כאשר אתם מזמינים ביובית בנהריה, אתם מעוניינים שהיא תגיע בזמן המהיר ביותר ושהעבודה תתבצע ברמה גבוהה ובצורה הכי מקצועית שרק אפשר. כיצד ניתן להבטיח זאת? על ידי פנייה אלינו – ביובית אלפא.

במקום להתחיל לחפש מידע על ביובית בנהריה מידרג, אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל. לקוחות רבים בעיר כבר נעזרו בנו לאורך השנים ויצאו מרוצים. אילו עבודות ביוב בנהריה אנחנו מסוגלים לבצע עבורכם באמצעות הביוביות שלנו וכמה הדבר אמור לעלות לכם? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

ביובית בנהריה במחירים ללא תחרות! צלצלו ואנחנו בדרך 24/7

✔️ שאיבת מים על ידי קבלן ביוב בנהריה – כולל שאיבת הצפות ובורות ספיגה

✔️ איתור נזילות עם מצלמה ופתיחת סתימות ביוב בנהריה (נסו אותנו ותבינו)

✔️ ביובית נמוכה בנהריה – ביובית קטנה למקלטים ולחניונים

✔️ שאיבות ביוב בנהריה בשכונות: עין שרה, נווה מנחם בגין, גבעת כצנלסון,

גבעת טרומפלדור, נווה יצחק רבין, קרית שרת ובכל רחבי העיר

✔️ להצעת מחיר עבור ביובית בנהריה והסביבה חייגו >>

טלפון: 055-9703794

 

ביובית בנהריה
שירותי ביובית בעיר נהריה ובסביבתה – כל סוגי השירותים בתחום הביוב 24/7

 

 

פתיחת סתימות ביוב בנהריה, שאיבת הצפות ועוד

הצורך בשליחת ביובית יכול לעלות במקרים רבים, אך עדיין ישנם מספר תרחישים שנחשבים ליותר נפוצים ודחופים. בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים לתושבי נהריה אפשרות לקבל שירותי ביובית 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. הצורך שמחייב מענה מיידי כולל את התרחישים הבאים:

#1) הצפות מי גשמים בעיר – שכונות רבות בנהריה נוטות לסבול מהצפות בתקופת החורף. במקרה שכזה, טוב לדעת שיש חברה שמבינה את החשיבות של שליחת ביובית באופן דחוף על מנת לשאוב את ההצפה כמה שיותר מהר ולמנוע נזק למבנים וסכנה לחיי אדם. במידה ומתגלה כי ההצפה נגרמת מסתימה או שברים בצנרת ולא מהגשם, גם אז חשוב לטפל במצב במהירות ולבצע תיקון דחוף.

#2) פתיחת סתימות ביוב בנהריה – אם הביוב שלכם נסתם, ההצפה כבר לא תהיה קשורה למי גשמים אלא למי ביוב שעולים על גדותיהם, גורמים לריחות לא נעימים ופוגעים ברמת התברואה בסביבתכם. ברגע שביוב נסתם, יש לשחרר את הסתימה בהקדם באמצעות ביובית שתגיע למקום. לחץ המים הגבוה שהביובית מפיקה, מאפשר לפתוח כל סתימת ביוב במהירות.

#3) שאיבת שוחות ביוב – שוחות הביוב מהוות מעין צומת מפגש של מספר צינורות. ממנה יוצאים צינורות אחרים שמובילים את הנוזלים למערכת הביוב הראשית. גם שוחות ביוב יכולות לעלות על גדותיהן, לנזול החוצה ולהיסתם, וגם במקרה הזה ביובית היא הפתרון הטוב ביותר.

#4) ריקון בור ספיגה – בנהריה ישנם לא מעט בורות ספיגה מתפקדים, שמהווים מערכת ביוב עצמאית. לעיתים התחתית שלהם נסתמת ומי הביוב מתחילים לעלות על גדותיהם. על מנת למנוע זליגה של מי הביוב וזיהום של האדמה שסביב הבורות, יש להזמין שירותי ביובית בהקדם האפשרי לצורך השאיבה של בורות הרקב הללו.

