שירותי ביובית בסביון 24/7 – מטפלים במגוון רחב של תקלות ותרחישים, כולל מקרים מורכבים. שירות מקצועי במחירים נוחים.

למרות מה שמקובל לחשוב, רבים זקוקים לשירותי ביובית בסביון מפעם לפעם. אומנם מדובר ביישוב מאוד מבוסס עם איכות חיים גבוהה, אך גם בו עלולות להתרחש תקלות ביוב מורכבות שבהן רק ביובית יכולה לעזור.

באילו מקרים כדאי לכם לפנות אלינו וכמה אמורים לעלות לכם שירותי הביוב המתקדמים שלנו ביישוב סביון? מיד תקבלו את התשובות.

 

ביובית בסביון במחירים ללא תחרות וזמינות 24/7!

✔️ פתיחת סתימות ביוב בסביון – כולל שאיבת הצפות מעכשיו לעכשיו

✔️ שטיפת קווים ופתיחת סתימות בצנרת בלחץ מים גבוה

✔️ שאיבות ביוב בסביון בבתים פרטיים ביישוב

✔️ שאיבות הצפות בסביון בכל רחבי היישוב וסביבתו

✔️ להצעת מחיר ביישוב סביון, חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית בסביון והסביבה
שירותי ביובית ביישוב סביון – זמינות 24/7 לכל שירותי הביוב

 

 

שאיבות ביוב בסביון באמצעות ביובית

ישנם תרחישים רבים שבהם רק פנייה אל חברה כמונו שמספקת שירותי ביובית בסביון תפתור לכם את הבעיה שעומדת על הפרק.

ניתן לציין מספר סוגי עבודות ביוב ביישוב סביון שבהם אנחנו משתמשים בביובית:

#1 שאיבות הצפות ובריכות בסביון – אחד הדברים שהביובית מתמחה בהם יותר מכל הוא שאיבת נוזלים בכמויות גדולות, כמו המקרים של שאיבת הצפה בסביון או שאיבת בריכת שחייה. בין אם מדובר בהצפה גדולה או בבריכת שחייה הממוקמת במקום בעייתי מבחינת נגישות, אנחנו נוכל להגיע עם ביובית מתאימה ולבצע את השאיבה בקלות. יש לנו ביוביות משאית ענקיות וגם ביוביות נמוכות וקומפקטיות יותר אך עם יכולות שאיבה עוצמתיות ביותר.

#2 שאיבת בורות ושאיבות ביוב מסוגים נוספים – מלבד שאיבות מורכבות וגדולות, הצורך בשירותי ביובית הכרחי גם עבור שאיבות ביוב מסוגים שונים. למשל, ברחבי היישוב ישנם בורות ביוב שחובה לשאוב מעת לעת על מנת לשמור על ניקיונם ולמנוע הצפות. זו יכולה להיות שאיבת בור שומנים, בור ספיגה או שוחת ביוב. היותנו קבלני ביוב אומר שיש לנו את האישור לבצע את המשימה על פי חוק ולעבוד מול אתרי הפינוי.

#3 טיפול בסתימות מורכבות בסביון – ישנן סתימות ביוב שכיחות שניתנות לטיפול די בקלות על ידי אינסטלטורים רגילים. אלא שכאשר מדובר בסתימות מורכבות יש צורך בידע ומכשור מתאים על מנת לפתור את הבעיה לצמיתות. במקרים שכאלה, לחץ המים החזק של הביובית עוזר בפתיחת הסתימה, בשילוב שימוש בדיזות מיוחדות בעת הצורך.

 

ביובית בסביון
ניקוי שוחות ביוב ושאיבת בורות בסביון, שומרת על זרימה תקינה של מי השופכין ועל פעולת מערכת הביוב

 

שאיבת הצפות בסביון – טיפולים משלימים

מעבר לזאת, במידה ונגלה כי הצפה כלשהי נגרמה בשל תקלה בצנרת, נוכל לתקן עבורכם אותה באותו הרגע. שיקום צנרת מבוצע על ידינו בצורה מקצועית, זאת לאחר אבחון מקדים שמבוצע באמצעות אמצעים מתקדמים שמונעים מאיתנו להרים מרצפות או לשבור קירות. אנו מחדירים מצלמות זעירות לצנרת הביוב ומגלים באמצעותן היכן בדיוק נמצאת התקלה. בהתאם לממצאים נבצע את השיקום והתיקון.

עבורכם, המשמעות היא שהבעיה הראשונית של ההצפה תקבל את הפתרון המתאים, אך בנוסף גם הנזקים שמלכתחילה גרמו להצפה יתוקנו – וכך מערכת הביוב תאריך ימים ותפעל בצורה תקינה לאורך שנים.

 

פתיחת סתימות ביוב בסביון – יתרונות הביובית בביצוע הפעולה

ציינו כי אחת הסיבות המרכזיות שבגינן לקוחות פונים אלינו על מנת שנשלח אליהם ביובית בסביון, היא עבור פתיחה של סתימות ביוב מורכבות. מדוע חשוב כי תיפנו אלינו ולא אל אינסטלטור רגיל? מאחר וכאשר מדובר בסתימות מורכבות ועיקשות, רק ביובית יכולה לפתוח אותן.

גם במקרה הזה נבצע תחילה צילום של קווי הביוב על מנת לגלות בצורה מדויקת את מיקום הסתימה ורק לאחר מכן ננצל את יתרונות הביובית.

