לפעמים צריך למצוא חברת ביובית בבצרה על מנת לטפל בבעיות ביוב מורכבות. רוצים להיות בטוחים בבחירתכם כשדבר כזה קורה? פנו אלינו לביובית אלפא.

אנחנו מטפלים בכל סוגי תקלות הביוב וזמינים עבורכם מסביב לשעון. נוכל להגיע אליכם במהירות בכל זמן שתצטרכו.

באילו תרחישים כדאי שתצלצלו אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית ואילו משימות נוספות נוכל לבצע עבורכם? המשיכו לקרוא.

 

שירותי ביובית בבצרה במחיר אטרקטיבי!

שאיבת ביוב, הצפות ופתיחת סתימות ביוב בבצרה

צילום ושטיפת קווי ביוב וחיתוך שורשים

שירות מהיר, אמין ומקצועי!

לייעוץ והזמנת שירות בבצרה >>

טלפון: 055-9703793

 

שירותי ביובית בבצרה
שירותי ביובית בבצרה – פתיחת סתימות ביוב והחלפת צנרת עם המומחים של ביובית אלפא

 

 

שאיבת ביוב בבצרה והצפות

בצרה הוקמה אי שם בשנת 1946, כך שמדובר במושב ותיק מאוד עם תשתיות ביוב שכבר התיישנו, לצד תשתיות חדשות יותר שהוקמו בהרחבות של השנים האחרונות.

הצינורות שנמצאים במערכות הישנות עשויים מחרס, חומר שנעשה בו שימוש רב בעבר והוא מועד לפורענות מבחינת חדירת שורשים אליו, מה שגורם לסתימות ביוב קשות.

אלו החדשות עשויות מחומרים פחות בעייתיים מהבחינה הזאת, אך גידול האוכלוסייה הוסיף לעומס על מערכת הביוב של המושב וגם זה גורם לבעיות.

בנוסף קיימים ביישוב גם בורות ביוב שונים שאינם מחוברים כלל לרשת קווי הביוב הראשית וכל אלו הופכים את מושב בצרה למקום שזקוק מאוד לשירותי ביובית.

אנחנו שואבים ביוב והצפות במושב בכל ימות השנה.

 

פתיחה של סתימות ביוב בבצרה

כאמור, רוב מערכת הביוב במושב ישנה וצברה לא מעט ליקויים עם השנים, מה גם שהצינורות נוטים להיחסם עקב חדירת שורשי עצים. תוסיפו לכך שימוש לא נכון כגון זריקת מגבונים, מוצרי היגיינה, חיתולים ועוד לתוך הצנרת ותבינו מדוע שירות פתיחת סתימות ביוב בבצרה באמצעות ביובית הוא דבר נפוץ מאוד.

הדבר מתבצע באופן הבא:

✔️ צוות הביובית מגיע למקום ומבצע צילום של קו הביוב באמצעות מצלמות זעירות שמוחדרות לתוכו וזאת על מנת לזהות את מקור החסימה והמיקום המדויק שלה.

✔️ בשלב הבא מחדירים למערכת הביוב את הצינור של הביובית, מחברים אליו גם דיזה מתאימה שיכולה להיות חותכת שורשים, מקצצת אבנים או ממיסת שומנים ומפעילים את המשאבה.

✔️ כעת מופעל לחץ מים חזק ביותר שמסוגל לדחוף את הגורם החוסם החוצה.

 

שאיבה של הצפה בבצרה

הצפות יכולות להתרחש מכל מיני סיבות, למשל בגלל חדירת מי גשמים במקומות נמוכים, בשל פיצוץ צנרת באחד הבתים וכמו כן, סתימות ביוב קשות שלא זוהו וטופלו בזמן. שאיבת הצפות בבצרה מבוצעת במהירות על ידי ביובית וזאת בזכות המשאבה העוצמתית שעל גביה ומיכל אחסון נוזלים גדול.

יש לנו כמה סוגי ביוביות כך שאנחנו יכולים לטפל בהצפות בכל סדר גודל ובכל מקום. במידה ואין נגישות שמאפשרת לנו להגיע עם ביובית גדולה רגילה, יש לנו גם כזאת הרבה יותר נמוכה וקומפקטית ואף ביובית ניידת שניתן לשאת בידיים או על גבי עגלה.

