כאשר ישנה תקלה במערכת הביוב שלכם, פעמים רבות עדיף לפנות אל קבלן ביוב מקצועי ולאינסטלטורים רגילים – צריכים אחד כזה? אנחנו כאן.

מהם היתרונות של קבלני ביוב לעומת שאר אנשי המקצוע בתחום? מהם הדגשים המרכזיים שיאפשרו לכם לזהות קבלן ביוב מומלץ? אילו עבודות ביוב יוכל לבצע עבורכם קבלן ביוב מוסמך? ומדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו? הנה כל התשובות.

 

קבלן ביוב עם רישיון – כל שירותי הביובית במחיר מנצח!

✔️ קבלן לשאיבת הצפות ביוב בזמן קצר – כולל ביובית נמוכה להצפות בחניון או מקלט

✔️ קבלן ביוב בתל אביב והמרכז, בדרום, בשרון, בצפון ובכל הארץ!

✔️ קבלן עבודות ביוב לטיפול בתקלות ביוב מכל סוג בזמינות 24 שעות ביממה

✔️ קבלני ביוב שמגיעים מהר לכל מקום ברחבי הארץ – ביוביות בפריסה ארצית

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי קבלן ביוב מוסמך חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

קבלן ביוב
שירותי קבלן ביוב מוסמך למגוון שירותי ביובית בפריסה ארצית

 

 

היתרונות של קבלן ביוב לעומת אינסטלטור רגיל

כאשר מתרחשת בעיה בביוב, רבים מתקשרים באופן אוטומטי לאינסטלטור רגיל על מנת שיגיע לבדוק ולטפל בבעיה. פעמים רבות מידי הם מגלים שאותו איש מקצוע לא מסוגל לאבחן את הבעיה כמו שצריך, וגם אם כן, תוך שבירת קירות והרמת מרצפות.

גם אם האינסטלטור כן מצליח לאבחן בסופו של דבר את מקור התקלה, פעמים רבות הוא לא יודע כיצד לפתור אותה באופן מלא. קבלן ביוב, לעומת זאת, הוא איש מקצוע אשר מתמחה בכל עבודות הביוב הקיימות ולכן יודע כיצד לטפל גם בתקלות המורכבות ביותר.

עוד הבדל בין אינסטלטור ביוב לקבלן ביוב הוא בכך שרק קבלן מורשה לתכנן ולהניח קווי ביוב, לספק שירותי ביובית, לחתום על אישורים לפני כניסה למבנה (טופס 4), לצלם קווי ביוב או לשאוב כחוק בורות ספיגה, רקב ושומן.

 

אילו עבודות יספק לכם קבלן ביוב מוסמך?

קבלן ביוב כמו חברת ביובית אלפא, אשר רשומה בפנקס הקבלנים של ישראל, מתמחה בכל סוגי עבודות הביוב הקיימים. כמובן שלא עבור כל תקלה פשוטה באסלה צריך להתחיל ולחפש קבלן אינסטלציה ביוב, אך כן ניתן לציין מספר עבודות שכדאי שיבצע קבלן ושלמעשה רק הוא רשאי לבצע.

עבודות של קבלן ביוב יכולות להיות בין היתר:

✔️ שירותי שאיבה באמצעות ביובית – קבלן ביוב יכול לספק לכם שירותי ביובית שנחשבים למאוד יעילים במקרה של הצפות ביוב. ביובית אלפא היא קבלן ביובית שמספק שירותים בכל הארץ. אנחנו מחזיקים בביוביות קטנות וגדולות ויכולים לשאוב באמצעותן הצפות בכל היקף ובכל מקום, כולל בחניונים, מרתפים ומקלטים נמוכים, רחובות צרים ועוד. בנוסף אנחנו יכולים לשלוח אליכם מפעיל ביובית מקצועי על מנת לשאוב באמצעותה בורות ספיגה ומפרידי שומנים ולפנות את הפסולת לאתרים מורשים.

✔️ תחזוקה ותיקון של קווי ביוב – צינורות הביוב מעבירים בתוכם פסולת נוזלית, שיכולה לכלול גם שמנים ושומנים ולעיתים גם חפצים זרים שאינם אמורים להימצא בתוכם כגון חיתולים, מגבונים, פסולת בניין ועוד. על כל זאת ועוד, במקרים רבים שורשי עצים ושיחים חודרים לתוך הצינורות וחוסמים אותם, תופעה שאינה ניתנת למניעה. קבלן ביוב עם ניסיון כמונו יודע כיצד לטפל בכל חסימה שנוצרת בצורה מהירה ויעילה. אנחנו מסוגלים לפתוח כל סתימה באמצעות ביובית שתבצע שטיפה בלחץ מים גבוה עם דיזה מתאימה ואף לבצע תיקונים שונים ללא גרימת נזק באמצעות מכשירים מתקדמים דוגמת מצלמות ורובוטים.

✔️ תכנון והתקנה של קווי ביוב – רק קבלן ביוב עם רישיון כמונו מוסמך לעבוד יחד עם אדריכלים, בתכנון קווי הביוב הנדרשים לפרויקט מסוים. התכנון כולל חישוב זוויות ועומקים של הנחת הצינורות, בחירה נכונה של סוג הצינורות, הקוטר שלהם, מספר הפיצולים והתקנה ומיקום שוחות הביוב שיהוו צמתים לניקוז טרם ההעברה לצנרת הראשית. מקצועיות הקבלן חשובה מאוד על מנת להיצמד לתוכנית ולמנוע בעיות עתידיות שגוזלות הרבה מאוד זמן וכסף.

 

קבלני ביוב בפריסה ארצית
קבלני ביוב – אנחנו ביובית אלפא נגיע עד אליכם – שירות בזמינות 24/7 בפריסה ארצית רחבה

 

ביובית אלפא – קבלן ביוב עם המלצות מרובות

אנחנו בטוחים שבמהלך החיפושים שלכם ברשת אחר מדריכים שמסבירים איך לבחור קבלן ביוב קיבלתם המלצה לפנות לאתרי מידרג למיניהם. ומה אם נגיד לכם שממש אין צורך בכך ושבמקום לחפש קבלן ביוב מידרג אתם יכולים לפנות אלינו ולהיות רגועים? אם תחפשו אותנו בפנקס הקבלנים, מייד תמצאו אותנו, וזה כבר אמור לספק לכם שקט נפשי רב.

מעבר לזאת, ישנם עוד מספר היבטים שאנחנו עומדים בהם בגאון:

#1 קבלן ביוב עם המלצות – מספיק שתגלשו באתר שלנו ותמצאו בו המלצות רבות של לקוחות עבר מרוצים. אנחנו לעולם לא נעזוב את השטח לפני שהלקוח מרוצה – וגם תמיד משתדלים ללכת לקראת הלקוחות שלנו מבחינת מחירים.

#2 פריסה ארצית נרחבת – לא חסרים קבלני ביוב שבכל זמן שתיפנו אליהם, יגידו לכם שהם לא מגיעים לאזור שלכם. אנחנו לעומת זאת מציעים לכם שירות של קבלני ביוב בפריסה ארצית רחבה ובזמינות של 24/7 ולעולם לא נסרב לכם, אין זה משנה היכן אתם נמצאים.

#3 קבלן ביוב כולל ביטוח – לא כל קבלן ביוב מציע ביטוח עבור העבודות שהוא מבצע וזהו יתרון גדול שאנחנו מציעים לכם. ביצענו אצלכם עבודה כלשהי? תקבלו מאיתנו אחריות חתומה אשר תקפה למספר חודשים רב.

 

כמה יעלה לכם שירות של קבלן ביוב?

מחיר קבלן ביוב אומנם יקר יותר מאשר של אינסטלטור רגיל, אך אצלנו בביובית אלפא תמיד הולכים לקראת הלקוחות שלנו ולכן מציעים לכם מחירים נוחים והוגנים, שכאמור גם כוללים אחריות ארוכת טווח, כך שהדבר בהחלט משתלם לכם.

הנה טווחי המחירים המומלצים שאמור להציע לכם קבלן ביוב אמין ובעל מוניטין:

קבלן ביוב מחיר לשירות מחירון מומלץ עבור שירותי קבלן ביוב
מחיר לשאיבת הצפה על ידי קבלן ביוב מוסמך החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב עם קבלן ביוב החל מ- 800 ₪
מחיר של שטיפת צנרת ביוב בלחץ מים גבוה עם קבלן ביוב החל מ- 750 ₪
עלות תיקון צנרת עם רובוט על ידי קבלן ביוב החל מ- 2000 ₪
עלות שאיבת בורות ספיגה עם קבלן ביוב החל מ- 650 ₪
מחיר ניקוי שוחות ביוב עם קבלן ביוב החל מ- 500 ₪

שירותי קבלן אינסטלציה וביוב בפריסה ארצית – רק ביובית אלפא!

זקוקים לשירותיו של קבלן ביוב בעל הסמכה, מקצועי ומנוסה? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהביא עד אליכם, לכל מקום בארץ, את מיטב הציוד החדשני שלנו, את הביובית המתאימה – בין אם זו ביובית סטנדרטית, ביובית עם משאבה טבולה או ביובית נמוכה וכמובן את אנשי המקצוע המיומנים ביותר, במחירים ללא תחרות!