ביובית ברעננה היא פתרון יעיל למגוון בעיות ביוב – אנחנו בביובית אלפא נדאג לכך שתקבלו את המענה הנכון לבעיה הספציפית בביוב שלכם, במינימום זמן ומבלי להתפשר על מקצועיות. אנו מציעים מגוון שירותים בעיר רעננה במחירים נוחים.

מה זה בעצם ביובית? מתי צריך לבצע שאיבות ביוב ברעננה? מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו כשאתם צריכים שירות ביובית ברעננה? אילו סוגי ביובית אנחנו מציעים לכם ובאילו תקלות הן מסוגלות לטפל? בשורות הבאות תקבלו מענה על כל השאלות החשובות הללו.

 

ביובית ברעננה – מחירים ללא תחרות ושירות מעולה 24 שעות ביממה!

✔️ פתיחת סתימות ביוב ברעננה, כולל סתימות מורכבות

✔️ צילום קווי ביוב ברעננה לאיתור תקלות בעומק הצנרת

✔️ שאיבת ביוב ברעננה ופתרונות מקיפים!

✔️ שאיבת הצפה ברעננה ושחרור סתימות בכל האזורים: נווה זמר, 

לב הפארק, קריית שרת, נאות שדה, שיכון אשר,

קריית גנים, קריית וייצמן ובכל רחבי העיר

✔️ להצעת מחיר עבור קבלן ביובית ברעננה >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703793

 

ביובית ברעננה
ביובית ברעננה בזמינות של 24/7, שאיבות ביוב, פתיחת סתימות ועוד – מחירים נוחים

 

 

מחירון ביובית רעננה

זה נכון ששירות ביובית ברעננה לא יהיה זול כמו הזמנה של אינסטלטור רגיל, אך כאמור, לעיתים הדבר פשוט הכרחי. בוודאי תשמחו לדעת שאצלנו בביובית אלפא מציעים לכם מחירים משתלמים במיוחד, מה גם שתקבלו אחריות על העבודה שתבוצע במקרה של תיקונים למיניהם.

מחיר ביובית ברעננה הוא דבר שנקבע בעיקר בהתאם לסוג הביובית וגודל הצוות שאמור להפעיל אותה, מה שתלוי בגודל ההצפה. במקרה ויש צורך גם לצלם את מערכת הביוב, לטפל בסתימה או לתקן צינורות ביוב שנפגעו, המחיר יתייקר בהתאם למורכבות העבודה.

גם אם תקראו לנו באופן דחוף, למשל עבור ביצוע של שאיבת ביוב ברעננה בשעות הלילה, בסוף השבוע או בימי חג בחניון של בניין המגורים שלכם, או מהרגע להרגע בשל ביקורת פתאומית בעסק שלכם שאמורה להתבצע על ידי משרד הבריאות, תעלה לכם יותר מאשר בשעות שגרתיות, אך אנחנו תמיד משתדלים להציע ללקוחות שלנו מחירים הוגנים ונוחים.

הכנו עבורכם טבלה מסודרת שמרכזת את טווחי המחירים הממוצעים עבור ביובית בעיר וסביבתה הקרובה:

ביובית ברעננה מחיר לשירות מחירון מומלץ
מחיר שאיבת מים מבור ביוב ברעננה החל מ- 600 ₪
עלות איתור נזילה בקווי ביוב החל מ- 550 ₪
עלות פתיחת סתימת שורשים בביוב ברעננה החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב ברעננה עם סיב אופטי 800 -1690 ₪
שאיבת הצפה ברעננה החל מ- 600 ₪
עלות ביובית קטנה לחניונים החל מ- 790 ₪
מחיר שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר פינוי והטמנת פסולת ביוב החל מ- 400 ₪

 

ביובית ברעננה שאיבה

 

סוגי ביובית ברעננה שאנחנו מציעים בביובית אלפא

ביובית מורכבת מכלי רכב כזה או אחר שנושא על גבו מיכל איסוף נוזלים שמחובר למשאבה רבת עוצמה. המשאבה מפעילה לחץ מים שמסוגל לדחוף או לשאוב נוזלים וזאת באמצעות צינורות בעלי קטרים מגוונים לבחירה.

