צריכים שירות ביובית באשקלון? אנחנו בביובית אלפא זמינים עבורכם 24 שעות ביממה לטפל בכל תקלות הביוב שלכם במחירים נוחים – סתימות ביוב, שאיבות, הצפות ועוד.

איך אנחנו שואבים הצפות באשקלון מחניונים וממקומות נמוכים? למה חשוב לבדוק לעומק את הצנרת וכיצד אפשר לעשות זאת? למה עבודות ביוב בעיר אשקלון נעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

 

ביובית באשקלון 24 שעות במחירים ללא תחרות!

שאיבת ביוב באשקלון – כולל שאיבת בורות ספיגה ומפרידי שומנים

איתור תקלות בצנרת עם סיב אופטי – מצלמה עד לעומק 50 מטר!

ביובית בעיר אשקלון לשאיבת הצפות בחניונים

שאיבות ביוב באשקלון בכל האזורים: אשקלון סיטי,

מרינה, ברנע, אגמים, אפרידר, נאות אשקלון,

גולדה, שמשון, כוכב הצפון, נווה דקלים ועוד

להצעת מחיר עבור עבודות ביוב באשקלון >>

התקשרו לטלפון: 055-9703804

 

ביובית באשקלון
שירותי ביובית בעיר אשקלון בזמינות 24 שעות ביממה, מחיר אטרקטיבי

 

 

שאיבת הצפות באשקלון – למה צריך ביובית?

המים שזורמים בצנרת הביוב הם מזוהמים מאוד ובתוכם נמצאים ריכוזים גבוהים מאוד של חיידקים, בקטריות ולכלוכים מסוגים שונים. כאשר הביוב עולה על גדותיו ומי השופכין מתפזרים, ההצפה שנוצרת מהווה סיכון תברואתי של ממש:

#1 סכנה לבני האדם – חשיפה למזהמים עלולה לגרום למחלות, במיוחד בקרב אוכלוסיות רגישות כגון אנשים עם בעיות בריאות כרוניות, תינוקות וקשישים.

#2 סכנה לבעלי חיים – הצפות שמייצרות שלוליות של מי ביוב, עלולות למשוך חיות משוטטות ואף בעלי חיים שמטיילים עם בעליהם ועלולים ללגום מן המים הללו ובכך לסכן את בריאותם.

#3 סכנה לצמחייה ולחרקים – מים מזוהמים שמציפים את הסביבה בקרבת שדות חקלאיים, או אפילו ליד גינות וחצרות עירוניות, עלולים לחדור לאדמה ולקטול את הצמחים, הפרחים ואת החרקים שחיים עליהם.

מלבד הסיכון התברואתי, הצפה משמעותית של הביוב ובעיקר באזורים שבהם קיים ציוד רב, בין אם זה בתוך הבית או במקלט למשל, עלולה לסכן את שלמות הציוד ובנוסף לחולל ריח מאוד לא נעים.

אנחנו בביובית אלפא מביאים עד אליכם באשקלון את הביובית המתאימה לשאיבה מהירה ויעילה של כל מי הביוב.

חשוב מאוד להזמין שירותי אינסטלטור ביוב באשקלון לצורך העניין, כיוון שרק בעזרת משאית ביובית, שיש עליה את המיכלית המתאימה ואת הצינורות החזקים והאטומים, ניתן לשאוב את כל ההצפה ולייבש את המקום, מבלי לגרום למגע מיותר של מי השופכין עם הסביבה. משאית ביובית באשקלון מאפשרת את ביצוע הפעולה הזו בצורה בטוחה ואפקטיבית.

 

ביובית קטנה באשקלון

איך שואבים הצפה ממקומות נמוכים כמו מקלט או חניון? משאית הביובית הסטנדרטית, מתאימה לשאיבת מים ולטיפול בהצפות במגוון רחב של מקומות. עם זאת, כאשר קיים אתגר בנגישות למקום ההצפה, למשל אם צריך לשאוב מים במקום נמוך כמו חניון תת קרקעי או מקלט של בניין, אנחנו שולחים ביובית נמוכה.

לביובית מהסוג הזה יש את כל היכולות כמו לביוביות אחרות, בתוספת היתרון של הנגישות למקומות הנמוכים והיכולת להעניק פתרון מהיר, גם במצבים שנחשבים למאתגרים במיוחד.

חשוב להבין, כי להצפות במקומות שכאלה יש פוטנציאל נזק גדול עוד יותר, במידה שהמים שעלו מן הביוב לא יישאבו בתוך זמן קצר. זוהי הסיבה שאנחנו בביובית אלפא מציעים את השירות שלנו בכל שעה ביום – משמע שאתם יכולים להזמין ביובית 24 שעות באשקלון ולהרגיש רגועים, אפילו אם ההצפה אצלכם בבניין החלה באמצע הלילה.

 

ביובית באשקלון
משאית ביובית באשקלון היא הפתרון היעיל ביותר לבעיות ביוב מכל הסוגים

 

שאיבות ביוב באשקלון מכל הסוגים

ישנם אזורים שבהם מערכת הביוב אינה מושתתת על צנרת, אלא על בורות ספיגה. כאשר בור ספיגה נסתם, בין אם זה בגלל הצטברות של פסולת או שומנים ובין אם בגלל תקלה כלשהיא, המים שבתוכו לא יירדו מטה אלא יעלו – מה שמייצר סכנה של הצפת מי ביוב וכמובן חוסר היכולת להשתמש בצורה תקינה במערכת הביוב, שהיא בור הרקב עצמו.

גם עבור מצבים שכאלה יש לנו פתרון ואנחנו יכולים לשלוח ביובית באזור אשקלון לצורך שאיבת בורות ספיגה. באופן דומה אנחנו מציעים שאיבת בורות ביוב באשקלון, בורות רקב מסוגים שונים ומפרידי שומנים במפעלים, כדי לוודא שמי הביוב זורמים כראוי ומאפשרים הגנה סביבתית מפני הצפות.

 

פתיחת סתימות ביוב באשקלון – איך אנחנו עושים זאת?

סתימות בביוב הן הבעיה הכי שכיחה שיש בתחום, אך באופן מפתיע היא גם הבעיה שהכי קל, ברוב המקרים, למנוע אותה. הסיבה היא שהתנהלות לא נבונה עם מערכת הביוב, מהווה גורם ראשון לחסימות השונות בצנרת. אלו הן הסיבות המרכזיות לחסימה חלקית או מלאה של קווי ביוב:

#1 השלכת אשפה לביוב במקום לפח – זריקת פסולת מזון שומנית לכיור, השלכת מגבונים או חיתולים לאסלה וכדומה, הן התנהגויות שמאפיינות הרבה אנשים שאינם מודעים לנזקים החמורים שיכולים להתרחש. גם כאשר הפסולת קטנה בגודלה או כשמדובר בנוזל שומני, החסימה קורית לאט לאט אך מייצרת נזק ארוך טווח, שעלול בהחלט לייצר חסימת ביוב פתאומית, שהשחרור שלה יהיה מורכב ויקר.

#2 כניסת לכלוך טבעי לתוך הצנרת – חול, בוץ, עלים יבשים ואפילו אבנים עלולים להיכנס לתוך בורות הביוב ולצנרת עצמה, בעיקר בתקופות שבהן מזג האוויר סוער וגשום.

#3 שורשי עצים שחדרו לקווי הביוב – כאשר הצנרת נמצאת בקרבת צמחיה ועצים, השורשים של העצים ובמיוחד כשמדובר בעצים גדולים כמו פיקוס, יחפשו את מקור המים וימצאו אותו בביוב. המשמעות היא, צמיחת שורשים וצמחייה בתוך הצנרת ובסופו של דבר חסימה של מעבר המים.

בהתאם לגורם לסתימה בצנרת, כך אנו נבצע את שחרור הסתימה ונפעיל, לצורך כך, את המכשור המתקדם שלנו. חסימה שנוצרה בשל הצטברות של פסולת, בדרך כלל תשתחרר על ידי שטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה. עם זאת, צמיחה של שורשים בביוב תצריך את החיתוך המקצועי שלהם, לרבות ניקוי ביוב באשקלון על מנת להוציא את כל שיירי השורשים אל מחוץ לצנרת.

גם לאחר שהסתימה בביוב משתחררת, חשוב מאוד לבדוק האם ישנה בעיה נוספת בתוך המערכת, שלא התגלתה בתחילה. המטרה היא לוודא שתשתית הביוב יכולה להמשיך ולעבוד בצורה תקינה ולא לגלות באיחור נזקים "ישנים", שיהפכו בהמשך הדרך לתקלות חדשות וחמורות, שיהיה מאתגר עוד יותר לטפל בהן. בדיוק לשם כך, אנחנו ממליצים על צילום של צנרת הביוב באמצעות מצלמה המחוברת לסיב אופטי, כפי שנסביר מייד.

