שירותי ביובית באשדוד מתאימים לכל בעיית ביוב שהיא – הפתרון הוא מהיר, ייסודי ומקצועי. שירותי שאיבת ביוב ופתיחת סתימות בעיר אשדוד עושים עם המומחים שלנו בביובית אלפא – מחירים נוחים.

שאיבת ביוב או פתיחת סתימות ביוב באשדוד הם רק חלק ממגוון השירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו. משאית הביובית שלנו מגיעה לכל מקום בעיר ונותנת מענה לבעיות ביוב מכל סוג ובכל שעה.

איך ניקוי ביוב על בסיס קבוע יכול למנוע בעיות בביוב? למה עבודות ביוב באשדוד חייבות להתבצע רק על ידי חברה מקצועית וגם כמה זה עולה? להלן התשובות לכל השאלות החשובות הללו.

 

ביובית באשדוד במחירים ללא תחרות! 24 שעות 7 ימים בשבוע

✔️ שאיבת מים על ידי קבלן ביובית באשדוד – כולל שאיבת הצפות ובורות ספיגה

✔️ איתור נזילות עם מצלמה ופתיחת סתימות בעומק הצנרת (נסו אותנו)

✔️ שירותי ביובית נמוכה באשדוד – ביובית קטנה למקלטים ולחניונים

✔️ שאיבות ביוב בכל רחבי העיר: גבעת יונה, רובע

הקריה, רובע א', ב', ג', ד', ה', ו', ז', ח', ט', י', י"א ועוד

✔️ להצעת מחיר שלא תרצו להחמיץ >>

צלצלו אלינו: 055-9703793

 

ביובית באשדוד
כל שירותי ביובית באשדוד והסביבה 24/7

 

 

ביובית באשדוד – כך תדעו שכדאי להזמין את השירות

ה"רמזים" לכך שקיימת תקלה בביוב הביתי, העסקי או הציבורי באשדוד ובכל מקום אחר, הם פשוטים למדי לזיהוי והנה כמה דוגמאות למקרים שבהם ברור שישנה בעיה ויש לטפל בה במהרה:

> ריח רע שעולה מהביוב – אי אפשר להתעלם מריחם של מי שפכים. בדרך כלל הבעיה היא סתימה בתוך הביוב שמונעת מהמים לנוע קדימה, הם נתקעים ומזדהמים והמצב מחמיר אם הוא לא מטופל בתוך זמן קצר. ביוב סתום באשדוד עלול להפוך למקור למשיכת חרקים ומזיקים ובעיקר להתפתחות מהירה ומסוכנת של זיהומים.

> נזילה – גם טפטוף קל של מים מצינור ביוב, שנראה לכאורה בלתי מזיק, עלול להעיד על תקלה חמורה יותר שעלולה "להתחבא" בתוך הצנרת. נזילה פירושה שקיים סדק בצינור, עניין בעייתי שמעיד על צינור חלש ובעיקר מתריע על כך שהנזק עתיד להחמיר בהמשך.

> הצפת מי ביוב – חלק ניכר מתוך הקריאות עבור שירותי ביוב באשדוד, הם לצורך טיפול בהצפה של הביוב אשר עלה על גדותיו, בגלל שלא היה לו לאן לזרום. ההצפה, מלבד אי הנוחות שהיא מייצרת, עלולה להפוך למטרד תברואתי של ממש, שמסכן את התושבים בעיר והן את הצמחים ובעלי החיים.

מקרי חירום מהסוגים הללו וגם אחרים, מצריכים טיפול מקצועי על ידי קבלן ביוב באשדוד שיש ביכולתו להציע שירותי שאיבת הצפות, פתיחת סתימות בביוב ואת כל מעטפת השירות הנדרשת כדי להעניק פתרון מלא ללקוחות. אנחנו בביובית אלפא מאמינים במתן מענה יסודי וארוך טווח ללקוח, לכן חשוב לנו לבצע בדיקות בכל קריאה לשירות ביובית באשדוד ובסביבה.

 

שאיבת ביוב באשדוד – כל מה שצריך לפתרון יעיל בשטח

משאית הביובית היא למעשה כלי רכב גדול, שיש בו מספר מכשירים ואביזרים שמעניקים למקצוענים שלנו בביובית אלפא את היכולת לבצע פעולות רבות, לצורך טיפול בתקלות בביוב ותחזוקה שוטפת, ביניהם:

#1 מיכליות – קיימות ביוביות באשדוד בגדלים שונים, כאשר אחד מההבדלים העיקריים ביניהן הינו גודל המיכליות השונה. המטרה היא לאפשר את שאיבת הביוב בכל מקום, הן כשמדובר בביוב של בית פרטי והן כאשר ישנו צורך לשאוב מי ביוב מבריכה של כמה קוב מים.

