הזמנת ביובית בצפון יכולה לפתור בקלות ובמהירות בעיות רבות שקשורות למערכת הביוב בבית או בעסק שלכם. אצלנו בביובית אלפא תוכלו להזמין שירותי ביובית באזור הצפון 24 שעות ביממה!

מה זה בעצם ביובית? באילו מקרים חשוב כי תתקשרו אלינו על מנת להזמין אותה? כמה עולה ביובית בצפון ולמה כדאי לכם ליצור איתנו קשר כאשר יש לכם בעיית ביוב באזור הצפון שמחייבת ביובית? הנה כל התשובות.

 

ביובית בצפון הארץ במחירים מעולים! פועלים בכל אזור הצפון

✔️ שאיבת הצפות ביוב בצפון – כולל ביובית נמוכה לחניונים ומקלטים

✔️ שירותי ביובית בצפון 24 שעות ביממה – מקצועיות מובטחת!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בצפון וחזרה מהירה לשגרה! 

✔️ ביובית בכל יישובי הצפון: חיפה, אזור הקריות, טבריה

קריית שמונה, צפת, נהריה, נצרת, עפולה, מגדל העמק

עמק יזרעאל, נוף הגליל, טבריה וכל אזור צפון הארץ

✔️ להצעת מחיר לשירותי ביובית באזור הצפון >>

התקשרו אלינו לטלפון: 055-9703794

 

ביובית בצפון
שירותי ביובית בצפון הארץ בזמינות סביב השעון – מחיר טיל!

 

 

שירותי ביובית בצפון – מה זה בכלל ומתי צריך את זה?

לפני שנתחיל לסקור בפניכם את הסיבות הנפוצות שבגללן כדאי לכם להתקשר אלינו על מנת להזמין שירותי ביובית בצפון, נפתח בהסבר לגבי מה זה בכלל ביובית. ובכן, ביובית היא כלי שמורכב מכמה אלמנטים:

#1 משאבה – כל ביובית כוללת משאבה שמסוגלת לשאוב או להזרים מים בלחץ מים גבוה. בהתאם לסוג הבעיה, אנו נדאג לשלוח אליכם ביובית אשר כוללת משאבה מתאימה מבחינת ממדים, כוח יניקה, הספק יניקה, כוח והספק הזרמת מים ומקור אספקת כוח.

#2 מיכל איסוף אל מיכל זה נשאבים הנוזלים ואנחנו מציעים לכם ביוביות בצפון עם מיכלים בנפחים מגוונים, שנעים בין 10 קוב ועד 50 קוב, בהתאם לצורך.

#3 צינורות יניקה יוצאים מן המשאבה ומיועדים לשאוב מים מנקודת היעד או להזרים אליה נוזלים. ישנם צינורות בקטרים שונים, בהתאם לכמות המים הנדרשת לעבור בהם ומהירות השאיבה.

#4 דיזות מהוות למעשה את ה-"ראש" שמתחבר לקצה הצינור של הביובית והוא זה שקובע את הפונקציונליות של הביובית (פירוט בהמשך).

כל האלמנטים הללו יחדיו מהווים את מה שנקרא ביובית והם נישאים על גבי כלי רכב שמביא אותה עד לנקודת היעד. בהתאם לגודל המשאבה ומיכל האיסוף הנדרשים, כך נבחר כלי הרכב המתאים – ישנן ביוביות שנישאות על גבי משאיות ענק ואחרות שהן ביוביות קטנות ונמוכות יותר, שבהן מתבצע שימוש בכלי רכב מסחריים קטנים יותר, לעיתים על גבי נגררים.

כאשר אתם מתקשרים אלינו על מנת להזמין ביובית בצפון, אנו יודעים לבחור בסוג הביובית המתאים עבורכם לאחר תשאול קצר.

