שירות מהיר, מקצועי ויסודי – זה מה שאנחנו בביובית אלפא מבטיחים לכם כשאתם מזמינים שירותי ביובית בקיסריה, בין אם זה לצורך שאיבות ביוב, פתיחת סתימות ביוב או כל פעולה אחרת.

איך אנחנו שואבים את מי הביוב ולמה חשוב לשטוף את הצנרת? כיצד מתקנים צינור תקול או סדוק, איזו פעולה חשוב לעשות לאחר שאיבת הצפות בקיסריה וכמה שירותי ביובית אמורים לעלות לכם? מיד נענה על כל השאלות.

 

ביובית בקיסריה במחירים מנצחים – זמינות 24/7!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בקיסריה, כולל מקרים מורכבים – רק עם ביובית אלפא!

✔️ שאיבת בורות שומן / ספיגה / רקב – למגזר הפרטי וגם כמובן לעסקים

✔️ ביובית נמוכה לשאיבת הצפות גם בחניונים ובמקלטים

✔️ שאיבות ביוב בקיסריה בכל האזורים: הפרחים, המעוף, החורש, העדי,

הרקיע, הים, הביכורים, אבני החן, הצמרות, הציפורים ועוד

✔️ להצעת מחיר עבור ביובית בקיסריה, חייגו >>

טלפון שלנו: 055-9703791

 

ביובית בקיסריה
ביובית בקיסריה – מגוון רחב של שירותי ביוב בעיר ובסביבתה בזמינות של 24 שעות ביממה

 

 

שאיבת הצפות בקיסריה ומתי צריך שירותי ביוב נוספים

קשה להתעלם מריח רע שעולה מהביוב, תופעה שעלולה להתרחש עוד לפני שנוצרת הצפה. כשהמים של הביוב עולים ומי השופכין עולים על גדותיהם, זה סימן שישנה סתימה בצנרת וזה מה שעוצר את מי השופכין מלזרום בתוך המערכת בצורה תקינה. מכיוון שאין להם איך לעבור בצנרת עצמה, המים הללו פשוט יוצאים החוצה מפתח הביוב ומציפים את הסביבה. הצפה היא תופעה לא נעימה ואפילו מסוכנת:

✔️ מי הביוב מזוהמים ומלאים בחיידקים, בקטריות ופסולת רבה – כאשר הם באים במגע עם צמחים ובעלי חיים, או שבני אדם נחשפים אליהם, זוהי סכנה תברואתית של ממש.

✔️ הצפה של מים עלולה לייצר נזקים רציניים לציוד – אם ההצפה מתרחשת במקום שבו מאוחסנים חפצים רבים, למשל מחסן או חדר בבית, המים והרטיבות שהם מייצרים בציוד, יכולים להרוס פריטים מסוימים לחלוטין.

חשוב מאוד להזמין שירותי ביובית בקיסריה כמה שיותר מהר ובדיוק בשל כך אנחנו מציעים שירותי ביוב 24 שעות ביממה. באמצעות הביובית ניתן לשאוב את ההצפה, לייבש את האיזור במהירות ובצורה בטוחה ולהשיב את הזרימה התקינה של מי השופכין תוך זמן קצר.

כשאנחנו בביובית אלפא נקראים כדי לשאוב הצפה של מים או מי ביוב, אנחנו מציעים שירותים נוספים לאחר השאיבה, שיסייעו לנו לבדוק את מקור החסימה שיצרה את ההצפה ולוודא שהיא לא תחזור.

אחת מהשיטות הטובות ביותר לעשות זאת, היא לצלם את צנרת הביוב עם מצלמה המחוברת לסיב אופטי.

צילום ביוב בקיסריה היא פעולה שבאמצעותה ניתן לאתר תקלות גם בעומק של 50 מטרים ולתקן אותן. בנוסף, אנחנו ממליצים להזמין באופן קבוע שטיפת קווי ביוב בלחץ מים כפעולה מונעת אחת למספר חודשים, על מנת שלא לאפשר לחסימות קיימות בצנרת להפוך למורכבות יותר.

 

פתיחת סתימות ביוב בקיסריה עם ביובית

סתימות בביוב עלולות להיווצר מכל מיני סיבות, אך הגורם השכיח ביותר שמייצר חסימות בצנרת הוא האדם! התנהלות לא נכונה של אנשים עם הביוב שלהם, גורמת לסתימות שכשהן מסתבכות הן עלולות לגרום לנזקים של ממש בצנרת.

אל הביוב אסור לזרוק אשפה, לכן כשאנשים משליכים פסולת שומנית לכיור, חיתולים לאסלה, כשהם מנקים את מסנן המזגן ושוטפים אותו בתוך האמבטיה וכדומה – כל הלכלוך והאשפה למעשה נכנסים לתוך הצנרת, נדבקים לדפנות או שוקעים בקרקעית של הצינור ובסופו של דבר חוסמים אותו.

כך המקצוענים שלנו בביובית אלפא מטפלים בסתימות בביוב:.

#1 הזרמת מים בלחץ גבוה – על גבי משאית הביובית שלנו, ישנם צינורות חזקים עם דיזות יעילות, שמסוגלות להזרים מים בלחץ גבוה ועוצמתי, פעולה שפותחת כל סתימה בביוב ואפילו אם מדובר בפסולת שהצטברה בפנים חודשים רבים.

#2 שחרור הסתימה – עוצמת המים שזורמים מהביובית, משחררת את הפסולת התקועה הלאה בצנרת ומאפשרת למי השופכין להמשיך ולזרום קדימה בתוך קווי הביוב, במקום "לעלות למעלה" ולגרום שוב להצפה.

#3 בדיקות משלימות לאיתור תקלותצילום קווי ביוב היא הדרך הטובה ביותר, כאמור, לבדוק האם והיכן קיימים נזקים בצינורות, בין אם אלו סדקים או שברים.

במקרים שבהם אנחנו מגלים שהצנרת תקולה, נוכל להחדיר רובוט ולשקם אותה ובמקרים חמורים במיוחד – אפילו להחליף את הצינור כולו.

כשאנחנו מכניסים מצלמות לתוך קווי הביוב, אנחנו יכולים למצוא גורמים נוספים לחסימות בביוב מלבד הצטברות של אשפה, כמו שורשים שחודרים לתוך הצנרת, בעיה נפוצה וחמורה שאנחנו מסוגלים לפתור עבורכם בקלות, כפי שנסביר מייד.

 

ביובית בקיסריה
שחרור סתימה במרזב בקיסריה מאפשר למי הגשמים להתרוקן ומונע הצפות של מים על גגות הבתים

 

הסרת שורשים מהביוב בקיסריה

בבתים שיש בהם מרזבים, פסולת טבעית כמו עלי שלכת ואפילו חול ואבני חצץ קטנות, עלולה להיכנס אל תוך פתחי המרזב ולחסום אותו, במיוחד בימים גשומים וסוערים מאוד. חשוב ביותר, במקרים כאלה, לשחרר את הסתימה על מנת למנוע הצפות של מי גשמים על הגג.

באופן דומה אך גם שונה, שורשים שחודרים לתוך צנרת הביוב – על אף שאינם פסולת, גם הם נחשבים לגורמים טבעיים שיכולים לייצר חסימות קשות בצנרת.

צמיחתם המהירה של שורשי עצים שנכנסו לקווי הביוב סודקת את הצינורות, גורמת לנזילות ולנזקים כלכליים קשים, אם לא מטפלים בזה בזמן. במקרים כאלה, בניגוד לפתיחת סתימות במרזב, חשוב שמלבד סילוק הפסולת עצמה – השורשים עצמם יקוצצו ויסולקו מהצינור.

לאחר חיתוך השורשים והזרמת מים בעוצמה אל תוך הצנרת, הביוב יזרום שוב באופן חופשי וללא הפרעות. חדירת שורשים לביוב היא בעיה שצריך לטפל בה כמה שיותר מוקדם!

 

שאיבת ביוב בקיסריה – כולל שאיבות של בורות ביוב

אנחנו בביובית אלפא מקפידים להעניק שירותי ביוב מגוונים ולהציע פתרונות יעילים למערכות ביוב שונות, כולל שאיבת בור ספיגה במקומות שאינם מחוברים למערכת הביוב המרכזית.

בנוסף, אנחנו מציעים שירותי שאיבה וניקוי של מפרידי שומנים ובורות רקב, פעולה שמאפשרת את המשך השימוש היעיל והתקין בהם ומאריכה את חייהם למשך שנים רבות.

 

מחיר ביובית בקיסריה – כמה עולה?

העלויות של שירותי ביוב בקיסריה שאנחנו מעניקים יכולות להשתנות, בהתאם למספר גורמים – שעת הקריאה, מורכבות התקלה וסוג הפעולה שאנחנו נדרשים לבצע.

אנו מציעים את שירותי הביוב שלנו 24/7 אך בשעות הלילה, בשבתות ובחגים המחירים יכולים לעלות. בנוסף, ככל שהבעיה מורכבת יותר, עלות התיקון שלה יהיה גבוה יותר.

בטבלת המחירים הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של כמה מהשירותים המבוקשים ביותר שלנו, באזור העיר קיסריה ובסביבתה:

ביובית בקיסריה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב (לא כולל מע"מ)
מחיר פתיחת סתימת ביוב עם ביובית בקיסריה החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת בבור רקב או בור ספיגה בקיסריה החל מ- 650 ₪
עלות שחרור סתימה בצנרת (כולל איתור נזילה עם מצלמה) החל מ- 1250 ₪
מחיר ניקוי קווי ביוב (שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה) החל מ- 750 ₪
מחיר שימוש ברובוט לצורך תיקון צנרת החל מ- 2000 ₪
עלות הסרת שורשים שחדרו לביוב החל מ- 750 ₪
עלות ניקוי ושאיבת בור שומן בקיסריה החל מ- 650 ₪
מחיר פינוי והטמנה של פסולת ביוב בקיסריה החל מ- 400 ₪

קבלן ביוב בקיסריה – רק ביובית אלפא!

 הניסיון עושה את ההבדל! גם כשאתם מחפשים ביובית בקיסריה מידרג ומקבלים שמות של חברות שונות, אנחנו מציעים לכם שירותי ביובית בקיסריה 24 שעות עם מקצוענים שיודעים באמת לעשות את העבודה!

אנחנו מציעים לכם פתרונות חדשניים לכל בעיות הביוב, הגעה מהירה בכל שעות היממה, מחירים שאין להם תחרות ושירות אדיב. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

קיסריה מפה:

 

אזורי שירות קרובים: ביובית בחדרה | ביובית בנתניה