ביובית בשרון יכולה לסייע לכם במקרים רבים – ביובית אלפא מספקת שירותי ביובית בשרון במחירים נוחים – 24 שעות, 7 ימים בשבוע. צרו קשר לקבלת מענה מהיר ומקצועי בכל שעה.

אם ריחות רעים מתחילים לעלות מהביוב שלכם ומי ביוב מציפים את החצר, כאשר החניון של הבניין שלכם מוצף בחורף וגם אם בור הספיגה של העסק שלכם זקוק לשאיבה. מה שלא תהיה הסיבה, שירותי ביובית בשרון כדאי לכם לקבל רק מאיתנו – חברת ביובית אלפא.

כיצד ביובית יכולה לעזור לכם במקרה של סתימות והצפות ביוב בשרון? כמה עולה שאיבה עם ביובית בשרון ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

שירותי ביובית בשרון – מחירים ללא תחרות! (הגעה מהירה)

✔️ פתיחת סתימות ביוב בשרון – כולל בורות רקב ובורות שומן

✔️ קבלן ביובית בשרון מעכשיו לעכשיו – זמינות 24 שעות ביממה

✔️ הסרת שורשים בביוב בשרון עם מכשור מתקדם כולל צילום קווים!

✔️ ביובית בכל יישובי השרון: נתניה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, אבן יהודה,

כפר קאסם, כפר יונה, מושבים באזור השרון וכל יישובי הסביבה

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי ביוב באזור השרון חייגו >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703793

 

ביובית בשרון
שירותי ביובית באזור השרון 24 שעות ביממה

 

 

שאיבות ביוב בשרון – בשנים האחרונות יש עלייה בביקושים

באזור השרון חלה בשנים האחרונות תנופת בנייה יוצאת דופן של פרוייקטי בנייה של דירות חדשות, פרוייקטי פינוי בינוי, תמ"א 38 ועוד. הדבר מוביל לעלייה חדה בביקושים בכל הקשור להזמנת שירותי ביובית בשרון.

מה הקשר, אתם שואלים? ובכן, מערכת הביוב נבנית על פי חישובים הנדסיים שלוקחים בחשבון את נפחי הטיפול בשפכים שאמורים לזרום דרכה מבלי שתקרוס. אלא שהמציאות מראה שחישובים אלו לעיתים מתגלים כלא נכונים ותוספת דירות המגורים, העסקים, מבני הציבור והמפעלים מביאה לעומס רב על מערכת הביוב ולהצפות חוזרות ונשנות גם במתחמים חדשים יחסית.

 

סתימות והצפות ביוב בשרון – ממה הן נגרמות? וכיצד ביובית יכולה לעזור?

סתימות ביוב בשרון יכולות להיגרם מסיבות רבות, בעיקר בשל חדירת עצמים זרים לתוך מערכת הביוב, דוגמת חיתולים ומגבונים, אך גם של בעלי חיים שונים (חולדות, למשל) שורשי עצים או שומנים שונים. כאשר אחד מהגורמים הללו סותם את המערכת ומונע מנוזלי הביוב לעבור בתוך הצינורות, התוצאה היא הצטברות של נוזלים עד להצפה של ממש.

הסימנים המקדימים שמעידים על כך שמשהו אינו בסדר במערכת הביוב הם ריחות צחנה עזים ונזילות וכאשר המצב באמת חמור גם הצפה של מי הביוב, מה שמחייב אתכם להתקשר אל חברה מקצועית כמונו שיכולה לשלוח אליכם ביובית בשרון 24/7.

באמצעות ביובית נוכל לבצע עבורכם מספר פעולות מאוד יעילות שיטפלו במערכת הביוב שלכם ויחזירו אותה לפעילות תקינה:

✔️ פתיחת סתימות ביוב בשרון – הביובית יכולה לעשות זאת בקלות, בזכות שימוש בלחץ מים גבוה ביותר. ברשותנו מספר רב של ביוביות שניתן להתאים בהן את לחץ המים בהתאם לסוג הסתימה ומורכבותה.