 

ביובית בצפון – כל שירותי הביובית שאנחנו מציעים לכם

הצורך שלכם להזמין ביובית בצפון יכול לעלות במספר מקרים נפוצים מאוד:

✔️ שאיבת הצפות ביוב בצפון – מי הגשמים אינם מפונים כמו שצריך על ידי מערכת הביוב וכל החצר שלכם מוצפת? או שאולי החניון של הבניין שלכם הוצף לאחר יום חורפי מטורף בדיוק מאותה סיבה? אין זה משנה באיזו הצפה מדובר ובאיזה מיקום, אנו נוכל לבצע עבורכם שאיבת ביוב בצפון באמצעות ביובית מתאימה. אנו מציעים לכם ביוביות שמתאימות לכל צורך, למשל ביובית לחניונים בצפון, שמכונה גם ביובית נמוכה.

✔️ פתיחת סתימות ביוב בצפון – מערכת הביוב הביתית שלכם נסתמה? או מערכת הביוב במסעדה שאתם מנהלים? הביוביות שלנו מסוגלות לטפל בכל סוג של סתימה בצינורות ביוב, בין אם הן נגרמו בשל מגבונים, שומנים או חדירת שורשים. היכולת שלהן לשאוב להזרים נוזלים לתוך הצנרת בלחץ גבוה מאפשרת לנתק כל מקור שסותם את הצנרת ממקומו ולהחזיר את זרימת המים התקינה במהירות.

✔️ שאיבות בורות ביוב בצפון – בורות ביוב מהווים מעין מקווי מים עומדים שאינם מחוברים לרשת הביוב הראשית ולכן עולה הצורך לפנות אותם מעת לעת. דוגמא מעולה לכך הם בורות ספיגה שממוקמים ליד שטחים חקלאיים או אזורים שנמצאים בפיתוח לקראת בנייה. סוג אחר של בור ביוב הוא מפריד שומנים שאוגר את השומן הנוזלי מחוץ לעסקים רבים המחויבים בכך. באמצעות ביוביות ניתן לשאוב את כל סוגי הבורות הללו.

✔️ ניקוי ביוב – זוהי עוד פעולה שניתן לבצע ביעילות באמצעות ביובית והיא מומלצת לביצוע באופן תקופתי במסגרת התחזוקה השוטפת של מערכת הביוב וגם לאחר ביצוע תיקון של סתימות והצפות, על מנת לוודא שצנרת הביוב אכן נקייה לאחר סיום העבודות.

✔️ שירותי שאיבה נוספים – שאיבה באמצעות ביובית אינה חייבת להתבצע רק במקרים של עליית מפלס מי הביוב, סתימות או הצפות. לעיתים יש צורך בהזמנת ביובית על מנת לפנות כמות גדולה של מים שמקורה אינו מהביוב. לדוגמא – שאיבת בריכה בצפון (פרטית, עסקית או מוסדית) בסוף עונת הקיץ, שאיבת מאגר מים מזוהם ועוד.

עבור כל אחד מהמקרים הללו ומקרים רבים נוספים, תוכלו להזמין מאיתנו ביובית בצפון 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כולל בסופי שבוע ובימי חג. אנו מסוגלים להגיע לכל אזור הצפון במהירות עם ביובית שכוללת משאבה מתאימה ולפתור עבורכם את התקלה.

 

ביובית בצפון
חשוב לשאוב את בורות הביוב בצפון על בסיס קבוע ולתקן אותם כשישנה סתימה

 

סתימות ביוב בצפון – מהם הסימנים? ומתי חייבים ביובית?

סתימות ביוב מהוות בעיה מאוד נפוצה שבגללה מזמינים מאיתנו ביובית בצפון. ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לסתימת הביוב, כשניתן לומר כי הנפוצות ביותר שבהן הן מגבונים וחיתולים שנזרקים למערכת דרך האסלה או שורשי עצים שחדרו למערכת בשל קרבתם אליה.

