שירותי ביובית באופקים לשאיבת הצפה, פתיחת סתימות ביוב מורכבות ועבודות ביוב נוספות – ביובית אלפא כאן לטפל בכל תקלה בביוב! 

יש לנו ביוביות שמתאימות לכל תרחיש ושמאפשרות לנו לטפל בכל תקלת ביוב, חמורה ורחבת היקף ככל שתהיה. אילו עבודות ביוב באופקים אנחנו מבצעים וכמה זה יעלה לכם? המשיכו לקרוא ותבינו הכל.

 

ביובית באופקים במחיר משתלם לכל סוגי השירותים 24/7!

פתיחת סתימות ביוב באופקים בלחץ מים גבוה, שאיבת בורות ביוב ועוד

צילום קווי ביוב בעיר אופקים בעומק רב עם מכשור מתקדם

שאיבות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

שירותי ביובית בכל שכונות העיר אופקים: מישור הגפן,

הארזים, יוני, שפירא, דדו, בנה ביתך, יעקב מסיקה,

קרית מנחם, הרי"ף, בן גוריון ונוספות…

להצעת מחיר עבור ביובית באופקים >>

התקשרו לטלפון: 055-9703804

 

ביובית באופקים
שירותי ביובית באופקים – זמינות מסביב לשעון לכל עבודות הביוב

 

 

פתיחת סתימות ביוב באופקים באמצעות ביובית

בעיה נפוצה שבגללה לקוחות רבים שלנו מזמינים שירותי ביובית באופקים, היא סתימה חמורה בביוב. הסימנים שמצביעים על כך שישנה סתימת ביוב חמורה יכולים להיות ריחות רעים, מזיקים שמגיעים למקום ובסופו של דבר גם הצפה, אם הדבר לא מטופל בזמן.

סתימה שכזאת ניתן לפתוח רק באמצעות ביובית ולא באמצעים רגילים, לכן חשוב שתיפנו אלינו מיד כשאתם שמים לב לסימנים שציינו.

פתיחת סתימות ביוב באופקים על ידי ביובית מתאימה בעיקר לסוגי הסתימות הבאות:

#1 סתימות בגלל שורשים של עצים שנכנסו לביובשורשי ביוב שחודרים לצנרת עשויים לסתום אותה בצורה מאוד חמורה. השורשים הללו יכולים להתפתח לגזעים של ממש ועל כן נדרש לטפל בהם בצורה ממוקדת ולהסירם.

הסרת שורשים מהביוב באופקים מתבצעת על ידי התזת מים בלחץ מים גבוה, בנוסף לשימוש בדיזה קוצצת ולעיתים גם רובוט זעיר שמסוגל לקצץ את השורשים על ידי שליטה מרחוק.

#2 סתימות בגלל שומנים – שומנים שמוצאים את עצמם בתוך צנרת הביוב מופרדים מהמים, נצמדים לדפנות הצינורות וחוסמים את המעבר דרכם. תופעה זו יכולה להתרחש בבתי מגורים וגם בעסקים שונים.

זוהי סתימה עיקשת ומורכבת שמחייבת שימוש בלחץ מים חזק ושימוש בדטרגנטים שונים לצרכי המסה, כשגם במקרה הזה קיימת דיזה מיוחדת שממיסה את השומנים.

#3 סתימות בגלל פסולת בניין – במידה והושלכה פסולת בניין לתוך צנרת הביוב (למשל, גבס, חול, חצץ, חתיכות בטון, מתכות וכו'), היא לא תזרום עם המים, אלא תשקע ותחסום את הצינורות.

פסולת מהסוג הזה חייבת להיות מוסרת באמצעות הפעלת לחץ מים חזק מאוד של הביובית, לעיתים תוך שימוש ברובוטים שיוכלו לסייע בפירוק המשקע העיקש שנוצר.

כמובן שגם כאשר מדובר בסתימות שנגרמות בשל חיתולים, מגבונים וגורמים נוספים, תוכלו  לפנות אלינו. צוות הביובית שלנו יגיע למקום ויבדוק האם אכן קיימת סתימת ביוב, מה הגורם לה והיכן היא ממוקמת.

המקצוענים שלנו יעשו זאת באמצעות מצלמת צינור זעירה שתוחדר לתוך הצנרת – צילום צנרת ביוב מאפשר לנו לבצע את האבחון ללא גרימת נזק ובתוך זמן קצר ניתן לדעת כיצד לפעול. בהתאם לממצאים, ניתן לפתוח את הסתימה במהירות וגם לבצע שיקום צנרת ותיקונים בצורה מהירה.

 

שאיבות ביוב באופקים והצפות מים

כל ביובית כוללת בתוכה משאבה חזקה שניתן לנצל גם לטובת שאיבות של הצפות רחבות היקף. חברת ביובית באופקים מקצועית כמונו יכולה לעזור לכם בכמה מצבים הקשורים בכך:

שאיבת הצפה באופקים – זו יכולה להיות הצפה של מי ביוב שעלו מעל פני השטח בשל סתימה, או הצפה של מי גשם לאחר יום חורפי סוער, כשמערכת הביוב לא עמדה בקצב הניקוז שלהם. עוד על שאיבת הצפות.

