חברת ביובית בנתניה – התקשרו אלינו לביובית אלפא ותקבלו שירות מקצועי שייתן ומענה מדויק שיחזיק מעמד לאורך זמן במחירים הכי נוחים שיש.

מתגוררים בעיר נתניה וסובלים מתקלה חוזרת במערכת הביוב? מתמודדים עם הצפה של הביוב, ריח רע שעולה מן הביוב במשך זמן רב? אנחנו כאן בשבילכם!

למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו לצרכי עבודות ביוב? מהם הפתרונות המתקדמים שלנו לטיפול בסתימות ביוב והצפות ביוב? איך אנחנו מתקנים צנרת מבלי לגרום להרס וגם – כמה תעלה לכם ביובית באזור נתניה? את התשובות להכל תקבלו בשורות הבאות.

 

ביובית בנתניה מחיר ללא תחרות 24 שעות ביממה!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בנתניה במהירות וביעילות

✔️ צילום קווי ביוב בנתניה עם סיב אופטי / רובוט

✔️ שירותי ביובית בעיר נתניה עם אחריות

✔️ להצעת מחיר עבור שאיבות ביוב בנתניה חייגו >>

התקשרו לטלפון: 055-9703791

 

ביובית בנתניה
ביובית בנתניה בזמינות 24 שעות ביממה לכל סוגי השירותים

 

 

ביובית בעיר נתניה בכל השכונות: עיר ימים, קרית השרון, אגמים, קרית נורדאו, רמת פולג, קרית צאנז, רמת ידין, נווה איתמר ונוספות.

 

מחירון ביובית בנתניה

האתר שלנו כולל מחירון מלא לכל שירותי הביובית, כך שתמיד תוכלו לדעת כמה יעלה לכם להזמין מאיתנו שירות. כפי שתגלו בשיחת הטלפון איתנו, מחיר ביובית בנתניה לא חייב בהכרח להיות יקר, אך עדיין חשוב שתדעו כי ישנם תרחישים שבהם המחיר יהיה יקר יותר מהרגיל.

למשל, יש הבדל בין הזמנה שלנו רק לשם ביצוע שאיבה של הצפה בנתניה לבין המקרה בו נדרש מאיתנו גם לבצע תיקונים כלשהם במערכת לאחר השאיבה. גם הזמנה שלנו לבצע שאיבת הצפה באופן דחוף בסוף השבוע או בימי חג, עשויה להיות יקרה יותר לעומת הזמנה בשעות רגילות או בתיאום מראש. הנה טבלה שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור הזמנת ביובית הקרובה:

ביובית בנתניה מחיר לשירות מחירון מומלץ
מחיר ביובית נמוכה לחניונים בנתניה החל מ- 790 ₪
עלות צילום צנרת ביוב החל מ- 800 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה / שומן החל מ- 600 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב בנתניה החל מ- 650 ₪
מחיר שטיפת קו ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
שאיבת הצפה בנתניה מחיר ממוצע החל מ- 650 ₪
חיתוך שורשים בביוב החל מ- 800 ₪
מחיר התקנת משאבה טבולה / משאבת ביוב החל מ- 1200 ₪

 

פתיחת סתימות ביוב בנתניה ושאיבת הצפות

ישנן 2 סיבות מרכזיות שבגינן אנשים מתקשרים אלינו להזמין ביובית בנתניה – פתיחת סתימות ביוב ושאיבת הצפות שנגרמות בגללן. סתימות ביוב יכולות להתרחש בכל מקום בעיר, בשכונות מגורים וותיקות וחדשות כאחד, באזורי תעשייה, במפעלים ובמקומות עבודה אחרים.

ברגע שחודרים לביוב גורמים שאינם אמורים להיות בו כמו שומנים, שורשי עצים שנכנסים לצנרת, פסולת בניין, חיתולים ועוד, הרי שסתימה יכולה להתרחש.

ככל שהצינור יותר סתום כך המים מתקשים לעבור דרכו בצורה יעילה, עד לנקודה קריטית בה מתחילים להופיע תסמינים שונים וביניהם הצפת ביוב. פתיחת סתימות ביוב בנתניה כמו גם טיפול בהצפות ביוב, מתבצעים על ידינו ביעילות בעזרת הביוביות שלנו. הדבר מתבטא בשטח בכמה היבטים:

✔️ שאיבה עוצמתית – הביוביות שלנו חזקות במיוחד והמשאבות שהן נושאות פועלות בטכנולוגיית PTO, מה שמספק כוח שאיבה אדיר וקבוע לאורך זמן. הדבר מאפשר לנו לפתוח כל סתימה, חמורה ככל שתהיה וגם לשאוב כל הצפה, גדולה ככל שתהיה. בהתאם לסוג הסתימה וגודל ההצפה, כך נבחר בביובית עם משאבה בלחץ המים המתאים.

✔️ דיזות מיוחדות – לא כל חברה שמספקת שירותי ביובית מסוגלת לטפל בכל סוג של סתימת ביוב. אצלנו בביובית אלפא אין שום סתימה שלא נוכל לפתוח, מאחר ואנו מחזיקים במספר סוגי דיזות שאותם אנחנו מתקינים על גבי הצינור של הביובית בהתאם לצורך. יש לנו דיזות מגבירות לחץ מים, דיזות מקצצות שורשים ואפילו דיזות שמסוגלות להמיס שומנים.

כאשר תזמינו אותנו לבצע שאיבת ביוב בנתניה בשל סתימה או הצפה במערכת, אנו נדאג לאפיין את מה שגרם לכך באופן מדויק ובהתאם לזאת – נבחר בלחץ המים הנדרש ובדיזה שתהיה הכי יעילה. האפיון המקדים כולל שימוש במצלמות מיוחדות שמוחדרות לצנרת ומציגות לנו באופן ברור מה גורם לחסימה במערכת הביוב.

 

שאיבת ביוב נתניה

 

ביובית קטנה בנתניה – לטיפול בכל תרחיש

על מנת שנוכל לספק לכם שירותי ביוב בנתניה ברמה הגבוהה ביותר ולהצליח לטפל בכל הצפה שתיגרם, אנו מחזיקים במספר סוגי ביוביות בגדלים שונים.

יש לנו ביוביות גדולות שמסוגלות לשאוב כמויות גדולות של מים ונישאות על גבי משאיות, ביוביות בינוניות שנישאות על גבי רכבים מסחריים וגם ביוביות קטנות וקומפקטיות במיוחד. לא כל חברה מסוגלת לספק לכם ביובית קטנה בנתניה אך לעיתים הדבר הכרחי, במיוחד כשיש צורך בשאיבת מים מאסיבית ממקומות לא נגישים, לכן כדאי לכם להתקשר עם חברה כמונו שמחזיקה גם בביוביות שכאלה.

שאיבת הצפה בנתניה באמצעות ביובית קטנה ונמוכה היא דבר הכרחי בשני תרחישים עיקריים:

#1) הצפה במקומות נמוכים – כאשר מדובר בהצפה שמתרחשת במקומות נמוכים, למשל במרתפים או מקלטים, רק ביובית קטנה תוכל להגיע מספיק קרוב ולטפל בבעיה. גם במקומות עם מגבלת גובה, דוגמת חניונים, עליכם להתקשר עם חברה כמונו שמסוגלת לספק לכם ביובית בנתניה נמוכה מספיק.

#2) הצפה במקומות צרים – תארו לכם הצפה גדולה בשכונה בעיר אשר ממוקמת ברחוב צר מאוד שביובית רגילה לא יכולה להגיע אליה? גם במקרה הזה יש צורך בהזמנת ביובית קטנה על מנת להצליח לטפל בבעיה במהירות.

מלבד ביוביות מכל סוג שתצטרכו, אנחנו מסוגלים לספק לכם גם משאבות ניידות שנחשבות לקטנות עוד יותר. באמצעותן אנחנו מסוגלים לבצע שאיבות ביוב בנתניה גם במקרים שהגישה אליהם יותר בעייתית. המשאבות הללו כוללות צינורות ארוכים במיוחד וניתן לסחוב אותן לכל מקום בצורה ידנית על ידי הצוות שלנו.

 

שירותי ביובית באזור נתניה

 

תיקון צנרת ללא הרס בנתניה

צנרת הביוב שלכם יכולה לסבול מליקויים כאלו ואחרים שיבואו לידי ביטוי גם בנזילות. ככה זה שהצנרת מתיישנת ולעיתים אף לא מתוכננת בצורה הנכונה לעמידה בעומס המוטל עליה. לעיתים מדובר גם בתזוזות של הקרקע שגורמות לנזק לצינורות, מה שרווח במיוחד באזורים שבהם יש תנופת בנייה.

אז מה עושים כאשר הצנרת שחפורה עמוק באדמה עושה לכם בעיות? ובכן, במקרה הזה יש הבדל בין מה שיציע לכם אינסטלטור רגיל לבין אינסטלטור ביובית בנתניה שמועסק בחברה מתקדמת כמונו.

חלק מאנשי המקצוע, שאינם בעלי הטכנולוגיה המתאימה, יגידו לכם ש-"אין ברירה, צריך לחפור, להגיע אל הצנרת ולתקן אותה". אנשי מקצוע שכאלה אולי יצליחו לטפל לכם בבעיה, אך יגרמו לנזק רב על הדרך.

אנחנו לעומת זאת מסוגלים לבצע תיקוני צנרת מבלי לגרום לנזק וזאת בזכות האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים שאנחנו משתמשים בהם. תיקון של צנרת הביוב ללא הרס מאפשר חזרה מהירה לשגרה, במינימום של אי נוחות ותוך שמירה שלנו על מקסימום זהירות, בכל מגע עם כל מה שנמצא מסביב לקווי הביוב עצמם.

כיצד זה ייתכן? כמו שכבר ציינו, אנחנו מציעים שירותי צילום ביוב בנתניה באמצעות מצלמות מיוחדות, אך מעבר לזאת אנחנו גם עושים שימוש ברובוטים מיוחדים שאותם אנחנו מחדירים לתוך הביוב ומבצעים באמצעותם את התיקונים עם הזרועות המיוחדות שלהם מבלי לגרום לנזק בכלל.

הרובוטים שלנו מסוגלים לתקן עיוותים בצינורות, שברים וחורים באמצעות שרוולים מיוחדים או מריחת חומרים אפוקסיים ובמקרים מסוימים אפילו לקצץ שורשים שחדרו לתוך צינורות הביוב.

 

שירותי ביובית בנתניה באופן קבוע

ביובית בנתניה היא לא בהכרח דבר שצריך להזמין רק במקרים דחופים ולמעשה לקוחות רבים מזמינים את השירות שלנו גם באופן קבוע, אחת לכמה חודשים. זה קורה למשל, כאשר מדובר על מערכות ביוב בעייתיות מבחינת מיקום או כאלה שהן כבר ישנות מאוד.

במצב כזה רצוי להקדים תרופה למכה ולהזמין אותנו לבצע שטיפה של קו הביוב באמצעות ביובית באופן תקופתי. גם במקרה ואתם בעליו של עסק אשר מחזיק בבור ביוב דוגמת מפריד שומנים, חשוב כי תזמינו מאיתנו ביובית באופן קבוע על מנת לרוקן את הבור באופן תקופתי. הדבר מחוייב על פי החוק ואנו נדאג לבצע זאת עבורכם ולטפל בכל הבירוקרטיה.

 

ביובית בנתניה
התקנת בור ביוב מחייבת את הניקוי שלו ושאיבת מי השופכין בקביעות

 

קבלן ביוב מומלץ בנתניה

ניסיון של שנים עושה את ההבדל – אלו שלושת היתרונות העיקריים שלנו בביובית אלפא:

✔️ מומחים בפתרון בעיות ביוב מגוונות ומורכבות – ישנן משימות בתחום הביוב שלא כל אינסטלטור רגיל יכול לספק אלא רק קבלן ביוב בנתניה. הדבר נכון לא רק לגבי היכולת לספק ביוביות שמכילות את המכשור המתאים, אלא גם בכל הקשור לאישור לרוקן מפרידי שומנים בעסקים ולפנות את כל הפסולת לאתרים מורשים. ביובית אלפא היא קבלן ביוב ולכן יכולה לבצע כל משימה שעומדת על הפרק.

✔️ עבודה מסביב לשעון – אנחנו מסוגלים לספק לכם ביובית 24 שעות, כולל בסופי שבוע ובימי חג, כך שתמיד תוכלו לקבל מאיתנו מענה מהיר ואפקטיבי, גם  כאשר מתרחש מקרה חירום של הצפה בלתי צפויה, או צורך שלכם לרוקן את בור הביוב שלכם בעסק בשל ביקורת פתאומית של משרד הבריאות.

✔️ ביטוח ואחריותאנחנו מחזיקים בביטוח רחב היקף שיגן עליכם ולוקחים אחריות על כל פעולה שנבצע בשטח, בנוסף תקבלו מאיתנו אחריות עבור כל תיקון שנבצע במערכת הביוב שלכם.

הניסיון שצברנו ואנשי המקצוע שלנו בביובית אלפא, הם היתרונות האמיתיים שלנו ולכן גם אם תקישו בגוגל "ביובית בנתניה מידרג" ותקבלו תוצאות שונות, אנחנו מבטיחים לכם שנוכל להתמודד בהצלחה עם כל קריאה לשירותי ביובית!

 

שאיבות ביוב בנתניה עם בביובית אלפא

כעת כשאתם יודעים מאיזו חברה כדאי לכם להזמין ביובית באזור נתניה, כל שנותר לכם הוא לצלצל אלינו ולקבל את הצעת המחיר הכי משתלמת שיש, בין אם מדובר בשירותי חירום או בצורך בשירותים קבועים, שיסייעו לכם לשמר את מערכת הביוב שלכם בצורה הטובה ביותר למשך שנים.

חייגו בהקדם ונשמח להציע לכם שירותי ביובית מתקדמים במחירים הוגנים.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות בנתניה בהן תוכלו לקבל מאיתנו שירות:

אגמים רסקו אזור התעשיה בן ציון
שכונת גבע גבעת האירוסים גלי הים חוף הים והמלונות
מכנס מחנה יעקב זבולון מרכז העיר
נאות גולדה שיכון ותיקים נאות הרצל נווה אוז
נאות שקד מנחם בגין נווה איתמר נוף גלים
נוף הטיילת נווה שלום עיר ימים עין התכלת
פרדס הגדוד קריית יהלום קריית יצחק רבין קריית השרון
רמת אפרים קריית נורדאו רמת פולג רמת חן

מפה של העיר נתניה:

אזורי שירות סמוכים: ביובית בשרון | ביובית ברעננה | ביובית כפר יונה

תאגיד מים: מי נתניה. עוד מידע באתר העירייה

 

אלופים! תודה על הביצוע המהיר והמקצועי. המספר שלכם שמור אצלנו לכל מקרה שלא יצוץ.
דפנה לשם

דפנה לשם, רעננה

הצוות הגיע אלינו למושב לראשונה לפני כ-3 שנים לשאיבת הצפה בסדר גודל משמעותי. מאז אנחנו עובדים רק איתם.
רון בלומנפלד המלצה

רון בלומנפלד, רמות השבים