מחפשים צוות ביובית ביהוד שבאמת אפשר לסמוך עליו? אנחנו בביובית אלפא נשמח לעזור! בין אם מדובר בסתימה בביוב, שאיבת הצפה או בור ספיגה – נגיע אליכם במהירות לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר. מחירים נוחים!

אנחנו פועלים 24/7 ומציעים לכם מחירים נוחים מאוד. אילו שירותי ביוב ביהוד אנחנו מציעים לכם באמצעות הביוביות המתקדמות שלנו וכמה הדבר אמור לעלות לכם? הנה התשובות.

 

ביובית ביהוד במחיר אטרקטיבי! מגיעים אליכם במהירות

✔️ שאיבת הצפות בעיר יהוד ושטיפת צנרת בלחץ מים 24 שעות ביממה

✔️ פתיחת סתימות ביוב ביהוד מכל סוג, כולל שאיבות מורכבות

✔️ זמינים מסביב לשעון לכל שירותי הביוב!

✔️ שאיבות ביוב בכל העיר: נווה אפרים, נווה עובד,

פארק התעשייה, קרית הסביונים, ביאליסטוק ועוד

✔️ צריכים ביובית? להצעת מחיר חייגו >>

טלפון: 055-9703793

 

ביובית ביהוד
שירותי ביובית בעיר יהוד בזמינות 24 שעות – קבלן ביובית מסביב לשעון

 

 

ביובית ביהוד למשימות שאיבה מורכבות

התפקיד המרכזי של הביובית הוא לבצע שאיבות ביוב מורכבות או שאיבות של נוזלים אחרים בהיקפים גדולים. אנחנו מחזיקים בצי מגוון של ביובית שמאפשר לנו לשלוח אליכם ביובית מתאימה, בהתאם לסוג המשימה שעומדת על הפרק. למשל, עבור שאיבת הצפה ביהוד, שאיבת קו ביוב תעשייתי או שאיבת בריכה שחייה גדולה, נשתמש בביובית משאית גדולה ורבת עוצמה. עבור משימת שאיבה מצומצמת יותר ולשם חיסכון בעלויות, אנו נשתמש במשאית קטנה יותר.

שליחה של ביובית נמוכה מתאימה למקומות פחות נגישים מאחר והיא קטנה ונמוכה יותר. אם מתרחשת אצלכם הצפה בחניון עם מגבלת גובה או ברחוב צר, ביובית קטנה היא הפתרון המתאים ביותר. עבור מקומות עוד יותר בעייתיים מבחינת נגישות, למשל ניקוי מפריד שומנים בתוך מבנה או שאיבת מרתף בתור בית מגורים פרטי, ניתן להשתמש גם בביובית ניידת. מדובר בביובית ידנית וקומפקטית עוד יותר אך מאוד חזקה מבחינת עוצמת השאיבה שלה.

 

שטיפת קווי ביוב ביהוד – הדרך לפתוח ולמנוע סתימות

צינורות הביוב אמורים להוליך בתוכם נוזלים שונים שלא אמורים לסתום אותם. למרבה הצער, פעמים רבות מידי בכל זאת חודרים לתוכם גם גורמים נוספים שלא היו אמורים להימצא בתוכם, דוגמת מגבונים, חיתולים ואפילו שורשי עצים ושומנים. גורמים אלו עלולים לגרום לסתימות חמורות ביותר שרק ביובית יכולה לפתוח.

יחד עם זאת, הפנייה אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית ביהוד יכולה למנוע מלכתחילה את אותן סתימות חמורות וזאת באמצעות שטיפה וניקוי של הצנרת. שטיפת קווי ביוב ביהוד מבוצעת על ידינו באופן הבא:

#1 שליחת ביובית מתאימה – הביובית היא כלי רב עוצמה והיא נושאת על גבה משאבה עוצמתית שמסוגלת להתיז מים בלחץ גבוה כך שניתן לשחרר כל סוג של סתימה. בהתאם למאפייני צנרת הביוב, אנחנו קובעים את חוזק השאיבה וקוטר הצינורות הנדרשים למשימה.

#2 הזרמת מים בלחץ גבוה – לאחר שנחליט איזו ביובית הכי מתאימה למשימה, נתחיל להזרים באמצעותה מים בעוצמה חזקה אל תוך צינורות מערכת הביוב. לחץ המים הגבוה מאפשר לדחוף החוצה כל דבר שחדר למערכת ואינו אמור להיות בה, לפני שהדבר יגרום לסתימה חמורה.

#3 שימוש בדיזות מיוחדות – הזרמת המים של הביובית כל כך חזקה, אך על מנת לנקות גם את הדפנות של הצינורות, יש צורך בשימוש בדיזות מיוחדות שמסוגלות גם להמיס שומנים שחדרו לתוך צינורות הביוב ומתחילים לחסום את מעבר המים במערכת.

בשלב הסופי אנו נזרים כמות מים גדולה דרך הצינורות, על מנת לוודא כי מערכת הביוב אכן נקייה ופתוחה לגמרי. במידה שעדיין קיימת הפרעה, נצטרך לבדוק מה גורם לחסימה וזאת על ידי שירות נוסף שאנחנו מציעים – צילום קווי ביוב ביהוד עם מצלמות צינור. בדרך כלל כאשר ניקיון רגיל אינו מספיק, הדבר נובע עקב חדירת שורשים למערכת הביוב, שגם בהם ניתן לטפל באמצעות דיזות מיוחדות או לחלופין, רובוטים קוצצים זעירים.

 

התקנת שוחות ביוב

עוד היבט שאצלנו בביובית אלפא מתמחים בו הוא התקנת שוחות ביוב/ שוחות ביוב הן כל אותן פתחי ביוב שמכוסים על ידי מכסים, אותם ניתן לראות במרחבים הציבוריים, בכבישים, במתחמי מגורים ועסקים.

התקנה מקצועית של שוחות ביוב חיונית ביותר לצורך היכולת שלהן להיות שמישות למשך שנים ארוכות ולעתים, כאשר לא מתקינים אותן בצורה טובה, עלולות להתרחש בעיות ביוב רבות ולכן חשוב שתפנו לחברת ביוב שמומחית בתחום.

מה יש מתחת למכסים האלו? ובכן, מדובר בבורות שמנקזים אליהם מספר צינורות ביוב ומשם נוזלי הביוב מובלים עד לצנרת העירונית הראשית. שוחות ביוב משמשות לצרכים הבאים:

✔️ ניקוז מים בצורה יעילה – השוחות מסוגלות לנקז מי גשמים ומי שטפונות בצורה יעילה, גם כשמדובר בהיקפים גדולים.

✔️ מניעת סתימות והצפות – צינורות הביוב שמחוברים לשוחה נכנסים אליה בקו ישר, כך שהדבר מאפשר זרימת נוזלים נוחה אשר מונעת סתימות והצפות.

✔️ נקודת גישה נוחה – דרך השוחה ניתן לגשת אל הצינורות בצורה הרבה יותר נוחה לצרכי ניקוי ביוב, שטיפה וביצוע תיקונים שונים.

ההתקנה של השוחות צריכה להתבצע על ידי קבלן ביוב בלבד, שמתחשב במספר גורמים כגון עומק השוחה, זוויות, חומרי השוחה, קוטרה ונפחה, על מנת שתותאם ליעדים והעומסים הצפויים. אנחנו בחברת ביובית אלפא נותנים מגוון שירותים של קבלן ביוב ביהוד, לכן אנחנו מסוגלים לבצע עבורכם את המשימה הזאת באופן מושלם וללא שום בעיה מיוחדת.

 

ביובית ביהוד
התקנת שוחות ביוב בגינה ביהוד מאפשרת לביוב לעבוד בצורה טובה יותר וגם מנקזת את מי הגשמים למניעת הצפות ושטפונות בחורף

 

שאיבת ביוב ביהוד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

אנשים רבים פונים לאפשרות של ביובית ביהוד מידרג על מנת להיות בטוחים בנותן השירות שיבחרו. זהו דבר חשוב מאוד, אך אנחנו יכולים להבטיח לכם כי הבחירה בנו ממש לא תאכזב אתכם.

מעבר לעובדה שאנחנו קבלן ביוב שמסוגל לבצע עבורכם כל עבודת ביוב שעומדת על הפרק, בוודאי תשמחו לדעת כי באפשרותנו לשלוח אליכם ביובית 24 שעות בעיר יהוד, כולל בשבתות ובחגים.

לא הרבה חברות בתחום מציעות לכם את האפשרות הזאת והזמינות שלנו לכל שירותי הביוב 24/7 היא אחד מהיתרונות שבהזמנת שירותי ביוב מאיתנו.

 

מחירון ביובית ביהוד

מחיר של שירותי ביובית ביהוד לא חייב להיות יקר מידי, כל עוד פונים אל אנשי מקצוע מיומנים כמו שיש לנו בביובית אלפא. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ישנם כמה גורמים שמשפיעים על המחיר. למשל, היקף המשימות שאנחנו נדרשים לבצע.

אם אתם זקוקים לנו רק עבור שאיבה של הצפה, הדבר יהיה זול יותר מאשר תרחיש שבו עלינו גם לבצע תיקונים כלשהם בצנרת הביוב או לפתוח סתימה בצנרת הביוב. פתיחת סתימות ביוב ביהוד כבר מחייבת ציוד נוסף וגם זמן עבודה רב יותר.

גם במקרה שבו עלינו לבצע שאיבת בור ספיגה ביהוד או שאיבה של בור שומן, עליכם לקחת בחשבון כי עלינו גם לתאם פינוי של הפסולת לאתרים מורשים ושגם ככל שהנגישות אל המקום בעייתית, הדבר ישפיע על הצעת המחיר. גם פנייה אלינו על מנת שנשלח אליכם ביובית באופן דחוף מעכשיו לעכשיו או באמצע הלילה, סוף השבוע או ימי חג, תעלה לכם יותר.

כמה זה אמור לעלות לכם בפועל? ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי ביובית ביהוד מונסון:

ביובית ביהוד מחיר לשירות לפי סוג מחירון מומלץ
עלות שאיבת בור ספיגה / רקב החל מ-650 ₪
מחיר צילום קווי ביוב החל מ-800 ₪
עלות פתיחת סתימה בביוב ביהוד החל מ-650 ₪
עלות שטיפת ביוב בלחץ מים גבוה החל מ-750 ₪
מחיר ניקוי ביוב ביהוד החל מ- 500 ₪
עלות תיקון צנרת ללא הרס החל מ-1800 ₪
הסרת שורשים בביוב החל מ-800 ₪
מחיר שאיבת ביוב החל מ-650 ₪

פתיחת סתימות ביוב ביהוד עם ביובית אלפא

מוקד שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם 24/7 והנציגים שלנו ישמחו לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ולשלוח אליכם ביובית מתאימה. שימרו את המספר שלנו או צלצלו כבר עכשיו ונשמח לתת מענה לכל בעיה בביוב שלכם.

 

Yair Divinsky
Yair Divinsky
13/08/2023
ביובית אלפא אלופים!! הגיעו אלינו בזמן ומהר לטפל בבריכת ביוב שנסתמה בבניין במקצועיות
bel g
bel g
02/07/2023
שירות יוצא מן הכלל! כבר משיחת הטלפון הראשונית הורגש שמדובר במקצוענים אמיתיים! הגיעו ממש מהר ואבחנו תוך רגע את הבעיה, עבדו בזריזות, היו ממש אדיבים ושירותיים וגבו מחיר הוגן לחלוטין, יצאנו ממש מרוצים ממליצים מאוד!
קרן בירן
קרן בירן
21/06/2023
קודם כל אציין שהגיעו במהירות מדהימה! ממש מעכשיו לעכשיו!! הצפה מטורפת בחניון של הבלוק שלי, שממש עצרה לכל השכנים את היום שלהם ואף אחד לא יכול היה להזיז את הרכב, הגיעו אנשי מקצוע מעולים שטיפלו בעניין צ'יק צ'אק ושאבו את כל המים!! ממש אחלה שירות ובנוסף להכל גם חבר'ה נחמדים ממש

 

שכונות ביהוד מונוסון בהן ניתן השירות:

נווה מונוסון אזור תעשיה נווה עובד קרית ביאליסטוק
רסקו קרית הסביונים השכונה החדשה נווה אפרים

יהוד מונוסון – מפה:

מגיעים גם לערים הבאות: ביובית בעיר לוד | ביובית בפתח תקווה | שירותי ביובית בשוהם