שירותי ניקוי מרזב בפריסה ארצית – פתיחת סתימה במרזב, בדיוק כמו פתיחת סתימות בצינורות ביוב, היא דבר שיכול להתבצע בצורה הטובה ביותר עם הביוביות שלנו בביובית אלפא. המחירים שלנו נוחים ונוכל לסייע לכם לפתוח סתימות במרזבים בכל תנאי השטח.

אנחנו יודעים איך לפתוח סתימה במרזב בצורה מהירה ויעילה ויכולים להגיע אליכם לכל מקום בארץ 24/7.

בשורות הבאות נסביר מה גורם למרזבים להיסתם, איך להתמודד עם סתימה במרזב, כיצד שירותי הביובית שלנו יכולים לעזור בפתיחתה, איך למנוע זאת, מתי נדרש שירות ניקוי ושטיפה של מרזבים, איך מנקים מרזב באמצעות ביובית וכמה זה עולה.

 

ניקוי מרזבים ופתיחת סתימות מחיר זול – שירות 24/7!

✔️ שחרור סתימות במרזבים בבניינים משותפים, בתים פרטיים ובתי עסק

✔️ שטיפת מרזב בלחץ מים למעבר תקין של מי הגשמים!

✔️ טיפולי חירום במרזב סתומים, פתיחת מרזבים ותחזוקה שוטפת

✔️  צוותים מקצועיים בזמינות גבוהה לניקוי מרזב מכל סוג

✔️ להצעת מחיר, חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

ניקוי מרזבים - פתיחת סתימה במרזב
ניקוי מזרב – פתיחת סתימה במרזב ושחרור סתימות ביוב בזמינות של 24 שעות ביממה

 

 

ניקוי מרזב – מה גורם לו להיסתם?

מרזבים הם צינורות ניקוז שנועדו להעביר דרכם נוזלים שונים שאינם מי ביוב והם ממוקמים בעיקר על גגות ומרפסות. מקור הנוזלים שמנקזים מרזבים הוא על פי רוב מי הגשם, או מים שמקורם משטיפות במסגרת ניקיון של המבנה.

מה גורם למרזבים להיסתם ומתי כדאי לכם לקרוא למומחים שלנו בביובית אלפא, לצורך פתיחת מרזב בצורה מקצועית ויעילה באמצעות ביובית וגם כדי לנקות אותו

ובכן, סתימה במרזב מרפסת או במרזב של בית משותף יכולה להיווצר מכל מיני חומרים שנתקעים במורד הצנרת ומונעים זרימה תקינה של מים ולעיתים אף מונעים אותה לגמרי. החומרים השכיחים ביותר שגורמים לסתימות במרזבים הם:

✔️ פסולת בנייה – פעמים רבות במהלך שיפוץ שמתבצע בבניין, פסולת השיפוץ – למשל אבנים, בטון, גבס, צבע, עץ וכדומה – מוצאת את דרכה זורמת לתוך המרזב, חוסמת וסותמת אותו.

✔️ עלים יבשים – מצטברים בגגות ומרפסות וזורמים עם המים לתוך המרזבים עם הגשם הראשון ובכך עשויים לסתום אותם.

✔️ צעצועים – במקרים רבים אנחנו מוצאים בתוך מרזבים סתומים משחקים שונים של ילדים, כגון בובות, כדורי גומי ועוד.

✔️ בעלי חיים – בעיקר מכרסמים, אוהבים להיכנס לתוך צינורות המרזב ללא יכולת להיחלץ משם ופגריהם חוסמים את מעבר הנוזלים. גם צואת ציפורים עשויה לגרום לסתימה של המרזב.

בנוסף, למרות שקיים תקן ברור להתקנת מרזבים על פי קוטר, זוויות וכו', לא אחת ליקויי בנייה שונים מביאים לשימוש במרזבים שאינם תקינים ושנוטים להיסתם לעיתים תכופות.

 

פתיחת סתימה במרזב – מדוע חשוב לבצע זאת כמה שיותר מהר?

פתיחת סתימה במרזב היא דבר שחשוב לבצע כמה שיותר מהר מאחר ומרזב סתום אינו מסוגל להעביר מים דרכו בקצב הנדרש. במקרה של גשמים או אפילו שטיפת הגג או המרפסת לצרכי ניקוי, המים עשויים להצטבר ולא להמשיך הלאה במורד הצינור, כלומר – עלולה להתרחש הצפה של מים.

במקרה שכזה קיימת סכנה ברורה ומוחשית לחיי אדם וזאת במידה והמים יפגשו תשתית חשמל שעוברת במקום. מעבר לזאת, המים המצטברים מתחילים לחלחל לתוך המבנה, מה שיגרום בסופו של דבר לרטיבויות ונזקים נוספים. בפועל, סכסוכי שכנים רבים נובעים עקב נזקי הרטיבות שנוצרו עקב מרזבים סתומים.

 

פתיחת מרזבים עם ביובית – איך זה מתבצע?

תהליך פתיחת מרזבים באמצעות ביובית הוא דבר שמאוד דומה לתהליך פתיחת סתימות ביוב.

הצוות שלנו יגיע עד לסביבת המבנה עם ביובית שכוללת משאבה עוצמתית, מיכל איסוף וצינור ארוך שאמור להגיע עד לפתח המרזב עצמו.

על מנת לשחרר את הסתימה, הצינור מזרים ושואב מים מתוך המרזב לסירוגין, כך שהגורם הסותם מתנתק ממקומו וממשיך הלאה בתוך צינורות הניקוז הגדולים יותר בהמשך הדרך באין מפריע.

במידה ומדובר בסתימה ממש חמורה, ניתן לחבר לראש הצינור דיזה מיוחדת שמגבירה את לחץ המים בנקודת המגע עם הגורם החוסם ולעיתים אף מקצצת וגורסת אותו.

 

ניקוי מרזב סתום – היתרונות של ביובית אלפא

ישנן חברות רבות שתוכלו לפנות אליהן לשם פתיחת מרזב סתום באמצעות ביובית, אך לא כולן יוכלו לתת לכם מענה בכל תרחיש ושירותי ביובית מתקדמים 24/7. למשל, כאשר מדובר במקום שאינו נגיש דיו, לעיתים יהיה צורך בביובית קטנה או במשאבות ניידות שבאמצעותן ניתן יהיה להגיע בכל זאת קרוב לפתח המרזב. אנחנו מחזיקים בכמה סוגי ביוביות וגם במשאבות מגוונות, כך שאין משימה שלא נוכל לבצע עבורכם. מעבר לזאת, אנחנו תמיד נדע להתאים לכם את הפתרון המתאים בהתאם לאפיון מקדים שנבצע.

מדוע זה חשוב? מאחר ובמקרה של ניסיון לבצע פתיחת סתימה במרזב באמצעות הפעלת לחץ מים רב מדי, עשוי להיגרם נזק למרזב. לכן עדיף לאבחן קודם כל מהו הגורם לסתימה, עד כמה היא חמורה והיכן הסתימה ממוקמת, על מנת לקבוע מהו הפתרון המתאים ביותר לבעיה, באיזו דיזה להשתמש ואיזה לחץ מים להפעיל.

מסיבות אלו פעמים רבות לפני שאנחנו מתחילים בתהליכי פתיחת הסתימה, אנו מכניסים לתוך המרזב סיב אופטי שבקצהו מצלמה ולמעשה מתעדים בזמן אמת את מה שנמצא בתוך המרזב, לצרכי אבחון.

באופן זה, רגע לפני שמפעיל הביובית שלנו פותח סתימה בתעלת מרזב, הוא מסוגל לקחת החלטות מושכלות יותר שמונעות נזק. צילום של המרזב אף מעניק לנו את האפשרות לבדוק היטב את מצבו ולגלות סדקים ושברים, שאותם לא ניתן לגלות בשום דרך אחרת.

 

פתיחת מרזב לקראת החורף

המרזב משמש אותנו בעיקר בחודשי החורף, לניקוז מי הגשמים שיורדים בכמויות, לעיתים תוך זמן קצר. בכך נמנעת הצפה בגגות ומרפסות. אלא שלאורך חודשי הקיץ, בהם המרזב כמעט ולא נמצא בשימוש, הוא עשוי להיסתם ולהיתפס לא מוכן כבר בתחילת הגשמים העזים הראשונים של החורף.

לכן, ובמיוחד כאשר מדובר במבנים שסובלים רבות מסתימות, מומלץ מאוד לבצע ניקוי מרזבים באופן יזום, לפני תחילת החורף. ניקוי מרזבים בבית משותף נמצא באחריות וועד הבית והוא מסייע לכל הדירות להימנע מהצפות שנובעות מבעיות במרזבים ובסופו של דבר נחסכת עוגמת נפש והוצאות מיותרות עבור כל הדיירים.

כמובן שניתן לפנות אלינו גם עבור ניקוי של מרזבים בבתים פרטיים. איך אפשר לנקות מרזב? פשוט מאוד! גם במקרה הזה נשתמש בביובית, אך הפעם עם לחץ מים נמוך יותר שמנקה את תכולתו בצורה יסודית. במידה ומתגלה סתימה, נגביר את לחץ המים ונשתמש בדיזה ייעודית שמתאימה לטיפול בגורם הסותם.