אל הצינורות ניתן לחבר ראשים שונים שמכונים דיזות, שמוסיפים פונקציונאליות לזרם המים שיוצא מהצינורות. אצלנו בביובית אלפא מחזיקים בכמה סוגי ביוביות כך שתוכלו לבקש מאיתנו ביובית ברעננה עבור כל תרחיש שיצוץ. הנה כמה מסוגי הביוביות שאנו מחזיקים:

✔️ ביוביות רכב מסחרי – אלו ביוביות בגודל בינוני שמשמשות למרבית סוגי המשימות. הן במשקל של עד 7 טון ונישאות על ידי רכבים מסחרים וטנדרים בגדלים שונים.

✔️ ביוביות משאית – אלו הביוביות הגדולות ביותר שמשמשות אותנו לצורך שאיבת הצפות גדולות מאוד. משקלן יכול להגיע עד ל-36 טון ומיכלי האיסוף שלהן גדולים יותר.

✔️ ביוביות נמוכות – ביוביות אלו נחשבות לקטנות יותר ונישאות על גבי רכבים שמסוגלים להגיע גם אל מקומות צרים ונמוכים. הן מתאימות למשל עבור שאיבת הצפות ברעננה במקומות עם הגבלת גובה, דוגמת חניונים.

בהתאם לתנאי השטח וסוג התקלה, כך נבחר בביובית המתאימה מבחינת יכולה השאיבה שלה ולחץ המים שלה. אנו מסוגלים לספק לכם משאבות ביוב ברעננה שיעמדו בכל משימה, עם צינורות באורך הנדרש ובעוצמות שאיבה משתנות, כשהבחירה מבוצעת בהתאם לכמות הנוזלים שיש לשאוב ומורכבות הסתימה.

בהתאם לסוג המשימה גם נדע איזו דיזה לחבר אל הצינור של הביובית. למשל, אם נגלה שההצפה נגרמה בשל סתימה פשוטה, נבחר בדיזה שמספקת לחץ מים בחוזק המתאים. במקרה של סתימה חמורה יותר, למשל כזאת שנגרמה בשל שורשים שצמחו בתוך הצנרת או שומנים שהצטברו במערכת, נבחר בדיזה קוצצת או ממיסה.

 

עבודות ביוב ברעננה
עבודות ביוב ברעננה והסביבה – ביובית אלפא

 

עבודות ביוב ברעננה – מקרים נפוצים:

ישנן תקלות ביוב שבהן אינסטלטור רגיל יכול לטפל, אך ברגע שמדובר בתקלה רצינית או בהיקף נרחב, רק קבלן ביוב שמספק שירותי ביובית יוכל לעזור לכם. ישנם כמה תרחישים שבהם אין מנוס מלבד הזמנת שירות ביובית בעיר רעננה:

✔️ סתימות והצפות חמורות – המקרה השכיח ביותר שבגללו מזמינים אותנו הוא על מנת לבצע פתיחת סתימות ביוב ברעננה. לא מדובר בסתימות רגילות, אלא בכאלה חמורות שגורמות להצפות גדולות – למשל בשל שורשים שחדרו למערכת הביוב וסתמו אותה לגמרי.

✔️ הצטברות מים במקומות נמוכים – בימים גשומים במיוחד, מקומות שכאלה מועדים לפורענות מבחינת הצפות. שאיבה הצפה ברעננה בחניונים, מקלטים, פירים של מעליות ועוד, מתבצעת על ידינו ללא בעיה באמצעות ביובית מתאימה או משאבה ניידת.

✔️ טיפול בבורות ביוב – בורות אלו קיימים במגוון מקומות בעיר, כגון בורות שומן – שנקראים גם מפריד שומנים – בעסקים ומוסכים, אתרי בנייה ואפילו במבנים פרטיים. את הבורות הללו יש לשאוב ולפנות על פי חוק. ניקוי בור ביוב ברעננה חייב להתבצע רק על ידי קבלן ביוב מוסמך ואנחנו מוגדרים ככאלה ויכולים לבצע עבורכם את המשימה באופן קבוע. למעשה אנחנו גם יכולים להתקין לכם בור ביוב שכזה.

✔️ תחזוקת קווי ביוב – רצוי לבצע שטיפת קווי ביוב ברעננה באמצעות ביובית באופן קבוע, על מנת למנוע בעיות ותקלות שונות מלכתחילה. אם אתם ועד הבית של בניין מגורים גדול או של עסק שמתעסק עם שומנים, תוכלו לקרוא לנו לאפיין את מערכת הביוב של המתחם ואנו נייעץ לכם לגבי תדירות השטיפה הנדרשת וכמובן שגם נבצע זאת באופן מושלם. שטיפה של קווי הביוב כמובן גם פותרת את מרבית בעיות הביוב הנפוצות.

 

ביובית ברעננה
משאית ביובית ברעננה – כל הפתרונות לבעיות הביוב במקום אחד

 

צילום צנרת ביוב ברעננה – לשם אפיון מדויק ותיקון מהיר בשטח

לא קשה למצוא חברה שמספקת שירותי ביובית ברעננה, אך השאלה היא האם היא מסוגלת לספק לכם גם שירותים הכרחיים נוספים, מלבד שאיבת ההצפה עצמה באמצעות הביובית? אנחנו מדברים על צילום של צנרת הביוב, כך שניתן יהיה לזהות באופן וודאי את הגורם להצפה ולטפל בכך באותו הרגע מבלי צורך לשבור קירות ולגרום להרס מיותר.

צילום צנרת ביוב היא מומחיות נוספת שלנו ואנו מבצעים זאת באמצעות אמצעים משוכללים, ביניהם מצלמות סיב אופטי ורובוטים שיכולים להיכנס לתוך הצנרת, לצלם אותה מבפנים, לכוון את אנשי הצוות למיקום התקלה ולתת להם מידע חשוב לגבי הגורם לה.

הרובוט הזעיר שמוחדר למערכת גם מסוגל לבצע תיקונים במערכת הביוב על ידי שליטה מרחוק, כך שאם אתם מחפשים פתרון שיאפשר לכם לבצע תיקון צנרת ללא הרס, כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום.

 

קבלן ביוב ברעננה

מגוון רחב של סוגי ביוביות ושירותים נלווים הכרחיים, הם רק חלק קטן מהקריטריונים שאמורים לגרום לכם להתקשר איתנו כאשר אתם צריכים ביובית ברעננה. הנה שאר הקריטריונים שישכנעו אתכם לבחור דווקא בנו ולא בחברות אחרות:

#1 רישוי כחוק – כאמור, אנחנו נחשבים לקבלן ביוב מורשה, מה שאומר שמנהלי העבודה שלנו הם בעלי ההשכלה, הניסיון והאישורים הנדרשים לבצע כל עבודת ביוב ורשומים בפנקס הקבלנים של המדינה. הרישוי מאפשר לנו לבצע עבודות ביוב בכל היקף, כולל העברת מיכלי השאיבה שלנו לאתרי פינוי על פי כל הנהלים.

#2 שמירה על הבטיחות – בטיחות היא ערך עליון אצלנו בביובית אלפא. כל העבודות שלנו מבוצעות תוך שמירה על הבטיחות, עמידה בנהלי העבודה הנדרשים ושימוש בכוח אדם בעל היתר בלבד, כולל עבודה בגובה אם נדרש לכך.

