צריכים ביובית בחולון לפתיחת סתימה בביוב, שאיבת הצפה או כל בעיית ביוב אחרת? התקשרו אלינו לביובית אלפא ונגיע במהירות!

באילו מקרים אנו יכולים לעזור לכם, מתי כדאי להתקשר אלינו, כמה עולה שירותי ביובית בעיר חולון ותשובות לשאלות נוספות – את הכל תבינו מיד.

 

ביובית בחולון 24 שעות במחירים אטרקטיביים!

✔️ פתיחת סתימות עם ביובית – גם בבורות ספיגה, שומן ורקב

✔️ צילום קווי ביוב בחולון, שטיפה, ניקוי ואפשרות לאיתור נזילות

✔️ שאיבות ביוב בחולון מכל סוג, גם בחניון / מקלט

✔️ ביובית בחולון בכל השכונות: קריית שרת, ג'סי כהן, נאות רחל,

פנחס אילון, אגרובנק, תל גיבורים, בן גוריון,

ח-300, גרין ועם, מפדה ובכל רחבי העיר

✔️ לשירות ביובית באזור חולון >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

ביובית בחולון
שירותי ביובית בחולון 24 שעות ביממה – מחיר טיל

 

 

שירותי ביובית בחולון

כאשר ישנה תקלה בביוב, אנשים רבים אינם יודעים האם לפנות אל אינסטלטור או להזמין חברה שמציעה שירותי ביובית בחולון. על מנת להבין מהי התשובה הנכונה, עליכם ראשית כל להכיר כיצד פועלת מערכת הביוב שלכם.

ובכן, הביוב מורכב ממערכת של צינורות שתפקידם להעביר מי שפכים או לאגור אותם. מקור המים עשוי להיות מצריכה פרטית, ציבורית, תהליכים תעשייתיים, מי גשמים ועוד.

אין זה משנה באיזו מערכת ביוב מדובר, הצינורות בה יכולים להיסתם או לצבור ליקויים שונים, מה שעשוי להתבטא באי עמידה בעומס ובהצפות. מעבר לזאת, במקרים בהם מדובר במערכת ביוב שמקושרת למכלים כגון בורות ספיגה, הרי שיש לרוקנם מעת לעת על פי דרישות החוק, גם אם לא חלה בהם הצפה.

המשותף לשני סוגי מערכות הביוב הללו הוא שכאשר מדובר בתקלה חמורה בהם, במקום הזמנת אינסטלטור, משאית ביוב בחולון היא הפתרון המועדף. כאשר ישנה סתימה מורכבת אשר גורמת להצפה קשה, רק ביובית יכולה לעזור ואין שום טעם לפנות לאינסטלטור רגיל.

יתרה מזאת, כאשר יש צורך לרוקן ולשאוב בורות ספיגה, עליכם לחפש קבלן ביוב בחולון לביצוע המשימה. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את כל האמצעים הנדרשים לביצוע של כל משימה.

אנו יכולים לשלוח אליכם ביובית באזור חולון בכל שעות היממה ומחזיקים במגוון רחב של סוגי ביוביות שנשלחות אליכם בהתאם לסוג התקלה שעומדת על הפרק ותנאי השטח.

 

ביובית אלפא באזור חולון - מגיעים לכל שכונות העיר
ביובית אלפא – שואבים ופותחים סתימות בכל שכונות העיר חולון

 

מחיר ביובית בחולון

שירותי ביוב בחולון באמצעות ביובית נעים בטווח מחירים משתנה ואנחנו מאמינים במחירים הוגנים ומשתלמים ללקוחות שלנו. צריכים לפתוח סתימה בביוב, לשאוב בור שומן, הצפה או לנקות שורשים? צרו קשר וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת.

ניתן לומר כי מחיר ביובית בחולון הוא דבר שתלוי בכמה פרמטרים, כגון גודל הביובית – ביובית גדולה תעלה יותר מביובית קטנה, מורכבות העבודה – למשל כאשר שורשים עבים חדרו למערכת), מועד הביצוע – הזמנת ביובית באופן דחוף תהיה יקרה יותר מהזמנת השירות בתיאום מראש, במיוחד אם מדובר בשעות הלילה או סוף השבוע, האם נדרשים גם שירותי תיקון או צילום של קו הביוב ועוד.

כאמור, אצלנו תמצאו את מחירי הביובית הזולים, המשתלמים וההוגנים ביותר וגם תוכלו להיות בטוחים שהבעיה באמת תיפתר.