 

באילו מקרים נוספים צריך ביובית באזור בצרה?

שירותי ביובית בבצרה יכולים להתאים גם לכמה משימות נוספות:

✔️ שטיפת קווי ביוב בבצרה – אם קווי הביוב שלכם גם ככה נוטים להיסתם ולהעלות ריח רע, רצוי מאוד שתזמינו אותנו לפחות אחת לשנה על מנת שננקה ונשטוף את קווי הביוב באמצעות ביובית, מה שימנע את הסתימה הבאה.

✔️ צילום קווי ביוב בבצרה – שירות זה מתאים לא רק עבור איתור מקור ומיקום של סתימות ביוב, אלא גם לצרכי איתור של איתור שוחות ביוב נסתרות, לפני התחלת שיפוצים במטרה שלא לפגוע בקווי הביוב ועוד.

✔️ שאיבת בורות ביוב  – הדבר נדרש בשטחים חקלאיים שבהם קיימים בורות ספיגה וגם בבתים או עסקים בהם יש בורות שומן. חייבים לשאוב את הבורות הללו ולרוקן אותם אחת לתקופה, על מנת למנוע הצפות בעייתיות מאוד.

 

שירותי ביובית בבצרה
שאיבת ביוב בבצרה -שירות איכותי במחירים אטרקטיביים!

 

עוד עבודות ביוב בבצרה שאנחנו יכולים לבצע עבורכם

יש עוד סוגי עבודות ביוב באזור מושב בצרה שאנחנו יכולים לבצע בזכות היותנו קבלני ביוב:

תיקון או החלפת צנרת ביוב – חלקים במערכת הביוב תמיד יכולים להישבר, להינזק או לא להתאים עוד לדרישות של המבנה. אנחנו בעלי הידע וההרשאות לבצע תיקון או החלפה שלהם ועל פי כל התקנים הנדרשים.

התקנת משאבה טבולה – נמאס לכם להזמין ביובית בכל פעם על מנת לשאוב הצפות במקומות הנמוכים בבית או באחד הבורות בשדה החקלאי שלכם? בקשו מאיתנו להתקין לכם משאבה מהסוג הזה ותוכלו למנוע את הבעיה הזאת מראש מעתה והלאה.

 

מחירון ביובית בבצרה

מחיר ביובית בבצרה נקבע על פי מספר דברים עיקריים:

 #1 איזו ביובית נשלחת לשטח? – שירות שניתן על ידי ביובית משאית נחשב ליקר יותר בדרך כלל, מלבד מקרים ממש מורכבים מבחינת נגישות שבהם אומנם משתמשים בביובית קטנה ונמוכה, אך יש צורך להשתמש באמצעים נוספים שמייקרים את המחיר.

 #2  עד כמה מורכבת העבודה? – אם יש צורך רק לשאוב הצפה, הדבר פשוט יחסית ויתומחר פחות מאשר צורך לפתוח סתימה עיקשת באמצעות דיזה מיוחדת.

בשיחה שלכם איתנו נבצע אבחון מהיר של המצב ובהתאם לזאת תקבלו הצעת מחיר מדויקת. הנה טווחי המחיר הממוצעים שלנו באזור בצרה:

ביובית במושב בצרה מחיר לפי סוג שירות מחירון מומלץ 
מחיר תיקון ושיקום צנרת החל מ- 2,000 ₪
כמה עולה שאיבת בור שומן החל מ- 600 ₪
מחיר חיתוך שורשים בביוב החל מ- 790 ₪
עלות פתיחת סתימה בביוב בבצרה החל מ- 600 ₪
עלות שטיפה וניקוי של צנרת הביוב החל מ- 750 ₪
שאיבת הצפה במקלט עם ביובית קטנה החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב בבצרה החל מ- 800 ₪

הזמינות שלנו באזור היא גבוהה ותמיד תקבלו מאיתנו מענה מהיר. מוזמנים לפנות אלינו – חברת ביובית אלפא.

 

בצרה – מפה:

לקריאה המשך: ביובית למושבים

מגיעים גם ליישובים הסמוכים: ביובית באזור רעננה | שאיבת ביוב בכפר סבא

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש