דיירי בניינים ובעלי עסקים רבים כבר יודעים שכאשר הם צריכים ביובית בשוהם, כדאי להם לפנות אלינו – חברת ביובית אלפא. אנו מעניקים שירות 24/7 ויכולים להגיע עד אליכם בכל שעה!

אנחנו חברה שמספקת שירותי ביובית בשוהם עם המלצות רבות וניסיון בעבודות ביוב מכל סוג, כולל שאיבות ביוב, פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות ועוד מגוון פעולות חשובות ויעילות. עוד לא מכירים אותנו? קראו את השורות הבאות וגם אתם תבינו מדוע כאשר צריכים קבלן ביוב, אנחנו הבחירה הטובה ביותר.

 

ביובית בשוהם במחירים אטרקטיביים לכל סוגי השירותים! 24/7

✔️ פתיחת סתימות ביוב בשוהם – כולל שטיפה וניקוי בלחץ מים

✔️ שאיבת הצפות עם ביובית קטנה במקלטים / חניון

✔️ צילום קווי ביוב בשוהם בעומק הצנרת!

✔️ להצעת מחיר עבור ביובית בעיר שוהם חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בשוהם
שאיבות ביוב והצפות עם ביובית בעיר שוהם – זמינות של 24 במחיר אטרקטיבי

 

 

שאיבות ביוב בשוהם בכל השכונות: טללים, הדסים, יובלים, רקפות, חמניות, ורדים, יעלים, אלונים, ברושים, סחלבים ובאזורים נוספים בהעיר

 

שאיבת ביוב בשוהם – לכל מקרה של הצפה

הצפות ביוב הן הסיבה מרכזית שבגללה לקוחות רבים פונים אלינו, על מנת שנשלח להם ביובית בשוהם. הצפות מסכנות את העוברים והשבים, פוגעות ברכוש ובתשתיות ולכן חשוב לשאוב אותן כמה שיותר מהר.

סוגי ההצפות שניתן לשאוב באמצעות ביובית הם:

✔️ הצפה בעקבות מי גשם – הכניסה לשוהם מוצפת פעמים רבות בגלל עליית גדותיו של נחל בית עריף בימי חורף גשומים במיוחד. גם שכונות רבות בעיר סובלות מהצפות בימים גשומים ובאמצעות ביובית ניתן לשאוב אותן בצורה מהירה ולמנוע פגיעה בשגרת החיים של התושבים.

✔️ הצפה בשל סתימות ביוב – מערכת ביוב סתומה אינה מסוגלת להעביר את המים דרכה בצורה טובה, מה שעלול לגרום בסופו של דבר להצפה חמורה שכוללת גם ריחות רעים והתרבות מזיקים. הביובית מסוגלת לא רק לשאוב את ההצפה אלא גם לפתוח כל סתימה באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה ושימוש בדיזות מסוגים שונים.

✔️ הצפה שנגרמה מדליפה או פיצוץ בצנרת – במקומות שאינם מנוקזים היטב, צנרת שדולפת פשוט גורמת להצטברות מים ולהצפה. במקרים שכאלה חשוב מאוד לפנות אלינו כמה שיותר מהר על מנת שנגיע לשאוב את ההצפה וגם לתקן את הדליפה או הפיצוץ. תיקון צנרת מתבצע על ידינו באמצעים מתקדמים, למשל רובוטים זעירים שמוחדרים לצינורות.

 

שאיבת הצפות בשוהם – כיצד הביובית מבצעת זאת?

על מנת לבצע שאיבת הצפות בשוהם בצורה מהירה ויעילה, אנחנו משתמשים בביובית חזקה אשר מצוידת במשאבה מתאימה ובמיכל איסוף בנפח שמתאים להיקף ההצפה המדובר. הצוות שלנו יגיע למקום, יעריך את מידת ההצפה, ימדוד את אורך הצינור הנדרש מכלי הרכב ועד למקום הצטברות המים ובהתאם לכך יקבע את עוצמת השאיבה הנדרשת.

תוך פרק זמן קצר ביותר המים ישאבו למיכל האיסוף ויועברו להמשך טיפול מול אתרים שמורשים לכך על פי חוק. בהתאם לגודל ההצפה ותנאי השטח אנו נחליט באיזו ביובית להשתמש. אנחנו יכולים לשלוח אליכם משאית ביובית, אך גם ביובית נמוכה וקטנה יותר, שמתאימה למקומות צרים או כאלה עם הגבלת גובה.

 

ביובית בשוהם
שאיבה של הצפות מים בשוהם אפשרית על ידי ביובית – שיש לה מיכל גדול וצינורות שאיבה עמידים וחזקים

 

פתיחת סתימות ביוב בשוהם

קווי ביוב אמורים לפעול שנים רבות ללא תקלות כלשהן, אך בעיקר בשל שימוש לא נכון, הם בהחלט יכולים להיסתם ולגרום לכם ללא מעט בעיות, בין היתר ריחות רעים מהביוב והצפות. פתיחת סתימות ביוב בשוהם גם כן מבוצעת על ידינו באמצעות ביובית.

בפועל מוחדר צינור מים לתוך קווי הביוב ובאמצעות לחץ מים גבוה ודיזות מיוחדות, ניתן לשחרר את הסתימה ולאפשר זרימת מים תקינה בתוך הקווים. למשל, במקרה של חדירת שורשים לביוב, ניתן להשתמש בדיזה קוצצת, ואילו במקרה של שומנים שגרמו לסתימה, ניתן להשתמש בדיזה ממיסה.

כיצד אנחנו יודעים היכן ממוקמת הסתימה? ובכן, אנחנו לא פועלים בצורה עיוורת ולא נשענים על תחושות בטן. כאשר אתם פונים אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית בשוהם, אנחנו מגיעים גם עם ציוד נוסף שמאפשר לנו לבצע את המשימה בצורה חכמה יותר ולהציע לכם שירות נוסף – צילום קווי ביוב בשוהם.

הצילום מתבצע באמצעות מצלמות זעירות, שמוחדרות לתוך הצינורות ומציגות לנו בווידאו את מצב הצינורות, מהו הגורם שסותם אותם והיכן הוא ממוקם. בסיום העבודה גם נבצע שטיפה נוספת של קו הביוב על מנת לוודא שהוא אכן נקי מסתימות. שטיפת קווי ביוב רצוי לבצע גם באופן תקופתי כך שמומלץ לכם לפנות אלינו כל כמה חודשים.

 

שאיבת בורות ספיגה

למרות שהעיר שוהם מתפתחת כל העת ויש בה תנופת בנייה אדירה, עדיין ניתן למצוא בה בורות ספיגה שפועלים באופן רציף. בורות אלו מיועדים לקלוט אליהם נוזלי ביוב במקומות שאינם מחוברים עדיין לצנרת הביוב הראשית והם נפוצים בעיקר באזורי תעשייה שונים, בשטחים חקלאיים ובאתרי בנייה.

בורות הספיגה מאפשרים למים לחלחל לאדמה באופן איטי והדרגתי אך כאשר הם נסתמים בחלקם התחתון, המים אינם מחלחלים בקצב מספק והבור עשוי לעלות על גדותיו ולגרום להצפות ביוב, ריחות רעים והתרבות של מזיקים שונים. ניקוי בור ספיגה מבוצע על ידי שאיבה, גם כן באמצעות ביובית.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שאיבת בור מפריד שומנים

מפריד שומנים הוא מתקן שמיועד להפריד בין המים לבין השומן ולמנוע ממנו להמשיך לתוך קווי הביוב. באופן זה מונעים סתימות בקווי הביוב ומקלים על תהליכים שונים במכוני הטיהור. בתי עסקים רבים ברחבי העיר מחויבים בהתקנה של מפרידי שומנים ועל פי ההוראות גם מתקנים אלו צריכים לעבור שאיבה וניקוי על ידי ביובית באופן תקופתי.

שאיבת בור שומנים מבוצעת על ידינו בלוחות זמנים מדויקים ואנו גם דואגים להעביר את הפסולת לאתרים מורשים בלבד. רק קבלן ביוב רשאי לשאוב מפרידי שומנים ובוודאי תשמחו לדעת שאנחנו בדיוק כאלה. אם אתם מחפשים קבלן ביוב בשוהם 24 שעות ביממה – אנחנו הכתובת!

 

ביובית בשוהם – כמה עולה?

תמיד תוכלו לברר את כל נושא המחירים באתרים שנותנים מידע על ביובית בשוהם מידרג, אך אנחנו מבטיחים לכם שגם המחירים שלנו מאוד נוחים ומשתלמים, מה גם שתוכלו להיות בטוחים שהם לא יבואו על חשבון המקצועיות בשטח.

ישנם כמה היבטים אשר קובעים את המחיר של ביובית בשוהם:

#1) סוג הביובית – משאית ביובית בדרך כלל תעלה יותר, מאחר והיא דורשת צוות תפעול גדול יותר. יחד עם זאת, לעיתים דווקא הצורך בביובית קטנה ונמוכה יכול להיות יקר יותר, כתלות בתנאי השטח. בשורה התחתונה, כל מקרה לגופו.

#2) מורכבות העבודה מחיר ביובית בשוהם נקבע גם בהתאם לסוג המשימה שעומדת על הפרק. שליחה של ביובית עבור שאיבה של הצפה בלבד, תהיה זולה יותר לעומת צורך לבצע גם תיקון של סתימה או חור בצינור.

#3) דחיפות המשימה שאיבות ביוב בשוהם שצריכות להתבצע באופן דחוף, מעכשיו לעכשיו, בשעת לילה מאוחרת או בימי חג, יעלו יותר מאשר בשעות ובימים שגרתיים.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם את המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית בשוהם:

 

ביובית בשוהם מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בשוהם
שאיבת בורות ספיגה בעיר שוהם החל מ- 650 ₪
ניקוי צנרת ושטיפת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 790 ₪
חיתוך שורשים שחדרו לביוב (כולל שחרור הסתימה) החל מ- 1120 ₪
פתיחת סתימות ביוב בשוהם החל מ- 790 ₪
תיקון צנרת עם רובוט החל מ- 2000 ₪
צילום קווי ביוב בשוהם (עד עומק 50 מטר) החל מ- 800 ₪
שאיבת פסולת ביוב סתום בבית החל מ- 700 ₪
שאיבת הצפה עם ביובית קטנה החל מ- 790 ₪

קבלן ביוב בעיר שוהם – רק ביובית אלפא!

צריכים ביובית בשוהם? אתם כבר יודעים למי לפנות! רק אל ביובית אלפא! צלצלו אלינו, אנחנו זמינים עבור מגוון שירותי ביוב בכל שעה, נשמח לתת לכם הצעת מחיר ולשלוח את צוות הביובית שלנו אליכם, כמה שיותר מהר!