אמרתם שירותי ביובית באורנית אמרתם ביובית אלפא. אנחנו קבלני ביוב שמחזיקים בביוביות מסוגים שונים ובאפשרותנו לעזור לכם במקרים מורכבים רבים, בהם אינסטלטורים רגילים אינם יכולים לטפל. צלצלו אלינו ותקבלו מענה מהיר ומקצועי במחירים נוחים.

 

שירותי ביובית באורנית מחיר ללא תחרות!

צילום קווי ביוב, שאיבת הצפות ופתיחת סתימת ביוב

פתיחת סתימות שורשים, החלפת צנרת, שטיפת קו

שירותי ביובית באורנית במחירים נוחים!

לייעוץ והזמנת שירות – התקשרו >>

טלפון: 055-9703793

 

שירותי ביובית באורנית
שירותי ביובית באורנית – טיפול בסתימות ביוב, שאיבת הצפות – מחירים זולים עם צוות ביובית אלפא!

 

מגיעים לכל רחוב באורנית: רחוב דן, הארז, הארגמן, הברוש, הגלבוע, הגפן, האגוז, הירקון ועוד.

 

 

מחיר ביובית באורנית

מחיר ביובית באורנית לא צריך להיות יקר, במיוחד כאשר פונים אלינו לביובית אלפא. תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר נוחה והוגנת, כזאת שלא תגרום לכם לוותר על מקצועיות העבודה ולהתפשר על נותני שירות אחרים מתוך ניסיון לחסוך. המחירים בתחום תלויים בסוג הביובית הנדרש למשימה, במורכבות עבודה ובדחיפות שלה.

מחיר שירותי ביובית באורנית לפי סוג שירות מחירון מומלץ 
מחיר לפתיחת סתימה בביוב באורנית החל מ- 600 ₪
כמה עולה לצלם את קווי ביוב החל מ- 800 ₪
כמה יעלה לתקן צנרת ביוב החל מ- 2,000 ₪
מחיר לשאיבת בור שומן או ספיגה החל מ- 600 ₪
שטיפה קווי ביוב באורנית החל מ- 750 ₪
שאיבת הצפה במקלט עם ביובית קטנה החל מ- 750 ₪
עלות חיתוך שורשים בביוב באורנית החל מ- 790 ₪

למחירון מפורט יותר.

 

חברת ביובית באורנית – לטיפול בתקלות ביוב

שירותי ביובית באורנית מתאימים כאשר מתרחשת תקלה קשה מאוד במערכת הביוב, שלא ניתן לטפל בה באמצעים אחרים.

ניתן לציין 2 תרחישים מרכזיים לכך:

1) פתיחת סתימות ביוב באורנית – אין הכוונה לסתימות רגילות שניתן לפתוח בקלות, אלא לכאלה ממש עיקשות שנמצאות עמוק בתוך הצנרת הראשית. למשל על רקע הצטברות שומנים, פסולת בניין או חדירת שורשים. אנחנו מסוגלים לפתוח את הסתימות הללו באמצעות לחץ המים החזק שמספקת הביובית וראשי צינור מיוחדים שמיועדים עבור ריסוק אבנים, כרסום שורשים, המסת שומנים וניתוק חסמים אחרים.

2) שאיבת הצפות באורנית – במידה והביוב עולה על גדותיו, בעיקר בשל סתימת ביוב קשה, יש לשאוב את מי ההצפה במהירות לפני שייגרם נזק נוסף. גם במקרה זה ניתן לסלק את כל נוזלי ההצפה באמצעות ביובית. ניתן לשאוב כל סוג של נוזלים וכל הצפה, כזאת שנגרמת בשל פיצוץ בצנרת, בשל חדירת מי גשמים לפירי מעליות ומקומות נמוכים ועוד.

רבים נעזרים בנו גם עבור שטיפת קווי ביוב באורנית. השטיפה מסלקת מראש כל מחסום שמתפתח ועתיד לסתום את הצינורות ולפגוע בהם ובכך מונעת עלויות יקרות יותר עבור טיפול בתקלות מורכבות בהמשך.

