צריכים ביובית בדימונה? אנחנו בביובית אלפא זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, כדי לפתור את בעיית הביוב שלכם בהקדם האפשרי וכדי שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

איך אנחנו שואבים הצפות עם הביוביות שלנו? מתי צריך ביובית נמוכה בדימונה? למה חשוב לבדוק אם יש סתימה בביוב ואיך אנחנו משחררים סתימות בצנרת? מיד נענה על הכל.

 

ביובית בדימונה במחיר ללא תחרות! (24 שעות ביממה)

✔️ שאיבת מים על ידי קבלן ביובית בדימונה – כולל שאיבת הצפות מורכבות

✔️ פתיחת סתימות ביוב בדימונה – משחררים כל סתימה (באחריות!)

✔️ צילום צנרת ביוב – מצלמה עם סיב אופטי עד 50 מטר

✔️ שאיבות ביוב בדימונה בכל האזורים: נווה חורש, ממשית, הניצחון, נווה דוד,

השחר, השכונה הצפונית, קהילת העבריים, מרכז העיר…

✔️ להצעת מחיר לשירות ביובית בעיר דימונה והסביבה >>

חייגו לטלפון: 055-9703804

 

ביובית בדימונה
ביובית בעיר דימונה 24 שעות ביממה לכל שירותי הביובית

 

 

עבודות ביוב בדימונה – כל שירותי הביובית בזמינות מיידית

תגובה מהירה היא המפתח למניעת החמרה של בעיות ביוב, לכן למשל כאשר אנחנו נקראים לצורך שאיבת הצפה בדימונה, אנחנו מגיעים כמה שיותר מהר. ייבוש המקום, בין אם מדובר בהצפה של הביוב בחצר של בית פרטי או הצפה של חניון או מקלט, שמצריכה ביובית נמוכה בדימונה, יצמצם את הפגיעה של המים המזוהמים שיוצאים מהביוב בסביבה ובציוד שנמצאים בקרבתו.

כדי לספק שירותי ביוביות בדימונה שבאמת נותנים מענה מלא לכל לקוח, אנחנו יכולים להציע לכם, למשל:

#1) שאיבה של הביוב – בין אם אתם משתמשים בקווי ביוב סטנדרטיים, או שיש לכם בור ספיגה בדימונה שצריך לרוקן אותו על בסיס קבוע, שאיבת ביוב חייבת להיעשות באמצעות ביובית. הצינורות העמידים, מסוגלים להוביל את המים שנשאבים באופן בטיחותי ובמינימום של מגע לסביבה ישירות אל המיכליות הגדולות והחזקות.

#2) שטיפה וניקוי של הביוב – צנרת ביוב אמורה ויכולה להחזיק מעמד לעשרות שנים. עם זאת, גם כאשר נראה שהביוב תקין, לפעמים מצטברת בו פסולת רבה ושומנים, שחוסמים לאט לאט את דפנות הצינורות מבפנים. ניקוי ביוב בדימונה באמצעות לחץ מים גבוה, מסלק כל פסולת ומותיר את הצנרת נקייה. גם פתיחת סתימות ביוב בדימונה נעשית באותה הדרך.

#3) צילום ותיעוד עומק הצנרת – גם אם הבעיה הדחופה ביותר שבשבילה הגענו נפתרה, לעתים בתוך מערכת הביוב מסתתרת תקלה חמורה אחר. צילום של קווי הביוב מאפשר לנו לראות את מה שמתרחש עד לעומק 50 מטרים בתוך הצנרת. זוהי בדיקה חשובה שבעזרתה אנחנו יכולים לגלות חסימות, נזקים, סדקים ושלל בעיות ביוב ולפתור אותן לפני שהמצב מחמיר.

כשפועלים בצורה מהירה, יעילה ובעיקר מקצועית, ניתן לשמור על מערכת הביוב במצב תקין למשך שנים רבות. ככל שמתקנים את הנזק בצנרת או מטפלים בבעיה הקיימת בביוב מוקדם יותר, במקביל לבדיקת מצב הביוב כדי לאתר תקלות נוספות –  כך מונעים נזקים, חוסכים כסף רב וכמובן שהצנרת יכולה להחזיק יותר זמן מעמד.

ייתכן שאם תחפשו ביובית בדימונה מידרג תגיעו לכמה חברות ביובית, אבל רק אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את "כל החבילה", כלומר הגעה מהירה למקום וטיפול מקצועי, במחיר מנצח.

 

צמיחת שורשים בביוב  – איך זה יכול להרוס את הצנרת?

זה נכון שחלק ניכר מתוך הבעיות שנגרמות בביוב כדוגמת סתימות בצנרת או נזילות, נגרמות בשל התנהגות של בני אדם ושימוש לקוי במערכת הביוב. עם זאת, ישנה בעיה אחת שלא תמיד ניתן למנוע אותה וגם לא פשוט להתמודד איתה, שהיא צמיחה של שורשי עצים וצמחים נוספים, בתוך מערכת הביוב.

לפעמים זה יכול להיות דשא או צמחיה רכה שלא מפריעה, לפחות לא באופן משמעותי, לזרימה של מי הביוב. אבל במקרים רבים חודרים שורשים לתוך הצנרת שמקורם בעצים גדולי מימדים. שורשים כאלה מתפתחים בקצב מהיר מאוד, מתארכים ומתעבים ומחפשים כל הזמן אחר מקורות מים. כשהם "מוצאים" פתח של ביוב שהם יכולים להיכנס אליו, סביר להניח שהם ימשיכו לגדול ממש בתוך הצינורות עצמם.

שורש עץ מעובה עלול, במקרה הרע, לחסום באופן חלקי את הצינור ולהאט בצורה משמעותית את זרימת מי השופכין, מה יכול להוביל להצפה.

במקרה הרע עוד יותר, השורש יכול ממש לסדוק את הצינור או לשבור אותו ואז קו הביוב כולו ישתבש. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן ומציעים שירות של חיתוך שורשים ושטיפת ביוב, שנועדו לשתי מטרות:

✔️ לטפל בבעיה הקיימת של השורשים – קיצוץ השורשים והוצאתם מהצנרת, תפתח את האפשרות לזרימת מי ביוב. שטיפה של הצנרת בלחץ מים גבוה, תשחרר החוצה את כל השיירים של השורשים.

✔️ למנוע בעיה עתידית של צמיחת שורשים – אנחנו יכולים להשתמש גם בחומר כימי שלא יאפשר את המשך הצמיחה של השורש הספציפי שחדר לצנרת.

חשוב לציין כי צנרת ביוב עלולה להיחסם ולהינזק באופן דומה, גם מפסולת טבעית כמו חול, בוץ, עלים יבשים ושלל פריטים שמגיעים מהטבע, בעיקר בעונות הגשומות והסוערות של השנה. חשוב לנקות בורות ביוב ופתחים של שוחות ביוב, על מנת למנוע עד כמה שאפשר חדירה של פסולת מהסוג הזה לתוך המערכת.

 

ביובית בדימונה
עלי שלכת ופסולת טבעית עלולים להיכנס לתוך בורות ביוב בדימונה, לגרום לסדקים ושברים בצנרת וגם לחסימה של הביוב

 

מתי תיקון צנרת בדימונה יכול באמת לעזור?

ישנם מספר גורמים שעלולים לגרום לסדקים, חתכים ושברים בצינורות הביוב, ביניהם שורשים של עצים כפי שכבר ציינו וגם פסולת שמצטברת בביוב, סותמת לחלוטין את הצינור וגורמת ל"התפוצצות" שלו.

אנחנו יכולים לתקן צינורות ביוב שיש בהם נזקים קטנים יחסית ועושים זאת באמצעות החדרה של רובוט זעיר, שמסוגל לבצע תיקונים שונים כמו מריחת חומרים וסגירת חורים קטנים בצנרת, בצורה כירורגית ממש. במצבים שכאלה, ניתן בהחלט להחזיר את הביוב לתקינותו בקלות יחסית ולהמשיך להשתמש באותו הצינור.

עם זאת, לא תמיד זה יספיק, במיוחד במקרים בהם:

#1) הצינור ניזוק ונשבר בצורה שלא ניתנת לתיקון – אם הנזקים הם רחבי מימדים, סביר להניח שגם תיקון, אם בכלל ניתן לעשות אותו, לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

#2) הצינור ישן מאוד – בלאי של צנרת ביוב וותיקה שמלאו לה כמה עשרות שנים, הוא דבר שעדיף שלא לתקן במקרים מסוימים ועדיף פשוט להחליף את כל הצנרת.

אנחנו בביובית אלפא מומחים בתיקוני צנרת מורכבים, אך יכולים, כאשר יש צורך בכך, גם להחליף לחלוטין את הצנרת, להתקין קו ביוב חדש ולאפשר לכם ליהנות מביוב שזורם ללא הפרעה ועם אפס תקלות והפרעות.

שירותי ביוב בדימונה שאנחנו נוכל להציע, כוללים את הבדיקות היסודיות ביותר שרק לאחריהם נקבל את ההחלטה בנוגע להמשך הטיפול בתקלות בביוב. אנחנו מקפידים להציע רק את הפעולות ההכרחיות כדי לצמצם את ההוצאה הכספית שלכם, אבל למרות המחירים ההוגנים של השירות שלנו, אנחנו לא מתפשרים על האיכות שלו ועל עבודה איכותית ומקצועית ולכן תמיד ניידע אתכם בפעולות נוספות שניתן לבצע ונמליץ על הטיפול הכולל והמקיף ביותר שניתן לבצע במערכת הביוב שלכם.

 

מחיר ביובית בדימונה – כמה עולה?

מחירים של שירותי ביוב בדימונה שאנחנו מעניקים ללקוחותינו, תמיד יהיו הוגנים ומשתלמים במיוחד, אך חשוב לזכור כי קיימים טווחים של עלויות שמושפעים מסוג השירות, מהמורכבות של התקלה שבה מטפלים וגם בשעת הקריאה. מחיר של קריאת שירות בשעות הפעילות, עשוי להיות נמוך יותר בהשוואה לשירותי ביובית בדימונה באמצע הלילה, בשבת או בחג.

בטבלה שלפניכם ריכזנו את השירותים המבוקשים ביותר שלנו, באזור העיר דימונה – ואת מחיריהם:

ביובית בדימונה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בדימונה
מחיר שאיבת מים עם ביובית נמוכה בדימונה החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב בדימונה החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת מפריד שומנים בדימונה החל מ- 650 ₪
עלות ניקוי ביוב בלחץ מים גבוה בדימונה החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי ביוב בדימונה כולל שאיבת מים ושטיפת הקווים החל מ- 1200 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס בדימונה החל מ- 1800 ₪
עלות ביקור לאיתור נזילות בביוב בדימונה החל מ- 550 ₪
מחיר ניקוי והטמנת פסולת ביוב בדימונה החל מ- 400 ₪

קבלן ביוב בדימונה – רק ביובית אלפא!

סובלים מריח רע שעולה מהביוב? המרזב בבית שלכם סתום ולא מעביר מים? הביוב עולה על גדותיו? אל תמתינו!

התקשרו אלינו לביובית אלפא ותוכלו להזמין מגוון שירותי ביובית בעיר דימונה 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע, עם שירות אדיב ומומחים בעלי ניסיון שישמחו לעזור לכם.

 

אזורי שירות סמוכים: ביובית באזור הדרום | ביובית בבאר שבע