פתיחת סתימות ביוב בסביון באמצעות ביובית מתאימה במספר תרחישים:

✔️ חדירת שורשים לביוב בסביון – תופעה שרווחת מאוד בצנרת ביוב ישנה שעשויה מבטון. השורשים של העצים והשיחים שנמצאים בסמוך לצנרת חודרים עם הזמן לתוך הצינורות וסותמים אותם בצורה חמורה. את השורשים הללו ניתן להסיר רק באמצעות ביובית שמזרימה מים בלחץ גבוה לתוך הצינורות. אל הצינור של הביובית מחברים גם דיזה מיוחדת שמסוגלת לקצוץ את השורשים שצמחו בצנרת הביוב, כך שהם מוסרים והסתימה מתוקנת.

✔️ חדירת שומנים לביוב – שומנים נוטים שלא להתערבב עם מים, כך שהם נצמדים לדפנות הצנרת ובסופו של דבר מתקשים וחוסמים את הצינורות. גם במקרה הזה יש להזרים זרם מים חזק באמצעות הביובית (לעיתים מים חמים) ולחבר אל הצינור דיזה מיוחדת שמשחררת דטרגנטים חזקים שממיסים את השומנים גורמים להם להתנתק ממוקמם.

✔️ חדירת חומרים אחרים לצנרת – מגבונים וחיתולים נחשבים לקלים יחסית לטיפול, אך לא כך לגבי חסמים אחרים, הרבה יותר עיקשים. חומרים אלו יכולים להיות פסולת השיפוץ שערכתם לאחרונה ומצאה את עצמה זורמת בביוב, אבנים, בטון, לוחות גבס ועוד. במצבים כאלו נדרש לחץ מים חזק מאוד על מנת לנתק את הגורם החוסם ממקומו ולכן רק ביובית יכולה לעזור.

על מנת למנוע ככל שניתן סתימות מורכבות שיגרמו להצפות חמורות ונזקים נוספים, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לפחות פעם בשנה ואפילו אחת למספר חודשים, במידה וצנרת הביוב שלכם בעייתית. ניקוי ביוב בסביון ושטיפת קווים היא המומחיות שלנו ובעלי בניינים ועסקים רבים פונים אלינו לשם ביצוע פעולת ניקיון תקופתית.

 

מחיר ביובית בסביון – כמה עולה?

מחיר ביובית בסביון נקבע על פי מספר גורמים מרכזיים:

#1 סוג הביובית – ישנו הבדל בין המחיר של ביובית משאית גדולה לבין ביובית נמוכה. בדרך כלל משאית ביובית תעלה יותר בהשוואה לביובית קטנה, אך הדבר תלוי גם בתנאי השטח ועד כמה מורכב להגיע למקום ההצפה והשאיבה.

#2 מורכבות העבודה – כאשר יש צורך בביצוע פעולות נוספות מלבד שאיבה, המחיר של ביובית בסביון יהיה גבוה יותר. למשל, צילום ביוב למטרת גילוי סתימה או נזילה, כמו גם תיקון התקלה, ייקר את מחיר השירות.

#3 מועד הביצוע – שירותי ביובית 24 שעות ביממה הם דבר הכרחי, מאחר ולעולם אין לדעת מתי תתרחש תקלה במערכת הביוב. כאשר מדובר בצורך דחוף, במיוחד בשעות הלילה, בסוף השבוע או בימי חג, מחיר הביובית יתייקר.

איפה תמצאו מחירים נוחים והוגנים עבור שירותי ביובית? ובכן, כמובן שאתם יכולים לפנות אל אתרים שונים שנותנים לכם מידע על ביובית בסביון כמו מידרג ולמצוא שם המלצות על חברות שפועלות בתחום, אך אנחנו כבר יכולים להגיד לכם שהבחירה בנו תשתלם לכם מההיבט הזה ושאתם יכולים לבחור בנו בלב שקט ולא לבזבז זמן על חיפושים. הנה טווחי המחירים שתמצאו אצלנו:

ביובית בסביון מחיר לשירות מחירון מומלץ
מחיר שטיפת קווי ביוב החל מ- 750 ₪
עלות שאיבת בור שומן בסביון החל מ- 750 ₪
מחיר תיקון צנרת עם רובוט זעיר החל מ- 2000 ₪
עלות פתיחת צנרת מורכבת בסביון (כולל איתור נזילה) החל מ- 1250 ₪
מחיר שחרור סתימה באמבטיה בבית החל מ- 880 ₪
עלות ניקוי, הסרה, חיתוך שורשים בביוב בסביון החל מ- 790 ₪
מחיר סילוק מגבונים ופסולת מביוב ביתי החל מ- 700 ₪
עלות צילום קווי ביוב החל מ- 800 ₪

קבלן ביוב ביישוב סביון – רק ביובית אלפא!

בשורה התחתונה, כאשר אתם צריכים ביובית בסביון אין שום סיבה כי תתעכבו יותר מידי. פשוט צלצלו אלינו ותקבלו שירות מקצועי ומהיר, במחירים הכי משתלמים שיש. צוות המקצוענים שלנו בביובית אלפא מחכים לשיחתכם.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

סביון – מפת היישוב:

מגיעים גם לערים סמוכות: שירותי ביובית בפתח תקווה | שירותי ביובית ברמת גן