 

ביובית בנהריה
שוחות ביוב בנהריה מסייעות לניתוב של מי הגשמים בכבישים ומונעת הצפות מסוכנות

 

ביובית אלפא – קבלן ביוב בנהריה

מלבד שאיבות ביוב בנהריה, שאיבת מי גשמים ופתיחת סתימות, אנחנו מסוגלים לבצע עבורכם גם עבודות ביוב נוספות, כאלה שלעיתים רק קבלן ביוב יכול לבצע. אנחנו בביובית אלפא מציעים מגוון שירותי ביוב ובהתאם לזאת נוכל לסייע לכם גם במקרים הבאים:

✔️ שטיפת קווי ביוב בנהריה – שירות שנועד לבצע ניקוי של קווי הביוב, במטרה למנוע מלכתחילה את הסתימה וההצפה הבאה. ניקוי ביוב בנהריה מבוצע על ידי ביובית והוא מתאים גם עבור מתקנים אחרים שאינם צינורות, כגון בורות ספיגה ומפרידי שומנים.

✔️ שאיבת בור מפריד שומנים – עסקים רבים בנהריה מחויבים בהתקנה של בור מפריד שומנים ובור שכזה חייב להיות מתוחזק באופן קבוע. אחת מפעולות התחזוקה היא שאיבה של הבור ופינוי הנוזלים למקומות מורשים, מה שרק קבלן ביוב כמונו רשאי לבצע.

✔️ התקנת שוחות ביוב בנהריה שוחות ביוב שמותקנות בצורה נכונה יכולות לתרום לפעילות תקינה של מערכת הביוב ולייעל את זרימת הנוזלים בה. אנחנו מתמחים בהתקנה של שוחות ביוב וגם יכולים לשלוח אליכם ביובית בנהריה עבור שאיבה שלהן, פתיחת סתימות בהן וביצוע תיקונים שונים.

✔️ תכנון וביצוע שינויים בקווי ביוב – מתכננים לבצע שיפוץ כלשהו בבניין, בבית הפרטי או בעסק שלכם? בתור קבלני ביוב אנחנו מורשים לבצע עבורכם שינויים נדרשים במערכת הביוב ויודעים כיצד לתכנן זאת בצורה הכי מקצועית, בטוחה ויעילה שרק אפשר.

מעבר לזאת, היותנו חברה קבלנית בתחום הביוב, אומר שאין משימה שלא נצליח לבצע עבורכם. הדבר מתאפשר בזכות צי הביוביות שלנו, כך שתמיד נוכל להוציא אליכם ביובית מתאימה. זו יכולה להיות משאית ביובית או ביובית קטנה בנהריה, בהתאם לגודל ההצפה, מורכבות ההצפה ותנאי השטח. בנוסף אנחנו מחזיקים בדיזות מיוחדות שניתן לחבר אל הביובית בהתאם לסוג הסתימה שמתגלה. באופן זה נוכל לבצע עבורכם חיתוך שורשים מהביוב או המסה של שומנים שחדרו אל מערכת הביוב שלכם וסתמו אותה.

 

המחירים של שירותי ביובית בנהריה

מחיר ביובית בנהריה נקבע ראשית כל על פי סוג המשימה וההיקף שלה, מאחר והדבר משפיע על סוג הביובית שנשלח אליכם. זוהי הסיבה שמשאית ביובית תהיה בדרך כלל יקרה יותר, לעומת ביובית קטנה ונמוכה.

היבט נוסף שמשפיע על המחיר הוא מורכבות העבודה, מאחר ושליחת ביובית בנהריה עבור שאיבת הצפה בלבד, תהיה זולה יותר לעומת המקרה בו גם יש לתקן סתימה או צינור שבור. כמובן שגם דחיפות העניין ומועד שליחת הביובית קובע את המחיר – בשעות הלילה המאוחרות, בשבתות ובחגים, המחיר יתייקר.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם את המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית בעיר נהריה וסביבתה הקרובה:

ביובית בנהריה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בנהריה
עלות שאיבה של ביוב ביתי סתום ומוצף בנהריה החל מ- 350 ₪
מחיר שאיבת מי ביוב מבריכה – עד 4 קוב החל מ- 650 ₪
מחיר איתור נזילה מביוב בנהריה לא כולל ניקוי ביוב החל מ- 550 ₪
עלות צילום צנרת ביוב בנהריה החל מ- 800 ₪
מחיר שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 500 ₪
מחיר הסרת שורשים מהביוב באזור נהריה החל מ- 790 ₪
מחיר ניקוי יסודי של הביוב החל מ- 1200 ₪

שאיבות ביוב בנהריה – רק ביובית אלפא!

אצלנו בביובית אלפא תמצאו תמיד מחירים נוחים והוגנים, אין זה משנה מתי תצטרכו אותנו ובאיזה סוג משימה מדובר. צלצלו אלינו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד ואת כל הפרטים הרלוונטיים.