#2 צינורות – מי הביוב מכילים מזהמים רבים, חיידקים ובקטריות. בעת שאיבת ביוב באשדוד חשוב להקפיד על הפרדה בין מי הביוב שנשאבים לסביבה, על מנת למזער את הסיכונים שבחשיפת המזהמים הללו לצמחיה, לבעלי החיים ולבני האדם. הצינורות החזקים של הביובית מאפשרים הזרמת מי שפכים באופן בטוח, ישירות מן הביוב אל המיכליות שעל גבי המשאית.

#3 דיזות – שחרור סתימות בביוב באשדוד הוא אחד מבין השירותים הנפוצים ביותר, כיוון שסתימה בביוב היא עניין שכיח ובפרט בערים מאוכלסות, בשכונות שבהן אנשים רבים עושים שימוש באותה מערכת ביוב. דיזות הן חלק המתחבר לצינורות הביובית והן אלו שמאפשרות הזרמת לחץ מים גבוה, אשר עוצמתו מסוגלת לפתוח גם את הסתימות המורכבות ביותר בקווי ביוב מסועפים.

אנשי הצוות המיומנים שלנו בביובית אלפא, יגיעו לאזור הקריאה בעיר אשדוד ואתם יכולים להיות בטוחים שהם מגיעים עם הביובית המתאימה ביותר, לצורך מתן מענה לתקלה ומציאת הפתרון הנכון, שגם יחזיק מעמד לאורך זמן.

 

איך שואבים הצפות באשדוד?

שאיבה של מי ביוב בצורה יעילה, בטיחותית ובעיקר עוצמתית היא מהיתרונות החיוניים ביותר של ביובית. מסיבה זו, שאיבת ביוב מחייבת הן את היידע של אנשי המקצוע המיומנים שלנו בביובית אלפא, נוסף לציוד שנעשה בו שימוש בשטח.

כאשר קיימת הצפה משמעותית שמצריכה שאיבה של מים בכמות אדירה, אנחנו יכולים להתאים את הביובית הרלוונטית ולוודא כי כל המים יישאבו ישירות אל המיכלית, עד שהמקום יהיה יבש לחלוטין.

שאיבת הצפות היא הפתרון הראשוני, זאת כיוון שחשוב למצוא את המקור לבעייה שגרמה להצפה, כאשר בדרך כלל מדובר בצנרת ביוב סתומה שמי השפכים לא מצליחים לעבור בה בקלות.

פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים גבוה, המופעל ומתכוונן באמצעות הדיזות שעל גבי משאית הביובית, היא החלק השני בדרך כלל של הטיפול בהצפות – והיא הפעולה שגם מונעת את הישנות הבעיה.

 

מה עושים כשיש הצפה במקום שאיננו נגיש?

פעמים רבות נוצרות הצפות בביוב במקומות מאתגרים במיוחד, אליהם לא ניתן להגיע עם משאית הביובית הסטנדרטית. זו הסיבה שאנחנו בביובית אלפא מחזיקים גם ביובית קטנה באשדוד הנקראת גם ביובית נמוכה. כל מה שצריך בשביל לפתור את תקלות הביוב המגוונות, לרבות שאיבת הצפות של מי שפכים, נמצא על הביובית הקטנה, אך ההבדל הוא בנגישות.

ביובית נמוכה מסוגלת לעשות פעולות איכותיות ממש כמו משאבות ביוב המותקנות על משאית ביובית סטנדרטית, גם במקומות כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים ואפילו באזורים חקלאיים בהם נעשה שימוש בבורות ספיגה.

 

שאיבת בורות ביוב באשדוד – טיפול בהצפה בבור רקב

בורות ספיגה מאפשרים שימוש בביוב במקומות שבהם אין מערכת ביוב המורכבת מצנרת. בור רקב כזה יכול לשמש הן ביישובים חקלאיים, אך גם בערים כמו אשדוד ובמיוחד בבתי עסק גדולים ובמפעלים, שבהם מותקן מפריד שומנים ייעודי.

חשוב לשאוב את בורות הספיגה על בסיס קבוע ולרוקן אותם, כדי לטפל בתקלות במקרה הצורך, למנוע הצפה ולאפשר שמירה של איכות הסביבה וכמובן כדי להמשיך ולעשות שימוש תקין בביוב. עם זאת, סתימות עלולות להתרחש גם בבורות ספיגה והצפה היא עניין שבהחלט יכול לקרות.

אנחנו בביובית אלפא מציעים פתרונות מתקדמים גם במקרים של הצפות בבור ספיגה ויכולים להגיע, באמצעות ביובית נמוכה, אפילו לבורות רקב שאינם נגישים לרכבים.

 

הסרת שורשים מהביוב באזור אשדוד

אחת מהבעיות הנפוצות אך שפחות מוכרות לציבור הרחב, היא היכולת של שורשי עצים לצמוח אל תוך צנרת הביוב ולייצר בה הרס רב. הבעיה שכיחה יותר כאשר צנרת הביוב מותקנת בסמוך לעצים גדולי מימדים כגון פיקוסים, שנוטים להצמיח את שורשיהם במהירות רבה. השורשים מחפשים מקורות מים וחודרים לתוך הצנרת, סותמים אותה ככל שהם גדלים ובמקרים רבים מייצרים הרס לצינורות.

שירותי ביוב באשדוד כוללים גם פתרון לבעיה הזו, כאשר הסרת השורשים תשחרר את הסתימה בדרך כלל והדברתם באמצעים כימיים תמנע את המשך הצמיחה שלהם בתוך הביוב.

למרות שבמקרים שבהם שורשים צומחים בביוב ניתן להבחין בנקל בהימצאותם שם, חשוב לאבחן היטב את חומרת התקלה ולבדוק היכן קיימים סדרים ושברים בצינורות, פעולה שניתן לעשות ביעילות באמצעות צילום של קווי הביוב על ידי מצלמה ייעודית, המחוברת לסיב אופטי ומסוגלת להגיע לעומק של כמה עשרות מטרים בתוך קווי הביוב.

במקרים שבהם מערכת הביוב תקולה ושבורה, הכרחי להחליף אותה או לתקן את הצנרת של הביוב באופן חלקי – שירות שגם אותו אנחנו מציעים בביובית אלפא, לרבות תיקון צנרת ללא הרס ככל שהדבר מתאפשר, לרווחת התושבים בעיר ובסביבתה.

 

ביובית באשדוד לשאיבת מים מהביוב
שאיבת המים מהביוב מאפשרת את החדרת המצלמה למעמקי הצנרת

מחיר ביובית באשדוד – כמה עולה?

טווח מחירים של ביובית באשדוד יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לשירותים הפשוטים יותר, הקשורים לרוב במערכות ביוב ביתיות, אך עשוי לעלות לכמה אלפי שקלים באם התקלה היא במערכת ביוב סבוכה של בניין רב קומות, או במערכות ביוב עירוניות לדוגמה. רכיב נוסף שיכול להשפיע על מחיר ביובית באשדוד, הוא שעת הקריאה – הזמינות שלנו בביובית אלפא היא 24/7 לכל תקלות הביוב, אך הזמנות בשעות הלילה, בחגים ובשבתות יהיו יקרות יותר.

להלן טבלה המרכזת דוגמאות נפוצות של שירותי ביובית נדרשים במיוחד, שיעזרו לכם לענות על השאלה כמה עולה ביובית באשדוד באופן מהימן:

ביובית באשדוד מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב באשדוד
עלות שאיבת הצפה ביתית באשדוד החל מ- 600 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ- 650 ₪
מחיר איתור נזילה מביוב החל מ- 550 ₪
עלות צילום קווי ביוב באשדוד עם סיב אופטי החל מ- 800 ₪
שטיפת ביוב באשדוד בלחץ מים גבוה מחיר ממוצע החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 500 ₪
עלות הסרת שורשים מהביוב החל מ- 790 ₪
שאיבת בור שומן באשדוד החל מ- 800 ₪

עבודות ביוב באשדוד – רק ביובית אלפא!

תקלות בביוב חייבות לקבל פתרון מהיר ויעיל. ביוב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של התושבים ולכן שירותי ביובית באשדוד חיוניים לשמירה על השגרה.

אנחנו בביובית אלפא מתחייבים לעשות הכל כדי לטפל בתקלות בביוב שלכם בצורה מלאה ויסודית ובמהירות האפשרית, מבלי להתפשר על המקצועיות!

התקשרו אלינו לייעוץ בנושא ביובית ולקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד.

 

שכונות באשדוד בהן ניתן השירות:

אזור התעשייה בקמה הקריה מע"ר מרינה
עורף הנמל רובע א רובע ב רובע ג
רובע ד רובע ה רובע ו רובע ז
רובע ח רובע ט רובע ט"ו רובע ט"ז
רובע י רובע י"א רובע י"ב רובע הסיטי

מגיעים לכל כתובת בעיר אשדוד:

אזורי פעילות נוספים: ביובית בעיר אשקלון | ביובית ביבנה