צריכים שנשלח אליכם ביובית בנשר? צלצלו אלינו לביובית אלפא ותוכלו להיות בטוחים שנוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית על מנת לטפל בכל בעיית ביוב שצצה! חייגו אלינו ותקבלו מיידית את השירות המקצועי ביותר בתחום בישראל.

שירותי ביובית בנשר הם המומחיות שלנו, בין אם מדובר בשאיבת הצפות, תיקון צנרת סדוקה, הסרת שורשים מהביוב ועוד עבודות ביוב רבות ומגוונות. בשורות הקרובות תבינו באילו מקרים כדאי להזמין שירותי ביובי וגם, כמובן, כמה זה אמור לעלות לכם.

 

ביובית בנשר במחירים מפתיעים וזמינות של 24/7!

✔️ שאיבת הצפות מים וביוב במקצועיות עם ציוד מתקדם

✔️ פתיחת סתימה בנשר – בביוב ביתי, בעסק, במפעלים

✔️ שאיבת ביוב בעיר נשר במחירים נוחים 

✔️ שירותי ביובית בכל השכונות: תל חנן, רמות יצחק,

גבעת נשר, בן דור, גבעת עמוס ובכל אזורי העיר

✔️ להצעת מחיר לביובית בעיר נשר >>

התקשרו אלינו: 055-9703794

 

ביובית בנשר
שירותי ביובית בנשר – שאיבות ביוב, פתיחת סתימות בצנרת ומגוון שירותים נוספים 24/7

 

 

עבודות ביוב בנשר עם ביובית – מתי צריך את זה?

הצורך בשליחת ביובית לצורך עבודות ביוב בנשר יכול לעלות במספר תרחישים נפוצים:

✔️ שחרור סתימה בביוב בנשר סתימות ביוב יכולות להתרחש במבני מגורים פרטיים או משותפים, במבני ציבור, בעסקים ובמפעלים בנשר. הן נובעות משימוש שאינו מותאם לצנרת הביוב (הזרמת שומן לתוכה, השלכת מגבונים לאסלה ועוד).

סתימות יכולות, בנוסף, להיווצר מסיבות שאינן תלויות באיש, דוגמת חדירת שורשים לצינורות הביוב. אנו משחררים סתימות ביוב באמצעות ביובית אשר מזרימה מים בלחץ גבוה ושימוש בראשי צינור ייעודים בהתאם לגורם הסתימה.

✔️ שאיבת הצפה בנשר רבים פונים אלינו על מנת שנשלח להם ביובית בנשר בשל הצפת ביוב שזקוקה לפינוי דחוף, בטרם תגרום לנזק רב יותר. הצפות יכולות להתרחש על רקע פיצוץ של צנרת הביוב או סתימה שלה, פיצוץ של צנרת מים או הצטברות של מים במקומות נמוכים.

הביובית כוללת משאבה חזקה שמאפשרת לשאוב כל הצפה ואין זה משנה עד כמה גדול ורחב ההיקף שלה.

אנחנו מתמחים גם בשאיבות ביוב נוספות, דוגמת שאיבת שוחות ביוב, שאיבת קווי ייצור תעשייתיים, שאיבת שירותים כימיים ועוד. שאיבת ביוב בנשר באמצעות ביובית תתבצע תמיד על ידי בחירה בביובית המתאימה, שיכולה להיות ביובית משאית, ביובית נמוכה או ביובית ניידת.

 

שירותי ביובית בנשר – גם באופן קבוע

הצפת ביוב, סתימת ביוב ותרחישים רבים נוספים, מחייבים שליחת ביובית באופן דחוף. אך ישנם גם מקרים שבהם שירותי הביובית שלנו אינם כל כך דחופים, מאחר והם ניתנים באופן קבוע במסגרת תחזוקה שוטפת.

הנה כמה דוגמאות לכך:

#1 שאיבת בורות ביוב בנשר – ישנם סוגים שונים של בורות ביוב שניתן למצוא בנשר, דוגמת בור ספיגה ובור שומן. את תכולת הבורות הללו חשוב לפנות לאתרים מורשים כאשר הם מתמלאים וזאת על פי חוק.

אנחנו קבלני ביוב שרשאים לשאוב בור ספיגה ובור שומן ונוכל לעזור לכם באופן קבוע עם התחזוקה השוטפת שלהם.

#2 שטיפת ביוב בנשר האם צנרת הביוב בבית הפרטי שלכם נוטה להיסתם? או שמתרחשות בניין שלכם הצפות ביוב חוזרות ונשנות? אנו נוכל להגיע אליכם מספר פעמים בשנה על מנת לשטוף את קווי הביוב שלכם באמצעות ביובית מתאימה ובכך נמנע את המצבים האלה.

#3 ריקון בריכות – יש לכם בריכה בחצר של הבית? אחת לשנה, כאשר צריך לרוקן את הבריכה לפני החורף או לצרכי ניקיון, אתם צריכים חברת ביובית בנשר מקצועית כמונו שתגיע לשאוב עבורכם את המים בקלות ובמהירות. אנחנו מתמחים גם בביצוע שאיבות של בריכות נוי מכל סוג וגודל.

עמידה בלוחות הזמנים, טיפול בכל הבירוקרטיה ועבודה אל מול אתרים פינוי מורשים בלבד, הם התחייבות שלנו במסגרת שירותי הביובית הקבועים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו.

 

אינסטלטור ביוב בנשר – עדיפות לקבלן מורשה 

אם כבר אתם מחפשים אינסטלטור ביוב בנשר עבור שירותי ביובית, העדיפות היא שיהיה זה קבלן מורשה כמונו. קבלן ביוב הוא בעל ההסמכה והניסיון להציע את כל שירותי הביוב באשר הם עבור לקוחות פרטיים, ועדי בתים, עסקים ומפעלים תעשייתיים גדולים.

הדבר מתבטא בצי שלם של ביוביות שמאפשר התאמה אישית עבור כל משימה, אפשרות לבצע צילום קווי ביוב בנשר על ידי מצלמות זעירות שנכנסות לצנרת לצרכי אבחון של סתימות ותקלות, יכולת לבצע תיקוני צנרת בהתאם לצורך ללא גרימת נזק, הקפדה על תכנון והתקנה של קווי ביוב על פי התקנים המחמירים ושירות 24/7.

בנוסף, כמובן, תקבלו אחריות ארוכה על כל העבודות שלנו.

 

ביובית בנשר
שירותי ביובית בנשר כוללים גם תיקון צינורות ביוב שיש בהם סדקים ובלאי, כדי למנוע נזילות ותקלות בזרימת מי השופכין

 

מחיר ביובית בנשר – כמה עולה?

שירותי ביובית בנשר ובסביבתה לא אמורים "לקרוע לכם את הכיס", במיוחד כאשר אתם פונים אל חברה אמינה. יחד עם זאת, גם אצלנו בביובית אלפא ישנם כמה גורמים אשר משפיעים על המחיר ועלולים לייקר אותו במעט:

✔️ ביובית דחופה צורך דחוף בשירותי ביובית בנשר, דוגמת ביובית מעכשיו לעכשיו, עלול לייקר את מחיר השירות לעומת משימות שמתבצעות בתיאום מראש. במיוחד כאשר הצורך עולה בשעות הלילה המאוחרות, בסוף השבוע או בימי חג.

✔️ עבודות מורכבות – ישנן משימות אשר נחשבות ליותר מורכבות, כגון הסרת שורשים מהביוב בנשר במסגרת פתיחת סתימה או תיקון פיצוץ בצנרת ביוב במסגרת שאיבת הצפה. עבודות אלו יהיו יותר יקרות.

✔️ גישה – כאשר קיימת בעיית נגישות למקום, עלינו לדאוג לציוד מתאים שעשוי להיות יקר יותר. למשל, שאיבה של בור שומן או בור ספיגה אשר ממוקמים בשטחים חקלאיים שקשה להגיע אליהם, מה שמחייב לעיתים שילוב בין ביוביות למשאבות ניידות.

מה שלא יהיה, אצלנו תמצאו מחירים נוחים ומשתלמים כאשר תצטרכו ביובית בנשר. הנה המחירון הממוצע שלנו לשירותי ביובית מבוקשים במיוחד באזור נשר:

ביובית נשר מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
שאיבת הצפה בנשר מחיר ממוצע החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת ביוב עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
עלות ניקוי ביוב הכולל שאיבת מים ושטיפת קווים החל מ- 1200 ₪
עלות ניקוי סתימה והסרת שורשים מהביוב בנשר החל מ- 1120 ₪
מחיר שאיבת בור שומן או בור ספיגה (בגלל הצפה בבור הביוב) החל מ- 650 ₪
 כמה עולה שאיבת ביוב בנשר? החל מ- 600 ₪
עלות הפעלת רובוט לתיקון צנרת ביוב החל מ- 2000 ₪
פתיחת סתימות ביוב בנשר החל מ- 600 ₪

קבלן ביוב בנשר – ביובית אלפא

אין זה משנה באיזה אזור בנשר תצטרכו ביובית ובאיזו שעה, מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם 24/7 לכל בעיות הביוב והנציגים שלנו ישמח לעזור לכם הכי מהר שרק אפשר.

מחכים לשיחתכם. צוות ביובית אלפא.

 

לאן עוד אנחנו מגיעים? שאיבות ביוב בצפון, ביובית באזור חיפה