הנה טבלה שמסכמת עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית:

ביובית באזור חולון מחיר לשירות מחירון מומלץ
שאיבת ביוב בחולון החל מ- 600 ₪
עלות צילום קווי ביוב 800-1600 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה בחולון או בור שומן החל מ- 600 ₪
שאיבת הצפה בחולון החל מ- 600 ₪
כמה עולה איתור נזילות החל מ- 850 ₪
מחיר ניקוי שורשים בביוב בחולון החל מ- 790 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב בחולון החל מ- 750 ₪
שאיבת בור רקב סתום מחירים החל מ- 600 ₪
שאיבת מים בעיר מחיר ממוצע החל מ- 1200 ₪
עלות שטיפה או ניקוי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪

 

ביובית בחולון במקרה של הצפות

המקרה השכיח ביותר בו מזמינים מאיתנו ביובית בחולון הוא כאשר מתרחשת הצפה כלשהי, בין אם בבית פרטי או חלל אחר כלשהו.

הצפה של מערכת הביוב מתרחשת כאשר ישנה הפרעה במעבר המים דרך הצינורות, כך שהם מצטברים בקצה שקרוב למשתמש. הצפות ביוב מתאפיינות בריחות רעים שעולים ממערכת הביוב, מאחר והמים קרובים יותר והריח מורגש, מזיקים שמתחילים להתרבות בקרבת המבנים ומים מזוהמים שעולים על גדותיהם.

מרגע שמתרחשת הצפה יש לפעול על מנת לשאוב את המים כמה שיותר מהר, לשמור על בריאות האוכלוסייה ולמנוע נזק נוסף שיכולים לגרום המים המזוהמים לצומח ולתשתיות שונות.

ביובית מאפשרת לטפל בהצפות ביוב בצורה הטובה ביותר. שאיבת הצפות בחולון על ידי ביובית מתבצעת על ידינו באופן הבא:

* בחירת ביובית מתאימה ברגע שתתקשרו אלינו אנו נשאל אתכם מספר שאלות, שלאחריהן נדע איזו ביובית לשלוח אליכם. בהתאם לגודל ההצפה ותנאי השטח, נוכל לשלוח אליכם ביובית בגודל המתאים. תוכלו להזמין מאיתנו ביובית קטנה בחולון למקומות צפופים, ביובית נמוכה למקומות נמוכים וביובית גדולה וחזקה כאשר מדובר בהצפות גדולות במיוחד.

* ביצוע השאיבה בשטח – לאחר שנגיע לשטח עם הביובית המתאימה, צוות הביובית שלנו יקבע את חוזק השאיבה הנדרש עבור ההצפה, יחבר את הצינור למשאבה שנישאת על גבי הרכב ופעולת השאיבה תתחיל. הביובית תפנה את ההצפה לא רק מפני השטח אלא גם מתוך הביוב עצמו.

* פינוי המים – לאחר כל שאיבת ביוב בחולון או בכל מקום אחר, יש לפנות את המים שנשאבו למקומות המאושרים לכך על פי חוק. אצלנו בביובית אלפא מקפידים על כך ואתם לא צריכים לדאוג.

יש לציין כי שאיבת מים בחולון באמצעות ביובית, מתאימה לא רק במקרה של הצפות אלא גם במקרים בהם רוצים לשאוב בריכת מים או כל מאגר גדול אחר. כמובן שאנחנו מסוגלים לבצע גם את זה.

 

שאיבת ביוב בחולון
שאיבת ביוב בחולון

 

פתיחת סתימות ביוב בחולון

הסיבה המרכזית שבגינה נגרמות הצפות ביוב אשר מחייבות קריאה לביובית באזור חולון היא סתימה במערכת הביוב. הדבר יכול להיגרם בשל חדירת שומנים רבים מדי לתוך מערכת הצינורות ומניעת מעבר המים בתוכם, בשל גורמים זרים שחדרו למערכת – כגון מגבונים, חיתולים, מוצרי היגיינה נשיים ועוד, כאשר גם צמיחת שורשים בביוב וחסימת הצינורות היא דבר מאוד נפוץ.

מה שלא תהיה הסיבה, פתיחת סתימות ביוב בחולון יכולה להתבצע על ידינו בצורה מקצועית ומהירה והדבר מתאפשר באמצעות הציוד המיוחד עמו אנו עובדים.

