מתגוררים בקדימה צורן וסובלים מבעיות ביוב? שירותי ביובית בקדימה הם הפתרון! אנחנו בביובית אלפא מבצעים מגוון עבודות ביוב בהתאמה אישית ופועלים ביישוב 24/7!

נוכל לשלוח אליכם גם ביובית מעכשיו לעכשיו. זמינים לכל קריאה באופן מיידי. אז איך אנחנו פותחים סתימה בביוב? למה חשוב לשאוב ביוב רק עם ביובית וכמה זה עולה? רוצים לדעת יותר על מה שאנחנו מציעים לכם? הישארו עימנו.

 

ביובית בקדימה במחיר מנצח, זמינות 24/7 לכל תקלה בביוב!

✔️ שאיבת הצפות מים וביוב בקדימה – כולל ביובית נמוכה לשאיבות מחניונים ומקלטים

✔️ פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה ושטיפת צנרת הביוב (במחיר מנצח!)

✔️ שירותי ביוב בקדימה צורן מסביב לשעון – רק ביובית אלפא!

✔️ שירותי ביובית בכל קדימה צורן: רמת אמיר, קדימה, השרון הירוק,

גבעת מנחם בגין, נאות שלמה, עמידר ובכל רחבי המועצה המקומית

✔️ להצעת מחיר לביובית בקדימה והסביבה חייגו >>

טלפון: 055-9703791

 

ביובית בקדימה
כל שירותי הביוב בקדימה צורן – זמינות 24 שעות ביממה והגעה מהירה

 

 

שאיבות ביוב בקדימה צורן עם ביובית

מרבית האנשים אשר צריכים ביובית פונים אלינו בשל צורך בשאיבת ביוב דחופה בשל הצפה. אנחנו מסוגלים לבצע שאיבות ביוב במהירות וביעילות מרבית, באמצעות מגוון הביוביות שלנו, כשניתן לציין מספר פעולות ושירותי ביוב יותר נפוצים הקשורים בכך:

#1 שאיבת הצפות בקדימההצפות באזור קדימה צורן יכולות להתרחש במקומות בהם קווי הביוב תקולים, במקומות נמוכים מאוד (כמו חניונים) או כאשר נוזלים מצטברים היכן שאין פתח ניקוז כלל.

אם השטח או המבנה שלכם מוצפים, צלצלו אלינו מייד ואנחנו נגיע במהירות על מנת לשאוב את ההצפה באמצעות ביובית עם משאבה חזקה וגם נדאג לתקן את הבעיה שגרמה להצפה.

#2 שאיבות בורות אנחנו קבלני ביוב עם רישיון – ביובית אלפא היא חברת ביובית בקדימה שהיא בעצם קבלן ביוב מורשה, מה שנותן לנו את ההיתר לבצע שאיבות של מספר סוגי בורות ביוב:

בור שומן – קרוי גם מפריד שומנים והוא קיים בעיקר בעסקים שחלק גדול מהפסולת שלהם הוא שומן. את בור השומן יש לרוקן באמצעות ביובית בטרם יעלה על גדותיו ויצא מכלל שימוש, מה שיכול ליצור לא מעט בעיות עם הרשות המקומית, רישוי עסקים ומשרד הבריאות.

בור ספיגה – בקדימה צורן ישנם מספר מקומות שבהם מותקנים בורות ספיגה. בורות אלו קולטים אליהם את נוזלי הביוב, שמחלחלים לאדמה באיטיות.

כאשר בור ספיגה עולה על גדותיו, הדבר יגרום להצפת ביוב מסריחה ומזהמת ועל כן יש לשאוב אותו לפני שהדבר מתרחש. ריקון בורות ספיגה מתבצע על ידנו במקצועיות, גם כן על ידי ביובית.

שוחות ביוב גם שוחות מהוות בורות ביוב והן נוטות להיסתם. שאיבת השוחות על ידי ביובית נדרשת על מנת למנוע הצפות רחבות היקף ואנחנו מציעים לכם זאת גם במסגרת תקופתית.

ביצוע ניקוי ביוב בקדימה באופן תקופתי הוא דבר חשוב מאוד לצרכי מניעה וימנע מהביוב שלכם להיסתם ולגרום להצפה.

#3 עוד שאיבות ביוב בקדימה שאנחנו מבצעים הן שאיבה של שירותים כימיים באירועים שונים או באתרי בנייה, כשגם במקרה של צורך לשאוב מאגרי מים, בריכת שחייה פרטית או ציבורית, נוכל לבצע זאת ללא בעיה.

 

פתיחת סתימות ביוב בקדימה

סתימת ביוב באה לידי ביטוי בתחילה בריחות רעים שעולים מהביוב לתוך המבנה וסביבתו ולאחר מכן, במידה ולא מטפלים בבעיה, בהצפות שמסכנות את המבנה ומי שעובר בקרבתו.

