שירותי ביובית בהרצליה הם המומחיות שלנו ונוכל להגיע אליכם במהירות עם ציוד מתאים ולפתור כל תקלה שצצה. הצוותים שלנו ביובית אלפא יגיעו מהר ובעיקר – ידעו לתת את הטיפול והמענה המדויק והנכון לבעיה.

כיצד שאיבות ביוב ופתיחת סתימות יכולים לעזור לכם? מדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו וכמה יעלה לכם שירות ביובית בהרצליה באופן ממוצע? הנה התשובות.

 

ביובית בהרצליה – מחירים מעולים ושירות מקצועי!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בהרצליה, כולל סתימות קשות ואיתור מקור הנזילה

✔️ שאיבות ביוב בהרצליה – כל הפתרונות במקום אחד

✔️ שאיבת הצפות בכל האזורים: פיתוח, הירוקה

✔️ נווה עמל, נוף ים, יד התשעה, גן רש"ל, נווה אמירים,

נווה ישראל, וייצמן ובכל שכונות העיר

✔️ לשירות ביוב במחיר מנצח >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703793

 

ביובית בהרצליה
ביובית בעיר הרצליה והסביבה בזמינות 24/7 לכל סוגי השירותים

 

 

מחירון ביובית בהרצליה

מחיר ביובית בהרצליה ובכלל בישראל נקבע על פי מספר גורמים עיקריים והם מורכבות העבודה, נפח השאיבה והאם יש צורך לבצע גם צילום מקדים של מערכת הביוב או לבצע תיקונים כלשהם מלבד שאיבת ההצפה, מה שמייקר את העבודה.

עוד שיקולים שיכולים להשפיע על המחיר של הזמנת ביובית הם גודל הביובית, כמות אנשי הצוות הנדרשת לביצוע המשימה והזמנה שלנו לבצע שאיבת ביוב או פתיחת סתימה בצנרת הביוב, מחוץ לשעות העבודה המקובלות – למשל בסופי שבוע, חגים ובשעות הלילה המאוחרות.

עוד חשוב לדעת כי עלות שירותי ביובית בהרצליה היא די דומה בכל שכונות העיר ואנחנו לא מבדילים בין השכונות השונות בתמחור השירותים שלנו – הזמנת ביובית בשכונת הרצליה פיתוח תעלה לכם בדיוק אותו הדבר כמו מי שזקוק לכך בשכונות הרצליה ב', נווה עמל, הירוקה, מערב או הצעירה.

הנה טבלה שמסכמת עבורכם את טווחי המחירים עבור שירותי ביובית:

ביובית בהרצליה מחיר לשירות מחירון מומלץ
עלות צילום צנרת ביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת הצפה בהרצליה החל מ- 600 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 550 ₪
עלות שאיבה וניקוי הביוב כולל שטיפת קווים החל מ- 750 ₪
עלות פתיחת סתימה בביוב בהרצליה החל מ- 600 ₪
עלות ביובית נמוכה לחניון החל מ- 790 ₪

ביובית אלפא – קבלן ביוב בהרצליה

לפני שנסביר לכם כיצד בדיוק ביובית תוכל לעזור לכם, נתחיל בהסבר לגבי חשיבות ההתקשרות עם קבלן ביוב בהרצליה ולא עם אינסטלטורים רגילים' כאשר מתרחשת תקלה חמורה במערכת הביוב שלכם:

#1 יכולת לטפל בכל תקלה בביוב – כאשר אתם פונים אל קבלן ביוב אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה באיזה סוג של תקלה מדובר, צוות החברה ידע כיצד לטפל בה. אינסטלטור רגיל מסוגל לטפל רק בבעיות פשוטות יחסית – ואילו איש מקצוע שמועסק בחברה קבלנית בתחום יחזיק בהסמכה הרבה יותר מקצועית, כמו גם ברישיונות המתאימים שיאפשרו לו לטפל בכל תקלה שצצה. הדבר יתבטא גם בציוד שיאפשר לכם להזמין ביובית במקרים מורכבים כמו הצפות בחניון תת קרקעי או תקלה חמורה בביוב של בניין רב קומות, מה שאינסטלטורים רגילים אינם מסוגלים לספק.

#2 היקפי שירות נרחבים ההבדל בין הזמנת אינסטלטור רגיל להזמנת אינסטלטור מטעם חברה קבלנית בתחום הביוב מתבטא גם בהיקף השירותים שהוא מסוגל לספק. למשל, במקרה של עסקים בעיר שמחזיקים בבורות שומן לצורך העבודה השוטפת, רק קבלן ביוב רשאי לבצע שאיבה של הבורות הללו וגם לפנות את הפסולת לאתרים מורשים. מחפשים אינסטלטור ביוב שיוכל לעזור לכם במקרה הזה? אנו מחזיקים בכל האישורים לבצע זאת.

#3 אחריות וביטוח – קיימות חברות רבות שמעניקות שירותים בתחום הביוב, אך למרבה הצער התחום כולל גם "חאפרים" למיניהם. קבלן ביוב אולי ידרוש מכם מחיר גבוה יותר, אך בדרך כלל הצעת המחיר שלו תכלול בתוכה גם קבלת אחריות על העבודה וביטוח במקרה של נזק, כך שתוכלו להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

ישנם אתרים רבים שבהם תוכלו לקבל מידע על ביובית בהרצליה מידרג על פי הקריטריונים החשובים שציינו, אך אנחנו מבטיחים לכם שהבחירה בנו לא תאכזב אתכם. ביובית אלפא היא קבלן ביוב מקצועי ובעל מוניטין רב ואנו יכולים להציע לכם לא רק שירותי ביובית מסביב לשעון, אלא גם שירותים נלווים נוספים כמו צילום קווי ביוב, שטיפת צנרת ואחרים שיעזרו לנו לאפיין את הבעיה במערכת הביוב שלכם ולטפל בה בצורה יעילה.

 

ביובית הרצליה
שירותי ביובית בהרצליה 24 שעות במחירים נוחים

 

שאיבת הצפה בהרצליה באמצעות ביובית מתאימה

מקרה שכיח מאוד שבגללו שירותי ביובית בהרצליה נחשבים לכל כך חשובים, הוא כאשר מתרחשת הצפת ביוב חמורה. הצפות ביוב נגרמות בעיקר עקב סתימות ביוב אך הן נפוצות גם במקומות נמוכים מאוד, כגון חניונים ומרתפים, במיוחד בימי גשם או כאשר מערכת הביוב לא נבנתה בצורה המיטבית.

הצפה בביוב מחייבת טיפול דחוף, שכן היא עשויה לגרום נזק רב לרכוש, להרוס גינות, לפגוע בתשתיות ולגרום גם לבעיות תברואה רבות, במיוחד כאשר מדובר במי ביוב. אז אם התפתחה אצלכם הצפה, צרו קשר באופן מיידי עם ביובית אלפא ואנו נגיע לפתור את הבעיה במהירות.

שאיבת הצפה מבוצעת על ידינו באמצעות ביובית מתאימה שכוללת משאבה רבת עוצמה. אנו נשאב את כל הנוזלים במהירות ונפנה אותם למקום שמאושר לכך על פי חוק.

הביוביות שלנו גדולות וחזקות ומסוגלות לטפל בכל הצפה, אך במקרה הצורך תוכלו להזמין מאיתנו גם ביובית קטנה שנקראת גם ביובית נמוכה, אשר מאפשרת טיפול בהצפות קטנות היקף – או כאלו שהתרחשו במקומות נמוכים עם הגבלת גובה כמו חניונים, למשל. כאשר הנגישות בעייתית עוד יותר, תוכלו להזמין מאיתנו גם משאבות ביוב מהסוג המתנייד, שנישאות בקלות על ידי הצוות שלנו.

 

בסרטון: הצוות שואב בור ספיגה בעיר הרצליה

 

פתיחת סתימות בביוב בהרצליה עם ביובית

לא כל הצפת ביוב נגרמת עקב סתימה אך עדיין זוהי הסיבה הנפוצה. הגורמים הנפוצים ביותר שיכולים לסתום צנרת ביוב הם פריטים שונים שאינם אמורים להימצא במערכת – למשל חיתולים, מוצרי היגיינה נשיים, פסולת שיפוץ בניין כגון גבס, טיח, חצץ ועוד, שומנים ששקעו בדפנות ושורשים שחדרו לצינורות.

במקרים שכאלה יש לפתוח את הסתימה על מנת שהבעיה לא תחזור שוב לאחר שאיבת ההצפה. פתיחת סתימה בביוב מתבצעת על ידינו גם כן באמצעות ביובית, אך לפני כן הצוות שלנו מאתר את מיקום הסתימה באמצעים מיוחדים – כפי שנרחיב בהמשך – ובהתאם לכך מרכיב על גבי הצינור של הביובית דיזה מתאימה שפותרת את הבעיה.

את צינור השאיבה של הביובית מכניסים לתוך צנרת הביוב, מקרבים עד לנקודת החסימה ומפעילים זרם רב עוצמה בלחץ מים גבוה. ראש הדיזה מטפל בבעיה עצמה – בין אם מדובר בקיצוץ השורש, המסת שומנים או כל פעולה אחרת – וזרם המים משלים את המלאכה.

חשוב להדגיש כי פתיחת סתימות ביוב בהרצליה בשיטה של הזרמת לחץ מים גבוה, צריכה להתבצע בזהירות רבה ורק לאחר שאובחן מצב הצנרת ונקבע לחץ המים הנדרש, וזאת על מנת שלא לגרום לפיצוצים ונזקים מיותרים. לאחר פתיחת החסימה אנו גם מבצעים בדיקה של מערכת הביוב באמצעות שטיפה ומוודאים שהביוב אכן מפנה את המים בצורה טובה ומהירה.

 

שאיבת ביוב באזור הרצליה
שאיבת ביוב באזור הרצליה – ביובית אלפא

 

צילום קווי ביוב בהרצליה

על מנת שהצפת ביוב לא תחזור בשנית, חשוב מאוד לבדוק האם היא נגרמת בשל סתימה במערכת ולטפל בכך באופן ממוקד. כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירות ביובית באזור הרצליה בשל הצפה בביוב, בוודאי תשמחו לדעת שנוכל גם לגלות בקלות מה גרם להצפה ולטפל בכך בצורה יעילה. ולא, אנחנו ממש לא נצטרך לשבור קירות על מנת לגלות זאת.

אנו נשתמש באמצעים מיוחדים שמסוגלים לנו לספק צילום וידאו באיכות גבוהה מתוך הביוב, ישירות אל צג המחשב של צוות הביובית. באופן זה נוכל למפות את קווי הביוב, לבדוק את מיקום הסתימה, מה גורם לה ומהו מצב הצינורות בדיוק.

צילום קווי ביוב בהרצליה מתבצע על ידינו באמצעות מצלמות מיוחדות שממוקמות על גבי צינור, סיב אופטי – עבור צינורות דקים או סתומים במיוחד – ולעיתים אף על גבי רובוטים קטנים. במקרים בהם צינור הביוב נמצא יחסית קרוב לקרקע, ניתן לבדוק את מצבו ולקבוע האם הוא דולף באמצעות מצלמה תרמית, אך ככל שהצינורות ממוקמים עמוק יותר באדמה, כך המצלמות התרמיות אינן רלבנטיות.

מצלמות הביוב המיוחדות שלנו מאפשרות לנו לפעול בצורה הרבה יותר חכמה ולקבוע את אסטרטגיית הטיפול בבעיה במקום שיטת ניסוי ותהיה, שיכולה בסופו של דבר לגרום הרבה יותר נזק מתועלת.

 

שאיבות ביוב בהרצליה, בורות ספיגה ומפרידי שומנים

עסקים, מקומות עבודה וארגונים שונים זקוקים אף הם לשירותי הביובית שלנו, לעיתים על בסיס קבוע. שאיבות ביוב בהרצליה במקרים הללו אינן קשורות בהכרח לפתיחת סתימות וטיפול בהצפות, אלא בטיפול בבורות ספיגה ובמפרידי שומנים. הנה מגוון השירותים שאנו מציעים בהקשר זה:

#1 שאיבת בור ספיגה – מקומות עבודה רבים בעיר מחויבים בהתקנה ותחזוקה שגרתית של בורות ספיגה, או מה שקרוי – מפריד שומנים. את הבור הזה צריך לשאוב מעת לעת לפני שיתמלא לחלוטין ויגרום לאי ספיקה של המערכת. שירות זה ניתן על ידינו על בסיס קבוע בתיזמון שאותו קובעים מראש לפי גודל הבור וקצב ההתמלאות שלו.

#2 ניקוי מפריד שומנים – מפרידי שומנים מחזיקים בתוכם פסולת נוזלית ומוצקה שנוטה לשקוע בדפנות עד למצב שעשוי לסתום את המערכת, לפגוע ביעילותה ובנפח המילוי שלה. אנו מציעים לעסקים ניקוי תקופתי של מפריד השומנים, שאותו יש לבצע בדרך כלל אחת לשנה.

#3 התקנה של מפריד שומנים – האם אתם מחויבים על פי חוק במפריד שומנים? איזה מפריד שומנים מתאים לכם? והיכן הכי כדאי לכם להתקין את מפריד השומנים עצמו? אנו נשמח לייעץ לכם בנושא ואף ללוות אתכם בכל הבירוקרטיה הנדרשת על מנת שתעמדו בתנאיי רישוי העסקים הקשורים לענף שלכם וגם בביקורות התקופתיות של משרד הבריאות.

משום שאנחנו יודעים עד כמה חשובה זרימת העבודה בעסק שלכם, אנחנו מבטיחים להגיע אליהם במהירות לכל קריאה 24 שעות, גם במקרה ותצטרכו בדחיפות ביובית בשבת, בחג או בשעות המאוחרות של הלילה.

 

ביובית בהרצליה
שאיבת בורות ספיגה היא שירות חיוני שיש להזמין על בסיס קבוע

 

עבודות ביוב באזור הרצליה – רק איתנו!

בעיר הרצליה חיים כיום קרוב ל-100,000 בני אדם. העיר, אשר הוקמה בשנת 1924 והפכה לעיר בתחילת שנות ה-60 של המאה הקודמת, משתרעת על פני שטח של כ-22 אלף דונמים ומשתייכת לאזור המרכז. העיר גובלת ביישובים רמת השרון, רעננה, תל אביב, גבעת חן וכפר שמריהו.

גם אתם מתגוררים בעיר וסובלים מהצפת ביוב חמורה? מסתימה בביוב שלא נעלמת? או שיש לכם בור ספיגה שזקוק לשאיבה? אל תתפשרו והזמינו את חברת הביובית שתיתן לכם מענה אמיתי ופתרון שיחזיק מעמד לטווח ארוך.

התקשרו אלינו לביובית אלפא ונשלח אליכם ביובית מתאימה ומעטפת של שירותים ופתרונות לכל בעיות הביוב שלכם.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות בעיר בהן ניתן לקבל שירות:

אזור התעשיה גורדון גן רש"ל גני הרצליה
שכונת דרום הרצליה ב הירוקה וייצמן
נווה אמירים נוף ים נחלת עדה צמרות
נווה עמל מרכז העיר יד התשעה נווה ישראל
פיתוח הצעירה אפולוניה הדר

מפה של העיר:

מגיעים גם ליישובי האזור: ביובית ברמת השרון | ביובית באזור רעננה | פתיחת סתימות ביוב בתל אביב | שירותי ביובית בכפר סבא

לדיווח על נזילות ביוב בשטח ציבורי בעיר: במוקד 106 באתר העירייה

תאגיד המים הפעיל בעיר: מי הרצליה בע"מ