יש לכם סתימת קשה בביוב? אנחנו בצוות ביובית אלפא מתמחים בפתיחת סתימות קשות ומורכבות, התקשרו ונשמח לסייע! 

חלק בלתי נפרד מעבודת הביובית כולל פתיחת סתימות קשות שלא תמיד ניתן לשחרר באמצעים רגילים.

זהו בדיוק ההבדל בין שירותי ביובית לבין שירותי אינסטלציה, אך מאחר והדבר לא תמיד ידוע ורבים אינם מודעים להבדלים בין סוגי הסתימות והכלים הנדרשים על מנת לפתוח אותן, מצאנו לנכון לכתוב את השורות הבאות.

מיד תבינו מהם ההבדלים בין סתימה קלה לסתימה קשה, איך הצוות שלנו מבצע את העבודה וכמה עולה לפתוח סתימה קשה בביוב באמצעות ביובית?

 

פתיחת סתימות קשות עם ביובית במחיר ללא תחרות!

✔️ מומחים בפתיחת סתימות ביוב קשות ומורכבות במקצועיות

✔️ שירות בפריסה ארצית עם אחריות מלאה!

✔️ פתיחת סתימה קשה בביוב הביתי, בצנרת, בבניין

✔️ שירותי מהיר ומקצועי עם מכשור מתקדם

✔️ להצעת מחיר, התקשרו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

פתיחה של סתימות קשות
פתיחת סתימה קשה עושים רק עם ביובית אלפא – שירות מהיר במחיר נוח!

 

 

סתימה קשה לעומת סתימה קלה – מה ההבדל?

פתיחת סתימות קשות שונה לחלוטין מהפעולות שיש לבצע בשביל לפתוח סתימות קלות יותר וזאת בשל אופי הסתימות. תוכלו להבין מהי סתימה קשה לעומת סתימה קלה באמצעות הטבלה הבאה:

מאפיינים סתימה קלה סתימה קשה
סימנים סימנים של סתימה קלה הם בדרך כלל מים שיורדים באיטיות ועלייה של ריחות לא נעימים מפתח הביוב סימנים לכך שיש לכם סתימה רצינית כוללים מים שאינם יורדים, עד למצב שבו מתרחשת הצפה חמורה
מספר המוקדים סתימה קלה מערבת מוקד יחיד שנסתם ובו ניתן לטפל בצורה ממוקדת סתימה קשה מערבת על פי רוב צינורות ביוב מאספים גדולים ולכן מספר המוקדים גדול מאחד. לדוגמא, התרחשות במקביל של סתימה קשה במטבח, במקלחת או בכיור
מיקום הסתימה סתימה קשה מערבת על פי רוב צינורות ביוב מאספים גדולים ולכן מספר המוקדים גדול מאחד. לדוגמא, התרחשות במקביל של סתימה קשה במטבח, במקלחת או בכיור סתימות קשות רחוקות מפתחי הביוב במבנה ומתרחשות בצינורות הרבה יותר עבים
אמצעים נדרשים לפתיחת הסתימה סתימות קלות ניתן לפתוח באמצעים ידניים כמו חוטי ברזל, פומפה וחומרים כימיים – כאלה שכל אינסטלטור מחזיק בהם. סתימות קשות יש לפתוח עם מכשירים מתקדמים יותר שלא כל אינסטלטור מחזיק בהם או יודע כיצד להשתמש בהם. למשל, ניתן לבצע פתיחת סתימות קשות עם וואקום, כבל מאסטר, ספירלה חשמלית וכמובן ביובית
פתיחת סתימות בשיטת עשה זאת בעצמך – האם מומלץ? במקרים מסוימים ובמידה ויש ברשותכם את הכלים הנדרשים, ניתן לפתוח סתימה קלה באופן עצמי, אך יש להיזהר לא להסב נזק לצנרת פתיחת סתימות קשות ממש לא מומלץ לבצע לבד. מדובר במשימה מורכבת ואם אין לכם את הידע, הכלים והניסיון, אתם עלולים לגרום לצנרת שלכם נזק רב

איך נוצרות סתימות קשות בביוב

חשוב מאוד לדעת איך נוצרות סתימות קשות בביוב, שכן פעמים רבות ניתן להימנע מהן מראש על ידי שימוש נכון בקווי הביוב שלכם. אז מתי נוצרות סתימות קשות בביוב? אלו הגורמים לכך:

X הצטברות שומן – שומן נוטה להיפרד מהמים ולכן הזרמת שומן במערכת ביוב רגילה עשויה לגרום לסתימה מאוד קשה.

X חדירת שורשים לקווי הביובשורשים שחודרים לתוך צינורות הביוב יכולים לחסום אותם לחלוטין עם הזמן וכשזה קורה נוצרת סתימה מאוד מורכבת.

X חדירת פסולת בניין לצינורות – אם השיפוצניק של השכן מצא לנכון להיפטר מאבנים, מתכת, גבס או עץ דרך שוחת ביוב קרובה, הדבר עשוי להתבטא בהמשך בחסימה עיקשת וקשה בצינור הביוב שלכם.

X זריקת חיתולים לאסלה – גם חיתולים שנזרקים לאסלה מוצאים את עצמם זורמים עם המים בתוך צינורות הביוב, חוסמים את מעבר המים ויכולים לגרום לסתימה קשה.

X ליקוי בנייה – בתוך צינורות הביוב זורמת פסולת אורגנית בתוך מים. במידה והקווים הונחו בצורה שאינה נכונה, הפסולת המוצקה נפרדת מזו הנוזלית, אינה זורמת איתה, שוקעת וגורמת לסתימה קשה.

 

פתיחת סתימה בביוב גבעתיים
פתיחת סתימה קשה בביוב, גבעתיים

 

פתיחת סתימות קשות – כל השיטות

כבר הזכרנו בקצרה בטבלה איך פותחים סתימה קשה בביוב באמצעות אמצעים שונים, הנה הרחבה על כל אחד מהם בנפרד:

#1 פתיחת סתימות קשות עם מכשיר וואקום – מכשיר זה נראה כמעין מפוח אך במקום להזרים אוויר במורד הצינור הוא מבצע שאיבת וואקום אדירה, במטרה להזיז את הגורם החוסם ממקומו ולשחרר את הסתימה.

#2 סתימה קשה בצנרת עם כבל מאסטר (קרוי גם סמארט כבל או ספירלה חשמלית) – זהו כבל מתכתי גמיש שבקצהו פיתולים עם מברשות חזקות. הכבל מחובר למכשיר חשמלי שמסובב אותו בחוזקה, כך שהוא מתפתל בעוצמה בתוך הצינור ומשחרר את הסתימה כאשר הוא בא איתה במגע.

#3 פתיחת סתימות קשות בלחץ מים גבוה – אם הסתימה ממוקמת יחסית קרוב לפתח הניקוז שבתוך המבנה, ניתן לחבר אליה משאבה ניידת עם צינור ולהזרים לתוכה מים בלחץ גבוה, על מנת לשחרר את הסתימה. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בשיטה זו בשילוב עם כבל מאסטר.

 

פתיחת סתימות קשות עם ביובית – הפתרון היעיל ביותר

ביובית גם כן עושה שימוש בלחץ מים גבוה, אך היא מיועדת לטפל בקו הביוב החיצוני של המבנה, כלומר, בצינורות ראשיים שנסתמו עם סתימות מאוד גדולות ועיקשות.

כאשר צינורות שכאלו נסתמים, כל המבנה סובל מתסמיני סתימת ביוב.

הביובית מבצעת פתיחת סתימות קשות באמצעות הזרמה של מים בלחץ גבוה ושאיבה שלהם פעמים רבות תוך שימוש בראשי צינור (דיזות) שמתאימים לטיפול בגורם החוסם, בין היתר דיזות מרסקות, דיזות ממיסות, דיזות מגבירות לחץ ועוד.

לכן, אם שאלתם את עצמכם האם כדאי לבצע פתיחת סתימות קשות עם ביובית או אינסטלטור? הרי שהתשובה ברורה – ביובית כמובן. הביובית מסוגלת לפתוח כל סתימה, עמוקה ועיקשת ככל שתהיה, ואינסטלטור רגיל לא מחזיק בביובית שכזאת אלא רק חברת ביובית מתקדמת כמו ביובית אלפא, שנחשבת לקבלן ביוב מורשה.

הפעולות לפתיחת סתימה בביוב מורכבות מעבודה מקצועית של צוות הביובית וכוללות את השלבים הבאים:

1) ראשית מוחדר סיב אופטי לתוך הצנרת על מנת לזהות את מיקום החסימה והגורם החוסם. יש ברשותנו מצלמות זעירות שמסוגלות לבצע זאת.

2) לאחר מכן מפעילים את הביובית עצמה תוך בחירה נכונה של עוצמת השאיבה, כמות המים להזרמה וראשי הצינור הנדרשים. יש ברשותנו צי גדול של ביוביות כגון ביובית משאית, משאית נמוכה ועוד שמתאים לכל תרחיש.

חשוב גם לציין מהם הסיכונים בפתיחת סתימות קשות, שכוללים נזק אפשרי לצנרת, במיוחד אם היא כבר ישנה, רעועה וסובלת מליקויים חמורים לאורך זמן. יחד עם זאת, אנחנו מחזיקים בכל הידע והניסיון על מנת לשחרר את הסתימה מבלי לגרום לנזק כלשהו.

 

פתיחת סתימה קשה בצנרת
יש לכם סתימה קשה בצנרת? התקשרו ונשמח לסייע במחירים ללא תחרות!

 

איך ניתן למנוע סתימות קשות?

אנחנו תמיד אומרים ללקוחות שלנו שהתשובה לשאלה איך ניתן למנוע סתימות קשות מאוד פשוטה – זה תלוי רק בהם! יש להשתמש במערכת הביוב בצורה הנכונה, אין להזרים שומנים לביוב או לחלופין, להשתמש במפריד שומנים או בבור שומן איכותי.

בנוסף, אין להשליך מוצרי היגיינה, חיתולים או פסולת מוצקת אחרת לתוך השירותים. אם בכל זאת הביוב נוטה להיסתם בצורה קשה לעיתים קרובות, יש לפנות אלינו לפחות פעם שנה על מנת שנשטוף את קווי הביוב באמצעות ביובית וננקה אותם למניעת הסתימה הבאה.

חשוב מאוד שתיישמו את מה שנכתב לעיל לגבי איך אפשר למנוע סתימות בביוב ובצנרת, שכן הדבר יחסוך לכם הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש. פתיחת סתימות קשות לוקחת יותר זמן וגם עולה יותר כסף, ואין סיבה שתגרמו לכך.

 

מחיר פתיחת סתימות קשות – כמה זה אמור לעלות לכם?

מחיר טיפול בסתימות קשות תלוי בסוג הסתימה ועד כמה מורכב לפתוח אותה, מה שמשפיע על השיטה הנבחרת.

בכל מקרה, אצלנו בביובית אלפא מציעים לכם מחירים נוחים והוגנים גם כאשר מדובר על פתיחת סתימות קשות עם ביובית משאית גדולה וגם כאשר תנאי השטח בעייתיים ומחייבים ביובית נמוכה.

חוששים שסתימה קשה ומורכבת מתפתחת אצלכם? צלצלו אלינו כבר עכשיו ונהיה בדרך אליכם.

פתיחת סתימות קשות מחירים עלות מומלצת לשירות
פתיחת סתימה קשה בביוב בגינה עם לחץ מים גבוה החל מ- 650 ₪
מחיר פתיחת סתימה קשה עם ביובית החל מ- 650 ₪
כמה עולה לשחרר סתימה קשה בחצר? החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת פסולת ביתית שגרמה לסתימה קשה החל מ- 700 ₪
פתיחת סתימה קשה בביוב של בניין משותף החל מ- 700 ₪