שירותי ביובית במרכז עם ביובית אלפא הם הדרך שלכם לשמור על תקינות מערכת הביוב – אנחנו כאן בשבילכם לכל בעיית ביוב ומציעים מגוון רחב של פתרונות באיזור מגוריכם!

המקצוענים של ביובית אלפא מגיעים לכל אזור המרכז ונותנים מענה לכל צורך הקשור בקווי ביוב ובבורות ביוב לרבות פתיחת סתימות ביוב במרכז, שטיפת קווים, צילום צנרת – אנחנו כאן עבורכם לכל הבעיות הללו וגם לאחרות, בהתאם לצורך של כל לקוח ולקוח.

מה צריכה להכיל משאית ביובית באזור המרכז ואיך היא יכולה לעזור לכם, למה ניקוי שורשים מהביוב חשוב כל כך, איך ביובית יכולה לעזור לכם לשמור על השגרה ולמה דווקא אנחנו המתאימים ביותר למשימה? במדריך הבא תמצאו את התשובות.

 

ביובית במרכז בכל שעות היממה במחיר ללא תחרות 24/7!

✔️ שאיבת הצפות במרכז עם ביובית, כולל ביובית נמוכה לחניונים ובמקלטים

✔️ שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה – ניקוי ביוב במרכז עם ציוד מתקדם

✔️ מגוון שירותי ביובית במרכז לפתרון יעיל עם אחריות

✔️ ביובית באזור המרכז בערים: תל אביב, חולון, בת ים,

רמלה, נס ציונה, ראשון לציון, הרצליה, יהוד, יבנה

לוד, גבעתיים, רמת גן, ראש העין, פתח תקווה

וכל הערים והיישובים בסביבה >>

להצעה חייגו: 055-9703793

 

ביובית במרכז
שירותי ביובית באזור המרכז בזמינות 24/7

 

 

עבודות ביובית במרכז – הפתרון לכל בעיות הביוב

בעיות בביוב הן בדרך כלל עניין מפתיע ומרבית האנשים לא מתייחסים למערכת הביוב שלהם, עד אשר יש בה תקלה. במקרים רבים, מדובר בבעיות שהחריפו והפכו לחמורות ומורכבות, משמע שהטיפול בהן לא יוכל להסתכם באמצעים ביתיים רגילים.

שירות ביובית באזור המרכז מאפשר ללקוחות ליהנות מכל הפתרונות במקום אחד – משאית הביובית מכילה בתוכה את המכשור החדשני והמותאם, שנותן מענה לבעיית הביוב הספציפית שיש צורך בפתרונה.

אנחנו בביובית אלפא מציעים שירות מהיר ויעיל של חברת ביובית במרכז, כאשר המטרה שלנו היא לא רק לפתור נקודתית את הנזק הקיים, אלא לוודא כי מערכת הביוב כולה היא תקינה לחלוטין ויכולה להישמר ולתפקד בצורה מיטבית לאורך זמן.

 

עבודות ביובית במרכז מעכשיו לעכשיו – למה חשוב לטפל במהירות בבעיות בביוב?

כיוון שמרבית תקלות הביוב מתגלות רק בשלב שבו הן הופכות לדחופות, חשוב להבין עד כמה מהירות התגובה ומציאת הפתרון המהיר והאפקטיבי ביותר, הם קריטיים לצורך הטיפול היסודי בבעיה.

ניתן להזמין ביובית מהיום להיום באזור המרכז ואין ספק שהיתרון המרכזי שלנו בביובית אלפא, היא העובדה שאנחנו זמינים 24 שעות ביממה לכל קריאה, אך תמיד עדיף "להקדים תרופה למכה".

מסיבה זו, כדאי להכיר את הסימנים הראשונים שיכולים לרמוז לכם, שישנה תקלה בביוב ומוטב לקרוא לאנשי מקצוע:

✔️ ריח לא טוב שמופיע באופן פתאומי – לפעמים נזילה של מים מתחילה כבעיה קטנה שלא מייחסים לה חשיבות, כל עוד היא לא מפריעה בשום צורה להתנהלות בבית וניתן להתמודד עמה באמצעים ביתיים. עם זאת, כאשר מדובר בנזילה מצינורות הביוב, מהר מאוד יעלה ריח רע שלעתים קשה יהיה לאתר את מקורו. חשוב לאתר את מקור הנזילה מהביוב, להבין מה בדיוק הגורם לה – האם זהו סדק בצינור, שורשים שחדרו לתוך הצנרת או אפילו בלאי – ולהתאים את הפתרון הנכון. התעלמות מהבעיה לא תפתור אותה כמובן ולכן חברה המספקת שירותי ביובית במרכז היא הכתובת ויפה שעה אחת קודם.