ישנם מספר סימנים מקדימים שאמורים לגרום לכם להבין כי ישנה סתימה במערכת הביוב ושכדאי לכם להתקשר אלינו:

#1 הצפה – מערכת סתומה לא תצליח לעמוד בקצב פינוי נפחי המים שזורמים דרכה, כך שהמפלס בקצה האחד (שקרוב למשתמש) יעלה ויתבטא בהצפה. אותה הצפה יכולה להתרחש בחצרות, שטחים משותפים ואפילו בתוך המבנים עצמם.

#2 ריחות צחנה – הסיבה לריחות אלו היא הקרבה של מי הביוב במערכת אל פני הקרקע או אל פתחי הביוב הקרובים אליכם, כך שהם לא זורמים לאורך צינורות הביוב כמו שאמור להיות.

#3 התקפת מזיקים – ישנם מזיקים רבים שמקור ההתרבות והמחיה שלהם הוא במערכת הביוב, כגון חולדות, עכברים ותיקנים. לעיתים הם נתקעים במקומות קריטיים בתוך הצינורות, מה שגורם לסתימה שלהם.

ככל שהסתימה קרובה יותר לפתחי הביוב של המשתמש, כך ניתן לטפל בה בצורה פשוטה יותר, אך כאשר מדובר בסתימות עמוקות יותר, הרי שהדבר יותר מורכב וקשה לטיפול, כך שרק שאיבת מים על ידי ביובית תעזור.

 

כיצד תדעו באיזה סוג סתימה מדובר?

על מנת לדעת בוודאות איזה סוג של סתימה קיים בביוב שלכם, אנו מציעים לכם גם שירות נוסף – צילום צנרת ביוב בצפון על ידי מיכשור מתקדם שכולל מצלמות IR וסיבים אופטיים. בשיטה זו, במקום לשבור קירות, אנו מחדירים את המצלמות והסיבים לתוך המערכת ומגלים באופן מדויק את מוקד הסתימה או הנזילה. את הציוד מחדירים למערכת רק אחרי שהביובית ביצעה שאיבה של כל הנוזלים בתוך הצינורות וטיפלה בהצפה.

במקרים בהם קוטר הצנרת מאפשר זאת, ניתן להחדיר לתוכה גם רובוט מיוחד שמגיע עד לאזור הסתימה – זהו שירות יעיל של צילום קווי הביוב שמעניק מעטפת שלמה של פתרונות והוא מספק למפעילים מידע ויזואלי יקר ערך של מקור הסתימה, המיקום ומצב הצינור.

לאחר שלב זה ניתן לפעול באמצעות הביובית תוך חיבור דיזה מתאימה לצינור המשאבה שלה, שיכול להיות אחד מאלו:

✔️ דיזת לחץ מים – מספקת לחץ מים חזק וממוקד ביציאה מהצינור וזאת בכדי לדחוף את הגורם לסתימה. דיזה זו מתאימה במצבים בהם הסתימה נגרמת עקב גורמים זרים שנתקעו בתוך הצינורות כגון חיתולים ומגבונים.

✔️ דיזה חותכת – מספקת לא רק זרם מים חזק לסילוק המפגע אלא גם מסתובבת וחותכת כל מה שנקרא בדרכה. דיזה זו משמשת אותנו בעיקר לצרכי חיתוך שורשים בביוב בצפון ומוציאה אותם מהמערכת.

✔️ דיזת המסה – את הדיזה הזו מטעינים בחומרים שנועדו להמיס שומנים, שאף הם יכולים לסתום את הצנרת.

כאשר אתם מזמינים אותנו על מנת לבצע עבודות ביוב בצפון הקשורות לפתיחת סתימות באמצעות ביובית, אתם יכולים להיות בטוחים כי נדאג לבצע בסיום העבודה גם שטיפה יסודית של מערכת הביוב, על מנת לוודא שהצנרת אכן נקייה לגמרי ושהסתימה נעלמה לחלוטין.

 

הזמנת ביובית בצפון – גם במקומות פחות נגישים

לא תמיד המיקום שבו עולה הצורך לספק ביובית בצפון נגיש, אך חשוב לדעת כי גם במקרים האלה אין שום צורך שתוותרו על שירותי הביובית המקצועיים שלנו. בוודאי תשמחו לדעת שברשותנו מגוון רחב של ביוביות בגדלים שונים, כך שתמיד נוכל לתת לכם מענה מקצועי ומהיר.

כבר ציינו בפניכם את האפשרות להזמין מאיתנו ביובית קטנה במקרה של חניונים, וכמובן שהדבר מתאים גם למקלטים ומרתפים וגם לרחובות צרים במיוחד.

גם במקרים בהם מדובר בתנאי שטח שאינם עבירים באמצעות כלי רכב רגילים, למשל בשטחים חקלאיים למיניהם במושבים ובקיבוצים, עדיין תוכלו למצוא אצלנו ביובית שתוכל להגיע עד אליכם.

אנו מסוגלים לספק לכם משאבות ביוב בצפון ניידות שאותן ניתן לחבר למקור אספקת כוח משתנה (רשת החשמל, מצבר, גנרטור) ולבצע את השאיבה גם אם הרכב עצמו אינו יכול להתקרב למקום. בשורה התחתונה בין אם תצטרכו מאיתנו ביובית למושב בצפון או ביובית לקיבוץ בצפון הארץ – אנחנו הכתובת!

 

מחיר ביובית בצפון – כמה זה עולה?

המחיר של הזמנת צוות ביובית בצפון תלוי במספר גורמים, כאשר החשובים שבהם הם גודל הביובית הנדרש למשימה, הנגישות למקום, האם מדובר בקריאה דחופה או מתואמת מראש ומורכבות העבודה. עוד דבר שמשפיע על מחיר ביובית בצפון הוא זהות מספק השירות.

העדיפות היא להתקשר עם קבלן ביוב בצפון שהוא מנוסה ובעל מוניטין. טיפול בבעיות ביוב דרך ספק שכזה אולי יעלו לכם יותר, אך הדבר יספק לכם שקט נפשי וביטחון רב באשר לתוצאות העבודה שתבוצע.

ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור הזמנת שירותי ביובית בצפון הארץ:

ביובית בצפון מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ לשירותי ביוב בצפון הארץ
עלות שאיבת הצפה עם ביובית נמוכה בצפון החל מ- 790 ₪
עלות שאיבת מים מבור ספיגה עם ביובית באזור הצפון החל מ- 600 ₪
שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה בצפון – כמה עולה? החל מ- 750 ₪
עלות ניקוי שוחת ביוב בצפון החל מ- 500 ₪
שטיפת קו מרזב בודד בצפון החל מ- 100 ₪
כמה יעלה צילום קווי ביוב בצפון? 800-1690 ₪
כמה יעלה איתור נזילות בביוב בצפון לאחר שאיבת המים מהצנרת? החל מ- 550 ₪
מחיר הטמנת פסולת לאחר פתיחת סתימה של בור רקב בצפון החל מ- 400 ₪

 

ביובית אלפא בצפון – זמינים עבורכם בכל רגע

זקוקים לשירותי ביובית בצפון? אנחנו בביובית אלפא נשמח לסייע בכל שעה, 7 ימים בשבוע ואתם יכולים להיות בטוחים שכל סתימה או הצפה תטופל על הצד הטוב ביותר.

התקשרו אלינו בכל שעה ואנו כבר נדאג לשלוח אליכם את הביובית המתאימה ביותר. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד, מאיתנו צוות ביובית אלפא.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שאיבות ביוב בצפון לפי עיר/יישוב:

ביובית בחיפהביובית בחדרהביובית בקריות | ביובית בחריש | ביובית בנהריה  

ביובית באור עקיבאביובית בקיסריה | ביובית בטבריהביובית בעפולהביובית בפרדס חנה   

ביובית בקריית ים | ביובית בקרית אתא | ביובית בנשר

 

אזור הצפון – מפה: