שירותי ביובית ברחובות יכולים להיות פתרון אידאלי למגוון רחב של בעיות ביוב. אנחנו בביובית אלפא זמינים עבורכם 24/7 עם מענה מדויק ומקצועי, בתוך זמן קצר!

איך מזהים בעיות בביוב שמצריכות שירותי ביובית ברחובות? כיצד צילום קווי ביוב עשוי לגלות גם תקלות ותיקות בביוב? למה חשוב לרוקן בקביעות בורות ספיגה ואיך שאיבות ביוב באזור רחובות שומרות על התשתית לאורך שנים? את התשובות לכל השאלות הללו וגם לאחרות, תקבלו מיד.

 

ביובית ברחובות במחיר ללא תחרות 24 שעות ביממה

✔️ שאיבת הצפות ברחובות, פתיחת סתימות ביוב וטיפול בתקלות

✔️ שאיבת בור שומן, בורות ספיגה, רקב ופינוי שמן משומש

✔️ שאיבות ביוב בעיר רחובות עם צוות מוביל

✔️ מגיעים לכל שכונות העיר עם 100% מקצועיות!

קריית משה, שעריים, מרמורק, גינות סביון ועוד

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבית >>

התקשרו לטלפון: 055-9703793

 

ביובית ברחובות
ביובית ברחובות והסביבה – זמינות 24 שעות ביממה

 

 

טיפול בתקלות ביוב ברחובות – איך יודעים שיש בעיה?

ריח רע שעולה מהביוב הוא המאפיין הברור והמוכר ביותר לכך שקיימת תקלה כלשהי בתשתית הביוב. לא תמיד מדובר בבעיה חמורה ובחלק מן המקרים בהחלט ניתן להתגבר על תקלות כגון סתימות קלות או הצפה שהתרחשה בבית, באמצעים שיש בכל דירה כמו פומפה וכדומה.

עם זאת, כאשר בעיות הופכות להיות עניין קבוע ואתם מזהים ריחות רעים שחוזרים שוב ושוב, נזילות שלא נגמרות או הצפות – זה סימן שהגיע הזמן להזמין שירותי ביובית מקצועיים.

 

מחירון ביובית רחובות

עלות שירות ביובית ברחובות תלויה במורכבות התקלה ובשעת הקריאה, כאשר אנחנו תמיד נציע מחירים מעולים שיהיו הוגנים כלפי הלקוחות ומשתלמים עבורם.

טווח המחירים עשוי להשתנות כלפי מעלה, כאשר מדובר בתקלה מורכבת שמצריכה אמצעים שונים ומכשור מגוון לשם התיקון, כמו גם כאשר הקיראה להזמנת שירותי הביובית שלנו נעשית בשבתות ובחגים, או בלילות. בכל מקרה, אנחנו תמיד זמינים לקריאה שלכם ומציעים שירות 24 שעות ביממה.

להלן דוגמאות למספר שירותי ביובית באזור רחובות והעלויות הממוצעות שלהם:

ביובית ברחובות מחיר לשירות מחירון מומלץ
שאיבת מים מביוב ביתי החל מ- 600 ₪
שאיבת ביוב ברחובות והסביבה החל מ- 650 ₪
עלות צילום קווי ביוב החל מ- 800 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה / שומן עם ביובית החל מ- 600 ₪
עלות פתיחת סתימה בביוב החל מ- 600 ₪
מחיר ניקוי בור ביוב ברחובות החל מ- 700 ₪
מחיר ממוצע לשאיבת הצפה ברחובות החל מ- 800 ₪
ניקוי שורשים בביוב החל מ- 800 ₪

למה חשוב לטפל בבעיות בביוב בזמן?

אנחנו בביובית אלפא מקפידים להעניק שירות 24/7 לכל שירותי הביובית, זאת כיוון שאנו מודעים לחשיבות הטיפול המהיר בכל מה שקשור לביוב.

✔️ סדק או שבר בצינור שלא נסגר ושממשיך לייצר נזילה – המשמעות בפועל היא זליגה של מי הביוב החוצה במקום שיזרמו בתוך המערכת עצמה. שברים שלא מטופלים עלולים להחמיר ולהפוך לבעיית ביוב מורכבת במיוחד, שהטיפול בה יהיה מורכב בהתאם וכמובן גם הרבה יותר יקר. אנחנו ניתן לכם פתרון עם יתרון כפול: גם טיפול יסודי לכל נושא שמהווה בעייה אצלכם במערכת הביוב, במקביל לטיפול ללא הרס בצנרת התקולה, שמטרתו להגיע לפתרון במינימום של נזק סביבתי והפרעה לחיי השגרה.

✔️ סתימות שלא נפתחו כמו שצריך – פתיחת סתימה בביוב ברחובות היא לרוב הפתרון המיידי והמהיר ביותר למגוון בעיות בביוב. עם זאת, שאריות של פסולת שלא נשאבה החוצה מהצנרת בזמן פתיחת הסתימה, עלולות לייצר חסימה חדשה בהמשך ו"למשוך" אליהן פסולת נוספת ושומנים שיסתמו מחדש את הצינורות. גם סתימות קלות שלא טופלו בזמן, עלולות להחמיר ולגרום לתופעת שרשרת של חסימת קווי הביוב ובעקבותיה הצפה של מי שופכין, שיהיה לא פשוט להשתלט עליה. אנחנו בביובית אלפא נעשה סוף לסתימות החוזרות ונשנות ונאפשר לביוב לזרום בצורה תקינה.

✔️ בדיקות לא מקצועיות לאיתור תקלות בצנרת – לא תמיד מספיק "להעיף מבט" ולקבוע איזה פתרון יתאים למערכת הביוב שמטפלים בה בשטח. יתרה מכך, לא תמיד ניתן יהיה בכלל לאתר תקלה, אפילו אם אנשי המקצוע עצמם נכנסים לתוך השטח עצמו, זאת כי לפעמים הנזק "מתחבא" במעמקי הצנרת. איתור תקלות ביוב באמצעות מצלמות המוכנסות למעמקי הצנרת ומחוברות לסיב אופטי, מאפשר את הטיפול בהן בשלב המוקדם ביותר, הרבה לפני שהן הופכות להיות מורכבות ומאתגרות.

פתיחת סתימה בביוב במידה שלא נעשתה בצורה טובה מספיק, עלולה "להשאיר אחריה" בעיות לא פתורות בצנרת וכך גם כל תקלה אחרת שלא טופלה במועד – ומכאן הלכה והחמירה.

היכולת שלנו לתת מענה גם לבעיה האקוטית שלשמה תקראו לנו, אבל בו בעת לא לוותר על בדיקות מעמיקות לאיתור תקלות ישנות שאולי מסתתרות בצנרת, היא היתרון העצום שבהתקשרות עמנו. אתם יכולים להזמין ביובית ברחובות מעכשיו לעכשיו וליהנות מחזרה מהירה לשגרה, בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

 

שירותי ביובית באזור רחובות
שירותי ביובית באזור רחובות

 

חברת ביובית ברחובות – כל הפתרונות במקום אחד

כחלק בלתי נפרד מהרצון למזער את זמן ההגעה לכל קריאה ובמקביל גם להעניק מעטפת שלמה של פתרונות בשטח, כדאי שתדעו כי משאית הביובית למעשה מכילה את כל מה שצריך כדי לפתור תקלות מכל סוג.

משאית הביובית מגיעה בגדלים שונים ולפעמים יהיה צורך בשימוש בביובית נמוכה, במיוחד במקומות אליהם הגישה מוגבלת כמו חניון תת קרקעי, מקלט נמוך או שטח חקלאי. על גבי הביובית ישנם מיכלים גדולי ממדים, שיכולים להכיל כמויות אדירות של מים ומי שופכין – זהו עניין הכרחי כיוון שכל טיפול בבעיה בביוב מתחילה בשאיבה של תוכן הצנרת, במיוחד כשמטפלים בהצפה.

צינורות חזקים ודיזות שמאפשרות הזרמת מים בלחץ גבוה, מאפשרות את הפתיחה גם של הסתימות העקשניות ביותר ומסלקות כל פסולת אפשרית מדפנות הצנרת.

מגוון הפתרונות המצוינים והחדשניים הללו מגיעים עם אנשי המקצוע שלנו בביובית אלפא, לכל מקום ברחבי העיר – ובפריסה ארצית מלאה.

 

שטיפת קווי ביוב ברחובות עם ביובית אלפא

 

סוגים של שירותי ביובית – כדאי להכיר

#1 שאיבת ביוב ברחובות – מדובר באחד מהשירותים המבוקשים ביותר שלנו. ישנה חשיבות גדולה בפינוי מי שפכים בצורה בטוחה ולכן שאיבת ביוב חייבת להיעשות באמצעות ביובית ועוד נרחיב על כך בהמשך.

#2 פתיחת סתימות ביוב ברחובות – את הדיזות שעל גבי משאית הביובית, ניתן לכוונן ולייצר לחץ מים עוצמתי ביותר, שמסוגל לפתוח כל סתימה בביוב, לרבות במערכות הביוב הארוכות והגדולות ביותר שקיימות בשכונות עירוניות מאוכלסות. סתימות ביוב הן מהבעיות השכיחות שיש, בעיקר במקומות שבהן אין מודעות לצורך להשליך פסולת מסוג מסוים – למשל חיתולים, מגבונים, פסולת שומנים של מטבח – באשפה ולא בכיור או לאסלה. חשוב לזכור כי גם לאחר שנפתחת הסתימה בביוב, יש לנהוג בו בתבונה ולהשתמש בו רק באופן הנכון, כדי למנוע את הישנות הבעיה בעתיד.

#3 חיתוך שורשים בביוב – ניקוי שורשים בביוב ברחובות היא פעולה מורכבת אבל אנשי המקצוע שלנו בביובית אלפא יכולים לבצע אותה ביעילות וביסודיות. שורשים שצומחים בתוך הצנרת מהווים סכנה לצינורות עצמם ועלולים לגרום הן לסתימות והן לשברים. מלבד חיתוך השורשים והצמחיה שגדלו במערכת הביוב, אנחנו יכולים לתקן את הסדקים עצמם ולהשיב את הביוב לפעילות ללא תקלות.

#4 צילום צנרת במצלמה עם סיב אופטי – זוהי הבדיקה החשובה ביותר שמאפשרת את הטיפול העמוק והמקצועי במערכות הביוב. המצלמה מגיעה עד לעומק של חמישים מטרים והיא מאפשרת איתור יעיל של תקלות, לרבות הזעירות שבהן. באופן כזה נמנעת החמרה של תקלות קיימות כגון סדקים בצנרת והבעיות מטופלות באופן ה"כירורגי" ביותר.

 

ביובית ברחובות
טיפול בתקלות בצנרת חיוני לפעילות תקינה של מערכת הביוב

 

שאיבות ביוב ברחובות

בהמשך למה שנכתב יש להבין עד כמה העברתם של מי שפכים היא עניין רגיש – המים של הביוב מלאים בחיידקים ובקטריות והם מהווים סכנה לבריאות הציבור, כמו גם לצמחיה ולבעלי החיים הגדלים באזור.

זוהי הסיבה שכאשר קיימת הצפה של הביוב, משאבות הביוב החזקות שעל גבי משאית הביובית מעבירות את המים באופן הסטרילי ביותר האפשרי ובמינימום מגע עם הסביבה.

למשאבות אלו, אם כן, יש הן את יתרון הבטיחות בזמן הפעולה והן את העוצמה, שמעניקה להן את היכולת להתמודד גם עם כמויות אדירות של מים, למשל בעת שאיבת בריכות.

משאבות ביוב טבולות: העבודה היעילה של הביובית נדרשת לעתים גם במקומות תת קרקעיים, בהן יהיה צורך בשימוש במשאבה טבולה שתאפשר את שאיבת המים החזקה מן המקום הנמוך ועד לפני הקרקע.

משאבות ייחודיות כגון משאבות טבולות, כמו גם השימוש בביובית נמוכה, הן חלק מהמגוון שאנחנו מחזיקים והן אלו שמאפשרות את ההתאמה המושלמת בין הבעיה שקיימת אצלכם בביוב – לפתרון האפקטיבי ביותר עבורה.

 

שטיפת קווי ביוב ברחובות

שירות נוסף שאנו מציעים הוא שטיפה של קווי הביוב. גם על מנת לנקות את הביוב ניתן להשתמש בלחץ מים גבוה, שפותח כל סתימה ומנקה את הביוב מהפסולת המיותרת שהצטברה.

ניקוי ביוב, ממש כמו שירותים אחרים כגון שאיבת בורות ספיגה ועוד – ניתן להזמין בקביעות אחת למספר חודשים וללא קשר לקיומה של תקלה כזו או אחרת.

למעשה, כאשר מקפידים על ניקוי קווי הביוב ועל ריקון בורות השומן, באם הם קיימים, באופן קבוע – ניתן ליהנות ממערכת ביוב תקינה שפועלת ברציפות ללא תקלות, לאורך שנים.

 

עבודות ביוב ברחובות
עבודות ביוב בעיר רחובות – ביובית אלפא

 

עבודות ביוב ברחובות ובפריסה ארצית – ביובית אלפא

אנו מתחייבים להגעה מהירה לכל מקום בארץ ובפרט להזמנת שירותי ביובית ברחובות – ומתחייבים להצעת מחיר משתלמת ללא פשרות על מקצועיות!

אז גם אם חיפשתם ביובית ברחובות מידרג אבל בסופו של דבר הגעתם אלינו, תדעו שגם אנחנו יודעים להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. מזמינים אתכם לנסות ונשמח לעזור בכל קריאה,בכל מקום בארץ.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות ברחובות אליהן אנחנו מגיעים:

אבני חן אושיות אזורי ויצמן גבעתי
אחוזת הנשיא אבן גבירול דניה נורדאו
גינות סביון שקולניק וייסגל החלוץ
היובל חבצלת יחד מרמורק
נווה יהודה נווה עמית סלע קריית דוד
נווה אלון קריית ההגנה רחובות החדשה שעריים
פארק המדע מכון ויצמן רחובות הצעירה קרית משה

פרוסים בכל רחבי העיר:

אזורי שירות סמוכים: ביובית יבנה | ביובית ראשון לציון | ביובית נס ציונה

עוד מידע על עבודות ביוב בעיר: באתר עיריית רחובות