אנו יודעים לזהות את מיקום הסתימה במהירות וגם את המקור שלה, באמצעות החדרת מצלמה זעירה לתוך צינורות הביוב וקבלת תמונה חדה וברורה מאוד באשר למה שמתרחש בפנים, מבלי שיעלה הצורך לחפור באדמה ולהגיע פיזית אל הצינור. המצלמה מותקנת על גבי סיבים אופטיים זעירים או לחלופין, על גבי רובוט קטן שמסוגל לא רק לנוע ולצלם את תוכן הצינור אלא אף לבצע פעולות שונות כגון תיקונים.

לאחר שיודעים מה גורם לסתימה, ניתן להתחיל להשתמש בביובית וזאת לאחר קביעת עוצמת לחץ המים הנדרש לניתוק הגורם החוסם ממקומו וכמו כן, בחירה בדיזה המתאימה – כזאת שקוצצת (עבור חדירת שורשים), מזרימה מים בלחץ גבוה (עבור מגבונים וחיתולים) או דיזה שמשחררת סבון סביבה וממיסה שומנים.

 

הצוות שואב בור שומן בחולון

 

צילום קווי ביוב בחולון

ישנן מערכות ביוב שכמעט אף פעם ואינן נסתמות. הדבר נובע משימוש נכון במערכות הביוב על ידי המשתמשים אך בראש ובראשונה בגלל תכנון נכון, שימוש בחומרים איכותיים ומודרניים לבניית הצינורות, שיפועים נכונים, הסתעפויות במיקומים הנכונים ועוד.

אם הביוב שלכם סובל מתקלות כאלו ואחרות על בסיס קבוע, זה הזמן לאבחן את הבעיה ולקבוע אחת ולתמיד ממה הדבר נובע ולטפל בכך בצורה מקצועית.

צילום קווי ביוב בחולון הוא שירות שיכול לעזור לכם בהיבט הזה ושבו אנחנו משתמשים באותם אמצעים שעוזרים לנו לפתוח סתימות. צילום הביוב מספק נתונים חשובים שיכולים להעיד היכן בדיוק הבעיה ולטפל בה באופן ממוקד. שירות שכזה חוסך  הרבה מאוד כסף ומונע את הצורך בהחלפה מסיבית של חלק גדול ממערכת הביוב שלא לצורך.

 

ביובית בחולון
בדיקות במעמקי מערכת הביוב בחולון חשובות למציאת פתרונות מותאמים

 

שאיבת בורות ביוב בחולון

שאיבת ביוב אינה נדרשת רק על מנת לטפל בהצפות בצורה בהולה ודחופה. ישנם מקרים בהם שימוש בביובית בחולון חייב להתבצע באופן שגרתי וכחלק בלתי נפרד מדרישות החוק, כמו במקרה של בורות ביוב.

בורות אלו אוגרים בתוכם מי ביוב ואינם מחוברים לרשת הביוב הארצית, כך שיש לשאוב אותם על בסיס קבוע. בורות ביוב נפוצים ביותר במקומות שאינם מחוברים לרשת הביוב – למשל, אתרי בנייה ושטחים חקלאיים וכמו כן, במפעלים ועסקים רבים מתחום המזון וההסעדה, שם גם ישנם בורות שומן.

את הבורות הללו יש לשאוב לפחות אחת ל- 3 חודשים או לפני כן, כתלות במידת השימוש בהם. שירותי ביוב בחולון מהסוג הזה חייבים להתבצע על ידי קבלן ביוב מוסמך ומקצועי ואנחנו נחשבים לחברה קבלנית בתחום.

רק מי שמאושר לכך על ידי המדינה רשאי לפנות בורות ביוב ולחתום על כל המסמכים הרלוונטיים. אנחנו יכולים לספק לכם מענה קבוע לשאיבת בורות הביוב שלכם ולטפל בתקלות שונות שקשורות אליהם, בעיות בחיישנים, סדקים ונזילת מי ביוב.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

ביובית קטנה בחולון – ביובית נמוכה לחניונים

מי הביוב שאתם מייצרים זורמים אל עבר מערכת האיסוף הגדולה יותר של הרשות המקומית באמצעות זרימתם כלפי מטה.

אך מה קורה במקומות שמראש נמוכים יותר מקו הצנרת הראשית, כך שהזרימה לא באמת מתאפשרת בצורה יעילה? למשל, כאשר מדובר במקלטים, מרתפים תת קרקעיים או חניונים? מדובר במקומות אשר בהם הסיכוי להצפות הרבה יותר גבוה. הפתרון? הזמנת משאבות ביוב טבולות מביובית אלפא.

את המשאבות הללו אנו מחדירים לתוך מערכת הביוב כאשר הן כולן טבולות כבר בנוזל. מרגע שמפלס המים עולה מעבר לסף מסוים, המשאבות הטבולות מתחילות לפעול ודוחפות את המים אל עבר הצינור הגדול יותר בהמשך הדרך.

למעשה, המשאבות הטבולות מספקות את האנרגיה הנדרשת לזרימת המים, במקומות שבהם אין למים די גובה לצבירת האנרגיה הנדרשת. ההבדל בין הזמנת משאבות ביוב טבולות לבין משאבות ביוב מסוג אחר, הוא בכך שמדובר במשאבות שמוגנות לחלוטין כנגד מים, כך שאין חשש מפני התחשמלות או פגיעה בתקינות שלהן לאורך זמן.

אנחנו מסוגלים לספק לכם את כל סוגי המשאבות הטבולות, בכל הספקי השאיבה והממדים וכמו כן, גם משאבות טבולות עם ראש גורס, שמונע סתימות ביוב בהמשך הדרך. אנו גם מעניקים שירותי תיקון משאבות ביוב בחולון, בין אם סופקו על ידינו ובין אם לא.

 

פתיחת סתימה בביוב בחולון
פתיחת סתימה בביוב בחולון

 

עבודות ביוב בחולון מכל סוג

התקלות שיכולות להתרחש במערכת הביוב הן רבות ומגוונות ולאורך השנים הניסיון שלנו לימד אותנו כי לא כל ביובית מתאימה לכל משימה. הדבר קשור לא רק לסוג הסתימה או ההצפה אלא גם לתנאי השטח, שיכולים להיות בעייתיים ולהקשות על הגעת הביובית למקום.

בהתאם לזאת, דאגנו עם השנים להיות מצוידים בכל סוגי הביוביות והמשאבות הקיימות, כך שתוכלו להזמין מאיתנו ביובית בחולון בהתאמה מלאה לכל משימה שעומדת על הפרק:

ביוביות גדולות או קטנות – יש ברשותנו ביוביות גדולות מאוד אשר נישאות על גבי משאיות ומצוידות במשאבות חזקות ומכלי איסוף עצומים. יחד עם זאת, כאשר מדובר במקום שאינו נגיש, למשל סמטת רחובות צרה או חניון עם הגבלת גובה, נוכל לספק לכם גם ביוביות קטנות ונמוכות שנישאות על גבי רכבים מסחריים.

– דיזות מסוגים שונים – בהתאם לסוג סתימת הביוב, נבחר עבורכם ביובית מתאימה גם מבחינת הדיזות שהיא כוללת. זו יכולה להיות ביובית עם דיזת לחץ מים (כאמור, בעוצמות שונות) דיזה חותכת (מתאימה במקרה של שורשים שחדרו לביוב) או דיזת המסה (למקרה של שומנים, למשל).

משאבות ניידות – משמשות במקרים בהם נדרש טיפול בהצפה במקום שאפילו עוד יותר בעייתי מבחינת נגישות. במקרים שכאלה ניתן להשתמש במשאבה קטנה שנישאת על ידי הצוות ומסוגלת להעביר את הנוזלים ממקום למקום, ללא מיכל איסוף, תוך שימוש בצינורות בלבד.

 

רונית פאר המלצה
המלצה של לקוחה

 

שכונות בחולון בהן זמין השירות

אזור התעשייה אגרובנק ג'סי כהן גרין
נאות שושנים שכונת ח' 501 נווה ארזים נאות רחל
נווה רמז קרית מיכה קרית שרת קרית בן גוריון
קרית רבין רסקו א' רסקו ב' רסקו ג'
שיכון ותיקים תל גיבורים מפדה אזרחי מולדת

כל שירותי הביובית בעיר חולון – ביובית אלפא!

מוזמנים לצלצל אלינו בכל שעה ותקבלו מענה מיידי, כמו גם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, מאיתנו צוות ביובית אלפא.

 

חולון – מפה של העיר:

 

יישובים קרובים נוספים בהם ניתן השירות: ביובית בתל אביב, ביובית בלוד, ביובית בבת ים

עוד מידע על עבודות ביוב בעיר: באתר עיריית חולון

תאגיד המים בעיר: מי שיקמה

 

חבר'ה מקצוענים שיודעים את העבודה. מגיעים מהר בכל פעם שאנחנו קוראים להם והעבודה מתבצעת כמו שצריך.
מאיר אלפרט

מאיר אלפרט, חולון

איזה כיף שעוד נשארו אנשים טובים שנותנים שירות כזה. תודה לכם.
רפאל בן שטרית

רפאל בן שטרית, תל אביב