 

ניקוי מרזבים
ניקוי של המרזב מאפשר זרימה שוטפת של מי הגשמים בעונת החורף

 

מניעת סתימות מרזב – טיפים נוספים שחשוב שתכירו

ניקוי ושטיפה של קווי הניקוז של המבנה מהווים את פעולת המניעה המומלצת ביותר אחת לשנה בתזמון שקרוב לסוף הסתיו, רגע לפני שהחורף מתחיל. מעבר לזאת, יש עוד מספר פעולות שביצוע שלהן יעזור לכם בשמירה על המרזב שלכם תקין:

#1) התקינו רשת הגנה – בחודשי הקיץ חסמו את פתחי המרזב שברשותכם בגג ובמרפסת על ידי רשת צפופה. כך הסיכוי שיחדור חפץ זר לתוך המרזב פוחת.

#2) הזרימו מים במרזב מעת לעת – הזרמת מים בתוך המרזב שומרת עליו פתוח שכן היא מונעת הידבקות של לכלוכים לדפנות שלו.

#3) הקפידו לנקות את הגג והמרפסת – אחת לשנה ולפני הגשמים מומלץ לבצע ניקיון יסודי בסביבת המרזב, כך שמי הגשם לא ישטפו את כל הלכלוכים אל תוך המרזב ויסתמו אותו.

שמירה על עקרונות אלו, לרבות מניעה של השלכת פסולת לתוך המרזבים על ידי כל הדיירים, תבטיח חורף שקט ללא הצפות מזיקות ומעיקות.

 

מחיר ניקוי מרזב – כמה עולה?

עלות פתיחת סתימה במרזב או ניקיון שלו תלויה במספר גורמים:

✔️ אורך המרזב – ניקוי מרזב סתום בבניין משותף יהיה יקר יותר, משום שמדובר במרזבים ארוכים ומורכבים יותר, בהשוואה למרזבים פשוטים של דירות פרטיות נמוכות, מה גם שבבניינים משותפים מספר המרזבים רב יותר.

✔️ קוטר המרזב – מרזבים שקוטרם שונה מהסטנדרט מחייבים ציוד מיוחד להתאמת צינורות השאיבה אליהם, מה שמייקר את העלויות.

✔️ מורכבות העבודה – ככל שמדובר בגגות ומרפסות שמסכנים את העובדים – למשל, בבניינים גבוהים במיוחד, כך העלות תהיה גבוהה יותר.

✔️ הגישה למרזב – כאשר מדובר במבנה שהגישה אליו בעייתית, יש להשתמש בביוביות מיוחדות (ביובית קטנה, למשל) וצינורות ארוכים מהרגיל, מה שישפיע גם כן על המחיר.

✔️ מועד הביצוע – מחיר פתיחת סתימה במרזב יהיה יקר יותר כאשר מדובר בצורך דחוף בשעות שאינן שגרתיות, כמו שעת לילה מאוחרת, שבת בבוקר או יום חג.

אין זה משנה מתי תצטרכו אותנו על מנת שנגיע אליכם עם ביובית לשם פתיחת סתימה במרזב או ניקוי שלו וגם לא באיזה סוג מרזב מדובר – אצלנו תמצאו מחירים נוחים והוגנים במיוחד.

הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית, הקשורים בפתיחת סתימות במרזבים וניקיון שלהם:

ניקוי מרזבים מחיר לשירות מחירון מומלץ עבור פתיחת סתימה במרזב
עלות פתיחת סתימות ביוב ומרזב בלחץ מים החל מ-750 ₪
מחיר שאיבת הצפת מים על הגג בגלל מרזבים סתומים החל מ-550 ₪
עלות שאיבת הצפת מים בגלל סתימה במרזב עם ביובית נמוכה החל מ-790 ₪
עלות צילום מרזב סתום או קווי ביוב עם סיב אופטי החל מ-800 ₪
עלות איתור נזילות וסתימות במרזב החל מ-550 ₪
מחיר שטיפת מרזב סתום בלחץ מים החל מ-750 ₪

ניקוי מרזבים בפריסה ארצית – ביובית אלפא!

כעת כשאתם יודעים איך משחררים סתימה במרזב בצורה הכי מומלצת שיש באמצעות ביובית, איך מונעים סתימות במרזב וכמה הדבר אמור לעלות לכם, כל שעליכם לעשות הוא לצלצל אלינו לביובית אלפא, על מנת להיות בטוחים שהמשימה תתבצע בתוך זמן קצר ועל הצד הטוב ביותר.

אנחנו מציעים שירות ניקוי מרזבים בפתח תקווה, בהרצליה, באשדוד, בחיפה והקריות, בבאר שבע, בתל אביב, בירושלים ובכל אזורי הארץ.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש