ביובית בחיפה בזמינות של 24 שעות ביממה לשאיבת הצפה, ביוב או פתיחת סתימה – אנחנו בביובית אלפא מספקים שירות ביובית בחיפה במחירים נוחים והוגנים – ואתם יכולים לנשום שוב לרווחה.

ביובית בחיפה והקריות נדרשת במצבים בהם הביוב עולה על גדותיו, כאשר ישנה סתימה בביוב וגם לצורך תחזוקה שוטפת של מערכות הביוב, החיוניות כל כך לחייהם של התושבים החיפאים. מה מכילה משאית ביובית בחיפה שעוזר למומחים שלנו לטפל בבעיה מא' ועד ת' בשטח? איך שאיבת ביוב בחיפה באמצעות ביובית, שומרת על איכות הסביבה ומדוע ביובית באזור חיפה כדאי להזמין רק מאיתנו? הנה כל התשובות.

 

שירותי ביובית בחיפה 24 שעות במחיר ללא תחרות!

✔️ שאיבת הצפות בחיפה עם משאית ביובית – שירות של מקצוענים

✔️ שטיפת קווי ביוב בחיפה וניקוי יסודי של הצנרת על ידי אנשי מקצוע

✔️ פתיחת סתימות בחיפה ומגוון שירותי ביובית נוספים

✔️ ביובית בחיפה בכל השכונות: נווה שאנן, הדר הכרמל, תל עמל,

כרמל, גאולה, ואדי ניסנאס, קרית אליעזר ובכל רחבי העיר

✔️ להצעת מחיר עבור שאיבות ביוב בחיפה והסביבה חייגו >>

טלפון: 055-9703794

 

ביובית בחיפה
שירותי ביובית בחיפה והסביבה 24 שעות ביממה

 

 

ביובית בחיפה – למה חשוב להזמין את השירות?

חיפה היא עיר גדולה ומאוכלסת ויש בה שילוב בין בנייה חדשה בשכונות המכילות בניינים גבוהים, לבין שכונות וותיקות יותר עם בניינים נמוכים ודירות קרקע. מערכת הביוב החיפאית סבוכה ומורכבת, לכן פתרונות הביוב שהיא זקוקה להם חייבים להיות מותאמים לצרכיהם של התושבים, כשהמטרה היא לשמור על קווי הביוב תקינים.

ביובית באזור חיפה יכולה לתת מענה למגוון בעיות בביוב, שיכולות לצוץ באופן פתאומי ולעצור את הזרימה השוטפת של מי השפכים, למשל:

✔️ הצפות – שאיבת הצפות בחיפה היא אחד מהשירותים הנדרשים ביותר, כיוון שהשכיחות של הופעת הצפות, גם בבתים וגם בבתי עסק ומקומות ציבוריים, היא גבוהה יחסית. הצפה של מי הביוב מתרחשת מסיבות שונות שיפורטו בהמשך, אך הפתרון הראשוני הוא שאיבה של ההצפה ולאחר מכן – מתן מענה מדויק בהתאם לממצאים בשטח.

✔️ סדקים בצנרת הביוב – צינורות הביוב העצומים והמפותלים, הם אלו שאחראים למעבר של השפכים בצורה טובה והם מאסיביים וחזקים. עם זאת, קיימים מקרים בהם הצנרת כבר לא מה שהייתה פעם והצינורות הופכים בלויים ונסדקים מעט. סדק קטן עלול להפוך לשבר של ממש, שיצריך תיקון או אפילו החלפה. אנחנו בביובית אלפא יכולים להגיע למעמקי הצנרת על ידי צילום קווי ביוב בחיפה בעזרת מצלמה זעירה, המאפשרת את איתור התקלה באפן מדויק וטיפול בה במינימום או אפילו ללא הרס כלל.

✔️ סתימות בביוב – פסולת שמצטברת בתוך הצנרת, שומנים שמצירים את קווי הביוב ומאטים את זרימת המים וגם שורשים שצומחים בתוך הביוב עצמו, הם רק חלק מהסיבות לכך שהצנרת נסתמת. המשמעות היא שהביוב לא יכול לזרום והוא "עולה למעלה", מייצר הצפה ובמקרים רבים גם זיהום סביבתי מסוכן. פתיחת סתימות ביוב בחיפה על ידי ביובית, פותחת את ה"פקק" הזה ומאפשרת לאבחן את מחולל הסתימה ולמגר אותו.

