ביובית במודיעין – צוותים מקצועיים זמינים עבורכם 24/7 לטיפול בכל בעיה שיש לכם בביוב, מחירים נוחים ושירות אדיב.

אם תחפשו ביובית במודיעין מידרג תמצאו כמה אפשרויות, אבל חשוב שתבינו שגם אנחנו בביובית אלפא מציעים לכם שירותי ביובית ברמה הכי גבוהה שיש.

אנחנו חברת ביובית במודיעין עם המלצות ומציעים ביובית 24 שעות ביממה בכל האזור – מודיעין מכבים רעות. אילו סוגי ביוביות אנחנו יכולים לשלוח אליכם? מהן תקלות הביוב בהן אנחנו מסוגלים לטפל? אילו שירותים נוספים אנחנו מציעים לכם מלבד שאיבות ביוב וכמה הדבר אמור לעלות לכם? הנה התשובות.

 

ביובית במודיעין במחירים הכי משתלמים בישראל!

✔️ שאיבת הצפות בביוב בעיר מודיעין – שאיבת מים עם ביובית נמוכה אם צריך

✔️ פתיחת סתימות ביוב במודיעין בלחץ מים גבוה ואיתור חסימות בעומק הצנרת

✔️ זמינות 24 שעות ביממה – קבלן ביוב מסביב לשעון!

✔️ שאיבת ביוב במודיעין בכל העיר: שכונת השבטים, הנחלים, מוריה, 

משואה, הפרחים, הנביאים, המגינים וכל רחבי מודיעין מכבים רעות

✔️ להצעת מחיר, התקשרו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית במודיעין
שירותי ביובית במודיעין ובפריסה ארצית 24 שעות ביממה

 

 

משאית ביובית במודיעין – פתרון עוצמתי לבעיות ביוב

ביובית היא כלי רכב שנושא על גבו ציוד מגוון שנועד לטפל בתקלות ביוב חמורות שאינסטלטור רגיל לא מסוגל לטפל בהן. קיימים כמה סוגי ביוביות כשהסוג העוצמתי ביותר הוא כזה שנישא על גבי משאית. כאשר תיפנו אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית במודיעין, אנחנו נציע לכם את האפשרות הזאת כאשר ישנה הצפה גדולה ומשמעותית במתחם שלכם.

שליחה של משאית ביובית יכולה להתאים עבור בנייני מגורים בהם מתרחשת הצפה בחניון התת קרקעי של הבניין, או במערכת הביוב המרכזית – וגם במקרה של הצפות במפעלים תעשייתיים גדולים. שאיבת ביוב במודיעין שמתבצעת באמצעות משאית ביובית הופכת למאוד יעילה בזכות משאבות PTO שמסוגלות לספק עוצמת שאיבה קבועה ועוצמתית לאורך זמן.

 

ביובית קטנה במודיעין – לטיפול בתקלות גם במקומות צרים ונמוכים

לא תמיד ישנו הכרח לביובית הכי גדולה וחזקה, או שפשוט לא אפשרי להשתמש בביובית שכזאת. לכן אנחנו מציעים לכם גם אפשרות נוספת – ביובית קטנה במודיעין. ביובית מהסוג הזה נישאת על גבי רכב מסחרי ולא משאית והיא מתאימה בכמה תרחישים:

✔️ שאיבת הצפות בחניונים – חניון הוא מקום שבדרך כלל מאופיין במגבלת גובה וכמו כן, חלק מהחניונים תת קרקעיים ונמוכים יותר ממפלס הקרקע. השילוב של שני המאפיינים האלו יוצר מצב של נטיית יתר להצפות וחוסר יכולת של ביוביות גדולות להגיע למקום. במצב שכזה יש צורך בהזמנת ביובית נמוכה שמסוגלת לעבוד גם בחניונים נמוכים עם הגבלת גובה ולהיכנס אליהם ללא בעיה.

✔️ מבני מגורים שאינם נגישים – כאשר ההצפה מתרחשת בשכונה צפופה עם הרבה בתים פרטיים ובנייני מגורים, אשר מאופיינת גם ברחובות וסמטאות צרים, ביובית גדולה אינה יכולה לעבור ולכן יש הכרח להגיע עם ביובית קטנה מהרגיל. ביובית כזאת מאפשרת לנו להגיע למקום במהירות וללא בעיה ולטפל בתקלה ביעילות. עוד על שאיבת הצפת מים בבית משותף.

✔️ ביצוע שאיבות קטנות – גם אם יש מספיק מקום לביובית גדולה לעבור, לא תמיד זה משתלם לכם לבקש שנגיע עם ביובית מהסוג הזה. אם ההצפה קטנה יחסית אז ביובית קטנה בהחלט יכולה להספיק והעלות שלה תהיה נמוכה יותר. נוכל לשלוח אליכם ביובית במודיעין מהסוג הקטן גם במקרה ותרצו לרוקן בריכת נוי קטנה בגינה או לשאוב בור ספיגה.

 

פתיחת סתימה בביוב מודיעין
פתיחת סתימה בביוב בעיר מודיעין – ביובית אלפא

 

ביובית במודיעין – לשאיבה לא רק של הצפות

שאיבת הצפות במודיעין היא רק היבט אחד שאנחנו יכולים לבצע עבורכם באמצעות ביובית. למעשה תוכלו לנצל את עוצמת השאיבה של הביוביות שלנו, למגוון צרכים נוספים:

#1 שאיבת בורות ביוב במודיעין – ישנם סוגים שונים של בורות ביוב כגון בורות רקב, בורות ספיגה, בורות מפרידי שומנים ואחרים. הם נוכחים בכל מקום שאינו מחובר לרשת הביוב או כאשר חלה חובה חוקית, במקרה של עסקים שונים. גם במקרים הללו נוכל לבצע עבורכם שאיבות ביוב במודיעין באמצעות ביובית על בסיס קבוע ובנוסף לטפל בכל הבירוקרטיה הנדרשת מול הרשויות.

#2 שאיבת חומרים מסוכנים במפעלים – אם אתם בעליו של מפעל ועליכם לפנות מהמתחם חומרים מסוכנים למיניהם (חומצות, חומרים קורוזיביים, חומרים אורגניים וכו') נשמח לסייע לכם גם בכך. אנו נשלח אליכם ביובית מתאימה עם צוות מיומן ונפנה את התכולה לאחר תיאום מול המשרדים הרלבנטיים (משרד התמ"ת, משרד הבריאות וכו').

#3 שאיבת מים מבריכה – יש לכם בריכת שחייה פרטית בבית? או אולי אתם מנהלים בריכה ציבורית או קאנטרי במודיעין מכבים רעות? מעוניינים לשאוב אותה לקראת החורף או לשם ניקוי תקופתי? פנו אלינו ונשלח אליכם ביובית לשם ביצוע המשימה בדיוק בתאריך שנקבע. גם במקרה של רצון שלכם לשאוב בריכה קטנה יותר, דוגמת בריכת נוי, נשמח לעזור לכם.

 

תיקון ביוב במודיעין – גם בכך אנחנו מתמחים

אנחנו בחברת ביובית אלפא מציעים שירותים של קבלן ביוב מורשה, מה שאומר שאנחנו יכולים להציע לכם גם שירותים נוספים בתחום הביוב. מלבד ביובית שתשאב עבורכם כל סוג של הצפה, אנחנו גם נוכל לטפל בתקלה שגרמה לה.

תיקון ביוב יכול להיות קשור לכמה היבטים כשהמטרה היא תמיד להחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית:

✔️ פתיחת סתימות ביוב במודיעין – הצפת ביוב נגרמת בדרך כלל בשל סתימה בצנרת. הסתימה יכולה להיגרם בשל זריקה של מגבות נייר, חיתולים, חדירה של שומנים או שורשי עצים שצמחו בתוך הביוב – או אפילו פסולת בניין דוגמת בטון. באמצעות הביוביות שלנו אנחנו מסוגלים לתקן כל סוג של סתימה ללא בעיה. אנו נבחר במשאבה בעלת לחץ המים המתאים ונחבר אליה גם דיזה מתאימה שיכולה להיות ממיסת שומנים או מקצצת שורשים. את המיקום המדויק של הסתימה והסיבה לה, נזהה בזכות מצלמות מיוחדות שנחדיר לתוך המערכת, מבלי שיעלה הצורך לשבור קירות ומרצפות.

✔️ תיקון צינורות ביוב – צנרת הביוב יכולה להיסדק ואפילו להישבר, עד למצב בו ביוב זורם ממנה החוצה, מה שמתבטא בריחות לא נעימים, מזיקים רבים במקום, הצפות וגדילה פראית של צמחייה לא רצויה. את הצינורות אנחנו מסוגלים לתקן מבפנים, תוך שימוש ברובוטים מיוחדים ומבלי לגרום לנזק. למעשה, במקום לחפור באדמה, לפגוע בבטון, במדרכות ובתשתיות אחרות, אנחנו שולחים את הרובוט לתוך הצנרת ומטפלים בבעיה בצורה מקומית.

✔️ שיפור קווי ביוב – פעמים רבות צנרת הביוב אינה יכולה לעמוד בעומס ובקצב המים שעוברים דרכה. זה יכול לקרות בשכונות ותיקות בעיר שבהן יש מערכות ביוב ישנות אך גם בכאלה חדשות עם תנופת בנייה גדולה מהצפוי, כך שהתכנון של מערכות הביוב בהן לא היה מיטבי. היותנו קבלן ביוב מאפשר לנו לדאוג לשיפור מערכת קווי הביוב שלכם במספר אמצעים, מה שימנע הצפות ותקלות ביוב נוספות בעתיד.

 

ביובית במודיעין
תיקון הצנרת במודיעין בזמן תשמור על הביוב שלכם במצב מצוין למשך שנים

 

משאבות ובורות ביוב במודיעין

כל הביובית שלנו כוללות משאבות עוצמתיות, גם הגדולות וגם הקטנות, אך מעבר לזאת אנחנו יכולים לספק לכם גם סוגי משאבות נוספים שישפרו את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית.

למשל, משאבות ניידות שמתאימות למקרים בהם גם ביוביות קטנות ונמוכות לא מסוגלות לספק פתרון, בשל תנאי נגישות קשים, משאבות טבולות קבועות למקומות נמוכים, שמסוגלות למנוע הצפות מלכתחילה, משאבות גורסות שמסוגלות למנוע סתימות קשות ועוד.

גם בכל הקשור לבורות ביוב מיוחדים, מלבד שאיבה שלהם אנחנו גם יכולים להתקין אותם עבורכם – התקנה של שוחות ביוב בגינה חייבת להיעשות בהתאם לתקנים ואנחנו נתכנן ונתקין עבורכם את השוחה, באופן המדויק והמקצועי ביותר, על מנת שתחזיק מעמד בצורה תקינה למשך שנים ארוכות.

אנו נייעץ לכם לגבי סוג בור הביוב שהכי יתאים לצרכים שלכם מבחינת נפח והספק, לגבי תנאי החוק באשר לחובה שלכם להתקין בור ביוב – כמו המקרה של עסקים ומפרידי שומנים – וכמובן שנעזור לכם עם כל הבירוקרטיה הנדרשת והתחזוקה הנכונה של הבורות.

 

מחירון ביובית במודיעין

שירותי ביוב במודיעין באמצעות ביובית מוצעים לכם אצלנו בביובית אלפא במחירים מאוד משתלמים והוגנים. יחד עם זאת, חשוב כי תכירו את הקריטריונים שיכולים להשפיע על מחיר ביובית במודיעין ולייקר אותו במעט:

#1 מורכבות העבודה – ככל שמדובר במשימה מורכבת יותר, למשל כזאת שכוללת גם שירותי פתיחת סתימות ביוב ולא רק שאיבה של ההצפה, צורך בשימוש במצלמות ורובוטים או בדיזות מיוחדות שלא רק מספקות לחץ מים אלא גם ממיסות או קוצצות, כך יהיה עלינו לשלוח צוות הרבה יותר גדול ולעיתים אף יותר מביובית אחת. במקרה שכזה המחיר יהיה יקר יותר.

#2 נפח השאיבה – ככל שמדובר בצורך בשאיבת נוזלים גדולה יותר, כך רכב הביובית שעלינו לספק לכם אמור להיות גדול יותר וכבד יותר וכך גם המשאבה ומיכל האיסוף. גם במקרה הזה קריאה לביובית במודיעין תהיה יקרה יותר מאשר של ביובית קטנה ונמוכה יותר.

#3 צורך דחוף – שירותי ביובית 24 שעות הם דבר חשוב מאוד, על מנת שניתן יהיה לטפל בכל תקלה גם בסופי שבוע, בשעות הלילה המאוחרות או בימי חג. אנחנו תמיד זמינים עבורכם אך הדבר יעלה לכם מעט יותר מאשר בשעות רגילות או בהזמנה מראש. בכל מקרה, אנחנו מבטיחים מחיר הוגן והצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית יותר משל כל חברות הביובית האחרות.

כמה אמורה לעלות לכם ביובית במודיעין מכבים רעות? הנה טבלה מסודרת שמסכמת עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים:

ביובית במודיעין מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
עלות ריקון בור ספיגה או בור שומן החל מ- 600 ₪
מחיר ביובית נמוכה לחניון החל מ- 790 ₪
פתיחת סתימות ביוב מודיעין החל מ- 600 ₪
צילום של קווי ביוב במודיעין מחיר התחלתי החל מ- 800 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב וניקוי החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת הצפה במודיעין 1200-3450 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר ניקוי שורשים מקו ביוב במודיעין החל מ- 790 ₪
עלות שאיבת מפריד שומנים החל מ- 600 ₪

שירותי ביובית במודיעין – רק ביובית אלפא!

צריכים חברת ביובית במודיעין? מוקד השיחות שלנו זמין עבורכם 24/7 לכל שירותי הביובית. נציגי השירות שלנו בביובית אלפא, ישמחו לתת לכם מענה מהיר ואדיב מתי שתצטרכו. מוזמנים לפנות אלינו, לקבל הצעת מחיר משתלמת והביובית כבר תהיה בדרך אליכם.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות במודיעין מכבים רעות ומודיעין עילית בהן זמין השירות:

אבני חן גבעת שר שכונת הכרמים שכונת המגינים
הנביאים הנחלים הפארק הטכנולוגי הפרחים
הציפורים השבטים מוריה מורשת
מכבים מרכז עינב משואה רעות

מגיעים גם לערים הסמוכות: ביובית בבית שמש | ביובית בירושלים

תאגיד המים בעיר: מי מודיעין