צריכים שירותי ביובית בלוד לתיקון דחוף של הביוב, במחירים הוגנים ובמקצועיות ללא פשרות? זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם בביובית אלפא, בנוסף לשירותי ביובית קבועים שישמרו על מערכת הביוב שלכם במצב תקין למשך שנים.

איך כדאי לשאוב הצפות בלוד מחניון תת קרקעי ולמה צריך בשביל זה ביובית נמוכה? למה שאיבת בור שומן מחייבת ביובית ואיך מוודאים שפעולת השאיבה לא מסכנת את הסביבה? כל כמה זמן צריך לרוקן בור ספיגה וכמה כל זה עולה? מיד נענה על כל השאלות.

 

ביובית בלוד מחיר זול 24 שעות (עם אחריות)!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בלוד, שאיבת בורות ספיגה ושומן

✔️ צילום קווי ביוב לאיתור תקלות ונזילות בעומק הצנרת

✔️ שאיבת הצפות בלוד – כולל שאיבה בחניון!

✔️ שאיבות ביוב במחיר ללא תחרות (נסו אותנו)

✔️ שירותי ביובית 24 שעות בכל רחבי העיר

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבית, התקשרו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בלוד
ביובית בלוד – כל שירותי הביובית במקום אחד בזמינות 24/7

 

 

קבלן ביוב בלוד לכל שירותי הביובית

תקלה בביוב היא עניין שלא קשה לזהות אותו, בדרך כלל, כיוון שכשהביוב עולה – לרוב גם ניתן להריח אותו למרחקים.

אבל מלבד הריח הלא נעים, מי שופכין ש"עולים" מהביוב, הם נוזל שחשוב להרחיק מבני אדם ומצמחיה, כי הם מכילים חיידקים ומזהמים שונים ולכן הסילוק והשאיבה שלהם חייבים להיעשות בצורה בטיחותית, באמצעות משאית ביובית שיש לה את הצינורות המתאימים ואת המיכליות בגודל הנכון, שמסוגלות להכיל את כל החומר שנשאב.

אנחנו בביובית אלפא מציעים מגוון רחב של שירותי ביובית באזור לוד ושאיבות ביוב שמטרתם להחזיר את הביוב התקול למצב תקין ולא לאפשר למי הביוב לזהם את הסביבה או לסכן אנשים ובעלי חיים.

הפעולות שאנחנו מבצעים, נעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ובסיוע של מכשור מתקדם, שנישא על גבי משאיות הביובית השונות, שמגיעות לשטח ומכילות את כל מה שצריך.

 

מחירון ביובית בלוד

לכל אחד משירותי הביובית שלנו מחיר משלו, לכן עלות שאיבת ביוב בלוד תהיה שונה משאיבת הצפה ביתית או מצילום קווי ביוב, למשל. המחירים של ביובית ברמלה לוד שאנחנו מספקים תלויים גם בסוג השירות וגם בשעת הקריאה, כלומר שהזמנת שירותי ביובית לרוב יהיו יקרות יותר בסופי שבוע, בשבתות ובשעות הלילה.

חשוב להדגיש כי גם אם אתם מחפשים ביובית בלוד מידרג ומוצאים חברות ביובית שונות, אתם מוזמנים לבחור בנו כספקי השירות שלכם ומובטח לכם שירות מקצועי ואיכותי, במחירים נוחים שלא תמצאו בשום חברה אחרת.

הנה דוגמה למספר סוגי שירותים שאנחנו מספקים בעיר והמחירים המומלצים עבורם:

ביובית בלוד מחיר לשירות מחירון מומלץ לשירותי ביוב
מחיר שאיבת בור רקב החל מ- 600 ₪
עלות צילום קווי ביוב בעיר לוד החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת ביוב בלוד עם ביובית נמוכה החל מ- 750 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב בלוד עם ביובית החל מ- 600 ₪
עלות שאיבת מים במרתף או מקלט החל מ- 900 ₪
מחיר שאיבת בור שומן או ספיגה החל מ- 800 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב בלוד וניקוי החל מ- 650 ₪
עלות סילוק מגבונים ופתיחת סתימה בביוב ביתי החל מ- 700 ₪

 

שאיבת הצפות בלוד – מתי צריך את השירות ואיך מתבצע

הצפה של הביוב היא אמנם בעיית ביוב בפני עצמה, אבל היא גם הביטוי הנפוץ ביותר לנזקים שונים ולתקלות שקיימות בתוך הביוב ושגרמו להצפה.

מהי הצפה בעצם? כשמי הביוב "עולים למעלה", זה אומר שהם לא יכולים להתקדם בהמשך הצנרת והמשמעות היא שמשהו חוסם אותם. סתימה בביוב יכולה להיגרם מסיבות שונות ואלו הם שלושת הגורמים השכיחים יותר:

#1 הצטברות של פסולת בביוב בגלל בני אדם – אנשים שזורקים אשפה לאסלה, לאמבטיה או לכיור במקום לפח, מייצרים חסימות במו ידיהם בצנרת. גם אם אתם, למשל, מנקים את רשת המזגן שלכם ושוטפים אותה במים בתוך האמבטיה, הלכלוך שיורד מהרשת נכנס לצנרת הביוב ועלול לסתום אותה. באותה מידה, גם השלכת מגבונים לאסלה או שאריות שמן בישול לכיור, עלולים לייצר חסימות קטנות שהולכות ומחמירות ככל שהפעולות המזיקות חוזרות על עצמן. הפסולת נדבקת לצינור ולפסולת חדשה שנכנסת ולאט לאט הצינור נחסם באופן חלקי או מלא, הביוב כבר לא יכול להישטף קדימה והוא פשוט צף למעלה.

#2 פסולת טבעית שנכנסת לצנרת בגלל מזג האוויר – חול, אבנים קטנות, עלי שלכת ובוץ הם דוגמאות לחומרים טבעיים שנכנסים לתוך הצנרת, גם כשאנשים לא מעוניינים שזה יקרה. העניין הזה שכיח במיוחד בעונות הסתיו והחורף, כשיש גשם ורוחות חזקות בחוץ שסוחפות איתן את החומרים הללו לכל עבר ובין היתר גם לתוך פתחי ביוב. פסולת כזאת לא מתפרקת בביוב והיא מייצרת חסימות בביוב ולפעמים גם פוגעת קשות בשלמות הצינורות.

#3 שורשים של עצים שגדלים בתוך צינורות הביוב – פתחי ביוב ושוחות ביוב שמותקנות בקירוב לצמחייה, הם מקומות ועדים לפורענות בכל הקשור לצמיחת שורשים אל תוך הצנרת. שורשי עצים תמיד "מחפשים" מקומות לחים כדי לקבל מהם מים. כשמדובר בעצים גדולי ממדים כמו פיקוסים ועצים דומים להם, השורשים הופכים למעובים ומתארכים אל תוך קווי הביוב, עלולים לחסום אותם ואף לסדוק ולשבור את הצינורות.

לתופעת החסימות בביוב קיימים פתרונות שונים שנרחיב עליהם בהמשך, אבל יש לכל סוגי החסימות עניין משותף והוא ההצפה של הביוב, שעלולה להיווצר אם לא מטפלים בחסימה בזמן.

אנחנו בביובית אלפא נגיע עם משאית ביובית מתאימה – בין אם יש צורך להזמין ביובית קטנה או משאית ביובית סטנדרטית – ונשאב את כל המים בצורה בטיחותית, על מנת לייבש את ההצפה ולהמשיך בטיפול בבעיות הביוב, בהתאם לצורך בשטח ולאבחון של אנשי המקצוע שלנו.

 

שאיבות ביוב עם ביובית
שאיבות ביוב עם ביובית

 

פתיחת סתימות ביוב בלוד ושטיפת קווים

הבעיה העיקרית עם פסולת שנדבקת לחלק הפנימי של צינורות הביוב, כאמור, היא שהיא מצטברת וממשיכה להידבק לפסולת חדשה שמגיעה ולחומרים שומניים, שלא זורמים עם מי הביוב אלא "נערמים" על גבי הדפנות של הצינורות.

הלכלוך הזה הופך את פתחי הביוב לצרים יותר ויותר והם נחסמים בסופו של דבר. במקרים רבים הנזק יהיה מזערי ובלתי מורגש בשלב ההתחלתי, אבל אין ספק שהבעיה תלך ותחמיר עם הזמן מבלי שתרגישו, עד שהיא תפתיע אתכם בזמן הכי לא מתאים והביוב פשוט "יתפרץ" ויציף את כל מה שיש מסביבו – ובדיוק את זה אנחנו מעוניינים למנוע.

חשוב להדגיש – גם לכלוך גדול יותר שסותם באופן מלא ומיידי את הביוב, למשל חיתולים משומשים שיכולים בהחלט לחסום צינור ביוב ואפילו אם הם "ירדו" באסלה, הוא סכנה משמעותית לתקינות הביוב והוא בוודאות יגרום להצפה להגיע ובמהירות.

הדרך הטובה ביותר לשחרר סתימות במערכת הביוב, היא הזרמת לחץ מים גבוה ועוצמתי אל תוך הצינור. היתרון של השיטה הזו הוא כפול:

✔️ סילוק הלכלוך באופן מיידי – לחץ המים החזק לא משאיר אפשרות לשום פסולת להישאר דבוקה לצינורות, משמע הוא ישחרר כל לכלוך ושמנים שחוסמים את מי הביוב מלהמשיך ולזרום קדימה.