 

צילום קווי ביוב באשקלון – שלב אחר שלב

המצלמה הזעירה שלנו יכולה להיכנס אל תוך הצנרת ולהגיע אפילו לעומק של חמישים מטרים, זאת באמצעות הסיב האופטי שמשדר בזמן אמת את כל המתרחש בתוך מערכת הביוב, ישירות אל אנשי המקצוע. על מנת שניתן יהיה לעשות זאת, יש לבצע ארבעה שלבים קודם לכן:

לטפל בתקלות ביוב דחופות – אם יש הצפה, חשוב לפני הכל לשאוב את המים.

לסלק חסימות בקווי הביוב – אנחנו עושים זאת בעזרת הזרמת מים בלחץ גבוה.

לשאוב את הנוזלים שבתוך הצנרת – כדי שאפשר יהיה להחדיר את המצלמה פנימה.

הכנסת מצלמה משוכללת – שמתעדת את כל מה שקורה בצנרת ומעבירה מידע חשוב.

קבלת ההחלטות הטובה ביותר, בכל הנוגע לטיפולים שצנרת הביוב נדרשת להם, מתקבלת כאשר אנחנו מכירים מבפנים את הצנרת שלכם. המצלמה יכולה לאתר נזילות נסתרות, חסימות קלות, הצטברות של פסולת, סדקים בצנרת, התחלה של צמיחת שורשים שלא ניתן היה להבחין בה בעין ועוד.

הצילום של קווי הביוב מעניק לנו את היכולת לתת ללקוחות מענה שלם ומלא, לכל בעיות הביוב שלהם, לרבות תיקון נזקים בצנרת ושיקום של קווי ביוב, עוד הרבה לפני שהתקלות מתחילות להשפיע על פעולת הזרמת הביוב עצמה.

באופן כזה, נמנעים הרבה נזקים חמורים יותר, נחסכת אי נעימות רבה וגם לא מעט כסף, זאת כיוון שתיקון תקלות מורכבות בביוב, במידה שלא טופלו בשלב מוקדם יותר, עלול להיות הרבה יותר יקר.

 

מחיר ביובית באשקלון – כמה עולה?

העלויות של שירותי ביוב באשקלון שאנחנו מציעים בביובית אלפא, משתנות בהתאם לסוג השירות וגם למורכבות הפעולות שאנחנו צריכים לבצע בשטח. המחירון באתר מאפשר לכם לקבל את המידע המלא, בנוגע לטווחי המחירים הממוצעים של מגוון השירותים שאנחנו מציעים בפריסה ארצית.

המחיר בפועל יכול לעלות בהתאם לשעת הקריאה, זאת כיוון שעל אף שאנו זמינים בכל שעה ביום לרבות בשבתות וחגים, העלויות גבוהות יותר מחוץ לשעות הפעילות המקובלות.

להלן טבלה המרכזת את מגוון שירותי הביובית הנדרשים ביותר באזור אשקלון והסביבה ואת מחיריהם המומלצים:

ביובית באשקלון מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר אשקלון
עלות שאיבת ביו באשקלון וריקון בור ספיגה החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת מים מבריכה עד 4 קוב באשקלון החל מ- 650 ₪
מחיר צילום קווי ביוב באשקלון עם סיב אופטי החל מ- 800 ₪
מחיר איתור נזילה ופתיחת סתימה בצנרת באשקלון החל מ- 1250 ₪
מחיר פתיחת סתימה בביוב בלחץ מים גבוה באשקלון החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי ביוב באשקלון כולל שאיבה ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪
עלות הפעלת רובוט זעיר לתיקון צנרת באשקלון החל מ- 2000 ₪
מחיר ביובית נמוכה באשקלון החל מ- 790 ₪

קבלן ביוב באשקלון במחיר מנצח – רק עם ביובית אלפא!

בכל הקשור לבעיות בביוב, ייתכן שכשתחפשו ביובית באשקלון מידרג תמצאו כמה וכמה תוצאות, אבל אנחנו מבטיחים לכם שאם תפנו אלינו תקבלו את המענה האיכותי, המקצועי והמהיר ביותר!

עדיף לא לחכות יותר מדי ולהזמין שירותים של חברת ביובית באשקלון, שתוכל להגיע עד אליכם אפילו מעכשיו לעכשיו כדי לפתור את התקלה. אנחנו בביובית אלפא נשמח לסייע בכל יום ושעה ומגיעים עם כל הציוד החדשני והמתקדם שלנו, לכל מקום בארץ.

 

אזורים סמוכים בהם זמין השירות: ביובית באשדוד