צריכים ביובית בשדרות? אתם יכולים להפסיק לחפש! ביובית אלפא –  שאיבות ביוב, הצפות, בורות שומן וספיגה ועוד מגוון עבודות ביוב בשדרות באמצעות ביובית.

אנחנו מציעים מחירים משתלמים ויכולים להגיע במהירות לכל מקום בעיר שדרות 24/7. אילו סוגי ביוביות תמצאו אצלנו ובאילו מקרים הן יכולות לעזור לכם? כמה זה אמור לעלות לכם ולמה כדאי לפנות דווקא אלינו כאשר אתם צריכים שירותי ביובית בשדרות? – תכף תבינו הכל.

 

ביובית בשדרות במחירים מנצחים 24 שעות ביממה!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בשדרות עם ציוד חדשני – פתרון מקצועי לשחרור הצנרת

✔️ ניקוי קווי ביוב בשדרות ושאיבת בורות ספיגה על בסיס קבוע לשמירה על מערכת הביוב

✔️ ביובית קטנה בשדרות – שאיבת הצפות גם במקלטים וחניונים

✔️ שאיבות ביוב בשדרות בכל האזורים: נאות אשכול, נאות הדקל,

נאות יצחק רבין, חופית, נאות הנשיא, נאות המייסדים,

נאות אביב, בן גוריון ובשכונות נוספות בעיר

✔️ לעבודות ביוב בשדרות והסביבה חייגו >>

טלפון: 055-9703804

 

ביובית בשדרות
שירותי ביובית בשדרות בזמינות של 24 שעות ביממה לכל סוגי השירותים

 

 

פתיחת סתימות בביוב בשדרות – פשוט וקל!

אחד הדברים שאנחנו מצטיינים בו יותר מכל, הוא היכולת לפתוח סתימות ביוב בשדרות לפני שתיגרם הצפה חמורה או אחרי שהיא כבר נגרמה. פתיחת סתימות בביוב בשדרות במקרים חמורים צריכה להתבצע רק על ידי ביובית.

מלבד שאיבת ההצפה באמצעות המשאבה העוצמתית שלה, הביובית גם מסוגלת לפתוח את הסתימה באמצעות לחץ המים הגבוה שהיא מייצרת והדיזה המיוחדת שמחוברת אליה.

באמצעות הביוביות שלנו אנחנו מסוגלים להיפטר בקלות לא רק מחיתולים ומגבונים שנתקעו בביוב אלא גם מפסולת בנייה, שומנים שהצטברו בדפנות הביוב ואפילו שורשים שחדרו למערכת.

הסרת שורשים מהביוב בשדרות מבוצעת על ידינו באמצעות חיבור של דיזה מקצצת ואילו הסרת שומנים מהביוב באמצעות דיזה ממיסה. דיזות אלו, בשילוב לחץ המים של הביובית, מסוגלות לפתוח כל סתימה, מורכבת ככל שתהיה.

 

שאיבת הצפה בשדרות – לכל הצפה ביובית מתאימה

הצפה יכולה להתרחש בעקבות סתימת ביוב אך ישנן גם סיבות נוספות, כגון פיצוץ צנרת בתוך בניין, כשל של מערכת הביוב בימי גשם סוערים ועוד. אין זה משנה היכן תתרחש ההצפה, חשוב שתדעו שתמיד נוכל לספק לכם ביובית בשדרות מתאימה.

הדבר מתאפשר באמצעות צי הביוביות המגוון שלנו שכולל את הסוגים הבאים:

✔️ ביובית גדולה – ביובית זו קרויה גם ביובית משאית וזאת בשל ממדיה האדירים. יש לה מיכל שאיבה ענק ומשאבה חזקה במיוחד והייעוד שלה הוא לשאוב הצפות גדולות במיוחד.

✔️ ביובית נמוכה – ביובית זו מוצבת על גבי רכב מסחרי כך שהיא יכולה להגיע לכל אותם מקומות שמשאיות אינן יכולות לפעול בתוכן – חניונים ומקומות אחרים בעלי מגבלת גובה, רחובות וסמטאות צרים, בתים עורפיים ועוד.

✔️ ביובית ניידת – זוהי למעשה משאבה ניידת, שאינה כוללת מיכל שאיבה אלא רק צינור אחד שמבצע את השאיבה עצמה וצינור אחר שמזרים את המים לכיוון אחר. משתמשים בסוג זה של ביובית עבור מקומות שאינם נגישים בכלל או עבור טיפול בתקלות ביוב בתוך המבנים עצמם.

היכולת שלנו לספק עבורכם תמיד ביובית שמתאימה למשימה היא דבר חשוב מאוד כאשר מדובר במקרים דחופים ותימנע מכם לחצים מיותרים.

 

ביובית בשדרות
ביובית בשדרות – שירותים מתקדמים לרבות ביובית ניידת, שמגיעה גם למקומות שאינם נגישים לביובית הסטנדרטית

 

ביובית בשדרות לטיפול גם בבורות ביוב מיוחדים

כאשר אתם מחפשים ביובית, רצוי שתבחרו בכזאת שהיא קבלן ביוב מורשה. חברה שכזאת למעשה רשומה בפנקסי המדינה כחברת קבלן והיא בעלת היתרי עבודה נרחבים בתחום הביוב, כך שהיא יכולה לטפל גם בבורות ביוב מיוחדים.

ביובית אלפא היא קבלן ביוב בשדרות, מה שאומר שאנחנו רשאים לבצע עבורכם שאיבת ביוב בשדרות של בורות מיוחדים כגון הבאים:

#1) ריקון בור ספיגה – בשדרות ניתן למצוא בורות ספיגה לא רק בשטחים הפתוחים והחקלאיים אלא גם באלו העירוניים. כאשר מדובר בבור ביוב שכזה, רק קבלן רשום רשאי לרוקן אותו כאשר הוא מתמלא, לפנות אל מתקן פינוי עירוני ולהעביר את הביוב להמשך טיפול.

גם במקרה הזה, כמו במקרה של הצפה, הריקון מתבצע באמצעות ביובית מתאימה.

#2) ריקון בור שומן – בורות שומן נמצאים בעסקים רבים ומטרתם היא מניעה של הזרמת שומן לתוך צינורות הביוב הרגילים מחשש שיסתמו אותם. גם במקרה זה, אך ורק קבלן ביוב הוא בעל ההיתר לפנות את הבורות האלו.

ביקורות של משרד הבריאות והתמ"ת מחייבות שמירה של המסמכים החתומים על ידי קבלן הביוב המפנה ובמהלכן בודקים אותם ומי חתום עליהם לעומק. אנחנו בעלי הסמכות לחתום עליהם.

קבלן ביוב כמונו רשאי גם לבצע עבורכם צילום קווי ביוב ולחתום על הממצאים שמתקבלים, מה שנדרש פעמים רבות בסכסוכים שכנים שונים בבית המשפט, לפני קבלת טופס 4 ועוד.

הפניה שלכם אל חברה קבלנית מספקת לכם גם יתרון נוסף – קבלת אחריות מלאה ומקיפה עבור כל עבודה שנבצע עבורכם במסגרת ההגעה שלנו לשטח, בין אם מדובר בפתיחה של סתימה או טיפול בצינור פגום.

 

מחיר ביובית בשדרות – כמה עולה?

מחיר ביובית בשדרות ובכלל הוא דבר שנקבע בהתאם לסוג הפעולה הנדרש – אם אתם צריכים שנשלח אליכם ביובית רק לשם שאיבה של הצפה, המחיר יהיה זול יחסית.

אם במהלך העבודה שלנו בשטח נגלה כי ההצפה נגרמה בשל סתימה או צינור תקול ותרצו שנטפל גם בכך, המחיר יהיה יקר יותר.

היבט נוסף שמשפיע על המחיר הוא סוג הביובית, שכן מחיר ביובית נמוכה אינו דומה למחיר של ביובית גדולה יותר, דבר שקשור גם לכמות כוח האדם הנדרשת לתפעול של כל סוג של ביובית.

כמו שכבר ציינו, אנחנו גם יכולים לספק לכם ביובית 24 שעות בשדרות, כך שאם תצטרכו אותנו מעכשיו לעכשיו, במיוחד בשעות וימים מיוחדים כמו סופי שבוע, ימי חג, אמצע הלילה או לפנות בוקר, מחיר העבודה יתייקר.

מה שלא יהיה, תמיד תוכלו לפנות אלינו ולהיות בטוחים שתקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת, שהעבודה תתבצע בצורה הכי מקצועית ומהירה שיש ושתקבלו גם אחריות.

הנה המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית בשדרות והסביבה הקרובה:

ביובית בשדרות מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר שדרות
עלות שאיבת הצפה בבית בשדרות החל מ- 600 ₪
מחיר ביובית נמוכה לחניונים בשדרות החל מ- 790 ₪
עלויות ריקון בור ספיגה או בור שומן החל מ- 600 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב בשדרות בלחץ מים גבוה החל מ- 790 ₪
הסרת שורשים מצנרת ביוב בשדרות מחירים החל מ- 1120 ₪
מחיר שאיבת פסולת ביתית מביוב סתום החל מ- 700 ₪
מחיר צילום קווי ביוב בשדרות החל מ- 800 ₪
המחיר של פינוי פסולת ביוב החל מ- 400 ₪

קבלן ביוב בעיר שדרות – רק ביובית אלפא!

צריכים ביובית בשדרות? הנציגים שלנו פנויים עבורכם 24/7 וצוותי הביובית שלנו מוכנים לכל קריאה שלכם. שמרו את המספר שלנו וצלצלו בעת הצורך.

מגיעים גם לאזורים סמוכים: ביובית באזור הדרום | ביובית בבאר שבע | ביובית בדימונה