כאשר מדובר בסתימת ביוב חמורה ומורכבת, אינסטלטור רגיל לא באמת יוכל לעזור לכם, אלא רק חברה כמונו, שמציעה שירות פתיחת סתימות ביוב בקדימה באמצעות ביובית.

ראשית נשתמש במצלמות צינור על מנת לזהות את הגורם לסתימה והיכן היא ממוקמת וזאת ללא צורך בשבירת קירות ומרצפות.

לאחר הזיהוי, נגיע עם הביובית כמה שיותר קרוב למקום, נחדיר את הצינור שלה לתוך קווי הביוב, שאליו תהיה מחוברת גם דיזה מתאימה שמיועדת לטיפול במקור החסימה.

בשלב הסופי תופעל המשאבה העוצמתית של הביובית, אשר תזרים מים בלחץ מים גבוה הלוך ושוב בתוך הצנרת עד להסרת המכשול. כאשר מדובר בחסימה מאוד מסיבית, נכניס לעיתים גם רובוט זעיר לתוך הצינור, שיטפל בבעיה באופן ממוקד יותר.

הסרת שורשים מהביוב בקדימה מתבצעת בצורה זו כאשר מדובר בשורשים מסיביים וקשים לחיתוך על ידי דיזת הצינור בלבד.

 

ביובית בקדימה
אנחנו מסוגלים לשלוח אליכם ביובית בקדימה בכל שעה – מגוון עבודות ביוב עם מכשור מתקדם

 

ביובית אלפא – עבודות ביוב בקדימה עם יתרונות מרובים

ציינו שביובית אלפא היא קבלן ביוב בקדימה, מה שנותן לנו את ההיתרים לשאוב בורות ביוב, אך לא רק. הנה עוד כמה יתרונות שהדבר מספק לכם:

✔️ יכולת לטפל בכל בעיית ביוב שצצה – אין זה משנה מה סוג הבעיה במערכת הביוב שלכם ומה היקפה, אנחנו בעלי הידע וההיתרים לטפל בה.

✔️ יכולת לשלוח אליכם ביובית מתאימה לא כל חברה מחזיקה בכל סוגי הביוביות אבל אנחנו כן. יש לנו ביובית גדולה, ביובית קטנה ונמוכה וגם ביובית ניידת.

✔️ יכולת להגיע אליכם בכל שעה – בין אם תצטרכו ביובית מעכשיו לעכשיו ובין אם תרצו לקבוע למועד שנוח לכם, אנחנו זמינים עבורכם בכל שעה שתרצו.

 

מחיר ביובית בקדימה צורן – כמה עולה?

עלות ביובית בקדימה נקבע על פי הגורמים הבאים:

#1 סוג הביובית – בהתאם לגודל הביובית וכמות צוות העובדים, כך המחיר של ביובית בקדימה יהיה גבוה יותר.

#2 סוג העבודה – לעיתים נדרש מאיתנו רק לשאוב הצפה ואז המחיר יהיה זול יותר לעומת צורך לבצע מספר משימות, כגון צילום קווי ביוב ופתיחת סתימה.

#3 מורכבות העבודה – ישנן עבודות ביוב שיכולות להיות מורכבות יותר, כגון הצפה גדולה במקום שאינו נגיש, קווי ביוב שסובלים מפיצוצים במספר מוקדים ועוד. במקרים האלה המחיר יהיה גבוה יותר.

#4 דחיפות הביצוע – כמובן שפעולות שגרתיות שמתואמות מראש הן זולות יותר מאשר קריאה דחופה לביובית באמצע הלילה של סוף השבוע או ביום חג.

ריכזנו עבורכם בטבלה את טווחי המחירים המומלצים עבור סוגי השירותים השונים:

ביובית בקדימה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב ביישוב
מחיר שאיבת בור ביוב בקדימה צורן החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת הצפה בחניון או מקלט עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
עלות שאיבת ביוב ביתי בקדימה החל מ- 600 ₪
עלות פתיחת סתימה בצנרת כולל הסרת שורשים מהביוב בקדימה צורן החל מ- 1120 ₪
מחיר שאיבה וריקון בור שומן החל מ- 650 ₪
עלות שאיבה, ניקוי ושטיפת קווי ביוב (בלחץ מים גבוה) החל מ- 1200 ₪
מחיר צילום קווי ביוב עם מצלמה וסיב אופטי (עד 50 מטרים) החל מ- 800 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס בקדימה החל מ- 1800 ₪

מחפשים שירותי ביובית בקדימה? צלצלו אלינו לביובית אלפא!

אצלנו בביובית אלפא תמיד נדאג לכם להצעת מחיר משתלמת עבור ביובית בקדימה צורן – וגם תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע ברמה הגבוהה ביותר שרק אפשר. צלצלו אלינו בכל שעה ותקבלו מענה מקצועי ומהיר מצוות שירות הלקוחות שלנו, אנחנו זמינים לכל שירותי הביובית 24 שעות ביממה!

 

עוד אזורים: שירותי ביובית בנתניה, שאיבות ביוב בתל מונד