שאיבה של בורות ביוב – שאיבת ביוב באופקים יכולה להיות קשורה גם לבורות ביוב מיוחדים, כמו בורות ספיגה או בורות שומן. שאיבת בורות ספיגה באופקים, כמו גם של בורות שומן, היא דבר שרק קבלן ביוב בעל הרשאה יכול לבצע.

 

ביובית באופקים
שירותי שאיבת ביוב באופקים לכל צורך – כולל פינוי שירותים כימיים בצורה בטיחותית על ידי ביובית המגנה על הסביבה

 

ביובית אלפא – עבודות ביוב באופקים והסביבה

כאשר אתם פונים אל קבלן ביוב באופקים כדי לפתור בעיה בביוב שלכם, חשוב לבחור במומחים! אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה בנו תפתור לכם כל בעיה בצורה מקצועית ומהירה – ושנטפל בבעיות הקיימות בצורה היסודית ביותר.

הנה כמה דוגמאות שכיחות מהשטח, לפתרונות יעילים שאנחנו יכולים להעניק לכם ולאופן שבו אנחנו מתמודדים עם אתגרים בשטח:

#1 נגישות בעייתית – לעיתים ההצפה או הסתימה במערכת הביוב ממוקמת בצורה מאוד בעייתית, כך שרכבי ביובית רגילים אינם יכולים להגיע למקום. בתור קבלני ביוב אנחנו יכולים לפתור זאת בקלות, מאחר ואנחנו מחזיקים בכמה סוגי ביוביות.

לכן, גם אם מדובר במבנה עורפי, במקום עם גישה צרה מאוד או בחניון נמוך, תמיד נוכל במקום ביובית משאית לשלוח אל המקום ביובית נמוכה או ביובית ניידת על גלגלים – פשוט וקל.

#2 בעיה דחופה לעולם אין לדעת מתי בדיוק תתרחש הצפה או סתימה שתחייב אתכם לפנות אל חברה שיכולה לשלוח אליכם ביובית באופקים. במקום להתחיל לחפש חברה שכזאת, אתם יכולים לפנות אלינו ישר ולהיות בטוחים שנגיע אליכם במהירות.

אנחנו יכולים לשלוח אליכם ביובית 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. אצלנו לא תשמעו תירוצים, כמו אין לנו ביובית פנויה כרגע או צוות זמין. בכל שעה שתיפנו, תקבלו מענה מיידי.

#3 ייעוץ ומניעה כאשר אתם פונים אלינו בשל בעיה כלשהי, לא רק שנוכל לטפל בכך מייד, אלא גם נציע לכם פתרונות שימנעו את חזרת הבעיה בעתיד.

למשל, אם נזהה כי מדובר בצנרת בעייתית, תמיד נוכל לספק לכם גם שירותי שטיפת קווי ביוב תקופתיים שישמרו על הצנרת שלכם נקייה ופתוחה. בהתאם לתנאי השטח גם נוכל להציע לכם משאבות טבולות שמסוגלות למנוע מראש הצפות במקומות נמוכים.

 

מחיר ביובית באופקים – כמה עולה?

מחיר ביובית באופקים תלוי בכמה דברים: האם אתם צריכים ביובית גדולה או קטנה? באיזו משימה מדובר בדיוק? האם רק שאיבה או פתיחת סתימה, או גם צורך בביצוע תיקון כלשהו במערכת הביוב? מהי הנגישות למקום? והאם אתם צריכים ביובית מעכשיו לעכשיו או שניתן לתאם את ההגעה שלנו לשעה יותר מאוחרת או ליום אחר?

בכל מקרה, הזמנה של ביובית לא אמורה לקרוע לכם את הכיס כל עוד תיפנו אל חברה אמינה. הנה מחירון מומלץ לצרכן עבור שירותי ביובית:

ביובית באופקים מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר אופקים
עלות שאיבת הצפה במקלט או מרתף עם ביובית קטנה החל מ- 790 ₪
עלות שאיבת בור שומן באופקים החל מ- 600 ₪
מחיר פינוי וריקון בור שומן החל מ- 650 ₪
מחיר חיתוך והסרת שורשים מהביוב באופקים החל מ- 790 ₪
עלות צילום צנרת באופקים (עד לעומק 50 מטרים) החל מ- 800 ₪
מחיר תיקון ושיקום צנרת עם רובוט זעיר החל מ- 2000 ₪
מחיר שאיבה, שטיפה וניקוי קווי ביוב (בלחץ מים גבוה) החל מ- 750 ₪
ניקוי והטמנת פסולת ביוב החל מ- 400 ₪
פתיחת סתימה בביוב אופקים החל מ- 600 ₪

ביובית באופקים 24 שעות – רק עם ביובית אלפא!

מוקד השירות שלנו זמין עבורכם 24/7 והנציגים שלנו יוכלו לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ולשלוח אליכם ביובית כבר עכשיו. מחכים לשיחתכם – צוות ביובית אלפא.

 

לאן עוד אנחנו מגיעים: ביובית בדרום הארץ | ביובית בבאר שבע | ביובית בנתיבות | ביובית בשדרות