ביובית ברמלה שמגיעה ישירות אליכם בכל שעה שאתם צריכים אותה, זו רמת השירות שלנו בביובית אלפא. אנחנו מבצעים שאיבות ביוב ברמלה ומעניקים מגוון רחב של פעולות ושירותים נוספים 24 שעות ביממה!

למה ביובית ברמלה לוד היא הפתרון היחיד לשאיבת הצפות של הביוב קרוב לביתכם? האם החלפת צנרת היא פעולה הכרחית כשהביוב תקול או שישנם פתרונות נוספים? איך מנקים שורשים של עצים שצמחו לתוך הצנרת וכמה זה אמור לעלות? מיד נענה על כל השאלות הללו.

 

ביובית ברמלה במחירים ללא תחרות – כל סוגי השירותים 24/7!

✔️ שאיבת הצפות ברמלה, מים וביוב – כולל שאיבות במקלטים וחניונים

✔️ שטיפת קווי ביוב ברמלה וניקוי יסודי בלחץ מים גבוה

✔️ כל שירותי הביובית באזור רמלה, זמינות גבוהה!

✔️ ביובית בכל השכונות: בן גוריון, קרית האמנים,

קרית מנחם בגין, וייצמן, גיורא, רמת דן, נווה דוד,

ג'ואריש, גבעת הדר, נווה יהונתן, יפה נוף ועוד >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9703793

 

ביובית ברמלה
שירותי ביובית בעיר רמלה ובפריסה ארצית 24/7

 

 

מחיר ביובית ברמלה

העלויות של שירותי הביובית שלנו בעיר רמלה תלויות בכמה גורמים:

✔️ שעת הקריאה – המחירים יכולים להשתנות בהתאם למועד הזמנת השירות, כאשר העלויות יהיו מעט גבוהות יותר בשעות הלילה, בשבתות ובחגים.

✔️ מורכבות העבודה – עבודות ביוב יכולות להיות פשוטות יחסית כמו פתיחת סתימה באמבטיה, אך לפעמים יש צורך בפעולות מורכבות יותר כמו שיקום הצנרת, או בדיקות מעמיקות הכוללות צילום של קווי הביוב עם מצלמה וסיב אופטי. במקרים כאלה, המחיר יכול לעלות.

✔️ חומרת הנזק במערכת הביוב ופעולות משלימות – לעתים אנו נקראים לשטח לצורך סיוע מיידי בבעיית ביוב דחופה כמו הצפה, אך בסופו של דבר מגלים כי צנרת הביוב כבר ישנה ובלויה. תמיד נציע להעניק טיפול מלא ומעטפת של פתרונות מתקדמים בתחום הביוב, במקום לטפל רק בתקלה הראשונית, זאת כי אנו יודעים שבעיות בביוב עלולות להחמיר אם לא מתקנים אותן בשלב מוקדם. במקרים שנידרש לפעולות משלימות, המחיר ישתנה.

כך או כך, המחירים של שירותי הביובית שלנו הם הוגנים ומשתלמים בהשוואה לכל חברת ביובית אחרת. בטבלה שלפניכם תוכלו להתרשם מן העלויות של כמה מהשירותים הפופולריים ביותר, שאנחנו מציעים בעיר רמלה ובסביבתה:

ביובית ברמלה מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ
מחיר שאיבת בור ספיגה או מפריד שומנים החל מ- 600 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב ברמלה החל מ- 750 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב ברמלה בלחץ מים גבוה החל מ- 750 ₪
עלות צילום קווי ביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת מים מחניון מוצף עם ביובית נמוכה החל מ- 790 ₪
עלות שאיבת הצפה ברמלה החל מ- 700 ₪
עלות שאיבת ביוב החל מ- 650 ₪
מחיר תיקון צנרת ביוב ללא הרס החל מ- 1800 ₪

 

ביובית ברמלה שאיבה

 

מחפשים קבלן ביוב ברמלה? אנחנו פה בשבילכם

מספר טלפון של חברה שמציע שירותי ביובית ברמלה לוד זה דבר שכדאי שיהיה לכם בכיס, במיוחד כשאתם נתקלים במצבי חירום הקשורים לביוב שלכם. אילו מצבי חירום יכולים לקרות ומה הנזקים האפשריים לתשתית? הנה ארבע דוגמאות נפוצות במיוחד:

#1 הצפה של מי הביוב – ביוב ש"עולה למעלה" הוא תופעה שכיחה ביותר, בעיקר באזורים מאוכלסים וצפופים מאוד, כלומר בשכונות שמתגוררים בהם אנשים רבים שמשתמשים באותה מערכת ביוב. כאשר מתרחשת הצפה היא יכולה לחולל נזקים לציוד שנרטב, שלא לדבר על הסכנה התברואתית שבחשיפה של מי השופכין לבני אדם, חיות המחמד שלהם ואפילו הצמחייה בגינה.

אנחנו בביובית אלפא שואבים הצפות של מים והצפות של ביוב, בצורה בטוחה ובאמצעות משאית הביובית, שנושאת על גבה מיכלית גדולה המאפשרת ייבוש מלא של המתחם המוצף, אפילו אם מדובר בהצפה חמורה או בצורך מיידי לשאוב בריכת ביוב שלמה.

#2 סתימות בצנרת – מערכת ביוב סתומה היא למעשה הגורם העיקרי למרבית בעיות הביוב. כדי שמי הביוב יזרמו בתוך צינורות הביוב ללא הפרעה, אסור לאפשר לפסולת להצטבר בתוך דפנות הצנרת ועוד לפני כן חשוב שלא להשליך אשפה לכיור או לאסלה, אם היא שייכת לפח.

פתיחת סתימות ביוב ברמלה על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה הוא חלק בלתי נפרד מהשירותים שלנו בביובית אלפא והוא נועד הן כדי לפתוח את החסימה בצנרת – והן כדי לשטוף את הצינורות מבפנים ולנקות אותם מכל הלכלוך והשומנים שהצטברו בתוכם.

#3 שורשי עצים שצומחים בתוך הצנרת – צמיחת שורשים לתוך הצנרת היא דוגמה למצב חירום שלא קורה מעכשיו לעכשיו, אלא עשוי לקחת שבועות ואף חודשים, עד שהוא הופך לבעייתי ומתחיל להזיק לצינורות. בתחילה, צמיחת שורש של עץ בתוך הצינור תחסום אותו חלקית ולא ממש תפריע למעבר המים. בהמשך, שורשים מעובים שהלכו והתארכו עלולים לסדוק ואפילו לשבור את צנרת הביוב.

אנחנו בביובית אלפא מציעים ניקוי שורשים בביוב ברמלה שכולל את חיתוך השורש כולל סילוקו מהצינור ושטיפת השאריות ממערכת הביוב, מה שיאפשר חזרה של זרימת מי שופכין בצורה תקינה וטובה.

#4 נזילות בצנרת הביוב – ישנם גורמים שונים שעלולים לייצר חורים וסדקים בצינורות הביוב, ביניהם שורשים של עצים כפי שהסברנו קודם, אך גם בלאי וחלודה או גורמים אחרים, שהופכים את הצנרת לפחות ופחות יעילה ומייצרים נזילות של מי ביוב מתוך קווי הביוב. מעבר להאטה של הזרמת מי השופכין בתשתית, דבר שעלול לגרום לריח רע שיעלה מהביוב ולהצפה בהמשך, גם טפטוף קל של מי שופכין איננו בריא ועלול לסכן את הציבור.

אנחנו מציעים תיקון של הצנרת באמצעות רובוטים, שמאפשרים כניסה גם למעמקי התשתית ומעניקים את האופציה לשיקום הצנרת ללא הרס, סיום תהליכי העבודה בתוך זמן קצר וחיסכון רב בכסף, בזכות הפעולה ה"כירורגית" הזאת.

אם אתם מחפשים באינטרנט ביובית ברמלה מידרג, ייתכן שבסופו של דבר תגיעו דווקא אלינו ותגלו שגם עבור פתרונות מיידיים למצבי חירום כפי שנכתב כאן, אך גם לצורך פעולות הדורשות ביובית כשירות קבוע כגון שטיפת קווי ביוב או ניקוי צנרת – אנחנו כאן, במחירים מעולים ועם שירות אדיב ומקצועי.

 

מתי צריך ביובית נמוכה ברמלה?

שאיבות ביוב ברמלה הן הפעולה העיקרית שבשבילה הלקוחות שלנו מזמינים את השירות מעכשיו לעכשיו, בעיקר כשמדובר בהצפות. על גבי משאית הביובית קיימת המיכלית כמובן, אך גם צינורות חזקים שמאפשרים מעבר של מים ללא מגע ולהפך – הזרמה של מים בלחץ גבוה, כאשר יש צורך לנקות את הצנרת.

במקרים שבהם ישנה הצפה בחניון או במקלט – משאית ביובית סטנדרטית לא תוכל להגיע, לכן אנחנו שולחים ביובית נמוכה, שנגישה למקומות נמוכים כמו חניונים תת קרקעיים ואחרים ומסוגלת לשאוב את המים ביעילות רבה ולייבש את האזור.

 

שאיבות ביוב ברמלה
שאיבות ביוב ברמלה עם ביובית אלפא

 

שאיבות ביוב ברמלה – גם לבורות ספיגה

בורות ספיגה מותקנים במקומות שבהם אין מערכת ביוב שבנויה מצינורות והם מתפקדים כמערכת ביוב נפרדת בפני עצמה. בורות הספיגה מצריכים שאיבה וריקון קבועים, על מנת שנית יהיה להשתמש בהם שוב ושוב.

שאיבה של בורות ספיגה, אם כן, נעשית גם בשוטף כחלק מהתחזוקה הרגילה שלהם, אבל במקרים שבהם ישנה הצטברות של פסולת ונוצרת סתימה בבור הספיגה – חשוב לשאוב אותו באופן מיידי, על מנת להשיב אותו לשימוש ולמנוע הצפה של הביוב.

 

התקנת מפריד שומנים ברמלה ושוחות ביוב – לפי דרישות החוק

צנרת הביוב למרות החוזק שלה והעובדה כי קווי הביוב עשויים מחומרים שיכולים להחזיק מעמד למשך שנים ארוכות, עלולה להיחלש ולאבד מיעילותה כאשר מצטברת בתוכה פסולת. בדומה לבורות ספיגה שצריכים ריקון ושאיבה קבועה, כך גם שוחות ביוב שמותקנות בחצרות ושמיועדות לחבר בין צינורות ביוב שונים בתוך התשתית.

ישנו תקן שעל פיו מתכננים ומתקינים שוחות ביוב, הקובע את גודל השוחה, חומר הגלם ממנו היא עשויה והעומק שבו מתקינים אותה, כשהמטרה היא לייצר "תחנת ביניים" לצנרת הביוב, שתייעל את זרימת מי השופכין לאורך הקווים. אנחנו בביובית אלפא מתקינים שוחות ביוב על פי התקנים המחמירים ביותר ומציעים שירותי תחזוקה לשוחות הביוב, לרבות שאיבת ביוב בעיר רמלה 24 שעות ביממה כולל שוחות ביוב ובורות ספיגה.

בהמשך לכך, אנו מתקינים גם מפרידי שומנים על פי החוק המחייב זאת, עבור עסקים שעושים שימוש קבוע בשמנים שעלולים להצטבר בביוב ולהזיק לו – כדוגמת מוסכים ומפעלים. השימוש בבורות שומן והשאיבה הקבועה של מפרידי השומנים, משמרים את מערכת הביוב במצב תקין לאורך זמן.

 

ביובית ברמלה
שוחת ביוב בגינה ברמלה מייצרת תחנה יעילה במערכת הביוב וחשוב לשמור עליה נקייה מפסולת

 

שירותי ביוב ברמלה – רק עם ביובית אלפא!

אנחנו בביובית אלפא מודעים לצורך שלכם לקבל פתרון יעיל ומהיר לבעיית הביוב ממנה אתם סובלים, לכן אנו מציעים את השירותים שלנו 24/7 וזמינים עבורכם במהירות, בעיר רמלה ובפריסה ארצית מלאה! התקשרו עוד היום ותקבלו ייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

השכונות ברמלה בהן זמינים שירותינו:

אג"ש אשכול בן גוריון ביל"ו
ג'ואריש גיורא גן חק"ל גני דן
המרכז האזרחי העיר העתיקה השופטים וייצמן
שכונת מכבי משכנות נאות יצחק רבין נווה דוד
נווה יהונתן נווה מאיר קריית מנחם בגין קרית האומנים
רמת דן רמלה מערב שפרינצק אזור התעשייה

מפה – רמלה:

מגיעים גם ליישובים הסמוכים: ביובית בלוד | ביובית בבת ים | ביובית בבאר יעקב

תאגיד מים בעיר: ת.מ.ר תאגיד מים אזורי