תושבי הקריות שימו לב – ביובית אלפא מפעילה צוותים מקצועיים 24 שעות ביממה – נשמח לשלוח אליכם ביובית בקריות ולטפל בכל שאיבה, סתימת ביוב או הצפה במחיר אטרקטיבי

כיצד הביוביות שלנו יכולות לעזור לכם? אילו שירותים נוספים נוכל לספק לכם מלבד שאיבות ביוב, וכמה אמורים לעלות לכם שירותי ביובית בקריות? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

ביובית בקריות 24 שעות ביממה, מחיר אטרקטיבי (מאד)!

✔️ שאיבות ביוב בקריות, פתיחת סתימות ושחרור חסימות בצנרת עם לחץ מים גבוה

✔️ צילום קווי ביוב בקריות – כולל תיקון עם רובוט ושיקום צנרת ללא הרס

✔️ ביובית נמוכה בקריות וביובית טבולה לשאיבת הצפות מים וביוב

✔️ שירות ביובית בכל אזור הקריות: קריית ביאליק, קריית מוצקין, קריית ים,

קרית אתא, קריית חיים, קריית טבעון וכל אזור הקריות…

✔️ להצעת מחיר עבור קבלן ביוב בקריות חייגו >>

התקשרו לטלפון: 055-9703794

 

ביובית בקריות
שירותי ביובית בקריות והסביבה 24 שעות ביממה – מחירים נוחים

 

 

פתיחת סתימות ביוב בקריות

ישנן סתימות ביוב שכאשר הן מתרחשות, אינסטלטור רגיל לא יוכל לעזור לכם. אנחנו מתכוונים לכאלה שהן ממש חמורות ורק בעזרת אמצעים חזקים כמו ביובית ניתן לטפל בהן. פתיחת סתימות ביוב בקריות באמצעות ביובית מתאימה למספר סוגי סתימות נפוצות:

✔️ סתימות בשל פסולת שנזרקה לביוב – זהו המקרה הנפוץ ביותר שבגינו פונים אלינו כדי שנשלח ביובית בקריות. מספיק שהשכנה השליכה מגבונים, חיתולים וחומרים דומים נוספים לאסלה, והדבר יכול לגרום בסופו של דבר לסתימה חמורה בביוב של הבניין. גם פסולת בניין שהגיעה למערכת הביוב לאחר שיפוץ באחת הדירות, עלולה לגרום לסתימה חמורה.

✔️ סתימות בשל שורשים שחדרו לביובניקוי שורשים מהביוב הוא פעולה נפוצה שאנחנו מבצעים באמצעות ביובית. פעמים רבות, שורשי עצים ושיחים סמוכים מפעילים לחץ רב על הצינורות, חודרים לתוכם וסותמים אותם. הדבר שכיח במיוחד בצינורות ישנים אשר עשויים מבטון.

✔️ סתימות בשל שומנים שסתמו את המערכת – שומן אינו מתערבב עם מים ולמעשה שוקע בדפנות הצינורות וגורם לסתימות. הדבר יכול להתרחש בדירות מגורים אך נפוץ במיוחד בעסקים למיניהם, בעיקר מתחום המזון, במידה ולא הקפידו להתקין שם בור שומן שאמור למנוע זאת.

לא משנה מה הסיבה, במקרה של סתימה חשוב שתיפנו אלינו כמה שיותר מהר על מנת למנוע הצפה עתידית. אנחנו נשלח אליכם צוות שיטפל בבעיה באמצעות אחת הביוביות המתקדמות שלנו. יש לנו ביוביות בגדלים שונים – ביובית גדולה, ביובית נמוכה ועוד, כשלכל אחת מהן אנחנו מחברים דיזה מתאימה בהתאם לצורך – דיזת לחץ מים גבוה, דיזה ממיסת שומנים, דיזה קוצצת שורשים וכו'. תוכלו לפנות אלינו גם על מנת שנבצע עבורכם שטיפת קווי ביוב לצרכי מניעת הסתימות מלכתחילה וגם לשם ביצוע פעולות הכרחיות נוספות דוגמת ניקוי מרזבים, למשל.

 

שאיבות ביוב בקריות

האפשרות לשאוב בצורה חזקה באמצעות ביובית מהווה פתרון מושלם לא רק לפתיחת סתימות אלא גם לטיפול בתרחישים נוספים. אנחנו נקראים לבצע שאיבות ביוב בקריות במספר מקרים נפוצים:

#1) שאיבת הצפה בקריות – החצר, המקלט או המרתף שלכם הוצפו בשל סתימת ביוב או הצטברות מי גשם? או אולי החניון התת-קרקעי של הבניין שלכם? שאיבת הצפות מתאפשרת באמצעות ביובית ללא בעיה וכל שעליכם לעשות זה צלצלו אלינו ואנחנו נגיע עם ביובית מתאימה, גם מעכשיו לעכשיו.

#2) שאיבת בור ספיגה בקריות – בור ספיגה הוא בור ביוב שמותקן במקומות שאינם מחוברים לרשת הביוב הראשית. למשל, אתרי בנייה ושטחים חקלאיים. בורות ספיגה סובלים רבות משקיעה של חומרים מוצקים בתחתית שלהם, מה שמונע חלחול של המים לאדמה. במקרה שכזה יש צורך לשאוב את בור הספיגה באמצעות ביובית ולמנוע הצפה.