 

ביובית באורנית לצרכי שאיבה מיוחדים

שאיבת ביוב באורנית באמצעות ביובית היא דבר נדרש גם במקרים נוספים מלבד הצפות מהסוג שהזכרנו. למשל:

✔️ שאיבת בורות – הכוונה היא לבורות מיוחדים דוגמת בור שומן שקיים בעסקים כמו מסעדות ומוסכים ובור ספיגה שמקובל למצוא באתרי בנייה. חייבים לרוקן אותם על פי חוק אחת לתקופה על מנת שלא יתמלאו לגמרי והדבר צריך להתבצע רק על ידי קבלן ביוב מורשה.

✔️ שאיבת קווים תעשייתיים – במפעלים שונים יש לפנות את הפסולת לאתרים מורשים, מאחר והיא כוללת חומרים בעייתיים ורעילים.

✔️ שאיבת בריכות שחייה – לצרכי ריקון מהיר לקראת שיפוץ או לפני תקופת החורף. אנחנו בעלי ההיתרים המתאימים לביצוע שאיבה גם במקרים האלה.

 

ביובית באורנית – כל הסוגים הקיימים

ישנם סוגים שונים של ביוביות, כאשר כל סוג נועד לעמוד במשימות ייעודיות – ביובית משאית להיקפי עבודה גדולים, ביובית רגילה לטווח הרחב ביותר של עבודות הביוב, ביובית נמוכה לחניונים וכמו כן, ביובית ניידת עבור מקומות שאינם נגישים ולעבודה בתוך בניינים. אנחנו מחזיקים בכולן ולכן אין בעיה שלא נוכל לפתור עבורכם.

 

ביובית אלפא – קבלן ביוב באורנית שיכול לעזור לכם גם במקרים נוספים

עבודות ביוב נוספות שאנחנו מבצעים ביישוב:

✔️ צילום קווי ביוב – פעולה זו עוזרת לנו לגלות נזילות וסתימות מבלי שעולה הצורך לגרום להרס של שבירת קירות ועקירת מרצפות, לאתר שוחות ביוב נסתרות, למפות את תוואי מערכת הביוב לפני שיפוצים ועוד. עוד על צילום ביוב.

✔️ החלפת צנרת ביוב – לעיתים אין ברירה אלא להחליף את קוו הביוב כולו או מקטע ממנו, עקב ליקויים שאינם ניתנים לתיקון באמצעים אחרים. מקרים אלו כוללים קווי ביוב שנשברו לחלוטין, קווים רקובים וישנים או כאשר יש להחליף את הצנרת בשל הגדלת מספר הדירות במבנה.

✔️ התקנת משאבה טבולה – בחניונים, מרתפים, מקלטים ומקומות נמוכים נוספים, פתחי הניקוז נמוכים ממפלס הצנרת, כך שהתקנת משאבה מהסוג הזה מסוגלת למנוע הצפות. אנחנו נדע להתאים לכם משאבה, נתקין אותה עבורכם וגם נספק שירותי תחזוקה ותיקונים בעת הצורך. למדריך בנושא התקנת משאבות טבולות.

✔️ החלפת מכסה ביוב – אם נגרם נזק למכסה הביוב שלכם או שהוא כבר לא מתאים בשל שינוי שצריך לבצע לשוחה (הגבהה או החלפה שלה לגמרי), נוכל להחליף לכם אותו באחד חדש שיתאים באופן מדויק. לפרטים נוספים.

 

ביובית באורנית
צריכים שירותי ביובית באורנית? התקשרו אלינו ונשמח לסייע במחירים אטרקטיבים במיוחד!

 

מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם בזמינות גבוהה ואנחנו יכולים להגיע לכל מקום באורנית כמה שיותר מהר. התקשרו אלינו מתי שתצטרכו. ביובית אלפא.