✔️ שאיבות ביוב בשרון – פעולת השאיבה היא הכרחית על מנת שניתן יהיה לבצע את הפעולות הנדרשות בצנרת בצורה נוחה ויעילה. השאיבה המקדימה מפנה את כל המים ואז ניתן להתחיל ולטפל בסתימה עצמה.

✔️ ניקוי קווי ביוב בשרון – פעולה זו תתבצע בדרך כלל לאחר ביצוע פעולת השאיבה הראשונית והיא נועדה להעלים גורמים זרים מהמערכת. הדבר מתאים למשל עבור ניקוי שורשים מהביוב בשרון. שטיפה של קווי הביוב מקובל לבצע גם לאחר הטיפול בסתימה, על מנת לוודא שהמערכת נקייה לגמרי.

 

ביובית בשרון
עלי שלכת ולכלוך עלולים לחדור למערכת ביוב בשרון ולסתום אותה

 

קבלן ביוב בשרון – גם לעסקים

ישנם עסקים שמחויבים על פי חוק להחזיק ולתחזק בורות ביוב – אלו יכולים להיות בורות ספיגה, בורות רקב או בורות שומן – שאינם מחוברים למערכת הביוב הראשית. בורות אלו קולטים לתוכם נוזלים שאותם יש לפנות למתקני טיפול מיוחדים. נוזלים שכאלו עשויים לכלול שומנים שונים – במקרה של מסעדות, מפעלים וכו'- או נוזלים שמקורם בעבודה עם בעלי חיים, למשל כשמדובר במתקני שחיטה, מתקני גידול תרנגולות ועוד.

הצורך של אותם עסקים להזמין שירותי ביובית בשרון נובע ממספר חוקים שקבעה המדינה:

#1 בית העסק לא יקבל רישיון ואישור הפעלה ללא שיימצא בור ספיגה תקין במתחם שלו.

#2 חל איסור מוחלט על בתי העסק המצוינים בחוק להזרים את מי הביוב שלהם למערכת הביוב הרגילה, אלא רק לבור הספיגה. כמובן שמי ביוב רגילים בבתי העסק (שירותים, מטבח עובדים וכו') מוחרגים מכך.

#3 שאיבת בור שומן בשרון, בור רקב או בור ביוב מכל סוג צריכה להתבצע אך ורק על ידי קבלן ביוב מורשה. אנחנו בביובית אלפא מוגדרים כמובן כקבלנים כאלה ומסוגלים לספק לכם שירותי ביוב בשרון מכל סוג שהוא.

#4 את בור הביוב יש לרוקן אחת ל- 3 חודשים לכל היותר ואת הביוב עצמו לפנות אך ורק למקום שמאושר לכך על פי החוק ובתיאום מראש מול הרשויות.

#5 יש לשמור את כל המסמכים הקשורים לפינוי הבור ולארכב אותם למשך 7 שנים לכל היותר. במקרה הצורך יש להציגם לנציגי משרד הבריאות.

כאשר אתם מזמינים מאיתנו ביובית בשרון עבור ביצוע שאיבה וריקון של בורות ביוב, אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תעמדו בדרישות החוק ולא תסתבכו בעבירות חמורות, קנסות וצווי סגירה לעסק שלכם.

 

שאיבת בורות ספיגה בשרון בשטחים פרטיים

ישנם בורות ספיגה שנמצאים גם בשטחים פרטיים שאינם עסקים. הדוגמאות לכך רבות, דוגמת בורות ספיגה במבני מגורים פרטיים, בורות ספיגה ביישובים שמנותקים באופן מלא או חלקי מרשת הביוב הראשית כגון בקיבוצים, מושבים ועוד, בורות ספיגה ביישובים שנמצאים בתהליכי הקמה וכדומה.

החוק בישראל אומר שבמידה וביישוב ישנה מערכת ביוב מלאה ותקינה, אין להקים בור ספיגה. בכל מקרה אחר, ניתן להקים בור ספיגה פרטי ויש לוודא כי הוא מוגן מפני חלחול מי ביוב החוצה ממנו. כאשר בכל זאת מתרחשת תקלה כלשהי או כאשר הבור כבר מלא ומגיע הזמן לרוקן אותו, תמיד ניתן להתקשר אלינו ולהזמין ביובית מתאימה.

בין אם תצטרכו ביובית למושב בשרון ובין אם ביובית לקיבוץ בשרון, אנו תמיד נוכל להגיע אליכם, גם אם מדובר בתנאי שטח בעייתיים יחסית, למשל בשטחים חקלאיים.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

ביוביות נמוכה בשרון

לא כל סתימה או הצפה דומה לאחרת, מה שאומר שלא ניתן לשלוח לכל מקום ביובית מסוג דומה. למשל, שליחה של משאית ביובית בשרון לא תמיד תתאים במקרה של הצפה בחניון עם הגבלת גובה, מה שלא יאפשר למשאית להיכנס לתוכו ללא גרימת נזק.

על מנת למנוע את הבעיה הזאת וכדי שתמיד תוכלו להזמין מאיתנו ביובית בשרון ללא תלות בתנאי השטח, אנחנו מחזיקים בצי ביוביות רחב כך שתמיד נוכל להגיע אליכם עם ביובית מתאימה. במקרה של חניונים נשלח אליכם ביובית נמוכה שמותקנת על גבי רכב מסחרי ולא משאית ולעיתים גם על גבי עגלות נגררות קומפקטיות.

ההבדל בין סוגי הביוביות שלנו מתבטא גם בהיבטים נוספים מלבד גובה, למשל, גודל מיכל האיסוף, שמתחיל מ-10 קוב ומגיע עד 50 קוב, וגם בסוג המשאבה והדיזה. כל משאבה שונה מבחינת גודלה ולחץ המים שלה – הן מבחינת יניקה והן מבחינת יכולת הזרמת המים- ואילו הדיזה יכולה להיות מבוססת לא רק על לחץ מים אלא גם להיות דיזה חותכת או דיזת המסה.

 

צילום קווי ביוב באזור השרון

לא רק שטיפת קו ביוב בשרון או פתיחת סתימות וטיפול בהצפות באמצעות ביובית הן דבר שאנחנו מציעים לכם אצלנו בביובית אלפא, אלא גם שירות חשוב נוסף שהכרחי על מנת שמערכת הביוב שלכם באמת תוכל לחזור ולעבוד בצורה תקינה – ואנחנו מדברים על צילום קווי ביוב בשרון.

פעולה זו נועדה לתת לנו תמונת מצב מלאה ומדויקת באשר למערכת הביוב שלכם, דבר שיכול לעזור במספר מקרים:

✔️ זיהוי סתימות – הזמנתם מאיתנו ביובית בשרון על מנת לפתוח סתימה? ראשית כל עלינו לדעת היכן בדיוק ממוקמת הסתימה. במקום להתחיל לחפור בדרך לצינור ולנסות לנחש את מיקום הסתימה, ניתן היום לבצע את הצילום על ידי מצלמה שמחוברת לסיב אופטי ומוחדרת לתוך הצינורות או על ידי רובוט זעיר שנושא על גבו מצלמה. לאחר שנשאב את המים באמצעות הביובית, נוכל להחדיר את הציוד ולקבל תשובה ברורה.

✔️ מיפוי קו הביוב – מעוניינים לשפץ את החצר או כל מתחם אחר? לעיתים, ובמיוחד במתחמים ישנים, לא ידוע היכן עובר בדיוק תוואי הצנרת של מערכת הביוב, מה שיכול להקשות על תחילת העבודות. היכן בדיוק הצינורות עוברים? מהו סוג הצינורות? מה מצבם והיכן הם מתחברים למערכות הראשיות? כיום ניתן לצלם אותם ולהעביר את המידע הכה חשוב למהנדסים, האדריכלים ואף לרשויות, במידה ושי צורך בקבלת היתר בנייה.