בתקלות ביוב שכאלה חשוב לטפל בצורה מקצועית ומהירה, על מנת לעצור את ההידרדרות של המצב ואת ההחמרה שלו. ככל שהנזק לצנרת הוא רב יותר, כך תהליך התיקון שלה יהיה מורכב, יקר וארוך יותר. הזמינות שלנו בביובית אלפא לטיפול בתקלות ביוב 24/7 מאפשר ללקוחות החיפאים ליהנות מהמענה הנכון והמקצועי ביותר לבעיות הביוב, תוך מינימום של זמן המתנה.

 

ביובית בחיפה
ניקוי פתחי ביוב בחיפה מעלי שלכת ולכלוך ימנע סתימות בצנרת

שאיבות ביוב בחיפה לתחזוקה שוטפת של מערכת הביוב

תמיד מומלץ לטפל מראש המערכת הביוב ולשמור על התקינות שלה, במקום "להמתין" לתקלות שיופיעו באופן פתאומי ויפרו את שגרת החיים. קיימים מגוון שירותי ביובית בחיפה ואזור הקריות שניתן להזמין אותם באופן קבוע, אחת לחצי שנה או שנה – מה שיאפשר את השמירה על הצנרת נקייה מפסולת וימנע את החמרתן של בעיות ביוב שונות כגון סתימות בצנרת או הצטברות של שומנים.

הנה דוגמה לשתיים מתוך הפעולות שהמקצוענים שלנו בביובית אלפא יודעים לעשות, על מנת לשמור על הביוב תקין:

#1) שטיפת קווי ביוב – מצד אחד, קבלן ביובית בחיפה יכול לפתוח סתימות בעזרת העוצמה של הביובית ושל המכשור שבתוכה. עם זאת, שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה בכל מספר חודשים, במיוחד באזורים בעיר חיפה שהם מאוכלסים במיוחד ונחשבים ל"מועדים לפורענות" בכל הקשור לבעיות בביוב, מורידה את הלחץ מהצנרת ומשחררת סתימות קטנות שהחלו לתפוס מקום בתוך מערכת הביוב.

#2) צילום קווי ביוב בחיפה – לא תמיד הבעיות בביוב מגיעות בבת אחת ובעוצמה אלא להפך, לפעמים קיימים רק רמזים לכך שישנה בעיה ואנשים נוטים להתעלם ממנה, למשל כשיש ריח קל של ביוב באוויר או כשישנה נזילה שלא באמת מפריעה.

חשוב לזכור שבעיות קטנות יכולות מהר מאוד להפוך לבעיות גדולות, לכן מוטב למצוא את המקור שלהן ולטפל בו, לפני שנגרם נזק משמעותי לצנרת. צילום פנימי של מערכת הביוב באמצעות סיב אופטי המחובר למצלמה, מעניק את מלוא המידע הדרוש לאנשי המקצוע על מנת לאתר גם את התקלות הקטנות ולטפל בהן בזמן.

בדיקות קבועות שכאלה, עשויות לחסוך אי נעימות גדולה בעתיד וכמובן גם כסף רב.

 

ביובית קטנה בחיפה – שאיבת הצפות גם במקומות פחות נגישים

בעיר חיפה ישנם מרכזי קניות רבים, קניונים ובניינים, אשר בקומות התת קרקעיות שלהם ישנם חניוני ענק. כאשר נוצרת הצפה בביוב של מבנים שמתחתם ישנו חניון כזה, כמות המים היא אדירה וחובה להזמין שירותי ביובית נמוכה לחניונים, שיש בה שני יתרונות עיקריים:

✔️ העברת מי השפכים שנשאבו בצורה בטיחותית –  המים של הביוב עוברים אל מיכלית הביובית בתוך צינורות חזקים, זאת מבלי לחשוף את השפכים לסביבה ותוך מקסימום של זהירות לשוהים במקום .

✔️ היכולת של הביובית הקטנה להגיע לכל מקום – ביובית נמוכה בחיפה זהו שירות ייחודי שמאפשר שימוש בכל מה שיש למשאית הביובית להציע, רק שהיא אינה מותקנת על משאית הביובית הסטנדרטית, אלא על גבי רכב שמאפשר את הנגישות הנדרשת למקום שכזה.

השימוש בביובית קטנה נפוץ גם בהצפות במקלטים ובאיזורים מאתגרים נוספים, למשל כאשר יש צורך לשאוב הצפה בבור ספיגה שממוקם בתוך איזור חקלאי, שבלתי ניתן להגיע אליו ברכב תעשייתי רגיל.

 

ביובית באזור חיפה
ביובית אלפא – שירותי ביוב באזור חיפה

 

הזמנת ביובית בחיפה 24 שעות לכל מקום בעיר

יש תקלות בביוב שלא ניתן לחכות עם הטיפול בהן ולעתים, כפי שכבר כתבנו, תקלות שנראות בתחילה כבלתי מזיקות עלולות להפוך לנזק חמור שהולך ונעשה מורכב בתוך זמן קצר. כאשר מופיעה הצפה בבת אחת באמצע הלילה, היכולת של הדיירים להתמודד עם הבעיה באופן עצמאי היא זעירה ולכן שירותי ביובית שזמינים 24/7 הם הפתרון המהיר והאפקטיבי ביותר.

אנחנו בביובית אלפא מקפידים להגיע מהר ככל הניתן ללקוחות ולהציע את מגוון שירותי הביובית שלנו, מבלי להתפשר על המקצועיות! משאית הביובית מכילה את כל מה שצריך כדי לפתור את התקלה באופן מיידי, אך אנחנו לא מציעים מענה חלקי אלא מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות, כדי שהביוב שלכם יחזור לעבוד בצורה מצויינת ולאורך זמן.

 

מחיר ביובית בחיפה – כמה עולה?

היכולת שלנו בביובית אלפא להציע מגוון רחב של שירותי ביובית בפריסה ארצית, החל משירותי שאיבת ביוב בצפון ועד לתיקון צנרת ביוב ביישובים בדרום, מייצר באופן טבעי טווח מחירים של ביובית בחיפה ובסביבה גם.

העלות של פעולות הביובית יכולה להשתנות והדבר תלוי במספר גורמים:

#1) מורכבות העבודה – שאיבת הצפה ביתית תהיה זולה יותר, לעומת שאיבה של הצפה בחניון תת קרקעי גדול מימדים. המשאבים הנדרשים לצורך פעולה זו יהיו רבים יותר כשהמטרה היא לייצר יעילות מיטבית והמחיר יהיה בהתאם.

#2) שעת הקריאה – אנו מקפידים להיות זמינים ללקוחותינו בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. השירות של ביובית בחיפה עשוי להיות יקר יותר, בשעות שאינן שעות פעילות רגילות, קרי בשעות הלילה ובשבתות וחגים.

#3) הממצאים בשטח – ייתכן שהזמנת שירותי הביובית תהיה לצורך תיקון של בעיה מסוימת, אך בשטח לאחר ביצוע בדיקות כגון צילום צנרת הביוב מבפנים, יתגלו תקלות חמורות יותר. כמובן שלא נותיר אתכם ללא מענה, אלא נרצה להעניק לכם את מעטפת השירות המלאה שלנו כדי שהביוב יישאר תקין ויעבוד בצורה טובה. עם זאת, טיפול מורכב יעלה יותר כסף ואנחנו מבטיחים מחירים הוגנים.

להלן טבלת מחירים מומלצים של מספר שירותי ביובית נפוצים בחיפה:

ביובית בחיפה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בחיפה
עלות ביובית נמוכה בחיפה החל מ- 790 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה בחיפה החל מ- 600 ₪
כמה עולה ביקור לאיתור נזילה בחיפה? החל מ- 550 ₪
כמה עולה שירות צילום קווי ביוב בחיפה? החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת הצפה בביוב ביתי בחיפה החל מ- 350 ₪
מחיר שאיבת הצפה בחיפה עם משאבה טבולה החל מ- 1200 ₪
עלות פתיחת סתימה בצנרת בחיפה כולל חיתוך שורשים בביוב החל מ- 1120 ₪
פינוי והטמנת פסולת ביוב בחיפה מחיר ממוצע החל מ- 400 ₪

ביובית אלפא – עבודות ביוב באזור חיפה

אנחנו בביובית אלפא מקפידים על שירות אדיב ועל מקצועיות בלתי מתפשרת, זאת כי אנו מאמינים שאנשי המקצוע שלנו וכמובן הביוביות המאבוזרות והחדישות, יכולות לתת מענה לכל בעיית ביוב בחיפה והסביבה, לרבות תקלות מורכבות במיוחד.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק ייעוץ בתחום הטיפול בביוב וכמובן את מגוון השירותים שלנו, בין אם מדובר במקרה חירום ובין אם אלו פעולות שאתם מבקשים לבצע במערכת הביוב לצורך התחזוקה השוטפת. צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם לחזור לשגרה במהרה.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

מגיעים לכל כתובת ברחבי העיר חיפה והצפון:

יישובים נוספים באזור: ביובית בקריות, ביובית קרית אתא