ביובית בירושלים מאפשרת לתושבי העיר הבירה לשמור על השגרה – אנחנו בביובית אלפא מעניקים פתרונות יעילים ומהירים לכל סוגי הבעיות במערכות הביוב!

המומחים שלנו מטפלים במגוון תקלות שעלולות להתרחש בביוב ומבצעים ניקוי יסודי בכל סוגי מערכות הביוב לרבות שירותי פתיחת סתימות בביוב, שאיבת הצפות בירושלים ועוד, כל זאת כדי שניתן יהיה להשתמש בביוב בצורה תקינה וללא חשש.

איך מתבצעת שאיבת ביוב בירושלים? מתי כדאי להזמין שירות של צילום ביוב וכיצד ניקוי שורשים בביוב יכול למנוע תקלות מורכבות? מייד ניתן את התשובות לכל השאלות הללו וגם לשאלות חשובות נוספות.

 

שירותי ביובית בירושלים במחיר ללא תחרות – 24 שעות!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בירושלים, שאיבות מים והצפות

✔️ טיפול במערכות ביוב ביתיות, עסקיות וציבוריות

✔️ שאיבת בורות שומן וספיגה, שאיבה מחניון

✔️ פתיחת סתימות ביוב ושורשים בירושלים!

✔️ מגיעים לכל השכונות בעיר: תלפיות, ממילא,

עין כרם, גילה, העיר העתיקה ולכל רחבי העיר

✔️ לשירותי ביוב בעיר ירושלים, חייגו אלינו >>

טלפון: 055-9703804

 

ביובית בירושלים
שירותי ביובית בירושלים – זמינות 24/7

 

 

ביובית בירושלים – כך תדעו שכדאי להזמין משאית ביובית

את משאית הביובית שלנו אנשים יכולים להזמין במצבי חירום שבהן נדרש טיפול מיידי בביוב, אך גם כאשר מעוניינים להעניק לביוב טיפול קבוע, לניקיון ושימור איכות זרימת מי השפכים:

#1 ביובית במצבי חירום – אלו הן הפעמים שבהן ברור שקיימת תקלה כלשהיא במערכת הביוב. תקלות נפוצות במיוחד הן ביוב סתום בירושלים, הצפות בביוב הביתי, ריח רע שעולה מן הביוב ומעיד על תקלה ועוד.

לא צריך לחכות עד שיווצר מקרה חירום ותמיד כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין שירותי ביובית בירושלים מבעוד מועד, אך לא תמיד אפשרי לחזות את התפתחותה של תקלת ביוב, שנראית פשוטה לכאורה – לכן במקרים רבים הקריאות שלנו הן לצורך טיפול בתקלות "ישנות" שהוזנחו, רק בשל העובדה שהן לא נראו דחופות בהתחלה.

אין ספק שישנן בעיות פשוטות במערכת הביוב שניתן לטפל בהן בקלות בצורה עצמאית, למשל סתימה סטנדרטית בכיור. עם זאת, תקלות ביוב כמו סתימות חמורות, הצטברות של שומנים בתוך הצנרת, צמיחה של שורשי עצים בתוך הצנרת וכדומה, אינן יכולות להיפתר באמצעים ביתיים כדוגמת פומפה – ומוטב להזמין את המומחים שלנו בביובית אלפא שיגיעו כדי לעזור.

#2 שירות ביובית בעיר הבירה לצורך טיפול קבוע – ישנן פעולות כגון ניקוי ביוב בירושלים, שטיפה של קווי ביוב בלחץ מים גבוה או שאיבת בורות ביוב בירושלים, המתבצעות על בסיס קבוע ומטרתן לאפשר את השימוש התקין במערכת הביוב ובבורות הספיגה ברחבי העיר. אלו הן פעולות ששומרות על הצנרת ועל בורות הביוב מפני סתימות שונות ומונעות הצטברות של פסולת בתוך המערכת.

יש לזכור כי קיים מגוון רחב של פתרונות וכמספר הבעיות הפוטנציאליות בביוב – כך מוצעים גם שירותי ביובית בירושלים שיכולים לתת את המענה. אנחנו בביובית אלפא מוכנים לכל תרחיש ומסוגלים לפתור את כל סוגי התקלות, החל מהפשוטות ביותר כמו סתימה בביוב הביתי ועד למורכבות המצריכות שימוש בציוד ייעודי כמו ביובית נמוכה לחניונים, המשמשת בין היתר לשאיבת הצפות במקומות שהגישה אליהם מאתגרת במיוחד.

 

משאית ביובית בירושלים – כל סוגי השירותים שאנו מציעים

הזמנת ביובית באזור ירושלים יכולה להשתנות בין לקוח ללקוח, זאת כיוון שמערכות הביוב בעיר הבירה הן מורכבות ובכל שכונה בעיר – יתכנו מאות ואפילו אלפי נזקים קטנים וגדולים בביוב, שלחלק נרחב מהם התושבים עצמם כלל אינם מודעים.

רוב התושבים לא מעניקים לנושא הביוב את תשומת הלב כלל, עד להופעתם של סימנים המצביעים על תקלה אקוטית – כזאת שיש לטפל בה באופן מיידי כמו נזילה, הצפה של הביוב וביוב "איטי" שאינו מזרים את מי השופכין כראוי ובעקבות כך "עולה" ומייצר ריח רע.

אנחנו בביובית אלפא מציעים שירותי תיקון ביוב וטיפול בתקלות ביוב שונות. בין השירותים שלנו:

✔️ שאיבת ביוב בירושלים – מהפעולות המבוקשות אצלנו בביובית אלפא. משאית הביובית שואבת הצפות והצטברות של מים בכל מקום שבו היא נדרשת לעשות זאת, לרבות במתחמים שקשה להגיע אליהם ומצריכים ביובית קטנה ייעודית. המים המזוהמים של הביוב עוברים בצורה בטוחה בתוך צינורות משאית הביובית ומועברים למיכלית, השומרת על הסביבה מפני המזהמים המצויים בתוכם.

✔️ צילום קווי ביוב – על מנת להתאים את הפתרון לבעיית הביוב באזורכם, חשוב לבצע את הבדיקות המעמיקות וזאת כדי לא "לשים פלסטר" על התקלה, אלא להעניק לה את המענה היסודי שייתן לכם שקט לזמן רב. צילום של קווי הביוב מתבצע על ידי מצלמה חדשנית המורכבת על סיב אופטי, המסוגל לחדור עד לעומק של עשרות מטרים. באופן כזה, ניתן לאתר תקלות ביוב זעירות, לתקן את הצנרת ללא הרס ולחזור לשגרה, מבלי לאפשר לבעיה להחמיר.

✔️ פתיחת סתימות ביוב – סתימות בביוב הן אחת מהבעיות הנפוצות בכל עיר, בפרט באזור מאוכלס כל כך כמו עיר הבירה. התנהלות לא נכונה של התושבים עם מערכת הביוב שלהם, השלכת פסולת לא מתאימה לכיור ולאסלה ומערכות ביוב ישנות ובלויות, מהוות את הסיבות המרכזיות לסתימות מסוג זה. שטיפת קווי ביוב בירושלים באמצעות לחץ מים גבוה היא שיטה יעילה לפתיחת סתימות, אך אנו נותנים מעטפת שלמה של פתרונות לכל בעיית ביוב קיימת, על מנת שלא תחזור בעתיד.

יש להבין כי תקלות כאלה, מעבר לאי הנוחות שהן מייצרות, עלולות להוביל לסכנה תברואתית של ממש ולכן באם קיים נזק חמור בצינור ביוב ראשי, לדוגמה, חשוב להזמין קבלן ביוב בירושלים כמה שיותר מהר.

 

בור שומן שאיבה בירושלים
שאיבת בור שומן בירושלים

 

שאיבת הצפות ביוב בירושלים

כאשר מי השופכין לא יכולים לעבור בתוך צינורות הביוב, זוהי בעיה שעלולה להחמיר ככל שלא מטפלים בה בזמן.

מדוע נוצרות סתימות בביוב? בשל סיבות מגוונות, הכוללות הן את ההתנהגות של בני האדם שמשתמשים בביוב ולעתים משליכים אליו פסולת שלא יכולה לעבור בתוכו, אך גם גורמים שאינם תלויים באדם, ביניהם בלאי טבעי של מערכת הביוב ותופעות טבע שלא תמיד ניתן לשלוט בהן – אך בהחלט ניתן להתמודד עמן, כפי שיוסבר בהמשך – כגון צמיחת שורשים בביוב, או כניסה של פסולת טבעית כמו חול ועלים יבשים אל פתחי הביוב.

הצפות במערכת הביוב מתרחשות לעתים קרובות והמצב נוצר כאשר מי הביוב לא מצליחים לעבור בצנרת, מכאן שהם "נאלצים" לעלות אל פני השטח ומעבר לפתח הביוב עצמו – ומציפים אותו.

במקרים בהם הסתימה היא פשוטה יחסית, גם פתרונות ביתיים יכולים לסייע, אך כאשר מדובר בסתימה משמעותית – יהיה צורך בעזרה מקצועית של משאית ביובית בירושלים. בנוסף, סתימות ביוב במקומות בלתי נגישים כמו חניון תת קרקעי, מקלט או בורות ביוב עירוניים סתומים, אך ורק ביובית מתאימה תוכל לתת את המענה, לשאוב את ההצפה ולאחר מכן לפתוח את הסתימה בביוב.

שאיבת הצפות באמצעות ביובית מתרחשת בעזרת כוח השאיבה העוצמתי של צינורות הביוב וגודלה של מיכלית הביובית, המסוגלת להכיל כמויות אדירות של מים. במקרים של הצפות ענק, למשל בבריכות גדולות, חשוב להתאים את משאית הביובית אל הסיטואציה ולכן כדאי לסמוך על חברת ביובית בירושלים שתדע להציע את השירות המתאים.

היתרון בשימוש במשאית ביובית במצב של הצפה, הינו כפול:

#1 משאית ביובית יכולה לשאוב את המים בצורה בטוחה ללא מגע יד אדם ומבלי לסכן את הסביבה בתחלואה וזיהומים וזאת כיוון שמי שהשופכין עוברים ישירות אל מיכלית הביובית, בצינורות ייחודיים.

#2 שאיבת המים הרבים שהציפו את האזור היא השלב הראשוני בלבד בפתרון הבעיה – שהרי צריך גם לפתוח את הסתימה עצמה ולברר מהו הגורם האמיתי לתקלה, בין אם זו הצטברות שומנים בדפנות קווי הביוב, צמיחת שורשים בצנרת וסדיקה שלה, היווצרות שבר שלא מאפשר למים לזרום הלאה וכיוצא בזה. אנחנו מגיעים לשטח ומטרתנו היא לברר, לאחר שאיבת ההצפה עצמה, כיצד להעניק שירות מלא ולפתור את הבעיה מהשורש – על מנת שהצפה נוספת לא תתרחש.

כאשר מזמינים שירותי ביובית ואת אנשי המקצוע המיומנים שלנו בביובית אלפא, אפשר להיות רגועים כיוון שכל מעטפת הפתרונות קיימת במקום עצמו.

 

המלצה שגיא
המלצה של לקוח

 

למה חשוב לנקות שורשים מביוב בירושלים?

צמיחת שורשים ליד פתחי ביוב היא תופעת טבע ידועה, הנגרמת בשל נטייתם של שורשי עצים לחפש מקורות מים קרובים. באזור ירושלים ההררית ושופעת הטבע, קיימות שכונות שטובלות בירוק ויש בתוכן צמחיה עשירה וכמובן גם עצים גדולים ומרשימים.

בעוד צמרות העצים והעלים הירוקים מצויינים לבריאות ותורמים לאוויר הנקי שהתושבים הירושלמים נושמים, דווקא שורשי העצים נחשבים ל"מועדים לפורענות" ויכולים לגרום לנזקים קשים, מתחת לפני השטח.

כאשר שורש עבה וחזק של עץ צומח לצד פתח ביוב, הוא ימשיך ויתפתח בתוכו וכמובן יגדל ויתחזק עוד יותר. כשמדובר בעצים עוצמתיים במיוחד כגון פיקוס ועצים חזקים כמותו, השורש עלול אפילו לסדוק ולשבור את צינורות הביוב, שחלקם נוטים להינזק בקלות יתר בשל הוותק שלהם והעובדה שהם הונחו בתשתית הביוב לפני שנים רבות.

להסרה מקצועית של שורשי עצים הגדלים בתוך מערכת הביוב ישנה חשיבות גדולה לשמירת תקינות הצינורות ולמניעת היצרות של דפנות הצנרת, דבר שעלול לייצר סתימות מורכבות, הצפות וסכנה תברואתית חמורה.

אנחנו בביובית אלפא נאתר, באמצעות צילום קווי ביוב בעומק הצנרת, עד לאן מגיעים שורשי העץ ונסיר אותם ובעת הצורך – נוכל לגדוע את היכולת של העץ להמשיך ולהצמיח שורשים לתוך הצנרת, גם באמצעים כימיים.

 

ביובית בירושלים
צמיחת שורשים בביוב בירושלים עלולה לייצר סתימה בצינורות ובעקבותיה תיתכן הצפה של מי השופכין

 

מחיר ביובית בירושלים – כמה עולה?

טווח מחירים של ביובית בירושלים עשוי להשתנות בין הזמנה להזמנה, בעיקר בשל הגורמים הבאים:

✔️ סוג התקלה – אנחנו מציעים פתרונות לכל בעיית ביוב שקיימת, כאשר עלות התיקון יכולה להשתנות בהתאם למאפייני התקלה הספציפית. אנו מזמינים אתכם להציץ במחירון הכללי שלנו על מנת לאמוד את היקף העלות של שירותי הביובית השונים, אך יש להדגיש כי מחירים אלו אינם סופיים.

✔️ מורכבות הפעולה – גם כאשר אנו נקראים לצורך מתן מענה לבעיית ביוב מסוימת, ייתכן שהבדיקות בשטח יובילו לאיתור תקלות מורכבות יותר. בהתאם לכך, נציע פתרון שימגר את הבעיה ויפתור אותה לעומק ולכן המחיר יכול לעלות.

✔️ המשאבים שנדרשים לפתרון הבעיה בביוב – השימוש בביובית נמוכה לשאיבת הצפות בחניון, ייתכן שיהיה יקר יותר בהשוואה לשאיבת הצפה פשוטה יחסית של בור מפריד שומנים, שנעשית באמצעות משאית ביובית רגילה. אנו שמים דגש על התאמה מדויקת של המשאבים העומדים לרשותנו, אל הבעיה הקיימת בביוב.

✔️ שעת הפנייה – שעות הפעילות במהלך יום העבודה עשויות להיות מוזלות, בהשוואה לתקלות ביוב שיטופלו בלילה ובשבתות.

להלן טבלה המרכזת דוגמאות לשירותים נפוצים של משאית הביובית שלנו באזור ירושלים והמחירים המומלצים עבורם:

ביובית בירושלים מחיר לשירות מחיר מומלץ
עלות שאיבת בור שומן או ספיגה החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת ביוב החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת הצפה בחניון בירושלים עם ביובית החל מ- 750 ₪
כמה עולה שאיבת הצפה בביוב בבית פרטי? החל מ- 700 ₪
מחיר ניקוי שורשים בביוב בעיר ירושלים החל מ- 790 ₪
כמה עולה לשטוף קווי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
כמה עולה לפתוח סתימת ביוב בירושלים וסתימות שורשים החל מ- 880 ₪
מחיר צילום צנרת ביוב 800-1690 ₪

ביובית באזור ירושלים – צוות ביובית אלפא בדרך אליכם

זמינות ושירות משאית ביובית 24 שעות ביממה היא חלק בלתי נפרד מאיכות השירות שאנחנו מציעים ללקוחותינו, לכן אנחנו בצוות ביובית אלפא נגיע אליכם לצורך שאיבת ביוב בירושלים, פתיחת סתימות בבורות ספיגה, שחרור ביוב סתום וכל שירות חשוב ויעיל אחר שיהיה בו צורך.

המטרה שלנו היא להחזיר את הביוב שלכם למצב התקין – ולסייע לכם לחזור לשגרה!

עבודות ביוב בכל רחבי הבירה וסביבתה:

אזורי שירות סמוכים: ביובית בבית שמש | ביובית במודיעין