מחפשים ביובית בחריש? ביובית אלפא כאן לשירותכם! מקצועיות, מחירים הוגנים ויכולת להגיע אליכם במהירות ולפתור כל בעיית ביוב שצצה.

אנחנו מספקים שירותים בתחום הביוב בחריש והסביבה, כך שבמקום להתחיל ולחפש מידע על ביובית בחריש מידרג או באתרים דומים, אפשר ליצור איתנו קשר, מבטיחים שלא תצאו מאוכזבים. כיצד הביוביות שלנו יכולות לעזור לכם? אילו שירותי ביוב נוספים אנחנו מציעים לכם באזור חריש? ומהם המחירים שאמורים להיגבות מכם עבור השירותים השונים? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

ביובית בחריש 24 שעות ביממה במחיר משתלם לכל סוגי השירותים!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בחריש וניקוי צנרת בלחץ מים גבוה (100% מקצועיות!)

✔️ צילום קווי ביוב עד לעומק של 50 מטר עם סיב אופטי או רובוט

✔️ קבלן ביוב בחריש – רישיון ואחריות מלאה!

✔️ שאיבת ביוב בכל השכונות: שכונת אבני חן, הפרחים,

מעו"ף, בצוותא, החורש ובכל רחבי העיר חריש

✔️ לעבודות ביוב או ביובית בחריש במחיר מנצח >>

צרו קשר בטלפון: 055-9703791

 

ביובית בחריש
ביובית בעיר חריש – כל שירותי הביוב בזמינות של 24 שעות ביממה

 

 

 

פתיחת סתימות ביוב בחריש ושאיבת הצפות

חריש הוכרזה כעיר רק לאחרונה וזאת בשל תנופת הבנייה העצומה שאפיינה אותה בשנים האחרונות. למרות שמערכת הביוב במקום חדשה מאוד, עדיין לא ניתן להימנע לגמרי מתקלות ביוב שונות, כאלה שמחייבות לעיתים גם פנייה אל קבלן ביוב כמונו שמחזיק בצי ביוביות מגוון.

אנחנו נוכל לשלוח אליכם ביובית בחריש כפתרון עבור מספר תרחישים עיקריים:

#1 פתיחת סתימות ביוב בחריש – הביוב בחריש יכול להיסתם בעיקר עקב שימוש לא נכון בו. בעיר אוכלוסייה צעירה ובהתאם לכך מוצאים את דרכם לביוב מגבונים, חיתולים ואפילו צעצועים של ילדים. במקרים אחרים, הביוב נסתם עקב הזרמת שומנים לתוכו ממטבחים וגם בעקבות חדירת שורשים לביוב בשל עצים ושיחים שסמוכים למערכת. הביובית מזרימה מים בלחץ גבוה שמסוגל לפתוח כל סתימה, כשניתן גם לחבר אליה דיזה מתאימה, ממיסה או קוצצת, לטיפול בסתימות ביוב מורכבות.

#2 שאיבת הצפות בחריש – כאשר מתרחשת סתימה בביוב שלא מטופלת בזמן, הדבר יכול לגרום להצפות קשות. זה גם יכול להיות מסוכן במקרה של ימי גשם חזקים, כשמערכת הביוב לא מצליחה להתמודד עם כמות המים. גם במקרה הזה ביובית היא הפתרון המתאים. בהתאם לגודל ההצפה, אנו נשלח אליכם ביובית מתאימה, שיכולה להיות ביובית משאית עם מיכל איסוף ענק ומשאבה עוצמתית, ביובית קטנה ונמוכה יותר, אך עדיין חזקה מאוד מבחינת שאיבה או ביובית ניידת.

#3 שאיבת בור שומן או ספיגה – שאיבה של בורות שומן, ספיגה ורקב במקצועיות. כולל מפרידי שומנים.

במידה ומדובר בקווי ביוב בעייתיים, שנוטים לעשות בעיות לעיתים קרובות, אנו ממליצים לכם לנצל את שירותי הביובית שלנו גם עבור ניקוי ביוב תקופתי. זוהי הדרך שלכם להבטיח שמערכת הביוב תמיד תישאר נקייה ושהמים יעברו דרכה בצורה חלקה. שטיפת ביוב בחריש רצוי לבצע לפחות פעם בשנה, רצוי לפני תקופת החורף.

 

עבודות ביוב בחריש – רק באמצעות קבלן!

היותנו חברת קבלנית בתחום הביוב מאפשר לנו לא רק לספק לכם שירותי ביובית בחריש ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם לבצע עבורכם עוד מגוון רחב של עבודות ביוב בחריש, כאלה שחברת אינסטלציה רגילה לא מסוגלת לספק לכם:

#1 שאיבת בורות ביוב בחריש – כאשר מדובר על שאיבות בורות שומן או שאיבת בורות ספיגה בחריש, הדבר חייב להתבצע אך ורק על ידי קבלן מתחום הביוב שפועל בהיתר. גם הפינוי של תכולת הבורות לאתרים מורשים יכול להתבצע רק על ידי חברה קבלנית ולא על ידי שום גורם אחר.