#3 שירות מסביב לשעון – לעולם אין לדעת מתי תתרחש אצלכם תקלת ביוב ותזדקקו לשירותי ביובית באזור רעננה. אנחנו מבינים זאת ולכן מציעים לכם את שירותי הביובית שלנו 24/7, כך שתוכלו להזמין מאיתנו גם ביובית מעכשיו לעכשיו. לא כל חברה בתחום הביוביות מציעה את זה.

#4 עמידה בלוחות הזמנים – אם אתם מעוניינים שנגיע אחת לתקופה לצרכי שטיפה וניקוי של קו הביוב שלכם בבניין שלכם, ריקון בורות השומן בעסק שלכם או שאיבה של פסולת תעשייתית במפעל שאתם מנהלים, אנחנו מתחייבים ללוחות הזמנים שתקבעו, כך שלא תהיו חשופים לתקלות בגללנו או לנפילה בביקורות של משרד הבריאות.

#5 ביטוח מלא – גם אם מדובר בפעולות שנחשבות פשוטות יחסית, כגון ביצוע של שאיבות ביוב ברעננה, כל עבודת ביוב יכולה להסתכם בנזק כלשהו, למרות הזהירות הרבה. צינורות ביוב יכולים להגיב בצורה לא צפויה ולעיתים תנאי השטח עשויים לקדם את פוטנציאל הנזק. משום שמדובר בשטח שלכם, אתם אלו שתהיו אחראים על הנזק, אלא אם תעבדו עם חברה כמונו, שמציעה ביטוח מלא לכל צרה שלא תבוא.

בבואכם לחפש קבלן ביובית מומלץ באזור רעננה, תמיד תוכלו להיעזר באתרי מידרג למיניהם, אך אנחנו מבטיחים לכם שאין בכך צורך ושאתם יכולים לסמוך עלינו. לקוחות רבים התקשרו איתנו ומאז גם הם מבינים שבמקרה של חיפוש אחר הביטוי "ביובית ברעננה מידרג" חבל לבזבז זמן על החיפושים – התקשרו ישירת אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר במחירים הוגנים.

 

שאיבת ביוב רעננה
שאיבת ביוב, רעננה

 

שאיבות ביוב ברעננה עם ביובית אלפא

הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו בביובית אלפא, שקיבלו מאיתנו שירותי ביובית ברעננה ומאז לא מוכנים להתקשר עם שום קבלן ביוב אחר.

מוזמנים לצלצל אלינו בכל שעה ותקבלו מענה מיידי, את כל המידע הנדרש והצעת מחיר משתלמת במיוחד. אנחנו ממתינים לשיחה שלכם ומבטיחים להתאים עבורכם את הפתרון הנכון, שייתן לכם שקט לטווח ארוך בכל הקשור לביוב.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות ברעננה בהן ניתן השירות:

שכונת 2003 שכונת 2004 שכונת 2008 אשר
לב הפארק רבוצקי מרכז העיר נאות עוזי
נווה זמר שכונת הפארק רעננה צפון קזן
פרדס משותף קריית אליהו גולומב קריית גנים דוד רמז
קריית ויצמן קריית שרת קרית הפרחים קרית שז"ר
רום 2000 נאות שדה המאה לסטר

מפה – רעננה:

אזורי שירות קרובים: ביובית כפר סבא | ביובית הרצליה | ביובית הוד השרון

תאגיד מים בעיר: מי רעננה

 

ביובית רעננה
ביובית באזור רעננה – למגוון עבודות ביוב

 

אלופים! תודה על הביצוע המהיר והמקצועי. המספר שלכם שמור אצלנו לכל מקרה שלא יצוץ.
דפנה לשם

דפנה לשם, רעננה

הצוות הגיע אלינו למושב לראשונה לפני כ-3 שנים לשאיבת הצפה בסדר גודל משמעותי. מאז אנחנו עובדים רק איתם.
רון בלומנפלד המלצה

רון בלומנפלד, רמות השבים