✔️ כיור שהמים בו לא "יורדים" טוב – סתימה בביוב גם היא בעיה שיש נטייה להתעלם ממנה, אך ממש כמו נזילה, גם סתימות במערכת הביוב נוטות להחמיר אם לא מטפלים בהן בזמן. פתיחת סתימות ביוב במרכז היא שירות שמיועד לכל סוגי הביובים, זאת כיוון שמשאית הביובית מסוגלת לפתוח גם את הצנרת החסומה ביותר ולשחרר אותה. לפעמים ניתן לפתוח סתימות ביתיות באמצעות "פומפה", אך כאשר הבעיה חמורה אף מכשיר ביתי לא יסייע ואתם לא תרצו לקחת את הסיכון, לכן עדיף לקרוא לחברת ביובית מקצועית ולוודא שהבעיה נפתרת.

✔️ תקלה חוזרת בביוב – גם אם בעבר גיליתם נזק במערכת הביוב והוא טופל, ייתכן שהבעיה חזרה ואפילו הפכה למורכבת יותר. לעתים מדובר בתיקון שנעשה בעבר, אך לא באמת צלח ולעתים הצנרת עצמה התיישנה ויש צורך להחליף אותה. לא צריך להיבהל – אנחנו בביובית אלפא יכולים להחליף צנרת ללא הרס ולהעניק שירות של איתור תקלות בביוב באמצעות מצלמה ייעודית לקווי ביוב, החודרת אל תוך הצנרת ומוצאת את המיקום המדויק של התקלה. תיקון צנרת ביוב לא חייב לכלול אי נוחות ולהפוך את המגורים בבית לבלתי אפשריים, לכן אנחנו מציעים שירות שלוקח בחשבון את הצורך לשמור על הסביבה שעוטפת את מערכת הביוב בשלמותה, עד כמה שניתן.

אלו הן דוגמאות בודדות של מספר תקלות ביוב מוכרותת, שאנשים מתמודדים עמן בתדירות גבוהה – ושמשאיות הביובית שלנו יכולות לפתור. אצלנו בביובית אלפא ניתן לקבל שירות של משאית ביוב בהתאם לצורך, זאת כי אנחנו מציעים את השירות הרלוונטי הן לבעיות ביוב ביתיות וכמובן גם לתקלות במערכות ביוב גדולות, בקווי ביוב ציבוריים, מרובים ומורכבים במיוחד.

 

שירות ביוב במרכז
שירות ביובית באזור מרכז הארץ

 

שירותי ביובית במרכז

כדאי להכיר לעומק את מגוון האפשרויות להזמנת ביובית דחופה – וגם את האופציה להשתמש בשירותי הביובית באופן שוטף, על מנת לשמור על מערכת הביוב ועל היכולת שלה להעביר את מי השפכים בצורה תקינה, למשך שנים רבות.

 

שאיבות ביוב במרכז

עוצמת השאיבה של משאית הביובית מעניקה לה את היכולת להתמודד עם כל הצפה בביוב או שאיבה של מי שפכים בכמות גדולה, אפילו שאיבות מים מבריכות ביוב גדולות מימדים, לכן גם שאיבת בריכות ביוב בגדלים עצומים היא פעולה שאנו מציעים ללקוחותינו כשירות אפקטיבי שלנו.

בתוך משאית הביובית קיימים מיכלים שתפקידם, ממש כשמם, להכיל את מי הביוב ואת הפסולת שנשאבת מתוך צנרת הביוב.

השאיבה עצמה נעשית תוך שימוש בצינורות חזקים, שלא מאפשרים למי השפכים וללכלוך לנזול החוצה, כשהמטרה היא לייצר שאיבה מהירה, ללא חשיפה של המים המזהמים לסביבה.

