות, גם כשמדובר בבעיות במעמקי הצנרת של מערכת הביוב.

כדי לבחון בצורה חכמה הצעת מחיר לשירות ביובית, כדאי להכיר את כל אחד מן השירותים הללו ולהבין ממה מורכבות עלויות ביובית ומה כוללת כל פעולה.

מהו מחיר שאיבת ביוב, מה משפיע על עלות פתיחת סתימה בביוב, כמה עולה להזמין ביובית לצורך שטיפת קווי הביוב? מחירון ביובית כולל את כל המידע הנחוץ ללקוחות.

 

שירותי ביובית מחיר ללא תחרות! פריסה רחבה 24/7

✔️ מחירון ביובית אלפא – ביובית במחיר המשתלם בישראל

✔️ פתיחת סתימות, שאיבת בור ספיגה, שטיפת קו ביוב ועוד

✔️ השוואת מחירי ביובית – פירוט מלא לפי סוג העבודה

✔️ לקבלת הצעת מחיר לשירות ביובית – חייגו אלינו!

✔️ רוצים לדעת כמה עולה ביובית? הכל בהמשך הדף.

טלפון: 055-9703793

 

מחרון ביובית מחיר לפי סוג שירות
המחירון המלא של כל שירותי ביובית אלפא בפריסה ארצית ובזמינות 24/7

 

 

מתי צריך להזמין ביובית?

משאית ביובית מכילה את כל מה שצריך כדי לבצע מגוון רחב של פעולות, שמטרתן להביא לתפקוד תקין של מערכת הביוב, משמע לזרימת שפכים שוטפת ולשינוע של המים והפסולת למקומות הנכונים.

אנו מציעים מבחר שירותי ביובית שניתן להזמין לכל מקום בישראל, כאשר השוואת מחירי ביובית מול חברות נוספות, תבהיר לכם כי אצלנו תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם, לכל שירות ביובית, לדוגמה:

✔️ שאיבת ביוב – בעזרת ביובית ניתן לשאוב את הביוב הן במצבי חירום של הצפת מים ומי ביוב, כאשר מחיר שאיבת ביוב יושפע מתנאי השטח וממורכבות העבודה.

✔️ פתיחת סתימות בלחץ מים – משאית הביובית מכילה דיזות שונות, המאפשרות את כיוונון לחץ המים היוצא מן הצינור. מחיר פתיחת סתימה בביוב יהיה גבוה או נמוך יותר, בהתאם לאופי הסתימה.

✔️ שטיפת קווי ביוב – המחיר של שטיפת קווי ביוב יכול להשתנות כיוון ששירות זה מוצע הן כפתרון במצבי חירום, כאשר הביוב עולה על גדותיו וברור שקיימת תקלה בצנרת – אך גם כשירות קבוע המיועד לתחזוקת קווי הביוב.

✔️ שאיבת בורות שומן – השאלה "כמה עולה לשאוב בור שומן" רלוונטית למקומות שבהם אין מערכת ביוב מסועפת של צינורות רבים, אלא השפכים מועברים אל בור ספיגה ומפריד שומנים. גם כאן, מדובר בשירות אינדבדואלי ולכן עלות ביובית תותאם למאפייני הבעיה ומורכבות הפעולה הנדרשת.

✔️ סימנים נוספים שנדרשת ביובית – במידה ויש סתימות ביוב שחוזרות על עצמן לעיתים תכופות, סתימה במספר מקומות בבית במקביל, אם זיהיתם הצפה בבית או אם בור ביוב אחד או יותר בחצר הבית או הבניין מלאים.

על מנת לענות על השאלה "כמה עולה משאית ביובית", חשוב להבין קודם כל ממה מורכבת הצעת המחיר לביובית, מה כלול בכל אחד מן השירותים שהוצגו וגם באחרים ובעיקר – כמה עולה ביובית ומה משפיע על המחיר, בסופו של דבר.

ביובית מחיר
באילו מקרים נדרשת ביובית ומה משפיע על המחיר

 

מה משפיע על מחיר ביובית?

מחיר ביובית יושפע מגורמים רבים, כאשר כלל האצבע הוא – מחיר גבוה יותר, עבור פעולות הדורשות משאבים בהיקף גדול יותר. המחיר של הזמנת שירותי ביובית יכול להיות מושפע מכמה וכמה גורמים:

#1 הזמנת שירות ביובית בשעות מיוחדות – נגישות וזמינות השירות הן חלק בלתי נפרד מהאיכות והמקצוענות בביובית אלפא. המטרה היא לספק ללקוחות בכל רחבי הארץ, את שירותי הביובית המדויקים עבורם, בכל עת. עם זאת, מחיר של ביובית שתוזמן לשעות הלילה, יהיה יקר יותר בהשוואה לעלות הביובית במהלך היום, בשעות העבודה הסטנדרטיות, לכן התשובה לשאלה "כמה עולה שירות ביובית" תלויה, בין היתר, בשעת הקריאה.

#2 משאית ביובית או ביובית נמוכה – קיימים סוגי ביוביות שונים, אשר כל אחת מהן מתאימה לפעולה אחרת, הנדרשת כדי להביא את הביוב למצב תקין. בהזמנת ביובית מחיר בסיס ייקבע בהתאם לסוג הביובית שתידרש למשימה.

#3 מאפייני התקלה עצמה – על מנת לשאוב בור ספיגה יידרש ציוד מכאני שונה, לעומת שאיבת הצפה במערכת ביוב של רחוב סואן, למשל. מלבד התאמת הביובית עצמה לשטח, יהיה צורך להשתמש במכשור שונה בכל הזמנת עבודה כחלק מהצורך לתת מענה לכל סוג של תקלה, לכן מחירי שירות הביובית ישתנו בהתאם.

#4 השפעת עבודת הביובית על הסביבה – כאשר עבודת הביובית משפיעה באופן ישיר על הסביבה ועל שגרת היום הרגילה, לדוגמה בעת הטיפול בהצפת ביוב באמצע עיר – ייתכן שמחיר העבודה יעלה. משאית הביובית עלולה לחסום את הרחוב ובשל כך העלות של השירות תהיה גבוהה יותר. לעומת זאת, שאיבת בור שומן של מפעל, שייתכן ותפריע לשגרת העבודה באותו המפעל אבל לא תצריך משאבים נוספים כגון חסימת כבישים וכדומה – תהיה זולה יותר.

#5 תנאי השטח והנגישות של הביובית – סביר כי מחיר הביובית יעלה, כאשר יהיה צורך להתאים את המכשור של הביובית אל המקום, על מנת לשאוב את הביוב – או לבצע כל פעולה אחרת – בצורה האופטימלית. מקומות נגישים יחסית, אליהם הביובית תיכנס בקלות, יהיו זולים יותר.

#6 בית פרטי, דירה או בנייןמחיר פתיחת סתימה בביוב של בניין או בית משותף יהיה גבוה יותר מסתימה בבית פרטי או דירת מגורים, משום שמדובר בעבודה מורכבת יותר שתדרוש פתיחה של מספר קווי ביוב שונים.

 

ביובית במחיר ללא תחרות

להלן מחירון ביובית המלא והמפורט שלנו – ובו מחירים של שירותי ביובית מכל הסוגים:

מחירי שאיבות ביוב – כמה עולה לשאוב ביוב?

שאיבת ביוב באמצעות משאית ביובית היא אחד מהשירותים החיוניים ביותר, כיוון שכאשר שואבים את השפכים ממערכת הביוב – דבר שלרוב צריך להיעשות בשל סתימה – המשמעות היא שמים מזוהמים רבים ופסולת מסוכנת, יוצאים החוצה מתוך צנרת הביוב.

העברת השפכים והפסולת נעשית באמצעות מיכלית ביובית, שמבצעת את המעבר הזה באופן בטוח ומבלי לחשוף את מי הביוב לקרקע ולסביבה, דבר שעלול להוות סכנה תברואתית של ממש.

עלות ביובית לשאיבת הצפות, משתנה בהתאם לפעולה עצמה ולהיקפה, כאשר שאיבת ביוב פשוטה כמו שאיבה מבור ספיגה, תהיה זולה יותר לעומת המחיר של שאיבת הצפות מבריכה.

בנוסף, גם למכשור שבו נעשה שימוש יש משמעות בכל הקשור לעלות שאיבת הביוב, כאשר השימוש במשאבה טבולה המשמשת לשאיבת הצפות במקומות נמוכים כמו מקלט תת קרקעי או חניון, יהיה יקר יותר בהשוואה לשאיבת מים על ידי ביובית סטנדרטית לצורך טיפול בהצפה ביתית.

ביובית מחיר לפי שירות מה מתבצע? מחירון מומלץ לשאיבות ביוב
מחיר לשאיבת מים סטנדרטית על ידי ביובית שאיבה באמצעות ביובית בבתים פרטיים, מרתפים, חניונים ועוד החל מ- 600 ₪
עלות שאיבה מבור ספיגה או בור שומן ריקון בור ספיגה או בור שומן ופינוי למקום מאושר החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת ביוב שאיבות ביוב עם ביובית החל מ- 700 ₪
שאיבה של מים מבריכה עד 4 קוב בריכת הביוב התמלאה? צרו קשר ונגיע לסייע החל מ- 650 ₪
שאיבת הצפות עם ביובית נמוכה שאיבת הצפה בחניונים, מרתפים או מקלטים עם ביובית קטנה החל מ- 790 ₪
כמה עולה צילום קווי ביוב צילום לעומק הביוב עם סיב אופטי או רובוט לבחירתכם החל מ- 800 ₪
עלות איתור נזילות ביוב מתבצע עם ציוד מקצועי לאיתור נזילות מים החל מ- 600 ₪

 

מחירי פתיחת סתימות עם ביובית – כמה עולה לפתוח סתימה בביוב?

כדי לפתוח סתימה בביוב ניתן להשתמש במגוון אמצעים, אך מחיר פתיחת סתימות במערכת הביוב מושפע באופן ישיר ממורכבות העבודה וממה שקיים בשטח.

כאשר מדובר בשורשים בביוב שסתמו את הצנרת, זוהי עבודה ארוכה ומורכבת הדורשת, לעתים, שימוש בכמה וכמה מכשירים שונים, שיאפשרו הן את סילוק השורשים והן את ניקוי הצינורות עצמם.

עלות ניקוי קו ביוב בלחץ מים גבוה יהיה יקר כשהמערכת עצמה מסועפת וארוכה, בהשוואה למחיר של שאיבת בור שומן סתום, שסביר להניח שיהיה נמוך הרבה יותר.

פתיחת סתימה בביוב עם ביובית – מחירים מחירון מומלץ לפתיחת סתימות בביוב
מחיר שאיבת הצפה בבור רקב סתום בבית פרטי החל מ- 600 ₪
פתיחת סתימות בצנרת כולל איתור נזילה עם מצלמה החל מ- 1250 ₪
המחיר לפתיחת סתימת שורשים בביוב החל מ- 750 ₪
איתור נזילות לאחר פתיחת סתימה במערכת הביוב החל מ- 550 ₪
פינוי והטמנה של פסולת לאחר פתיחת סתימה בבור ספיגה החל מ- 450 ₪
עלות שאיבת בור שומן מוצף בשל סתימה החל מ-650 ₪
כמה עולה פתיחת סתימה בביוב של בניין משותף החל מ-650 ₪
פתיחה של סתימות מגבונים בביוב החל מ-650 ₪
שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה לפתיחת סתימה בקו וניקוי החל מ- 750 ₪

פתיחת סתימה בביוב

פתיחת סתימות בביוב מכל סוג – שאיבת ביוב וניקוי צנרות

 

מחירון ניקוי מערכות ביוב עם ביובית – כמה עולה לנקות את הביוב?

שטיפת קווי ביוב היא פעולה שמאפשרת לצנרת הביוב להישאר נקייה מבפנים, דבר שמונע עצירות וסתימות במערכת הביוב.

כאשר מנקים את הצנרת על בסיס קבוע, מונעים הצטברות מיותרת של שומנים ופסולת בחלקים הפנימיים של הצינורות.

מחיר ניקוי קווי ביוב יעלה במקרים של מערכות הבנויות מקווים רבים, לכן תמחור של ניקוי ביוב מותאם למורכבות העבודה.

