שירותי ביובית בטבריה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, במחירים מנצחים לכל סוגי השירותים! צוות ביובית אלפא מגיע אליכם במהירות לכל שכונה בעיר!

בין אם מדובר בשאיבת הצפה מהחניון של הבניין שלכם או בפתיחת סתימה מורכבת בעסק שלכם, הצוות שלנו יודע לטפל בכל בעיה ותמיד לשלוח אליכם ביובית בטבריה שמתאימה למשימה. באילו מקרים חשוב שתיפנו אלינו? כיצד הביוביות שלנו יכולות לעזור לכם וכמה הדבר יעלה לכם? הנה התשובות.

 

ביובית בטבריה – כל שירותי הביוב במחירים מעולים!

✔️ שאיבת הצפות בטבריה – מטפלים בהצפה ופותחים סתימות בזמן קצר!

✔️ צילום קווי ביוב עד לעומק 50 מטר לאיתור נזילות וסדקים בצנרת

✔️ קבלן ביוב בעיר טבריה בזמינות של 24 שעות ביממה

✔️ שאיבת ביוב בטבריה בכל האזורים: שיכון ג', שיכון ד', טבריה עילית, נוף כינרת,

רמת טבריה א', שרת, דוד רמז, קרית משה ועוד

✔️ להצעת מחיר מנצחת >>

התקשרו לטלפון: 055-9703794

 

ביובית בטבריה
שירותי ביובית בטבריה מכל הסוגים במחירים מעולים וזמינות 24 שעות ביממה

 

 

שאיבת הצפות בטבריה

ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום להצפות בטבריה – ימי גשם סוערים שגורמים לקריסה של מערכת הביוב, פיצוץ צינור במרתף או מקלט, ביוב סתום שעלה על גדותיו, תקלה במשאבה טבולה שגרמה לעליית מפלס הביוב, הצפה של חניון מסחרי נמוך או בשכונת מגורים ועוד.

אין זה משנה מה הסיבה, כאשר מתרחשת הצפה, פנייה אל חברה כמונו שיכולה לשלוח אליכם ביובית בטבריה היא הפתרון המומלץ ביותר. באמצעות הביובית נוכל להגיע אליכם במהירות, לשאוב את נוזלי ההצפה ולפנות אותם למקומות שמאושרים לכך על פי חוק.

שאיבת הצפות בטבריה באמצעות ביובית מתבצעת על ידינו בכל שעות היממה ולכן אין שום סיבה שתידחו את הפניה אלינו.

ככל שתתעכבו, כך תסבלו מבעיות חמורות שנגרמות עקב הצפות, ביניהן סכנת חיים לקשישים וילדים מחשש לטביעה, התרבות מזיקים כגון יתושים, תיקנים וחולדות, ריחות צחנה, פגיעה ברמת התברואה וסכנת התחשמלות.

 

שאיבת בורות ביוב בטבריה

הביוביות שלנו מסוגלות לשאוב לא רק הצפות, אלא גם בורות ביוב מסוגים שונים. ברחבי העיר טבריה ניתן למצוא סוגים שונים של בורות ביוב שמחייבים תחזוקה שוטפת על ידי קבלן ביוב כמונו, שמחזיק באישורים לבצע זאת על פי חוק.

שאיבת בורות ביוב מתייחסת למספר סוגים של בורות:

#1) בור שומן – מתקנים שמחויבים להימצא תקינים ומתוחזקים בעסקים רבים שחלק מפעילותם כוללת שחרור שומנים רבים לביוב. שאיבה של בור שומנים מתבצעת על ידינו תוך טיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת לעמידה בדרישות החוק ותקנות רישוי עסקים.

#2) בורות ספיגה – למרות שהשימוש בבורות אלו כמעט ופסק לחלוטין מפאת ההשפעה המזהמת על הסביבה, עדיין ניתן למצוא אותם בחלקים שונים של העיר. בורות אלו נוטים להיסתם כך שיש לפנות אותם לפני שיוצפו ולנקות את תוכנם בכדי למנוע סתימות נוספות.

#3) שוחות ביוב – מהוות נקודת מפגש של מספר צינורות ביוב בדרך לפינוי הנוזלים לצנרת הביוב העירונית הראשית. סתימה בשוחות אלו באה לידי ביטוי בריחות צחנה, מזיקים רבים והצפות ביוב ויש לשאוב אותן בהקדם האפשרי.

 

ביובית בטבריה
ניקוי בורות ביוב בטבריה, שוחות ביוב ובורות שומן מסייעים לשמירה על מערכת ביוב תקינה

 

ביובית נמוכה בטבריה וביובית גדולה

כאשר תיפנו אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית בטבריה, בהתאם לפרטים שתיתנו לנו, נדע האם לשלוח אליכם ביובית גדולה או ביובית נמוכה.

ביובית גדולה היא כזאת שנמצאת על גבי משאית והיא כוללת משאבה חזקה מאוד ומיכל אחסון עצום, שיכול לשאת גם מספר טונות של נוזלים. ביובית שכזאת מתאימה כאשר מדובר בהצפה רחבת היקף, לשאיבת בריכות שחייה או לשאיבת קווים תעשייתיים. ביובית עוצמתית שכזאת גם מתאימה עבור ביצוע שטיפת קווי ביוב בטבריה, שכן יש צורך בנוזלים רבים לצורך העניין.

אפשרות נוספת שאנחנו מציעים לכם היא ביובית נמוכה בטבריה. ביובית שכזאת נישאת על גבי כלי רכב הרבה יותר קטן כך שמיכל האחסון שלו פחות נפחי. ביובית נמוכה מתאימה במספר תרחישים:

✔️ משימות שאיבה שאינן גדולות – כך שאין שום סיבה להזמין ביובית משאית יקרה יותר וניתן להסתפק בכלי רכב קטן יחסית.

✔️ בעיות נגישות – אם מדובר במקום שאינו נגיש עבור ביובית גדולה, יש להזמין ביובית קטנה ונמוכה יותר שתגיע עד למקום ללא בעיה. מקומות שאינם נגישים יכולים להיות חניונים עם מגבלת גובה, מרתפים של בתים פרטיים, מבני מגורים עורפיים, סמטאות צרות ועוד.

כאשר יש צורך לבצע שאיבות ביוב בטבריה במקומות שבעייתיים עוד יותר מבחינת נגישות, קיים פתרון נוסף – ביובית ניידת. זוהי ביובית קומפקטית במיוחד שנישאת על גבי עגלה או על ידי הצוות שלנו, כך שניתן להוביל אותה לכל מקום ולבצע את השאיבות בכל זאת.

 

עוד עבודות ביוב בטבריה שאנחנו יכולים לבצע עבורכם

אם אתם מעוניינים לפנות אל חברה שיכולה לשלוח אליכם ביובית בטבריה, אנחנו בטוחים שגם אתם מתכננים להיעזר באתרי מידרג למיניהם.

ומה אם נגיד לכם כי במקרה של ביובית בטבריה מידרג הדבר ממש מיותר ואתם יכולים לסמוך עלינו ולבחור בנו ישר? הסיבה לכך היא היותנו קבלן ביוב מוסמך, מה שמעיד על המקצועיות והאמינות שלנו וגם מאפשר לנו לבצע עבורכם עבודות ביוב בעיר מסוגים נוספים, במקרה ויעלה הצורך בכך. מה למשל?

✔️ פתיחת סתימות בביוב בטבריה – במידה ומתרחשת הצפה בביוב שלכם, פעמים רבות הדבר נובע בשל סתימה כלשהי במערכת. אנו נגיע למקום, נאפיין את מקום ומקור הסתימה ונשחרר אותה באמצעים שעומדים לרשותנו – ביובית עם משאבה חזקה ודיזה מתאימה. אנחנו מסוגלים לטפל  גם בסתימות קשות על רקע חיתולים ומגבונים שחדרו לביוב ובעיות שורשים ושומנים.

✔️ ניקוי ביוב – זהו למעשה שירות תחזוקה של קווי הביוב שלכם שבמהלכו מבוצעת שטיפה יסודית של המערכת באמצעות לחץ מים גבוה שהביובית מייצרת. הדבר מאפשר למנוע סתימות מלכתחילה ולייצר מעבר יעיל ונוח של הנוזלים בתוך הצינורות.

✔️ תיקון צינורות ביוב – אנחנו מתמחים גם בביצוע תיקונים של צינורות ביוב, כאשר בחלק גדול מהמקרים אנו יכולים לבצע זאת ללא הרס, תוך שימוש במצלמות זעירות שנכנסות לביוב וברובוטי צינור מיוחדים שיכולים לתקן אותם מחלקם הפנימי.

 

מהו המחיר של שירותי ביובית בטבריה?

מחיר ביובית בטבריה תלוי בהרבה גורמים, כשהעיקריים שבהם הם סוג הביובית מבחינת גודל, מורכבות העבודה, מה שמשפיע על מספר העובדים ולעיתים גם על מספר הביוביות, האם יש צורך בביצוע של מספר פעולות – לא רק שאיבת הצפה אלא גם טיפול ושחרור הסתימה בביוב שגרמה לה ותיקון הצנרת וכמובן דחיפות קבלת השירות מאיתנו.

אומנם נוכל לשלוח אליכם ביובית 24 שעות ביממה, אך כאשר מדובר בשעות הלילה המאוחרות, סוף השבוע או ימי חג, השירות יהיה יקר יותר.

אצלנו בביובית אלפא משתדלים תמיד להציע לכם מחירים הוגנים, נוחים ומשתלמים, כך שכל אחד מכם יוכל לנצל את שירותי הביובית המתקדמים והיעילים שלנו ולא יצטרך להתפשר על פתרונות אחרים. הנה טבלה שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית:

ביובית בטבריה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בטבריה
מחיר ניקוי בור ספיגה או שומן בטבריה החל מ- 650 ₪
עלות שטיפה וניקוי צנרת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר שחרור סתימות בקווי ביוב בעיר החל מ- 750 ₪
מחיר פתיחת סתימות ואיתור נזילות בטבריה החל מ- 1250 ₪
ניקוי בור ביוב בטבריה כולל ציוד הגנה לבעל המקצוע החל מ- 1600 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
עלות פינוי והטמנת פסולת ביוב החל מ- 400 ₪
עלות שאיבת ביוב עם ביובית נמוכה בטבריה החל מ- 790 ₪

 

שאיבות ביוב בטבריה 24 שעות

סובלים מבעיות בביוב? צריכים שירותי ביוב מעכשיו לעכשיו? אז למה אתם מחכים? צלצלו אלינו בהקדם לביובית אלפא ותעלימו את ההצפה או הסתימה שנגרמה בביוב שלכם בצורה מהירה ויעילה!