ישנם תרחישים רבים שבהם אין מה לחכות יותר מידי ושבהם תצטרכו ביובית חירום כמה שיותר מהר. לא כל חברה שמספקת שירותי ביובית יכולה לשלוח אליכם ביובית בשעת חירום 24/7 ולכן כדאי שתשמרו את מספר הטלפון שלנו בביובית אלפא.

אנחנו מגיעים אליכם לכל מקום בארץ במהירות ולטפל בכל בעיה או תקלת ביוב דחופה שצצה. באילו מקרי חירום נדרשת ביובית ולמה כדאי לכם לצלצל דווקא אלינו? כל התשובות ממש כאן.

 

ביובית חירום במחירים אטרקטיביים! נסו אותנו

✔️ אנו מציעים שירותי ביובית במקרי חירום בכל רחבי הארץ במחיר מנצח!

✔️ ביובית דחופה מעכשיו לעכשיו – מגוון שירותי ביוב

✔️ שאיבות ביוב, פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות ועוד

✔️ בביובית אלפא אנחנו מטפלים ביעילות ובמהירות בכל תקלה.

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי ביובית חירום חייגו אלינו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית חירום
שירותי ביובית בחירום – שאיבות ביוב, שאיבת הצפות, פתיחת סתימות ועוד בפריסה ארצית 24/7

 

 

ביובית חירום לשאיבת הצפה

מקרה נפוץ שבגללו ייתכן שתצטרכו את השירותים שלנו, הוא כאשר ישנה הצפה בביוב בבית – ואז תוכלו להזמין ביובית חירום לשאיבת הצפה.

הצפות דחופות נובעות על פי רוב עקב צינור מים שהתפוצץ, כך שהמים מתחילים ולהצטבר במקומות שאינם מיועדים עבורם וכמו כן, כאשר מים מצטברים בימי גשם סוערים וסופות למיניהן.

מצבים אלו מסוכנים מאוד, שכן המים יכולים לפגוע בתשתיות, ברהיטים, במוצרים חשמליים יקרים, לפגוע בחומרים שאותם שומרים בארכיון ובמקרים מסוימים אפילו לסכן חיים מבחינת טביעה, החלקה ואף התחשמלות חלילה.

ברגע שתצלצלו אלינו ביובית חירום תצא מייד לכיוון שלכם כשעליה צוות מקצועי. הצוות ידאג לנתק את המים והחשמל במבנה והביובית תשאב את כל תכולת ההצפה באמצעות משאבה עוצמתית, היישר אל מיכל אחסון הנוזלים שלה.

צוות הביובית גם ידאג לבדוק ממה נגרמה ההצפה ובמידה ויתגלה כי ישנו צינור מים שהתפוצץ, התקלה תטופל מיד.

 

ביובית דחופה לפתיחת סתימה בביוב

עוד סיבה שמחייבת לעיתים שירותי ביובית דחופים, היא כאשר מתגלה סתימה בביוב. אנחנו לא מתכוונים לסתימה פשוטה שיכולה להיות מטופלת על ידי אינסטלטור רגיל, אלא לסתימות מאוד מורכבות ועיקשות, כאלה שאם לא יטופלו במהירות באמצעות ביובית מיידית, יגרמו גם להצפות חמורות. זו יכולה להיות סתימה במשרד שלכם או בבית העסק שלכם, מה שיכול גם לגרום לנזק לקירות ולרכוש.

ביובית חירום לפתיחת סתימה בביוב עושה זאת ביעילות באמצעות 2 אלמנטים שכלולים בה:

✔️ משאבה חזקה – פועלת על בסיס לחץ מים גבוה שניתן להתאמה על פי סוג הסתימה ומורכבותה. לחץ המים הגבוה מסוגל לפתוח גם את הסתימה העיקשת ביותר ולהזרים החוצה מן הביוב מגבונים, חיתולים, פסולת בנייה ועוד.

✔️ דיזה מתאימה הסתימות המורכבות ביותר הן כאלה שנגרמות בשל שומנים שהוזרמו למערכת הביוב הרגילה ובשל שורשים של עצים שחדרו למערכת. במקרים שכאלה ניתן לחבר לצינור הביובית דיזה ממיסה ודיזה מקצצת, כך שניתן לפתוח את הסתימה בכל זאת וכמה שיותר מהר.

 

ביובית חירום בשטחים חקלאיים

שטחים חקלאיים ואפילו מבנים שונים הפזורים ברחבי הארץ, אינם מחוברים למערכת הביוב הראשית. בכדי למנוע מצב בו מי הביוב שנוצרים בהם מוזרמים לכל עבר, מקומות אלו מחויבים בהחזקת בור ספיגה.

כיצד שירותי ביובית בחירום קשורים בכך? ובכן, בבור זה מי הביוב מצטברים ומחלחלים לאדמה בהדרגתיות, אך כאשר פני האדמה נסתמים או כאשר קצב ההזרמה של הביוב גדול מקצב הספיגה, הדבר עשוי לגרום להתמלאות הבור ולסכנת הצפה.

במידה ומתקבלת התראה מהמערכות של הבור על התמלאות, יש לפעול במהירות ולפנות אלינו על מנת שנשלח ביובית חירום שתשאב את תכולת הבור.

אנחנו מחזיקים בכמה סוגי ביוביות ככה שנוכל להגיע לשאוב בורות ספיגה מכל הסוגים ובכל מיקום, אין זה משנה עד כמה תנאי הגישה אליו בעייתיים.

 

שאיבת ביוב במקרה חירום גם לעסקים

פעולות שאיבת ביוב במצב חירום באמצעות ביובית הן דבר חשוב גם בקרב עסקים שונים. מתי צריך ביובית חירום במקרה של עסקים?

למשל כאשר מדובר בכאלה שמחויבים בהתקנה של בור שומן, שנועד להפריד את השומנים מנוזלי הביוב הרגילים. אם בור השומן עולה על גדותיו, חשוב מאוד להזמין ביובית דחופה, במיוחד כאשר מדובר בריקון דחוף של הבור, לפני ביקורת של משרד הבריאות או מחלקת רישוי עסקים.

כמובן שגם כל עסק אחר יכול להזדקק לשירותי ביובית מעכשיו לעכשיו, למשל כאשר החניון של העסק הוצף, בין אם בשל בעיית ביוב ובין אם בשל גשם רב שירד, כאשר במקרה כזה נוכל לשלוח באופן מיידי ביובית נמוכה שתגיע עד לחניון כדי לשאוב את המים.

 

צריכים ביובית במצב חירום? ביובית אלפא היא הכתובת!

חברות רבות מספקות שירותי ביובית בישראל, אך לא כולן עובדות מסביב לשעון ויכולות לשלוח אליכם ביובית במצב חירום דחוף. אנחנו לעומת זאת מציעים לכם את האפשרות להזמין ביובית ביום ובלילה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

כאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שנוכל לשלוח אליכם ביובית 24/7 ושנגיע אליכם במהירות האפשרית.

מעבר לזאת, אנחנו קבלן ביוב מורשה שמחזיק בכמה סוגי ביוביות, ככה שתמיד נוכל לתת לכם מענה מתאים. יש לנו ביוביות גדולות, ביוביות נמוכות וקטנות וגם משאבות ניידות שמאפשרות לנו לטפל בכל בעיה ואין זה משנה מהם תנאי השטח.

 

ביובית חירום
ביובית חירום – כל שירותי הביובית הדחופים מעכשיו לעכשיו, בפריסה ארצית מלאה

 

מחיר ביובית חירום – כמה עולה?

ביובית דחופה תעלה בדרך כלל יותר מאשר ביובית שנשלחת אליכם במועד שנקבע מראש ולא באופן דחוף. מעבר לזאת, בהצעת המחיר נלקחים בחשבון גם היבטים כמו סוג המשימה, מורכבותה והיקפה.

בכל מקרה, אצלנו בביובית אלפא הולכים לקראת הלקוחות שלנו ולא מנצלים את מצב החירום על מנת להקפיץ את המחירים באופן מוגזם.

תמצאו אצלנו מחירים נוחים והוגנים לכל שירותי הביוב ואין זה משנה מתי תצטרכו את הסיוע שלנו.

הנה טווחי המחירים שאמורים להיגבות מכם עבור ביובית חירום:

ביובית חירום מחיר לפי סוג שירות מחירון מומלץ לשירותי ביובית דחופים 
שאיבת הצפה מעכשיו לעכשיו עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
שאיבת הצפה דחופה בביוב ביתי החל מ- 600 ₪
שאיבת הצפה מיידית מבור רקב סתום החל מ- 600 ₪
פתיחת סתימה בצינור ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
שאיבת בור שומן מוצף החל מ- 650 ₪
סילוק מגבונים מביוב ביתי החל מ- 700 ₪

מחפשים קבלן ביוב מעכשיו לעכשיו? רק ביובית אלפא

אז אם אתם צריכים ביובית במקרה חירום, אתם כבר יודעים למי לפנות – צלצלו אלינו לביובית אלפא בכל שעה שתצטרכו ונשמח לעזור לכם עם שירותי הביובית המתקדמים שלנו.