שאיבת מים באמצעות ביובית היא הפתרון הטוב ביותר במצבים של הצפה – והיא מהווה חלק ממעטפת שלמה של שירותים לתחזוקת הביוב השוטפת שאנחנו בביובית אלפא מספקים.

במאמר הבא נסביר באילו מקרים תצטרכו להזמין את השירות, כיצד מטפלים בתקלות בביוב על ידי שאיבת המים, איך קבלן ביוב מקצועי ישאב את המים וגם כמה זה יעלה לכם? הנה כל התשובות.

 

שאיבות מים מהביוב במחיר ללא תחרות (כל חלקי הארץ!)

✔️ שאיבה של מים ממרתף, בריכה, מתחת לריצוף, פיר מעלית

✔️ שאיבת הצפת מים מחניון, מקלט ומכל מקום אחר

✔️ שירותי ביובית לשאיבות מים, כולל פתיחת סתימות וניקוי קווי ביוב

✔️ שאיבות מים גם במקומות נמוכים כמו חניונים!

✔️ שאיבת מי ביוב במחיר חסר תקדים…

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבי >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

שאיבת מים
שאיבת מים מתחת לריצוף, ממרתף, מקלט, פיר מעלית ועוד

 

 

שאיבת מים – מתי תצטרכו את השירות?

✔️ סתימה בביוב – סתימה בביוב נגרמת כתוצאה ממגוון רחב של גורמים, בין השאר מהתנהלות לא נכונה שלנו כמו השלכת מגבונים, תחבושות היגייניות ופסולת מזון עתיר בשומן לכיור. בנוסף, היא יכולה להיווצר כתוצאה מחדירה של שורשים אל תוך קו הביוב של הבית, במיוחד בבתי קרקע ודירות גן. במצב כזה, למי השופכין של הבית לא תהיה אפשרות להתנקז כמו שצריך לביוב והם פשוט יציפו את הבית, חוויה לא נעימה אך שניתן לטפל בה בעזרת שאיבת ביוב מקצועית.

✔️ פיצוץ בצנרת – הצפת מים בבית יכולה להתרחש גם כתוצאה מפיצוץ בצנרת האינסטלציה הגלויה או הסמויה של הבית, או מפיצוץ בצנרת הביוב. במצב כזה, המים יזרמו בעוצמה רבה ויציפו את המרחב הסמוך לצנרת שהתפוצצה. ברוב המקרים זה מתרחש בחניונים, מרתפים או שאיבת מים ממקלטים, כאשר המים זורמים שעות ארוכות עד ששמים לב לתקלה. במצב כזה יש צורך להזמין שירות של שאיבת הצפות מים כמה שיותר מהר.

✔️ חדירת מי גשמים – אין ספק שבשנים האחרונות האקלים בעולם ובארץ הפך לדינמי ביותר, מה שגורם לא פעם לחורפים המאופיינים בכמויות אדירות של גשם – שיורדות בזמן קצר מאד. מכיוון שהניקוז ברחובות לא עומד בכמויות הללו, המים מחפשים את המקום הנמוך ביותר לרדת אליו. זה גורם לא פעם להצפות קשות בחניונים ובמקומות תת קרקעיים, בפיר מעלית ובמקומות נוספים. אם המים חדרו לכם למרתף של הבית למשל, מומלץ להזמין כמה שיותר מהר שירות שאיבת מים ממרתפים, על ידי ביובית נמוכה וקטנה המותאמת במיוחד למשימה הזאת.

✔️ רטיבות תת רצפתית – יש מקרים שבהם המים המציפים את הבית או את המרתף, פשוט חודרים את הרובה של הריצוף ונכלאים מתחתיו, בשפה המקצועית זה נקרא מים כלואים. המים הללו עלולים לגרום לנזקים לתשתית המבנה, לריצוף, לקירות ואף לנזקים חמורים ביותר לתשתיות הסמויות שמתחת לרצפה, כמו לתשתית הגז.

 

שאיבות מים עם ביובית
שאיבות מים עם ביובית אלפא

 

כיצד מתבצעת שאיבת מים עם מכונה?

כאשר מדובר בהצפת מי גשמים או מים מצנרת האינסטלציה למשל, בעל המקצוע יוכל לשאוב אותם באמצעות מכונת שאיבה. מדובר במכונה שהיא למעשה משאבה שמסוגלת לשאוב מים בכמויות גדולות בעוצמה רבה ולסלק אותם מהשטח המוצף.

בדרך כלל, בקרב לקוחות שזקוקים לשירות של שאיבת מים מחניון, ניתן בהחלט לבצע את זה באמצעות משאבה ולייבש את האזור בתוך זמן קצר. שירות של ביובית בכל שעות היממה מאפשר לאנשים המתמודדים עם הצפות מורכבות, לחזור לשגרה בתוך זמן קצר.

 

שאיבת מים עם ביובית

ביובית לשאיבת מים היא למעשה משאית שעליה יש מיכל גדול שאמון על קליטת המים.

