בקיץ או בחורף, ביום או בלילה, במבנים חדשים או ישנים – אנו בביובית אלפא עומדים לרשותכם לשאיבות ביוב דחופות ומגוון שירותי ביובית בעפולה ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מחזיקים בצי גדול של ביוביות ובעלי ניסיון רב בתחום, כך שאין שום משימה שלא נוכל לבצע עבורכם בתחום הביוב. עבודות ביוב בעפולה הן ההתמחות שלנו ומיד תבינו מדוע ומתי כדאי לכם לפנות אלינו.

 

ביובית בעפולה במחירים מנצחים – מגיעים עד אליכם מעכשיו לעכשיו!

✔️ שאיבות ביוב בעיר עפולהשאיבת בורות ספיגה ומפרידי שומנים לעסקים

✔️ פתיחת סתימות ביוב בעפולה בלחץ מים גבוה – כולל הסרת שורשים

✔️ זמינים לכל שירותי הביובית בעפולה 24 שעות ביממה

✔️ שירותי ביובית בכל השכונות בעיר עפולה: גבעת המורה, רוממה, דרוקר,

עפולה הצעירה, נווה יוסף, רובע יזרעאל סביוני העמק ועוד…

✔️ שאיבות ביוב בעפולה במחיר מנצח >>

חייגו לטלפון: 055-9703794

 

ביובית בעפולה
שירותי ביובית בעפולה – שאיבות ביוב 24/7 ועוד מגוון עבודות ביוב

 

 

שאיבות ביוב בעפולה מכל סוג

שאיבת ביוב היא המשימה המרכזית שבגינה שירותי ביובית בעפולה נחשבים למאוד מבוקשים. שאיבת הצפה בעפולה בתקופת החורף אחרי ימי גשם סוערים היא דוגמא טובה לכך – וכמוה שאיבה של הצפה שנגרמה בשל סתימת ביוב שלא טופלה בזמן.

גם שאיבה של בורות ביוב מסוגים שונים, דוגמת בור שומן או בור ספיגה היא דבר שרק ביובית יכולה לבצע ורק על ידי קבלן מורשה בתחום הביוב, כמו ביובית אלפא. אנחנו בעלי ההיתר לפנות אל אתרי פינוי ולתאם איתם את ריקון המיכל עם הפסולת שנשאבה על ידי הביובית שלנו.

ככל שמדובר בעסקים, ארגונים ומקומות עבודה אחרים, הפנייה אל קבלן ביוב אפילו חשובה עוד יותר, שכן יש לשמור את מסמכי הפינוי ולהציג אותם בפני הרשויות (רישוי עסקים, משרד הבריאות ועוד).

ואם אתם חושבים שבשל גודלה של ההצפה או תנאי השטח שבהם היא או בור הביוב שלכם נמצא, ביובית היא לא הפתרון – חישבו שנית! אנחנו מחזיקים במגוון רחב של סוגי ביוביות וביניהם ביובית גדולה, ביובית נמוכה ואף משאבות ניידות שניתן לנייד באמצעות עגלה, כך שתמיד נוכל לתת לכם מענה מתאים.

 

פתיחת סתימות ביוב בעפולה – ביובית עם דיזה היא הפתרון

מלבד שאיבות ביוב בעפולה, הביוביות שלנו יכולות לעזור לכם גם בפתיחת סתימות מורכבות במערכת הביוב שלכם. פתיחת סתימות ביוב בעפולה מתבצעת על ידי הביוביות שלנו באמצעות הזרמה של מים בלחץ גבוה, מה שמצליח לשחרר כמעט כל סתימה.

למה כמעט? כי לעיתים הדבר אינו מספיק ויש צורך לחבר אל הצינור גם דיזה מתאימה. למשל, דיזה מקצצת שמשמשת אותנו עבור הסרה של שורשי עצים מהביוב. עוד מקרה שכיח הוא כאשר שומנים חדרו למערכת הביוב וסתמו אותה, אז נשתמש בדיזה ממיסה.

על מנת לזהות במדויק את מיקום הסתימה ולטפל בה במהירות וביעילות, אנחנו מציעים ללקוחותינו גם שירותי צילום ביוב. לשם ביצוע הצילום אנחנו משתמשים במצלמות צינור זעירות אשר מוחדרות אל הצנרת, מבלי שיש צורך לשבור מרצפות וקירות ולגרום לנזק.

בהתאם לתוצאות שהמצלמות מספקות, נדע כיצד לפעול.

 

ביובית בעפולה
משאית ביובית בעפולה יכולה לפתוח סתימה בביוב ביתי, באמצעות צינורות עמידים וחזקים ועוצמת שאיבה גבוהה

 

הסרת שורשים מהביוב בעפולה ותיקון צנרת – היתרונות של ביובית אלפא

פעמים רבות מתגלה בשטח, כי ההצפה נגרמה בשל תקלה חמורה במערכת הביוב. תיקון צנרת אינו דבר פשוט, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בצנרת ששייכת למגדל מגורים חדש או עסק כלשהו.

במקרים שכאלה, לא תמיד אינסטלטור רגיל יכול לעזור ולכן עדיף לפנות מראש אל קבלן ביוב כמו ביובית אלפא, שמלבד שליחה של ביובית בעיר עפולה יכול לבצע גם את התיקון בו במקום. אנחנו מסוגלים לתקן כל תקלה ובכל היקף וזאת באמצעות שתי אפשרויות:

#1 רובוטי צנרת – מוחדרים לתוך הצנרת, מופעלים בשלט רחוק ולהם היכולות לבצע את התיקונים השונים ללא גרימת נזק והרס על הדרך. אנחנו משתמשים בהם פעמים רבות גם במשימות הסרת שורשים מהביוב בעפולה, בנוסף לדיזה המקצצת. הרובוט מצויד בזרועות שמאפשרות לו להסיר מכשולים בתוך הצינור, משמע להסיר שורשים שחדרו לצנרת, למרוח חומרים אפוקסיים מתוך הצינור על סדקים, או להשתמש בשרוולים מיוחדים לטיפול בצינורות מפוצצים.

#2 ביצוע מעקף – מאחר ואנחנו קבלני ביוב, יש לנו היתר לבצע את כל עבודות הביוב הקיימות וגם את הידע ליישם פתרונות חכמים בשטח. למשל, כאשר מדובר בצינור ביוב עם ליקויים משמעותיים, ניתן פשוט לעקוף אותו ולתכנן מערכת ביוב חדשה. אנחנו משתדלים לבצע את התכנון וההתקנה ללא גרימת נזק ובצורה מהירה ויעילה.

 

מחיר ביובית בעפולה – כמה עולה?

מחיר ביובית בעפולה נקבע באופן פרטני לכל לקוח על פי סוג הבעיה שבגינה הוא זקוק לביובית. למשל, שליחה של ביובית עבור שאיבת הצפות בימי גשם סוערים, בדרך כלל לא תהיה יקרה מידי.

במידה ומתגלה שלא רק הגשם החזק גרם להצפה אלא גם תקלה כלשהי בצנרת, אז המחיר של ביובית יהיה יקר יותר, מאחר ומדובר במשימה מורכבת יותר של שחרור הסתימה או תיקון השבר בצנרת.

מעבר לזאת, גם לסוג הביובית וגודל הצוות הנדרש לביצוע המשימה יש השפעה על המחיר, כמו גם לדחיפות והמועד שבו זקוקים לביובית.

קביעת מועד מראש עבור שטיפת קווי ביוב באופן תקופתי תהיה מן הסתם זולה יותר מאשר צורך בביובית מעכשיו לעכשיו.

הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית באזור עפולה:

ביובית בעפולה מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב בעפולה
מחיר שאיבת הצפה מהביוב בבית בעפולה החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת בור שומן בעסק בעיר עפולה החל מ- 650 ₪
עלות שטיפת צנרת בלחץ מים גבוה עם ביובית החל מ- 750 ₪
מחיר ניקוי בור ביוב בעפולה (כולל אמצעי הגנה לבעל המקצוע) החל מ- 1600 ₪
מחיר הפעלת רובוט לצורך תיקון צנרת החל מ- 2000 ₪
עלות תיקון צנרת ביוב ללא הרס החל מ- 1800 ₪
מחיר שאיבת בור שומן בשל סתימה החל מ- 650 ₪
עלות צילום קווי ביוב בעפולה החל מ- 800 ₪

מחפשים קבלן ביוב בעפולה? חייגו אלינו לביובית אלפא!

כמובן שאין לבחור חברת ביובית בעפולה רק בהתאם למחיר הנמוך שהיא מציעה ויש לוודא מראש לגבי מקצועיותה וההמלצות לגביה.

כאשר אתם בוחרים בנו, חברת ביובית אלפא, אתם יכולים להיות בטוחים הן לגבי המקצועיות ואיכות העובדים שלנו, הן לגבי המענה המהיר וההגעה המהירה שלנו אליכם והן לגבי הצעת המחיר הנוחה והמשתלמת שתקבלו.

צלצלו אלינו בכל שעה ויום ותיהנו משירותי ביובית 24 שעות בקרבת ביתכם ובכל מקום בארץ, ברמה הכי גבוהה שיש.

 

עוד כמה משירותינו באזור הצפון: ביובית באזור הצפון | ביובית בחדרה | ביובית בחריש