ניקוי ביוב עם ביובית מחיר לפי שירות מחירון מומלץ לניקוי ביוב
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 550 ₪
העלות של ניקוי בריכת ביוב החל מ- 550 ₪
ניקוי / שטיפת קווי ביוב (בהתאם לכמות קווים) 1,750 – 750 ₪
כמה עולה לנקות שורשים בביוב? החל מ- 750 ₪
שטיפת קו מרזב מחירים לקו בודד החל מ- 500 ₪
סילוק מגבונים וסתימות מביוב ביתי החל מ- 700 ₪
ניקוי של בור ביוב עם אמצעי הגנה לבעל המקצוע החל מ- 1600 ₪
ניקוי ביוב הכולל שאיבה ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪

 

מחיר שירותי ביובית נוספים

במקרים רבים, ישנה תקלה במערכת הביוב הדורשת, בתחילה, את הפעולות הראשוניות והמוכרות של שאיבת הביוב מן המים ואת סילוק הפסולת. עם זאת, סביר כי לאחר איתור התקלה – בין אם זו סתימה בביוב או תיקון של צינורות בביוב, יהיה צורך בפעולות משלימות נוספות שיסייעו להשבת מערכת הביוב לפעולתה התקינה.

מחיר סופי של שירות ביובית ייקבע, אם כן, בהתאם למכלול העבודה והציוד שנעשה בו שימוש, על מנת לפתור את התקלה.

מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע של ביובית אלפא, כדי לקבל אומדן רלוונטי והצעת מחיר קונקרטית באשר לעבודה, זאת כדי לדעת פחות או יותר את מחיר הביובית שאתם עומדים להזמין – אך חשוב גם לקחת בחשבון כי עלות העבודה יכולה להשתנות בהתאם לממצאים בשטח.

שירותי ביובית – מחירי עבודות שונות מחירון מומלץ לשירותי ביוב נוספים
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
עלויות ביקור לאיתור נזילות החל מ- 550 ₪
שאיבת הצפה משאבה טבולה מחיר ממוצע לשירות 1200-3450 ₪
שאיבת בור ספיגה / בור רקב מחיר התחלתי החל מ-600 ₪
כמה עולה צילום קווי ביוב? מחירים 800-1690 ₪
מחיר ביובית קטנה / ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
הפעלת רובוט לצורך תיקון צנרת החל מ- 2000 ₪
מחירי פינוי והטמנת פסולת החל מ- 400 ₪
החלפת קו ביוב או התקנת אחד חדש החל מ- 1800 ₪

מחירון ביובית מה משפיע על המחיר

מחירון ביובית – מה משפיע על המחיר

 

האם ניתן להוזיל מחירי ביובית?

כאשר הביוב עולה על גדותיו בבית, לעתים ניתן להתגבר על התקלה באמצעים ביתיים שונים. אין ספק כי תקלות פשוטות בביוב, לא תמיד יצריכו שירותי ביובית וייתכן שפעולה עצמאית, או הזמנת שירותי אינסטלטור, יוזילו את עלות הטיפול בתקלה בביוב.

עם זאת, כאשר אינכם בטוחים כיצד ניתן לפתור את התקלה בביוב, טיפול לא נכון – בין אם באמצעות מכשור לא מתאים או חומרים כימיים שעלולים לייצר נזק, במקום לתקן – יובילו לכך שבסופו של דבר תצטרכו להזמין אנשי מקצוע והתקלה הראשונית הפשוטה, תהפוך לנזק חמור ומורכב שהתיקון שלו יהיה יקר יותר.

חשוב לזכור ששירותי ביובית אכן נדרשים עבור מרבית התקלות בביוב, במיוחד המורכבות שבהן. הוזלת מחירי ביובית יכולה להיעשות על ידי השוואת מחירי השירות בין חברות שונות ובחירה בחברה המקצועית והמשתלמת מכולן, לכן תמיד עדיף להתייעץ עם המומחים של ביובית אלפא ולקבל הצעת מחיר עבור תיקון הביוב.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שירותי ביובית במחירים מעולים – ביובית אלפא!

כאשר ישנה תקלה בביוב המצריכה התערבות של בעלי מקצוע, כדאי לבחור בטובים ביותר ולהיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה המיטבית, במחיר הכי משתלם בישראל. אנו מזמינים אתכם להתקשר למומחים של ביובית אלפא וליהנות מחזרה מהירה לשגרה.