קבלן הביוב יבצע שאיבת מים עם צינור, משמע דיזה מיוחדת שמחוברת לביובית שהמטרה שלה היא לשאוב כמויות גדולות של מים בעוצמה רבה ובמהירות.

בביובית משתמשים בדרך כלל במקרים בהם מדובר בהצפת מי ביוב, מים רעילים שחייבים לשאוב אותם למיכל סגור בלבד.

כאשר מדובר במקום נמוך וצר שהביובית הרגילה לא יכולה לגשת אליו, נצטרך לבצע את העבודה באמצעות ביובית לחניונים, ביובית נמוכה מאד שמסוגלת לבצע את העבודה גם במקומות בעלי גישה קשה.

 

צפו בצוות שואב מי גשמים:

 

ייבוש תת רצפתי – טכנולוגיה שחוסכת זמן ועלויות

שאיבת מים מתחת לריצוף מתבצעת באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ביותר של ייבוש רטיבות כלואה.

אנחנו נצטרך קודם לאתר את מקור הרטיבות הכלואה באמצעות מכשור מקצועי לצילום קווי ביוב, לפרק מספר מרצפות וליצור פתח אידוי, לבצע חריצה בין אריחי הקרמיקה ולייבש את הלחות באמצעות לוחות תרמיים הנקראים יבשנים.

 

לשאוב מים מהביוב
בתמונה: צוות ביובית אלפא שואב מים מביוב

 

למה חשוב לשאוב את ההצפה במהירות?

הצפת מים בבית זה לא משחק ילדים ואם אתם מזהים תקלה שגורמת להצפה, אתם צריכים להזמין את השירות כמה שיותר על מנת להימנע מנזקים לתשתית המבנה.

נתחיל בנזקים הקלים יותר מבחינתנו, שהם נזקים לרכוש, אנחנו מדברים בין השאר על נזקים לקירות של המבנה, לרצפה, לתשתית החשמל של הבית, למכשירי החשמל השונים, לרהיטים ולשטיחים.

במקרים חמורים יותר, כמו חדירת מים לחניון למשל, אנחנו כבר מדברים על נזקים חמורים לרכבים ובמקרים חמורים גם בדיירים המתגוררים במתחם.

זו בדיוק הסיבה שאם יש לכם הצפה גדולה בבניין, אנחנו ממליצים לכם להזמין שירות של שאיבת מים מפיר מעלית על מנת למנוע נזקים בנפש.

 

מחיר שאיבת מים עם ביובית – כמה עולה?

אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה עולה שאיבת מים? ובכן עלות השירות משתנה בדרך כלל בהתאם למורכבות העבודה וכמויות המים שבעל המקצוע יצטרך לשאוב. בנוסף, העלות משתנה בהתאם למועד ביצוע העבודה ואם תזמינו את השירות בשעת לילה מאוחרת, שבת או חג, אתם תצטרכו לשלם יותר.

מסיבה זו, לפני שאתם ממהרים להזמין את השירות, אנחנו ממליצים לכם להציץ במחירון שמופיע ממש כאן מתחת ולבדוק מה מחיר שאיבת מים וכמה עולים שירותי שאיבת הצפות, כך תימנעו מהפתעות לא נעימות ומעלייה של המחיר במהלך העבודה.

שאיבת מים מחיר לפי שירות מחירון מומלץ לשאיבות מים
מחיר לשאיבת מים סטנדרטית על ידי ביובית החל מ- 660 ₪
עלות שאיבת מים מחניון החל מ- 750 ₪
המחיר של שאיבת מים מהביוב החל מ- 1200 ₪
שאיבה של מים מבריכה עד 4 קוב מחירים החל מ- 650 ₪
כמה עולה לשאוב מים עם ביובית נמוכה? החל מ- 790 ₪
צילום קווי ביוב לאחר שאיבת מים מחיר החל מ- 800 ₪
עלות שאיבת מים ממרתף או מקלט החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת מים בשל הצפה בביוב ביתי החל מ- 650 ₪

 

למה כדאי לשאוב מים דווקא איתנו?

שאיבה של מים בבית או בחניון זה לא משחק ילדים ולכן חשוב שתזמינו אך ורק שירותי ביובית מקצועיים ואיכותיים.

כשאתם מזמינים את השירות מאתנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם מקבלים את השירות המקצועי, האיכותי והמהיר ביותר בארץ.

אנחנו נגיע אליכם תוך זמן קצר מרגע הקריאה שלכם ונספק לכם מענה מהיר ויעיל, על מנת למנוע נזקים חמורים למבנה.

הצוות שלנו הוא צוות מיומן שכולל בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום שאיבת המים. אנחנו משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, כך שאין סיכוי שלא נפתור עבורכם את התקלה במהירות.

בין אם תזמינו מאתנו שירות של שאיבת מים או כל שירות אחר, אנחנו מתחייבים לספק לכם אותו במחירים הזולים בישראל.

 

משאית ביוב לשאיבת מים
משאית ביוב לשאיבת מים

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש