ביובית ביבנה לטיפול מיידי בהצפות וסתימות בביוב, תיקון תקלות במערכת הביוב ביסודיות ומקצועיות תוך שימוש במכשור מתקדם.

שירותי ביובית ביבנה עשויים להציל את מערכת הביוב אצלכם בבית או בעסק ואפילו במרחב הציבורי. מתמודדים עם הצפה של מי ביוב וצריכים בדחיפות שירותי ביובית ביבנה? בשורות הבאות תגלו כל מה שאתם צריכים לדעת על ביובית ביבנה וסביבתה.

אז מהי בעצם ביובית לפתיחת סתימות, מתי יש צורך להשתמש בה, אילו סוגים שונים של ביוביות ישנם ואיך ניתן לפתור גם תקלות שנמצאות במעמקי מערכת הביוב? כל התשובות לשאלות הללו ועוד – מיד.

 

ביובית ביבנה במחירים ללא תחרות! זמינות גבוהה 24/7

✔️ שאיבת הצפות ביבנה, פתיחת סתימות בביוב 24 שעות ביממה

✔️ ניקוי קווי ביוב שגרתיים למניעת תקלות במערכת הביוב

✔️ צילום מערכת הביוב לאיתור תקלות בעומק הצנרת

✔️ ביובית ביבנה בכל השכונות: נאות אשכול, נווה אילן,

נאות רבין, רמות וייצמן ובכל רחבי העיר יבנה

✔️ שירותי ביובית מתקדמים בעיר יבנה

לפרטים התקשרו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית ביבנה
ביובית ביבנה בכל רגע ביממה מבלי לשאוב לכם את הכיס

 

 

מחירון ביובית ביבנה

מחיר שירותי ביובית ביבנה עשוי להשתנות בהתאם לחומרת הבעיה והמיקום שלה, אך קיים טווח מחירים מומלץ לצרכן:

ביובית ביבנה לפי סוג שירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב ביבנה
מחיר שאיבת מים ביבנה החל מ – 540 ₪
עלות שאיבת בור שומן ביבנה 640-1650 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה ביבנה החל מ – 590 ₪
כמה תעלה פתיחת סתימה בביוב ביבנה? 520-780 ₪
ניקוי קווי ביוב ביבנה מחיר בהתאם לכמות הקווים 740-1750 ₪
מהי עלות צילום קווי ביוב ביבנה? 790-1690 ₪
כמה יעלה פינוי פסולת מהביוב ביבנה? החל מ – 390 ₪
עלות חידוש צנרת הביוב ביבנה בהתאם למורכבות העבודה החל מ – 990 ₪

שירותי ביובית ביבנה בבית פרטי – מתי נדרשים?

משאית ביובית ניידת כשמה כן היא – זוהי משאית עם מכלית שמשמשת לטיפול בבעיות בביוב שלכם. הזמנת שירותי ביובית ביבנה מיועדת בעיקר לפתרון מצבי הצפה של הביוב ופתיחת סתימות שנגרמו בצנרת הביוב.

בדרך כלל, אם כבר הגעתם למצב שבו הביוב עולה על גדותיו ויש הצפה, יש לפעול מהר, מאחר ולא רק הריח שיעלה מהביוב יעורר בכם ובסובבים אתכם תחושות לא נעימות, אלא שקיימת חשיבות עליונה לשמירה על בטיחותם של בני הבית במצב כזה.

טיפול בתקלה וסילוק מיידי של מי השופכין על ידי הזמנת ביובית לבית ביבנה, כדי שהמים והזוהמה שהם נושאים בתוכם לא יגעו במכשירי החשמל שבבית- מאחר וזה עלול לגרום לקצר חשמלי.

בנוסף, מאחר ובמהותם מי ביוב הם לא סטריליים ומלאים בחומרים מזהמים ובלכלוך – במגע שלהם עם רהיטים, שטיחים וכל דבר דומה עלול להיווצר נזק רב לרכוש, שייתכן ולא ניתן יהיה לשקם אותו.

מסיבה זו, במקרה של הצפה בבית, בבית העסק או אפילו הצפת מים בחניון יש לפנות באופן מיידי לשירותים הייעודיים המתאימים כגון ביובית לחניון ביבנה על ידי חברה אמינה, שתעניק פתרון מהיר ואפקטיבי.

 

סתימה בצנרת הביוב ביבנה – מה גורם לכך?

#1 חומרים שנזרקו בצנרת – לא סתם אומרים לא לזרוק דברים לאסלה אלא לפח. כל שנה יש מקרים רבים של סתימת צנרות ביוב בגלל זריקה של מגבונים לאסלה ולא לפח. גם חומרים שומניים עלולים לסתום את הצנרת. לכן כדאי מאוד להקפיד שלא לזרוק חומרים כאלה אל תוך השירותים, הכיורים או האמבטיות שלכם.

#2 שורשים שצומחים בצנרת הביוב – שורשי העצים והצמחייה נוטים לחפש מקורות מים סביבם, לכן המון פעמים הם יתקרבו אל צנרת הביוב בה יש ריכוז גבוה של לחות. זה עלול לגרום לכך שהשורשים יחדרו פנימה וימנעו פעילות תקינה של הצנרת שלכם. יש לזה פתרון יעיל של סילוק שורשים מהביוב, ניקוי הצנרת והשבת הזרימה של השפכים למצב תקין.

#3 בלאי טבעי של הצנרת – זהו גורם שאין איך להתחמק ממנו – דברים נוטים להתיישן ולהתקלקל, מה שיכול לייצר סתימות ובעיות בצנרת. במידה ולא החלפתם או תיקנתם אותה בזמן, עלולה להיווצר סתימה שתגרום למי הביוב לצאת וליצור הצפה מצערת, שהשאיבה שלה תהיה מורכבת.

 

פתיחת סתימות ביוב ביבנה

 

הזמנת שירותי ביובית ביבנה – זיהוי סימנים לסתימה בצנרת

האם ניתן להבחין בסימנים מקדימים לסתימה במערכת הביוב, כדי למנוע מצב של הצפה? התשובה היא כן. אם אתם מבחינים במים שלא יורדים באסלה בשירותים או בכיורים השונים בביתכם, או שאתם מרגישים שיש ריח של ביוב שעולה מהחדרים השונים בבית שלכם או מהחניון – הדבר עלול להעיד על כך שיש סתימה בצנרת הביוב שלכם.

נכון שלרוב זה סימן לסתימה רגילה בצנרת, אבל אם זאת בעיה שחוזרת על עצמה למרות שכבר ביקר אצלכם אינסטלטור – יכול להיות שמדובר בבעיה עמוקה יותר, המצריכה שירות כמו צילום קווי ביוב, שיסייע לאיתור ממוקד של מקום הבעיה.

אנו ממליצים שלא להתעלם מסימנים אלה, כדי שלא תגיעו למצב שבו הביוב שלכם מציף את הבית ותצטרכו שירותי שאיבת הצפות ביבנה. לנוחיותכם, תוכלו למצוא דרכנו גם ביובית בגודל סטנדרטי וגם ביובית קטנה ביבנה כדי לעזור לכם בפתיחת סתימות במקומות צרים וקטנים.

 

שאיבת ביוב ביבנה עם ביובית אלפא – איך זה עובד?

עכשיו כשאתם סוף סוף יודעים מתי יש צורך להשתמש בשירותי ביובית חירום ביבנה, בוא ננסה להבין אחת ולתמיד- שירותי ביובית – איך זה עובד?

ביובית היא למעשה משאית שביכולתה לשאוב כמות גדולה מאוד של מי ביוב והפסולת שמגיעה איתם. אז מה היא עושה?

צילום קווי ביובאל תוך מערכת צינורות הביוב ניתן להכניס מצלמה קטנה עד לעומק של חמישים מטרים לערך. מטרת צילום קווי הביוב הוא לאבחן את הבעיה בזמן אמת ואת המיקום המדויק שלה. כך ניתן לאבחן את חומרת המצב, להבין היכן נמצאת הסתימה ואיך לגשת אליה. שירות יעיל זה, מאפשר הימנעות מהריסת תשתיות מיותרת ושבירת מרצפות שאיננה דרושה במקרים רבים.

אל הביובית מחוברים צינורות ארוכים שביכולתם להשתמש בטכניקת ואקום בכדי לשאוב את מי הביוב. כך גם יישאבו המים שהציפו את ביתכם וגם שאר המים שנמצאים בביוב בעת התקלה. המים יישאבו ביחד עם כל הפסולת שנמצאת שם וגרמה לחסימה בצנרת.

שטיפת קווי ביוב בלחץ מיםהביובית יכולה גם לעשות את הפעולה ההפוכה במידה והשאיבה לא עובדת. הזרמת המים על ידי משאית הביובית תאפשר ניקוי של צנרת הביוב.

 

ביובית ביבנה
שאיבת בורות ספיגה ביבנה שומרת על ניקיונם ומונעת הצפות

 

ביובית נמוכה ביבנה – מתי כדאי להזמין את השירות?

יש מספר סוגים של ביוביות וביניהן ביובית נמוכה, שהיא קטנה יותר מהביובית הסטנדרטית, בה ניתן להשתמש במקומות שקשה להגיע אליהם, כגון חניונים.

ביוביות הן מאוד פונקציונליות ולכן יכולות לשמש גם לצרכים נוספים, כגון שטיפה בלחץ באתרים מורכבים, טיפול בצנרת ביוב תקולה, שטיפה של קווי ביוב באופן קבוע כדי לתחזק את הצנרת ולמנוע סתימות ותקלות ביוב ועוד.

התאמת הביובית הנכונה אל המתחם שבו השירות שלה נדרש, מאפשר טיפול יעיל יותר ושירות מקצועי במיוחד, המותאם אל תנאי השטח ומקצר את משך העבודה.

 

ביובית בעיר יבנה זה ביובית אלפא

זקוקים בדחיפות לשירות שחרור סתימות ביבנה, או כל שירות ביובית שישיב את מערכת הביוב אצלכם לפעילות תקינה? אנחנו בהחלט הכתובת! המקצוענים של ביובית אלפא יתאימו עבורכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר: אצלנו תוכלו לקבל שירותי ביובית ביבנה בתוך זמן קצר.

אז אם אתם נזקקים לשירותי שאיבת ביוב ביבנה או שירותים מתקדמים אחרים של הביובית שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו בדרכי הקשר המפורטות באתר – ואנו נספק לכם את המענה הטוב ביותר במהירות. אל דאגה, הצנרת שלכם בידיים טובות!

 

שאיבת ביוב יבנה
שאיבת ביוב יבנה

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות ביבנה בהן אנחנו נותנים שירות:

אזור התעשיה נאות אשכול נווה אילן נאות בגין
נאות בן גוריון נאות רבין הירוקה נאות שז"ר רמות ויצמן

מפה של יבנה – עובדים בכל רחבי העיר:

מגיעים גם ליישובים הבאים: ביובית באשדוד | ביובית ברחובות | ביובית בנס ציונה