כאשר מזמינים ביובית בדרום מעוניינים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, על ידי נותן שירותי מקצועי שיודע לתת מענה לכל בעיה. זה בדיוק מה שתקבלו אם מאיתנו בביובית אלפא. אנחנו מספקים שירותי ביובית באזור הדרום לכל היישובים בסביבה במחירים נוחים במיוחד.

אילו בעיות נפוצות גורמות לצורך להזמין עבודות ביוב באזור הדרום באמצעות ביובית? כיצד אנחנו מטפלים בהצפות וסתימות ביוב חמורות? מה באפשרותנו לעשות כאשר מדובר בהצפה במקום עם נגישות בעייתית? כמה עולה שירות ביובית בדרום ומהם היתרונות שלנו? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

ביובית בדרום הארץ במחירים טיל – כל סוגי השירותים 24/7!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בדרום כולל איתור תקלות במעמקי הצנרת ושאיבות ביוב

✔️ צילום קווי ביוב בדרום באמצעות מכשור מתקדם 24 שעות ביממה

✔️ ביובית נמוכה לחניונים – שאיבת הצפות ביוב בכל מקום!

✔️ ביוביות בכל יישובי הדרום: באר שבע, אשקלון, אשדוד, דימונה, אופקים,

גדרה, קרית גת, שדרות, נתיבות, ערד, אילת וכל יישובי דרום הארץ

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי ביובית באזור הדרום חייגו >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703804

 

ביובית בדרום
שירותי ביובית בדרום הארץ 24 שעות ביממה – מחיר מעולה

 

 

ביובית באזור הדרום – לטיפול בהצפות ביוב חמורות

כאשר מערכת הביוב בבית או בעסק נסתמת, הדבר יכול לגרום בסופו של דבר להצפה. אותה הצפה יכולה לבוא לידי ביטוי לא רק בהצטברות של נוזלים אלא גם בריחות צחנה קשים והגעת מזיקים, כך שמדובר בסכנה בריאותית של ממש.

במילים אחרות, כאשר מתרחשת הצפה בביוב בשל סתימה שלא טופלה בזמן, אין מנוס מלבד התקשרות עם חברה כמונו שמציעה שירותי ביוב בדרום באמצעות ביובית.

תוכלו להזמין אותנו לעבודות ביובית בדרום מעכשיו לעכשיו ולהיות בטוחים שהבעיה תיפטר במהרה – אנחנו נשאב את ההצפה, נאתר את הגורם לה וניתן את המענה הנדרש.

הצוות שלנו מתמחה בביצוע שאיבת הצפות בדרום וזאת על ידי הגעת ביובית למקום – רכב שנושא על גבו משאבה רבת עוצמה ומיכל לקליטת כל נוזלי ההצפה.

אנו מחזיקים בצי רחב ומגוון של ביוביות בגדלים שונים, כך שבאפשרותנו להגיע לכל מקום ולטפל בהצפה, גם כאשר מדובר במקומות עם גישה בעייתית במיוחד. למשל, תוכלו להזמין מאיתנו ביובית נמוכה לחניונים בדרום וגם למקלטים ולרחובות צרים במיוחד.

 

שאיבת ביוב בדרום עם ביובית – איך עושים את זה?

על מנת לטפל בהצפה בביוב שנגרמת מסתימה, יש לשאוב את הביוב באמצעות ביובית. שאיבת ביוב בדרום באמצעות ביובית מתבצעת על ידנו במספר שלבים:

#1 איתור הגורם להצפה – ראשית כל נבצע בדיקה שתעלה על הגורם להצפה. הדבר יכול להתרחש עקב סיבות רבות, בין היתר חדירת עצם זר לתוך קווי הביוב וסתימתם (למשל, חיתולים ומגבונים), חדירת שורשים לצינורות או של שומנים שחוסמים את מעבר המים דרכם.

#2 שחרור הסתימה – לאחר האבחון אנו יודעים בדיוק היכן הסתימה ממוקמת ובהתאם לכך פועלים על מנת לפתוח אותה. פתיחת הסתימה יכולה להתבצע על ידי פעולה של שאיבה והזרמת מים לסירוגין (מה שהביובית מסוגלת לבצע), שימוש באמצעים ממיסים שונים או באמצעי חיתוך, כאשר מדובר בשורשים או פסולת בניין שגרמו לחסימה.

#3 שאיבה ופינוי – לאחר פתיחת הסתימה מתבצעת שאיבה חזקה של כל הנוזלים על ידי הביובית. כאשר אתם מזמינים ביובית בדרום מאיתנו אתם יכולים גם להיות בטוחים שאנחנו נפנה את הנוזלים באמצעות הביובית רק למקומות המאושרים לכך על פי חוק.

 

ביובית אלפא מציגה – זיהוי סתימות מדויק מאי פעם

עד לפני שנים אחדות, על מנת לבצע פתיחת סתימות בדרום היה צורך להשתמש בשיטות מסורבלות שלקחו המון זמן וגם גרמו להרבה נזק על הדרך.

כיום המצב שונה ובאמצעות ציוד מתוחכם ניתן לדעת את מיקום הסתימה המדויק ובוודאות גמורה לאבחן מה גרם לה, כמו גם לאבחן את מצב הצינור והאם נגרם לו נזק נוסף.

במקרים מסוימים ניתן לתקן את הצינור מחלקו הפנימי וזאת מבלי שיעלה הצורך בהגעה פיזית אליו.

אצלנו בביובית אלפא מסוגלים לעשות זאת באמצעות מצלמות זעירות שנישאות על גבי סיבים אופטיים. את הסיבים אנו מחדירים לתוך מערכת הביוב ובכך מקבלים תמונה ויזואלית ברורה של הנעשה בתוכם.

כאשר אנחנו מגיעים לסתימה אנחנו ממש רואים בצג המחשב מה מתרחש שם – ובהתאם לכך פועלים. במידת הצורך עומד לרשותנו גם רובוט זעיר בעל מספר זרועות עבודה ומצלמה מתקדמת. רובוט זה לא רק שמצביע על מיקום הסתימה ומה שגורם לה אלא גם מסוגל לבצע עבודות תיקון שונות כגון טיפול בסדקים ושברים בצינור.

עבודות ביוב באזור הדרום לעיתים כוללות גם את הצורך בביצוע קביעת תוואי צינורות הביוב שעוברים במקום וזאת כאשר המידע אינו בנמצא, לפני תהליכי בנייה, שיפוצים או טיפול בתשתיות.

הציוד שהוזכר לעיל משמש אותנו גם לכך ובאפשרותנו לבצע צילום קו ביוב בדרום לטובת לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, לקוחות מוסדיים ורשויות מקומיות.

 

ביובית בדרום במקרה של חדירת שורשים לקווי הביוב

אחת הבעיות המרכזיות שגורמות לסתימת קווי ביוב היא חדירת שורשים לתוך הצינורות. תופעה זו מתרחשת פעמים רבות, בעיקר כאשר מדובר בצינורות ביוב ישנים שמורכבים מבטון.

עם הזמן בטון זה נסדק והלחץ שמופעל עליו על ידי שורשי עצים ושיחים שנמצאים באזור, גורם לחדירה שלהם לתוך הצינורות. השורשים הללו מאוד קשיחים ומתפתחים בתוך הצינורות עד למצב של חסימה מלאה או חלקית שלהם.

השורשים יכולים להיות ממקור צמח שנמצא מאוד קרוב אליהם, אך לעיתים מדובר בעץ ששלח שלוחות שורשים ארוכות במיוחד, כך שהגזע שלו בכלל ממקום עשרות מטרים מהמקום!

בעבר, על מנת לבצע חיתוך שורשים בביוב בדרום, היה צורך לחפור אל נקודת החסימה, להוציא את מקטע הצינור החסום ולהחליפו באחר.

פעולה שכזאת הייתה מאוד יקרה וגם גרמה נזק רב בדרך להגעה אל נקודת החסימה. כיום הדבר כבר פשוט בהרבה, גם כן בזכות האמצעים המתקדמים שאנחנו מחזיקים בהם. במקרה הזה ניתן להשתמש בציוד מיוחד שפועל בתוך קווי הביוב עצמם ומסוגל לחתוך את השורשים מבלי שיעלה הצורך בפעולות נוספות.

החיתוך מתבצע על ידי צינור שמוחדר לתוך קו הביוב ושבקצהו דיזה מיוחדת שמסתובבת במהירות כאשר עוברים בה מים והיא כוללת גם להבים חדים מאוד.

הזרמת המים דוחפת את החסימה להמשך הצינור בעוד הדיזה חותכת את השורשים ומקצצת אותם. התוצאה הסופית היא צינור פתוח שמאפשר זרימת נוזלים דרכו ללא הצפות.

 

שירותי ביובית בדרום הארץ – גם עבור חניונים ומקומות נמוכים

ישנם מקומות שמועדים מראש לפורענות מבחינת הצפות. על פי רוב מדובר במקומות נמוכים מאוד שפתחי הביוב שבהם ממוקמים מתחת לקו הביוב המאסף שעובר במקום – ומשום שכך, המים נוטים שלא לזרום לתוכם ולהצטבר.

תופעה זו נפוצה מאוד במקלטים, מרתפים וחניונים ואם לא די בכך, הרי שמקומות אלו גם מקשים על ההגעה אליהם, כך שרוב רכבי הביובית כלל אינם יעילים לטיפול בהצפות שמתרחשות בהם.

כאמור, לא כך הדבר כאשר מדובר בביובית אלפא. אנחנו מסוגלים לטפל בכל סוג של הצפה ותוכלו להזמין מאיתנו ביובית בדרום גם במקרים מורכבים שכאלה ואנחנו נתאים ביובית נמוכה שעושה את העבודה ומגיעה גם למקומות הפחות נגישים.

הדרך לפעול במצב שכזה היא, כאמור, באמצעות ביובית קטנה, כזאת שמסוגלת להגיע לכל מקום שהוא בזכות הרכב קטן המימדים שנושא על גביו את כל הציוד הנדרש – המשאבה, מיכל האיסוף והצינורות.

בעוד ישנן ביוביות גדולות שגם דורשות נשיאה על גבי כלי רכב גדולים ומגושמים (כגון משאיות וכלי רכב כבדים אחרים), הביוביות הנמוכות ממוקמות על גבי רכבים מסחריים קטנים יחסית שיכולים לתמרן בכל מקום, כולל כאלו עם מגבלת גובה, מקומות צפופים או מקומות שמחייבים נסיעה בתנאי שטח קשים לשם הגעה אליהם.

 

ביובית בדרום
ניקוי קווי ביוב בדרום מסייע לשמירה על מעבר תקין של מי השפכים

פתיחת סתימות בדרום

התופעה חוזרת על עצמה מדי שנה. בימי הקיץ היבשים חודרים למרזבי הבתים והבניינים אלמנטים שונים שיכולים לסתום אותם, מה שבא לידי ביטוי בהצפות נוראיות בחורף או במהלך שטיפת המרפסת או הגג ועלול לגרום לנזקים שונים למבנה, רטיבות, פגיעה בתשתיות ועומס רב על התמיכה של הבניין.

מרזבים יכולים להיסתם עקב חדירת עלים, אבנים ולעיתים אף בעקבות חדירת בעלי חיים שנתקעים בתוכה ומתים (למשל, חולדות).

גם במקרה הזה ביובית היא הפתרון האידיאלי. באמצעותה נוכל לטפל בסתימה במהירות וללא גרימת נזק למרזב עצמו. גם אם מדובר במרזב גבוה מאוד, אין שום בעיה, אנחנו מחזיקים באישורי העבודה המתאימים ומסוגלים לטפל בסתימות גם בגבהים.

 

תרחישים נוספים בהם כדאי להזמין קבלן ביוב בדרום

הזמנת ביובית בדרום מתאימה לא רק עבור שאיבת בור ביוב בדרום אלא גם עבור תרחישים רבים נוספים:

✔️ שטיפת קווי ביוב בדרום – פעולה זו מבוצעת כחלק מהשירות כאשר מזמינים מאיתנו ביובית חירום בדרום והיא נועדה לוודא שצנרת הביוב אכן נקייה לאחר הטיפול בסתימה, אך רצוי להזמין את השירות גם במסגרת התחזוקה השוטפת של הביוב.

✔️ שאיבת בורות שומן בדרום באזור הדרום ישנם בתי עסקים רבים שמחוייבים בהתקנת בור שומן בעסק. שאיבה של בור מהסוג הזה חייבת להתבצע אחת לתקופה, תוך שמירה של מסמכי הפינוי למקרה של ביקורת. המסמכים חייבים להיות חתומים על ידי קבלן מוסמך בלבד, תוך ציון מועד השאיבה, הנפח שנשאב ולאן פונו נוזלי השאיבה. אם אתם מחפשים קבלן ביוב בדרום שניתן לסמוך על שירותיו – אנחנו הכתובת!

✔️ שאיבת בורות ספיגה בדרום במקומות רבים באזור הדרום עדיין קיימים בורות ספיגה שגם אותם צריך לשאוב מפעם לפעם. למשל, שירותי ביובית למושבי הדרום, כמו גם שירות ביובית לקיבוצים בדרום, הם דבר מאוד נדרש והכרחי, שכן במקומות מהסוג הזה בורות ספיגה יותר נפוצים. יתרה מזאת, במקומות אלו ניתן לנצל את השירות גם עבור שאיבה של בריכות שחייה בכל גודל שהוא.

לא משנה מהו הצורך שבגינו אתם זקוקים לשירותים שלנו, תוכלו להזמין מאיתנו ביובית בדרום 24 שעות ביממה ולהיות בטוחים שנגיע הכי מהר שאפשר.

עוד על ביובית למושב או קיבוץ

 

דגשי הביצוע של ביובית אלפא

כמו בכל תחום אחר, גם כאשר מדובר על שירותי ביובית בדרום, המקצועיות והבטיחות הם מעל לכל. כמובן שאצלנו בביובית אלפא מקפידים על כך, דבר שמתבטא בשטח בכמה היבטים חשובים:

✔️ בחירה נכונה של לחץ השאיבה והשטיפה של הביובית – הדבר חשוב מאוד על מנת שלא לגרום נזק כלשהו לתשתיות.

✔️ הצבה נכונה של רכב הביובית בשטחעל מנת לא לפגוע חלילה ברכוש צד ג' או בעוברי אורח.

✔️ הקפדה על שימוש בציוד מגן – שמבטיחה שכל העובדים שלנו יהיו מוגנים במהלך העבודות בשטח.

✔️ ביטוח רחב היקף – כך שתהיו מכוסים מכל בחינה שהיא, גם במקרה של תקלה או תאונה מצערת.

 

מחיר ביובית בדרום – כמה עולה?

מחיר ביובית בדרום נקבע על פי סוג העבודה, המורכבות שלה, ההיקף והאם נדרשות גם פעולות נוספות כגון תיקון או צילום קווי ביוב באמצעים המתקדמים שלנו.

גם הזמן שבו מזמינים ביובית בדרום משפיע על המחירים, שכן הזמנת ביובית דחופה באזור הדרום, למשל באמצע הלילה, בסוף השבוע או בימי חג, תהיה יקרה יותר מאשר הזמנת השירות בשעות רגילות.

מכל הסיבות הללו טווח מחירים של ביובית בדרום הוא רחב ומגוון ויכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים. הנה טבלה שמרכזת עבורם את טווחי המחירים המקובלים בתחום, כדי שתדעו פחות או יותר למה לצפות.

ביובית בדרום מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ לשירותי ביוב בדרום הארץ
מחיר פתיחת סתימה בצנרת בדרום – כולל איתור נזילות עם מצלמה בביוב החל מ- 1250 ₪
עלות שאיבת בור שומן בדרום החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת הצפה בבור רקב בדרום החל מ- 600 ₪
שטיפת קווי ביוב בדרום בלחץ מים גבוה – מחיר לניקוי קו בודד החל מ- 750 ₪
ניקוי שורשים בביוב בדרום מחיר ממוצע החל מ- 790 ₪
כמה עולה ניקוי ביוב בדרום – כולל שאיבה ושטיפת הקווים? החל מ- 1200 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס בדרום החל מ- 1800 ₪
מחיר פינוי והטמנה של פסולת ביוב בדרום החל מ- 400 ₪

 

ביובית אלפא – ביוביות בדרום בזמינות מיידית

חברות רבות מנצלות את העובדה שבמרבית המקרים אנשים שצריכים שירותי ביובית בדרום, זקוקים לכך באופן דחוף. הדבר מתבטא במחירים מופקעים ולא הוגנים.

לא כך הדבר אצלנו בביובית אלפא וכאשר תתקשרו אלינו תגלו כי מלבד מענה מהיר ואפשרות לשלוח אליכם ביובית ביום או בלילה בהתאמה מדויקת, תמיד גם תקבלו מחיר הוגן תמורת השירותים שלנו. מוזמנים ליצור איתנו קשר 24/7 ולקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

ביובית בדרום לפי עיר

✔️ ביובית בבאר שבע   ✔️ ביובית באשדוד   ✔️ ביובית באשקלון   ✔️ ביובית בדימונה   ✔️ ביובית בקרית גת  

✔️ ביובית בערד  ✔️ ביובית בנתיבות   ✔️ ביובית בשדרות  ✔️ ביובית באופקים