✔️ ניקוי יסודי של צנרת הביוב – שטיפת קווי ביוב בלוד ובכלל היא פעולה שמומלץ בכל מקרה לעשות אחת לכמה חודשים. לשימוש בלחץ מים גבוה, מלבד המענה המיידי שהוא נותן לצורך פתיחת סתימות בצנרת הביוב, יש תפקיד נוסף והוא סילוק לכלוך שהצטבר על הצינורות מבפנים ועדיין לא יצר חסימה. כך ניתן להשמיד חסימות קטנות בביוב ולמנוע מהן מלהחמיר.

גם שאיבת בור ספיגה היא חלק מהשירותים שאנחנו מציעים, גם במצבים שבהם ישנן סתימות בבורות ספיגה וגם באופן שוטף, כשירות קבוע ויעיל. על אף שלא מדובר בצינורות ביוב, כמו בדוגמאות הקודמות, שאיבה של בורות ספיגה היא פעולה חשובה ואפילו הכרחית כי הם בהחלט עלולים להיסתם וחשוב לרוקן אותם, לנקות ולשאוב את הלכלוך ואת מי השופכין, על מנת להחזיר אותם לתפקוד מלא ותקין.

 

ביובית בלוד
פתיחת סתימות בפתחי הביוב בלוד מונעת הצפות בכבישים בעונת הגשמים

 

צילום ביוב בלוד

אנחנו בביובית אלפא לא מסתפקים בבדיקה הראשונית בלבד וגם כאשר מזמינים מאיתנו שירותי ביובית בעיר לוד לצורך פעולה מסוימת, למשל שאיבת הצפות מים עם ביובית קטנה לחניון או פתיחת סתימה בביוב ביתי, תמיד נבדוק מהו הגורם לתקלה והאם "מסתתרות" במערכת הביוב תקלות נוספות.

הדרך הכי טובה לעשות זאת, היא באמצעות צילום של צנרת הביוב בעזרת מצלמה קטנה, המחוברת לסיב אופטי ומסוגלת להגיע עד לעומק של כחמישים מטרים.

המצלמה מאתרת הן את המקומות שבהם ישנן חסימות, הצטברות של לכלוך או התחלה של נזילה שלא התגלתה עד עכשיו – והיא יכולה גם לאתר נזקים קלים בצנרת שלכאורה לא נחשבים לבעייתיים במיוחד.

למה חשוב בכל זאת למצוא נזקים כאלה? ישנה אפשרות להחדיר רובוט ייחודי לתוך צנרת הביוב ולתקן את הביוב ללא הרס של המעטפת שבתוכה הוא מותקן. תיקון כזה רלוונטי במיוחד, כשהנזקים יחסית קטנים, למשל כשיש סדקים ושברים שצריך לאחות אותם.

באמצעות הגילוי המוקדם של הבעיות בביוב, ניתן להפסיק את ההידרדרות של מצב הצנרת, לתקן אותה ולשמר אותה במצב האופטימלי למשך שנים.

השימוש במצלמה הוא גם חסכוני, כיוון שבאמצעותו מטפלים בבעיות כשעלות התיקון שלהן עדיין נמוכה יחסית, במקום "להמתין" שהן יחמירו ויצריכו תיקון משמעותי, מורכב וגם הרבה יותר יקר.

 

ביובית בלוד 24 שעות – רק עם ביובית אלפא!

בין אם אתם מחפשים פתרון מיידי למצב חירום בביוב שלכם, למשל אם ישנה הצפה והביוב עלה על גדותיו – ובין אם יש לכם צורך בשירות קבוע של ניקוי ביוב בלוד שנועד כדי לשמר את הצנרת לאורך זמן במצב אופטימלי, אנחנו כאן בשבילכם!

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר הוגנת ושירות אדיב, מאנשי המקצוע המנוסים שלנו בביובית אלפא שישמחו להחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית.

 

שאיבות ביוב לוד
שאיבות ביוב בעיר לוד עם ביובית אלפא

 

שכונות בעיר בהן זמינים השירותים שלנו:

אזור תעשיה אחיסמך בילו אלישיב
בן גוריון גבעת הזיתים גני אביב גני יער
שכונת החשמונאים העיר העתיקה ורדה הרכבת חב"ד
לוד הצעירה מע"ר 8-10 שכונה ממשלתית מרכז העיר
משמר נוף נאות יצחק נווה אלון נווה זית
נווה ירק נווה נוף סביוני לוד עמידר
פרדס שניר רמז רסקו רמת אשכול

לוד – מפה של העיר:

אזורי שירות סמוכים: ביובית ברמלה | ביובית בבת ים | שאיבת ביוב בראשון לציון

תאגיד המים בעיר: מי לוד

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש