ביובית בחדרה לשאיבת הצפות, פתיחת סתימות בביוב ושירותים רבים נוספים – רק איתנו בביובית אלפא!

אנחנו מחזיקים בכמה סוגי ביוביות כך שתמיד נוכל לספק לכם את הפתרון המתאים ולטפל בכל תקלה בביוב שעלולה לתפוס אתכם לא מוכנים, בצורה הכי מהירה שרק אפשר – בין אם מדובר במקרה חירום או בטיפול שוטף למערכת הביוב.

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי ביובית בחדרה 24 שעות ביממה ורבים בעיר כבר נעזרו בנו ויצאו מרוצים. באילו מקרים כדאי שתיפנו אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית? באילו סוגי ביוביות אנחנו מחזיקים? כמה עולים שירותי ביובית באזור חדרה? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

ביובית בחדרה במחירים ללא תחרות 24 שעות ביממה

✔️ שאיבת קווי ביוב בחדרה ושטיפת צנרת בלחץ מים גבוה מסביב לשעון

✔️ פתיחת סתימות ביוב בחדרה, כולל בורות ספיגה ומפרידי שומנים

✔️ זמינים 24/7 לכל שירותי הביובית – גם בשבתות וחגים!

✔️ ביובית באזור חדרה: גבעת אולגה, בית אליעזר, עין הים, נווה חיים,

וייצמן, כפר ברנדייס, גני אלון, קידמת ים ובכל רחבי העיר

✔️ להצעת מחיר עבור שאיבות ביוב בחדרה חייגו >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703791

 

ביובית בחדרה
שירותי ביובית בחדרה 24 שעות ביממה במחירים אטרקטיביים – ביובית אלפא

 

 

שאיבת הצפות בחדרה

אנחנו מציעים לכם שירותי ביובית מאוד מגוונים, אך עדיין ניתן לומר כי מרבית הפניות אלינו עבור הזמנת ביובית בחדרה הן עבור שאיבת הצפות ביוב וטיפול בסתימות שגרמו להן. כאשר מדובר בהצפות גדולות במיוחד – רק ביובית יכולה לעזור. אותן הצפות יכולות להיגרם בשל כמה סיבות עיקריות:

#1 חסימה של צינורות הביוב – בשל חדירת שורשי עצים, חיתולים שאנשים זורקים לאסלה במקום לפח, שומן שנותר משאריות מזון ושתיה ועוד.

#2 עומס יתר – כאשר מערכת הביוב אינה מתוכננת היטב ועמוסה מאוד, הביוב עשוי לעלות על גדותיו ותתרחש הצפה.

#3 ימי חורף סוערים – חדרה היא עיר מישורית אשר סובלת רבות מהצטברות של מים ברחובות, בעיקר בימי גשם סוערים במיוחד. לבורות הביוב ברחוב יש יכולת מסוימת לקלוט את הגשמים אך כשהם חסומים, המים בסופו של דבר יעלו למעלה ויציפיו את הכביש.

#4 מקומות נמוכים – למרות שמדובר בעיר מישורית, עדיין יש בה מקומות שנמוכים יותר מקו צנרת הביוב הראשית, מה שלעיתים רבות מסתכם בהצפות. תופעה זו נפוצה במרתפים, אתרי בנייה, חניונים נמוכים ועוד.

כאשר מתרחשת הצפה שגורמת גם למים עומדים, חשוב מאוד לשאוב אותה במהירות על מנת למנוע נזקים לרכוש, לנפש ואף לשגשוג מזיקים. שאיבת הצפות בחדרה מתבצעת על ידינו באמצעות ביובית עם משאבה חזקה ומיכל איסוף נוזלים בגודל המתאים. בסיום השאיבה אנו נעביר את הנוזלים לאתרים שמיועדים לכך על פי חוק ונשאיר את השטח שבו הייתה ההצפה במצב יבש ונקי.

 

ניקוי ביוב בחדרה באמצעות ביובית – לפתיחת סתימות או מניעה שלהן

בתוך צנרת הביוב זורמים נוזלים שנחשבים לבעייתיים. לעומת צנרת המים, צנרת הביוב מעבירה בתוכה פסולת אורגנית שנוטה לשקוע, שומנים שונים שיכולים להצטבר על דפנות הצינורות, כשלעיתים גם מגיעים אליה חומרים נוספים שאינם רצויים כגון פסולת בניין  ופריטים אחרים, לרוב אשפה שהושלכה אל המקום הלא נכון. על כל זאת ועוד, צנרת ישנה, במיוחד כזאת שבנויה מבטון, חדירה יחסית לשורשי עצים שחודרים לתוך הצנרת וחוסמים אותה, מה שמתבטא בסופו של דבר גם בהצפה.

על מנת למנוע את אותן חסימות מלכתחילה או על מנת לפתוח אותן במידה שבכל זאת התרחשו, שירותי ביובית בחדרה הם הפתרון היעיל ביותר. אנחנו יכולים לבצע עבורכם ניקוי ביוב בחדרה באמצעות ביובית הן לצרכי תחזוקה והן לצרכי טיפול בסתימות קיימות – למשל, הוצאת שורשים מהביוב – והדבר יתבצע על ידינו בשטח באופן הבא:

✔️ שטיפת קווי ביוב בחדרה – פעולה שמטרתה למנוע את הסתימה הבאה. אנחנו נגיע אליכם עם ביובית מתאימה שאליה מחוברים צינור עם דיזה מיוחדת שמגבירה את לחץ המים. את הצינור והדיזה נחדיר לתוך מערכת הביוב ובאמצעותם ננקה את הצינורות מכל החומרים ששקעו על דפנותיהם. באופן זה ניתן לשמור על קווי הביוב פתוחים ונקיים ובמידה וחומר זר יחדור לתוכם הוא לא יתקע בצינורות אלא ישר יידחף מתוכם לכיוון מערכת הביוב הראשית. פעולה זו נחשבת למאוד מומלצת ויש לבצע אותה באופן תקופתי במסגרת התחזוקה השוטפת.

✔️ פתיחת סתימות ביוב בחדרה – לפעמים ניקוי צנרת הביוב הופך לעניין דחוף וזאת כאשר מתרחשת סתימה משמעותית במערכת. סתימה זו יכולה לבוא לידי ביטוי גם בהצפה עם ריחות רעים ובלתי נסבלים. כאשר מדובר בסתימה חמורה, אינסטלטור רגיל לא תמיד יכול לעזור ולכן ביובית בחדרה הופכת לברירת המחדל. המשאבה של הביובית מסוגלת להזרים מים בלחץ גבוה לתוך הצינורות כך שהסתימה יכולה להשתחרר בקלות. במידה והסתימה אינה משתחררת, הצוות שלנו יכניס מצלמה לתוך הצנרת ויבדוק ממה הדבר נובע. בהתאם לממצאים נוכל לבחור בדיזה מתאימה והפעולה תתבצע שוב. יש לנו דיזות מיוחדות נגד שורשים, שומנים ועוד.

✔️ ניקוי של בורות ביוב בחדרה – לא בכל מקום יש מערכת ביוב מסודרת, אלא בורות ביוב מסוגים שונים. בורות אלו מיועדים לאחסן בתוכם מי ביוב, חלקם מאפשרים לביוב לחלחל באדמה באופן איטי והדרגתי ואילו אחרים הם אטומים לחלוטין. בכל המקרים, הבורות הללו נוטים להיסתם בסופו של דבר בשל המשקעים הרבים שבתוכם. מסיבה זו, גם במקרה הזה חשוב לבצע פעולת ניקוי של בורות ספיגה אחת לתקופה ואנחנו יכולים לבצע זאת עבורכם.

 

שאיבת בור ביוב בחדרה – מה זה ואיך ביובית יכולה לעזור?

הזכרנו קודם לכן את השירות שלנו שקשור לניקוי בורות ביוב שונים. בורות אלו זקוקים לשירותי תחזוקה של ניקוי על מנת שלא ייסתמו, אך הרבה לפני כן – הם זקוקים גם לריקון באמצעות שאיבה תקופתית על ידי ביובית.

שאיבת בור ביוב בחדרה מתייחסת לכמה סוגי בורות:

#1 בור ספיגה – קרוי גם בור רקב ותפקידו לסייע בחילחול איטי והדרגתי של מי הביוב הזורמים אליו, במקום זרימתם על פני הקרקע באין מפריע. בורות מהסוג הזה נמצאים במקומות שאינם מחוברים לרשת הביוב האזורית ושאינם מזרימים ביוב מסוכן (אזורים חקלאיים, למשל). שאיבת בור ספיגה מתבצעת כאשר החיישן שבבור מאותת כי הוא עולה על גדותיו וכי קצב ההזרמה לתוך הבור גבוה יותר מקצב החילחול לאדמה.

#2 בור שומן – קרוי גם מפריד שומנים ונועד לבצע הפרדה בין המים לשומנים שזורמים בתוכו וזאת על מנת להימנע מהזרמת שומנים רעילים לתוך מערכת הביוב הראשית או שומנים אחרים שיכולים לסתום אותה ולהכביד על טיהור המים. עסקים רבים מחויבים באחזקה תקינה של מפרידי שומנים, שאותם ניתן להתקין על האדמה, בתוך בניינים או בתוך האדמה. שאיבת בור שומן חייבת להתבצע על ידי נותן שירותים שפועל בהיתר ורק הוא רשאי לפנות את תכולת המפריד אל אתרים שמורשים לכך על פי חוק. אנחנו מהווים קבלן ביוב בחדרה שרשאי לבצע את המשימה הזאת.

#3 בורות ביוב אחרים – קיימים גם בורות ביוב מסוגים אחרים, כאלה שנמצאים בדרך כלל בבעלות פרטית של בנייני מגורים. בורות אלו מנקזים לתוכם מי ביוב של מספר צינורות וכאשר מפלס הבור מגיע לגובה מסוים, המים ממשיכים לזרום אל הצנרת הראשית, כך שמנגנון זה מונע עומס. יחד עם זאת, גם בורות אלו יכולים להיסתם וחלק מהטיפול בבעיה כולל שאיבה של בור הביוב על כל תכולתו.

אצלנו בביובית אלפא יכולים לא רק לבצע עבורכם שאיבות ביוב בחדרה לכל סוגי הבורו,ת אלא גם לומר לכם האם חובה עליכם להתקין בור שכזה במתחם שלכם, לייעץ לכם לגבי בור הביוב שהכי יתאים לכם ואף להתקין שוחות ביוב עבורכם.

 

ביובית בחדרה
ריקון של בורות ספיגה בחדרה הוא הכרחי למניעת סתימות והצפות בביוב

 

ביובית בחדרה – קטנה או גדולה לפי הצורך

אם תחפשו ביובית בחדרה מידרג תגלו שקיימות מספר חברות שפועלות באזור, אך אנחנו מבטיחים לכם שלא תתאכזבו אם תבחרו בנו. אצלנו בביובית אלפא מקפידים לתחזק צי ביוביות מגוון כך שבכל מקרה שתצטרכו ביובית בחדרה, תמיד תהיה לנו ביובית מתאימה לשלוח אליכם.

ניתן לחלק את סוגי הביוביות לשני סוגים עיקריים:

✔️ ביוביות גדולות – אלו ביוביות שנישאות על גבי משאיות כבדות מאוד. הן כוללות מיכלי איסוף נוזלים עצומים וגם משאבות ארוכות וחזקות. משאית ביובית בחדרה היא דבר שמתאים כאשר ישנה הצפה גדולה מאוד ואין שום מגבלה מבחינת הנגישות לשטח.

✔️ ביוביות קטנות – נקראות גם ביוביות נמוכות והן מתאימות למקומות בעייתיים מאוד מבחינת נגישות. ביובית נמוכה וקטנה נישאת על גבי רכב מסחרי ולא משאית והיא מתאימה לטיפול בהצפות בחניונים עם מגבלת גובה או רחובות צרים מאוד.

במידה ונגלה כי תנאי השטח ממש בעייתיים וגם ביובית קטנה אינה מתאימה, יש ברשותנו גם משאבות ניידות שנוכל לשלוף בו במקום ולהגיע איתן עד למקום ההצפה.

 

מחיר ביובית בחדרה – כמה עולה?

טווח מחירים של ביובית בעיר חדרה לא אמור להיות יקר מידי כאשר אתם מתקשרים עם חברה כמונו, שתמיד משתדלת ללכת לקראת הלקוחות שלה. המחירים של שירותי הביובית שלנו הם נוחים והוגנים – וגם כוללים אחריות במקרה שנבצע תיקונים כלשהם במהלך ההגעה שלנו אליכם.

כמובן שהמחיר אינו אחיד ומשתנה בהתאם לסוג הבעיה וסוג הביובית הנדרש לביצוע המשימה – למשל, קיים הבדל מחיר בין ביובית קטנה בחדרה לביובית גדולה. מעבר לזאת, עליכם לקחת בחשבון כי מחיר ביובית בחדרה יהיה יקר יותר גם במידה שמלבד טיפול בהצפה שעבורה הזמנתם אותנו, תרצו שגם נבצע תיקון של הסתימה שגרמה לה, כשגם סוג הסתימה משפיע על המחיר. ניקוי שורשים מהביוב בחדרה, לדוגמה, יהיה יקר יותר מאשר ניקוי סטנדרטי, מאחר והדבר מורכב יותר ומחייב שימוש בדיזה מיוחדת. גם צורך בהגעה דחופה שלנו בשעות לא שגרתיות, עשוי להשפיע על העלות הכוללת.

הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית, כפי שריכזנו עבורכם בטבלה מסודרת:

ביובית בחדרה מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר
עלות שאיבת בור ספיגה בחדרה או בור שומן החל מ- 600 ₪
מחיר צילום קווי ביוב בחדרה החל מ-800 ₪
עלות פתיחת סתימה בביוב עם ביובית בחדרה החל מ-880 ₪
עלות שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה בחדרה החל מ-750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 500 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ-1800 ₪
מחיר הפעלת רובוט בביוב לתיקון בתוך הצנרת החל מ-2000 ₪
מחיר שאיבת הצפה בחדרה החל מ-650 ₪

שאיבות ביוב בחדרה עם ביובית אלפא

אנחנו בביובית אלפא שמים דגש על זמינות בכל שעה ויום, מתוך הבנה כי תקלה בביוב מחייבת טיפול יסודי במהירות האפשרית.

במקביל, אנו מאמינים כי אסור להתפשר על בדיקות מעמיקות בשטח ולכן תמיד נקפיד לבחון את מצב הביוב כולו ולנסות לאתר תקלות נוספות, שייתכן ו"מסתתרות" במעמקי הביוב, זאת כדי למנוע את ההחמרה שלהן ולהבטיח ללקוחות את התקינות המלאה של מערכת הביוב, לאורך זמן. התקשרו אלינו בהקדם וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות בחדרה בהן זמינים שירותינו:

גבעת אולגה בית אליעזר נווה חיים כפר ברנדייס
גני אלון עין הים חדרה הצעירה הזיתים
חפציבה נווה עובד גבעת ביל"ו ויצמן
אלי כהן שכונת הפארק הפרפרים ניסן

 

חדרה – מפה:

מגיעים גם ליישובים הבאים: שאיבת ביוב בקיסריה, ביובית בנתניה, שירותי ביובית בצפון