✔️ יישוב מחלוקות – לעיתים לא ברור באחריות מי נמצאת החובה לטפל במפגע מסוים במערכת הביוב, במיוחד במקרה של הצפות או צינורות ביוב סדוקים ושבורים. מיפוי הצנרת מהווה מסמך מקצועי-משפטי לכל עניין ודבר שיכול לסייע רבות גם בניהול מחלוקות וסכסוכים בין שכנים, עסקים סמוכים או מחלוקות שבין אזרחים לרשות המקומית.

אנחנו מחזיקים בכל הציוד הנדרש על מנת לצלם את קווי הביוב בצורה הטובה ביותר, תוך קבלת חומרים ויזואליים ברמה הכי גבוהה שיש.

 

מחיר ביובית בשרון – כמה עולה?

מחיר ביובית בשרון הוא דבר שנקבע בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים, כמו איזו ביובית מתאימה מבחינת הגודל למקום – ככל שהביובית גדולה יותר, מחיר ההזמנה שלה יהיה גבוה יותר, עד כמה המקום נגיש וקל להגיע אליו – כאשר הדבר מורכב, ייתכן ויהיה צורך באמצעים כמו משאבות ניידות שזקוקות לגנרטורים, מה שגם כן יעלה יותר – והאם מדובר בצורך דחוף של השירות – הזמנת ביובית דחופה באזור השרון תעלה יותר מאשר הזמנה בשעה שגרתית או בתיאום מראש.

רוצים לדעת מהו טווח מחירים של ביובית בשרון באופן ממוצע? הכנו עבורכם טבלה שמרכזת עבורכם את כל המידע הנדרש:

ביובית בשרון מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ לשירותי ביוב באזור השרון
עלות שאיבת מים סטנדרטית עם ביובית בשרון החל מ- 550 ₪
מחיר שאיבת מים בשרון החל מ- 1200 ₪
עלות שאיבת בור שומן בשרון החל מ- 650 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב בשרון בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
כמה עולה תיקון צנרת ללא הרס בשרון? החל מ- 1800 ₪
עלות צילום קווי ביוב בשרון החל מ- 800 ₪
איתור נזילה בביוב בשרון מחיר ממוצע החל מ- 550 ₪
כמה עולה הטמנה ופינוי פסולת ביוב בשרון? החל מ- 400 ₪

 

ביובית אלפא – פועלים בכל אזור השרון!

זקוקים לשירותי ביובית בשרון? עבור פתיחת סתימות חמורות, טיפול בהצפות, שאיבה של בורות או שטיפת קו הביוב במסגרת תחזוקה שוטפת? צלצלו אלינו עוד היום ותגלו עד כמה המחירים שלנו נוחים והוגנים וכי באפשרותנו לשלוח אליכם ביובית מתאימה בכל תרחיש, מורכב ככל שיהיה.

מצפים לשיחתכם – צוות ביובית אלפא.

 

ביובית בשרון לפי יישוב

✔️ ביובית ברעננה   ✔️ ביובית בנתניה   ✔️ ביובית בכפר סבא   ✔️ ביובית בהוד השרון   ✔️ ביובית בכפר יונה

✔️ ביובית בקדימה  ✔️ ביובית בתל מונד

 

אלופים! תודה על הביצוע המהיר והמקצועי. המספר שלכם שמור אצלנו לכל מקרה שלא יצוץ.
דפנה לשם

דפנה לשם, רעננה

הצוות הגיע אלינו למושב לראשונה לפני כ-3 שנים לשאיבת הצפה בסדר גודל משמעותי. מאז אנחנו עובדים רק איתם.
רון בלומנפלד המלצה

רון בלומנפלד, רמות השבים