 

שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי בתל אביב
שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי בתל אביב – ביובית אלפא

 

פתיחת סתימות בביוב במרכז

סתימה בביוב היא אחת מהתקלות הנפוצות ביותר והיא יכולה לייצר בעצמה נזקים רבים נוספים לצנרת. כאשר השפכים לא עוברים בתוך הצינורות בצורה חלקה, אלא נתקלים בפסולת שהושלכה לביוב במקום לפח, או בשומנים שהצטברו בדופן הפנימית של הצינורות – המשמעות היא מעבר איטי הרבה יותר של מי השפכים.

האיטיות הזו יוצרת בעיה כפולה: לחץ על הצינורות, שעלולים להיסדק ולהישבר, כמו גם הצפה של מי הביוב שאין להם לאן לזרום והם פשוט "עולים למעלה" ומציפים את הסביבה.

קיימת סכנה תברואתית אדירה בחשיפה של מי ביוב לבני אדם, לבעלי חיים ולצמחייה, לכן טלפון לחברה המציעה שירותי ביובית במרכז לצורך פתיחת סתימות היא הדבר הנכון לעשות.

 

שאיבת בורות ספיגה באזור המרכז

בורות ספיגה למעשה עושים את העבודה של קווי ביוב והם מאפשרים מחייה ללא מגע עם מי השפכים.

עם זאת, ריקון של בורות הספיגה באופן קבוע במקומות שבהם הם מותקנים, חיונית והכרחית לצורך המשך השימוש בהם מבלי להיחשף לזיהומים מסוכנים.

כאשר נוצרת סתימה בבור ספיגה, הביוב "יעלה" מהר מאוד וסביר להניח שלא ניתן יהיה להתעלם מהריח שיופיע באוויר. חשוב לקרוא למקצוענים שלנו בביובית אלפא, שיפתחו את הסתימה בבור הספיגה, ימצאו את הגורם לסתימה ויוודאו שבור הרקב לאחר התיקון יהיה שימושי ותקין.

 

ביובית במרכז
שאיבת בור ספיגה במרכז באמצעות ביובית – למניעת הצפה של מי הביוב

 

צילום קווי ביוב במרכז הארץ

צנרת הביוב היא מערכת סבוכה ומפותלת, הכוללת סוגים שונים של צינורות, באורכים ובעוביים שונים. פעמים רבות, כאשר ישנה תקלה בתוך אחד מהצינורות, קשה להבין היכן היא ממוקמת ובמיוחד כאשר לא קיימת גישה ישירה של בעל המקצוע, אל הצינור ה"בעייתי".

מצלמות זעירות המותקנות על גבי סיבים אופטיים, מאפשרות להיכנס למעמקי הצנרת ולאתר תקלות, גם בעומק של חמישים מטרים. זוהי חדשנות בתחום הביובית שהלקוחות שלנו בביובית אלפא יכולים ליהנות ממנה.

צילום של קווי הביוב נותנת לבעל המקצוע את האינפורמציה המלאה באשר לכל מה שמתרחש בתוך מערכת הביוב. בדרך זו, ניתן לתת את הפתרון היסודי והנכון ביותר שישמור על הצנרת תקינה ועמידה ולא להסתפק בפתרונות מהירים.

 

ניקוי שורשים מהביוב במרכז

שורשים שצומחים בתוך הביוב עלולים להפוך גם את הצינורות האיכותיים ביותר לסדוקים ושבורים. שורשי עצים הם בעלי עוצמה אדירה ויכולת צמיחה והתפתחות מהירה ביותר. במידה שקיימת מערכת ביוב בסמוך לעץ, סביר להניח ששורשי העץ "יחפשו" את מקור המים הקרוב אליהם וימצאו את הביוב.

ככל שהשורשים עצמם גדלים ומתארכים אל תוך הצנרת, כך גדל הסיכוי שהסתימה שהם מייצרים תלך ותחמיר, זאת בנוסף לפסולת שתצטבר בסבירות גבוהה – מעצם העובדה שהשורשים מצרים את קוטר הצינורות עצמם.

כחלק מהשירותים שאנחנו מציעים בביובית אלפא, נוכל להעניק פתרונות ייעודיים לבעיה של צמיחת שורשים בתוך מערכת הביוב, ביניהם חיתוך של השורשים, עצירת היכולת שלהם להמשיך ולגדול באמצעות השימוש בתכשירים כימיים וכן שיקום של הצנרת השבורה והסדוקה.

 

פתיחת סתימות ביוב ושאיבות באזור המרכז
פתיחת סתימות ביוב ושאיבות באזור המרכז

 

מחיר ביובית במרכז – כמה עולה?

טווח המחירים של ביובית במרכז ינוע בין מאות בודדות של שקלים ויכול להגיע לכמה אלפי שקלים. כמו כל שירות של בעלי מקצוע, המורכבות של הבעיה היא הגורם המשפיע ביותר על העלות הסופית של השירות.

קיים מחירון מומלץ לשירותי ביובית שניתן להיעזר בו, על מנת לענות על השאלה כמה עולה להזמין ביובית, אך כדאי להתייעץ עם המומחים של ביובית אלפא ולקבל אומדן מדויק יותר והצעת מחיר משתלמת ורלוונטית, התואמת את הנזק והבעיה הספציפיים שעמם אתם מתמודדים ואת הפעולות הנדרשות לצורך פתרונן.

יש לזכור כי בנוסף למחיר המומלץ של כל שירות ושירות, עלות הזמנת ביובית דחופה שמגיעה בכל שעה ובכל יום שהיא נדרשת בו, יכולה להשתנות גם בהתאם לשעת הקריאה – משאית ביובית שהוזמנה עבור עבודות ביוב במרכז בשעות הלילה, למשל, תהיה ככל הנראה יקרה יותר משירותי ביובית שהוזמנו למהלך היום.

להלן טבלה המציגה כמה משירותי הביובית המבוקשים ביותר באזור המרכז ואת מחיריהם המומלצים:

ביובית באזור המרכז מחיר לשירות מחירון מומלץ
מחיר שאיבת בור רקב או ספיגה החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת הצפות במרכז עם ביובית החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת ביוב בבית החל מ- 650 ₪
מחיר פתיחת סתימה בביוב באזור מרכז החל מ- 800 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב, שטיפת קווים החל מ- 600 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר ניקוי שורשים בביוב החל מ- 1000 ₪

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

ביובית אלפא – שירותי ביוב במרכז ובפריסה ארצית

נתקלתם בבעייה בביוב ואתם לא יודעים איך להתמודד עמה? השאירו למומחים שלנו בביובית אלפא לעשות את העבודה! אנחנו מגיעים עם כל הציוד המתאים והחדשני שלנו, כדי להעניק לכם את השגרה בחזרה.

במקום להזמין קבלן ביוב במרכז ש"ישים פלסטר" על התקלה שלכם בביוב ויפתור אותה נקודתית, אתם יכולים לסמוך עלינו שנעניק פתרון אמיתי, יסודי ומקצועי שיחזיק מעמד לאורך זמן – וייתן לכם שקט. התקשרו אלינו לקבל הצעת מחיר הוגנת ולשירותי ביובית 24 שעות שפותרים את הבעיה מהשורש.

 

שאיבות ביוב במרכז לפי עיר/יישוב:

✔️ ביובית בתל אביב   ✔️ ביובית ביבנה   ✔️ ביובית בחולון   ✔️ ביובית בראשון לציון   ✔️ ביובית ברמת גן

✔️ ביובית בבת ים   ✔️ ביובית ברחובות   ✔️ ביובית בהרצליה   ✔️ ביובית בפתח תקווה   ✔️ ביובית בלוד

✔️ ביובית בגבעתיים   ✔️ ביובית ברמלה   ✔️ ביובית בבני ברק   ✔️ ביובית בנס ציונה   ✔️ ביובית ברמת השרון

✔️ ביובית בקריית אונו   ✔️ ביובית ביהוד   ✔️ ביובית בראש העין   ✔️ ביובית בבאר יעקב   ✔️ ביובית בשוהם

✔️ ביובית באור יהודה   ✔️ ביובית בגבעת שמואל   ✔️ ביובית בסביון   ✔️ ביובית בגני תקווה   ✔️ ביובית באזור

 

אזור המרכז – מפה:

 

חבר'ה מקצוענים שיודעים את העבודה. מגיעים מהר בכל פעם שאנחנו קוראים להם והעבודה מתבצעת כמו שצריך.
מאיר אלפרט

מאיר אלפרט, חולון

איזה כיף שעוד נשארו אנשים טובים שנותנים שירות כזה. תודה לכם.
רפאל בן שטרית

רפאל בן שטרית, תל אביב