המקצוענים שלנו בביובית אלפא שמחים לעזור בכל שעה ובכל יום בשבוע עם ביובית בנתיבות. סובלים מריח רע שעולה מהביוב שלכם? מתמודדים עם הצפה או סתימה חמורה בצנרת? בשביל זה אנחנו כאן!

רבים כבר נעזרו בשירותים שלנו לאורך השנים, בין אם למטרות שאיבות ביוב בנתיבות ובין אם למטרות פתיחת סתימות או שירותי ביוב אחרים. אנחנו זמינים מסביב לשעון ויכולים להגיע אליכם בכל שעות היממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

 

ביובית בנתיבות 24 שעות במחירים ללא תחרות!

✔️ שאיבת ביוב בנתיבות – כולל שאיבת בורות ספיגה ושומנים ברחבי העיר

✔️ איתור תקלות בצנרת עם סיב אופטי או רובוט לבחירתכם

✔️ עבודות ביוב בנתיבות עם צוות מקצועי

✔️ שאיבות ביוב בנתיבות בכל השכונות: אור החיים, נווה נוי,

החורש, באבא סאלי, בריטיש קולג', קרית משה,

בני ביתך, קרית מנחם, לוי אשכול, קרית בן אריה,

הורד, נטעים וכל האזורים בנתיבות

✔️ לביובית בנתיבות במחיר מנצח, חייגו >>

טלפון: 055-9703804

 

ביובית בנתיבות
שירותי ביובית בנתיבות – הגעה מהירה מעכשיו לעכשיו ופתרונות יעילים לכל בעיות הביוב

 

 

פתיחת סתימות ביוב בנתיבות ושאיבת הצפות

כל מי שנמצא בוועד בית של בניין, יודע כמה תקלות צצות במערכת הביוב בכל שנה ועד כמה הטיפול בהן עשוי להיות קשה ומתיש. גם בעלי בתים פרטיים בוודאי שמים לב לב לכך ואז כל האחריות עליהם.

בכל מקרה, אין מה להיות בלחץ! כל שיש לעשות זה לצלצל אל חברת ביובית בנתיבות מקצועית כמו ביובית אלפא ואנו נוכל לעזור לכם בכל בעיית ביוב שצצה. הנה כמה מהמשימות שאנחנו יכולים לבצע עבורכם באמצעות הביובית שלנו:

#1 שאיבת הצפה בנתיבות – אם הביוב שוב עלה על גדותיו או שמי הגשם חדרו ללובי או הצטברו על גג המבנה ולא ניתן לפנות אותם, יש בידינו את הביובית המתאימה ביותר לשאיבת הנוזלים ופינויים במהירות.

אנחנו מתמחים גם בטיפול בהצפות במקומות שאינם נגישים ונוכל לשלוח אליכם גם ביובית נמוכה בנתיבות או ביובית ניידת על גלגלים, שמתאימות למקלטים, מרתפים, חניונים ואפילו פירי מעליות שהוצפו.

#2 פתיחת סתימה בביוב בנתיבות – ביוב סתום זה תופעה רווחת כאשר מדובר במבני מגורים, במיוחד כאשר מדובר בצנרת ביוב ישנה. בכל מקרה של סתימה אנחנו נגיע על מנת לחלץ אתכם מהצרה, שעלולה להתפתח להצפה בעלת ריח רע שמושכת מזיקים.

הביוביות שלנו מסוגלת לא רק לשאוב הצפות אלא גם לפתוח כל סוג של סתימה באמצעות לחץ המים הגבוה שהן מספקות ושימוש בדיזות מיוחדות. למשל, דיזה מקצצת עבור משימת הסרת שורשים מהביוב בנתיבות.

#3 שאיבת מאגרי מים ובריכות מאגרי מים נמצאים בבנייני מגורים משותפים ועליהם לעבור חיטוי וניקוי אחת לשנה. במקרים מסוימים יש לשאוב את כל תכולת המאגר באמצעות ביובית לצרכי ניקוי יסודי, תיקונים ועוד.

גם במקרה של בריכות שחייה פרטיות נוכל לשלוח אליכם ביובית שתשאב את המים במהירות, כאשר עולה הצורך בכך.

תוכלו להזמין מאיתנו ביובית 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג, ואנחנו נגיע לבצע עבורכם את כל המשימות הללו בקלות ובצורה מהירה.

 

עוד עבודות ביוב בנתיבות שאנחנו מבצעים…

מעבר לזאת, אנחנו מסוגלים לבצע עבורכם עוד עבודות ביוב בנתיבות, באמצעות אלמנטים מתקדמים שונים שאנחנו מחזיקים.

למשל, במקרים רבים עולה הצורך לבצע צילום קווי ביוב במבנה וזאת על מנת לאבחן את מצב הצנרת, האם ישנו צינור שבור והיכן בדיוק ממוקמת סתימה שמפריעה למערכת.

הצילום מתבצע באמצעות מצלמות צינור זעירות שמוחדרות לצנרת, מבלי שיש צורך לשבור קירות או מרצפות. גם את התיקונים השונים אנחנו מסוגלים לבצע בקלות וביעילות וללא גרימת נזק. למשל, באמצעות רובוטים זעירים שמופעלים מרחוק.

בנוסף ניתן לפנות אלינו גם לשם ביצוע שטיפה של הביוב באופן תקופתי, לצרכי ניקוי.

 

שאיבות ביוב בנתיבות ופינוי שמן

אנחנו נחשבים אינסטלטור ביוב בנתיבות שהוא קבלן מורשה, מה שמאפשר לנו לספק שירותי ביובית מיוחדים גם לעסקים, מפעלים תעשייתיים ומקומות עבודה אחרים.

המקרה השכיח ביותר שגופים שכאלה צריכים מאיתנו שירותי ביובית בנתיבות הוא עבור שאיבה של בורות ביוב מיוחדים. למשל:

✔️ שאיבת בור שומן – בורות שומן מחויבים להיות מותקנים בעסקים ומקומות עבודה שונים שנחשבים כיצרנים של פסולת שומנית, כגון מסעדות, בתי קפה וכו'. רק קבלן מורשה רשאי לרוקן בורות שומן ולשם כך אנחנו כאן עבורכם, עם פעילות שגרתית בריקון הבורות ופינוי הפסולת לאתרים מורשים, כמו גם בפעילות דחופה, למשל לפני ביקורת של משרד הבריאות. אנחנו גם מספקים שירותי תיקון של בורות שומן, כמו גם ייעוץ לגבי בחירה שלהם וביצוע ההתקנה בשטח.

✔️ ריקון בור ספיגה – בנתיבות קיימים גם עסקים שמחזיקים אצלם בורות ספיגה, כגון מוסכים או מקומות עבודה אחרים שאינם מחוברים לרשת הביוב. כמו במקרה של בורות שומן, גם בורות ספיגה שהתמלאו מחייבים ריקון, פינוי וניקוי של האדמה בכדי שיחזרו לתפוקה מלאה.

גם במקרים הללו הביוביות שלנו יכולות לעזור לכם.

✔️ ניקוי ביוב תקופתי – מקומות עבודה שונים עוסקים לעיתים רבות בתהליכי ייצור שמכבידים מראש על מערכת הביוב שלהם. במקרים שכאלו מומלץ לפנות אלינו גם לצרכי ניקוי מערכת הביוב באופן תקופתי באמצעות ביובית, לשם מניעת סתימות ועצירות של תהליכי הייצור.

 

ביובית בנתיבות
שאיבת הצפה בבור ספיגה עם ביובית בנתיבות – מאפשרת את המשך השימוש התקין בו

 

מחיר ביובית בנתיבות – כמה עולה?

מחיר ביובית בנתיבות תלוי בכמה היבטים, כמו סוג הביובית, מורכבות העבודה ודחיפות הצורך שנגיע אליכם. למשל, כאשר מדובר בפעולה פשוטה יחסית של שאיבת הצפה אחרי יום גשם סוער, המחיר יהיה נמוך יחסית.

כאשר מתגלה כי גם יש סתימה בצנרת או שבר באחד הצינורות הדורש תיקון של צנרת הביוב, הדבר יותר מורכב. תיקון צנרת ביוב בנתיבות מצריך ציוד מיוחד וגם יותר זמן עבודה, ואז המחיר יהיה יקר יותר. גם צורך בשליחה של ביובית בנתיבות באופן דחוף לשירותי ביוב מעכשיו לעכשיו, יהיה יקר מהרגיל.

הנה טבלה שמסכמת עבורכם את המחירים של ביובית:

ביובית בנתיבות מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
עלות שאיבת ביוב בעיר נתיבות החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת מים מבריכה עד 4 קוב החל מ- 650 ₪
מחיר צילום צנרת בנתיבות עם סיב אופטי החל מ- 800 ₪
מחיר איתור נזילה ופתיחת סתימה בביוב בנתיבות החל מ- 1250 ₪
מחיר פתיחת סתימה בביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי ביוב כולל שאיבה ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪
עלות הפעלת רובוט זעיר לתיקון צנרת החל מ- 2000 ₪
מחיר ביובית נמוכה בנתיבות – לחניונים, מרתפים ומקלטים החל מ- 790 ₪

ביובית אלפא בנתיבות – עבודות ביוב במחיר מנצח

המחירים שתמצאו אצלנו כאשר תצטרכו ביובית בנתיבות מאוד נוחים ומשתלמים, וכל שנותר לכם הוא לצלצל אלינו, לקבל הצעת מחיר ואת כל הפרטים הנוספים.

נשמח לתת לכם שירות – צוות ביובית אלפא.

 

אזורי שירות נוספים: ביובית בדרום | ביובית בב"ש | ביובית בשדרות