#2 תכנון והנחה של קווי ביוב – מעוניינים לשדרג את מערכת הביוב שלכם ולהחליף אותה? לתכנן מערכת ביוב לבניין או בית חדש? בתור קבלנים אנחנו רשאים לבצע זאת עבורכם ואף להחליף ולהתקין לכם שוחות ביוב. אנחנו מבצעים את העבודה תוך התאמה מלאה לצרכים ועל פי הסטנדרטים המחייבים.

בנוסף אנחנו יכולים לבצע עבורכם צילום קווי ביוב בחריש. הדבר מאפשר לנו לזהות היכן בדיוק ממוקמת סתימה במערכת הביוב שלכם או היכן יש צינור תקול. הצילום מתבצע על ידי מצלמות צינור זעירות שמוחדרות למערכת, כך שאין שום צורך לשבור קירות או מרצפות.

בהתאם לממצאים נוכל גם לבצע את התיקונים הנדרשים בצנרת. תיקון צנרת ביוב מתבצע, בין היתר, על ידי  שימוש ברובוטים זעירים שמוחדרים לצינורות ומבצעים את התיקונים מבפנים על ידי שליטה בהם מרחוק.

 

ביובית בחריש
שאיבת בורות רקב בחריש חיונית לשמירה על הפעילות התקינה שלהם

 

שאיבות ביוב בחריש באמצעות צי ביוביות מגוון

אחד היתרונות הגדולים שלנו בכל הקשור למתן שירותי ביובית בעיר חריש, הוא היכולת שלנו לספק לכם תמיד את הביובית המתאימה ביותר לסוג המשימה שעומדת על הפרק ותנאי השטח. שאיבות ביוב בחריש יכולות להתבצע על ידינו ללא שום בעיה מיוחדת, בזכות צי הביוביות המגוון שלנו שכולל את הביוביות הבאות:

✔️ משאית ביוב בחריש – נניח שהצפה גדולה מאוד מתרחשת אצלכם במהלך יום חורפי גשום. במקרה שכזה רק ביובית גדולה מאוד אשר נישאת על גבי משאית וכוללת משאבה חזקה ומיכל אחסון עצום יכולה לעזור.

✔️ ביובית נמוכה / קטנה – ישנם תרחישים שבהם ההצפה מתרחש בחניון תת קרקעי עם מגבלת גובה או במקלט או מרתף שקשה מאוד להגיע אליהם. במקרים כאלה יש צורך בשליחה של ביובית קטנה ונמוכה יותר. לא כל חברה מחזיקה בביובית כזאת אך אנחנו כן.

✔️ ביובית ניידת – תנאי השטח מגבילים עוד יותר? גם במקרה הזה תוכלו לקבל מאיתנו ביובית בחריש, כזאת מהסוג הנייד, כך שניתן לסחוב אותה בקלות לכל מקום על גבי עגלה או בצורה ידנית על ידי העובדים שלנו.

 

מחיר ביובית בחריש – כמה עולה?

מחיר ביובית בחריש נקבע בעיקר על פי סוג העבודה והמורכבות שלה, מאחר והדבר משפיע על סוג הביובית שנשלח אליכם. ביובית גדולה בדרך כלל תעלה יותר מביובית קטנה וכאשר יש לבצע גם פעולות נוספות מלבד שאיבה של הצפה, למשל פתיחה של סתימה או תיקון של צינור שבור, הדבר ייקר את המחיר.

גם הדחיפות שבה תצטרכו מאיתנו ביובית בחריש קובעת את המחיר, שכן צורך דחוף בביובית מעכשיו לעכשיו, למשל עבור שאיבת בור שומן בעקבות ביקורת פתאומית, יגרום למחיר להיות יקר יותר לעומת קביעה מראש איתנו על מנת שנגיע עם ביובית לבצע שטיפת ביוב תקופתית.

טווחי המחירים עבור שירותי ביובית מסוכמים עבורכם בטבלה הבאה וזמינים גם בדף המחירון באתר:

ביובית בחריש מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעיר
מחיר שאיבת בור ספיגה בחריש או בור שומן/רקב החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת הצפה בחריש עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
מחיר צילום צנרת ביוב בחריש (עם סיב אופטי) החל מ- 800 ₪
מחיר שטיפת מרזב (קו בודד) החל מ- 100 ₪
עלות שטיפת קו ביוב בחריש כולל שאיבת מים החל מ- 1200 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר ביקור לאיתור נזילה בביוב החל מ- 550 ₪
עלות חיתוך וסילוק שורשים מהביוב החל מ- 790 ₪
פתיחת סתימה בביוב בחריש החל מ- 600 ₪

ביובית 24 שעות בעיר חריש – רק עם ביובית אלפא!

צלצלו אלינו בכל שעה ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור ביובית בחריש ואת כל הפרטים הרלוונטיים. אנחנו זמינים עבורכם לשאיבות ביוב, פתיחת סתימות במערכת הביוב ומגוון שירותים נוספים 24 שעות ביממה! מחכים לשיחתכם – צוות ביובית אלפא.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

מפה של חריש:

 

מגיעים גם לאזורים הבאים: ביובית באזור הצפון | ביובית בעיר חדרה | ביובית בחיפה