#3) שאיבת בור שומן בקריות – בורות שומן הם בורות שקולטים מים עתירים בשומנים מבתי עסק דוגמת מסעדות ומוסכים. בורות אלו מיועדים למנוע הגעה של שומנים ופסולת רעילה אחרת אל מערכת הביוב המאספת. כאשר בורות אלו מתמלאים יש לשאוב אותם על ידי נותן שירות בעל היתר, דוגמת ביובית אלפא.

מעבר לזאת, נוכל לשלוח אליכם ביובית בקריות גם עבור שאיבה של בריכות שחייה ונוי, שאיבת שירותים כימיים ועוד.

 

ביובית בקריות
משאית ביובית בקריות מכילה מכשור מתקדם ומיכליות לשאיבת מים בכמויות גדולות

 

שירותי ביובית בקריות – אבל לא רק!

חברת ביובית אלפא מהווה קבלן ביוב בקריות, מה שמאפשר לנו להציע לכם עוד מגוון רחב של שירותים בתחום הביוב:

✔️ צילום קווי ביוב – אנחנו מסוגלים להחדיר לתוך צינורות הביוב שלכם מצלמות שיכולות לשמש אותנו למספר צרכים, כגון מיפוי צינורות הביוב, איתור נזילות, מציאת מיקומי סתימות והגורמים להן. המצלמות מאפשרות לנו לבצע את המשימות הללו מבלי שיהיה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות.

✔️ תיקון צנרת ביוב – לא מספיק לשאוב הצפות ביוב באמצעות ביובית אלא יש גם לתקן את הסתימה על מנת שההצפות לא יחזרו. לאחר שנזהה באמצעות המצלמות מה בדיוק גרם להצפה, נוכל לבצע את התיקונים בצורה חכמה, לעיתים תוך שימוש ברובוטים.

✔️ התקנת שוחות ביוב – שוחת ביוב היא אותה נקודת מפגש של מספר צינורות ביוב, שאותה ניתן למצוא בשטחים ציבוריים רבים. היא מורכבת מצינורות שנכנסים אליה ובור. אנחנו מתמחים בפתיחות סתימות באותן שוחות אך גם בעלי ההיתר והרישיון להתקין שוחות ביוב לאחר תכנון ובהתאמה לצורך.

✔️ הנחת קווי ביוב – תכנון ויישום נכון של קווי ביוב מונע תקלות בהמשך. אנחנו יודעים כיצד לתכנן קווי ביוב לכל סוג של מתחם וגם בעלי היתר לבצע את משימת ההנחה וההתקנה של הקווים בשטח.

כשתחפשו ביובית בקריות מידרג, תמצאו הרבה אפשרויות, אבל חברה שתוכל לספק לכם גם שירותי ביובית בקריות וגם את שאר השירותים שציינו – ממש לא בטוח. נסו אותנו בעת הצורך, מבטיחים לכם שלא תתאכזבו!

 

מחיר ביובית בקריות – כמה עולה?

מחיר ביובית בקריות תלוי בהרבה היבטים, למשל סוג הביובית. ישנו הבדל במחיר בין ביובית גדולה לביובית קטנה וגם בסוג העבודה שהביובית צריכה לבצע. כאשר מדובר רק בשאיבת הצפה של מים, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר צורך לבצע גם שאיבה של הצנרת לשם פתיחת סתימה כלשהי.

כמובן שהמחיר יתייקר אם יהיה צורך גם לבצע תיקונים נוספים בצנרת. ההבדל במחיר מתבטא גם בדחיפות הקריאה, שכן פנייה אלינו על מנת שנשלח ביובית מעכשיו לעכשיו, לעיתים גם באמצע הלילה או בסופ"ש, תהיה יקרה יותר.

בכל מקרה, אין זה משנה מתי תיפנו אלינו, תמיד תמצאו אצלנו מחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. הנה טווחי המחירים הממוצעים שאמורים להיגבות מכם עבור שירותי ביובית בקריות:

ביובית באזור הקריות מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בקריות
שאיבת הצפה עם ביובית נמוכה בקריות מחיר ממוצע החל מ- 790 ₪
מחיר ניקוי שורשים מהביוב בקריות החל מ- 790 ₪
עלות צילום קווי ביוב בקריות החל מ- 800 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה בקריות החל מ- 600 ₪
מחיר שאיבת בור שומן סתום בקריות החל מ- 650 ₪
עלות פתיחת סתימה בצנרת בלחץ מים גבוה בקריות החל מ- 750 ₪
מחיר תיקון צנרת ללא הרס בקריות החל מ- 1800 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב בקריות החל מ- 750 ₪
מחיר פינוי פסולת ביוב בקריות כולל הטמנה החל מ- 400 ₪

קבלן ביוב בקריות – רק ביובית אלפא!

מוזמנים לצלצל אלינו בכל שעה, 24/7 ותקבלו מענה מיידי והצעת מחיר משתלמת ביותר מצוות אנשי המקצוע שלנו בביובית אלפא. אנחנו נשמח להגיע למקום הקריאה, להעניק לכם את מעטפת הפתרונות המתקדמת ביותר שלנו בתחום הביוב ולעזור לכם לחזור לשגרה בתוך זמן קצר.

 

אזור הקריות – מפה:

אזורי שירות סמוכים: ביובית בחיפה | ביובית בצפון